Redaguoti srautą

Ar jūs tvarkote savo tinklaraščio redakcinę komandą ir pastebite, kad „WordPress“ trūksta visų jums reikalingų funkcijų? Peržiūrėdami „Redaguoti srautą“, sužinokite, kaip šis nemokamas ir atvirojo kodo papildinys gali padėti valdyti rašytojus ir redaktorius, planuoti turinį ir supaprastinti redakcinę darbo eigą..


Redaguoti srauto apžvalgą

Tvarkykite visus savo komandos narius

„WordPress“ iš dėžutės gali būti naudojamas paprastas kelių autorių tinklaraštis, bet pažvelkime į tai – galimybės ribotos.

Jei valdote daug didesnę komandą arba turite kelis skirtingus vaidmenis, kuriuos atlieka komandos nariai, jums reikia papildinio, pvz., „Redaguoti srautą“, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis.

Redaguoti srauto apžvalgą - vartotojų grupės

Redaguoti srautą leidžia kurti pasirinktines vartotojų grupes, kad būtų galima organizuoti visus jūsų komandos narius ir įsitikinti, kad jie visi gauna prieigą prie reikiamos informacijos. Numatytąsias grupes sudaro Kopijavimo redaktoriai, Fotografai, Žurnalistai ir Skyrių redaktoriai, tačiau jūs galite jas tinkinti, jei to reikia. Vartotojai taip pat gali priklausyti daugiau nei vienai grupei.

Jūsų vartotojų grupės gali būti naudojamos valdyti, kas gauna pranešimus apie ką. Pvz., Galėtumėte nustatyti taip, kad rašytojai būtų informuojami apie jų pranešimų paskelbimą, o redaktoriai – pranešimus, kai bet kuris rašytojas pateiktų juodraštį.

Redaguoti srautą padės jums įsitikinti, kad kiekvienas komandos narys yra tiksliai laikomasi to, ką jie turi žinoti, ir neapleisite jų per daug pranešimų..

Suplanuokite savo redakcinį kalendorių naudodami „Edit Flow“

Jūs, kaip tinklaraščio tvarkytojas ir redaktorius, žinote tai geras redakcinis kalendorius yra įrankis, kurio reikia bet kokiam profesionaliam tinklaraščiui. Suplanuodami savo turinį iš anksto, galėsite pasinaudoti aktualiais įvykiais, strateguoti savo turinį ir tęsti internetinius dienoraščius net ir dėl nesėkmių.

Redaguoti srautą leidžia laikyti visą redakcijos planavimą vienoje vietoje, tiesiai „WordPress“ prietaisų skydelyje.

Redaguoti srauto apžvalgą - redakcinis kalendorius

Kalendoriaus vaizde galite iš pirmo žvilgsnio pamatyti, kokį turinį esate suplanavę, ir visus galimus spragas.

Taip pat yra labiau tradicinis istorijos biudžeto vaizdas, leidžiantis peržiūrėti visų būsimų įrašų informaciją pagal kategorijas, kad galėtumėte pamatyti, kurios temos gali būti perpildytos, o kurios – turinio, kurio jums gali prireikti daugiau.

Naudodamiesi abiem priemonėmis, galite susidaryti vaizdą apie tikslią savo tinklaraščio būklę artimiausioje ateityje.

Redaguoti srauto apžvalgą - informacijos suvestinės valdiklis

Puikiai sureguliuokite savo turinio mašiną

Jums, kaip tinklaraščio redaktoriui, yra iššūkis suderinti kasdienes redakcines užduotis su didelio vaizdo strategija ir patobulinimais.

„Edit Flow“ supaprastindamas valdyti savo komandą, galite sutelkti dėmesį į tai, kaip patikslinti apdorojimą ir sukurti geresnį turinį.

Užuot perjungę el. Paštą ar kitas programas, galite sutaupyti laiko, laikydami visą reikiamą informaciją „WordPress“ prietaisų skydelyje. Redagavimo sraute yra „redakcinių komentarų“ funkcija, kad galėtumėte aptarti įrašą ir pateikti atsiliepimus savo rašytojams tiesiai įrašo redagavimo ekrane.

Taip pat galite sukurti pasirinktines įrašų būsenas, kad jos atitiktų įprastą redakcijos darbo eigą. Daugeliui redaktorių nepakanka naudoti tik juodraščius. Redaguoti srautą leidžia jums sukurti savo pasirinktines būsenas. Į numatytuosius nustatymus įeina „Vykdoma“, „Pikis“ arba „Laukiama taisymo“, tačiau galite juos pritaikyti taip, kad atitiktų jūsų darbo eigą..

Prie kiekvieno įrašo taip pat pridedami redakciniai metaduomenys, kuriuos taip pat galite tinkinti. Ši informacija neskelbiama kartu su įrašu, tačiau ji padeda jums ir jūsų komandai sekti užkulisinius duomenis, tokius kaip numatytos datos, reikalaujamas žodžių skaičius, interviu vieta ar kontaktinė informacija ir dar daugiau.

Prisidėkite prie projekto „Redaguoti srautą“

„Redaguoti srautą“ yra atvirojo kodo papildinys, kurį prižiūri nedidelė kūrėjų komanda, dirbantys su juo, kai turi laiko. Jei jums patiks įskiepis ir norite prisidėti, jie galėtų pasinaudoti jūsų pagalba!

Jei esate įgudęs kodavimo srityje, galite padėti taisydami klaidas arba padėdami sukurti naujas prašomas funkcijas. Projektas yra „GitHub“, todėl galite pasižiūrėti ten esantį kodą ir sužinoti, kur geriausiai galima panaudoti jūsų unikalius įgūdžius..

Ne programuotojai taip pat gali būti didelė pagalba projektui, padėdami kitiems vartotojams. Jei esate įsitikinęs, kad turite „Redaguoti srauto“ įgūdžius, galite apsilankyti „WordPress.org“ forumuose, kad atsakytumėte į klausimus ir galėtumėte padėti pašalinti problemas, su kuriomis susiduria kiti vartotojai. Jei norite padėti, galite užsiprenumeruoti forumą, kad gautumėte pranešimus apie visus naujus pranešimus, kuriems galėtumėte padėti..

Mūsų verdiktas dėl papildinio „Redaguoti srautą“

Jei vadovaujate didelei komandai ar turite konkrečią darbo eigą, kuri yra šiek tiek sudėtingesnė nei juodraštis > Paskelbkite, tikriausiai nevaldote tos „WordPress“ darbo eigos. Taip yra todėl, kad „WordPress“ tiesiog nėra pritaikytas tokio sudėtingumo lygio tinklaraščiui kaip jūsų..

Sutaupysite daug laiko, jei galėsite valdyti savo rašytojus ir darbo eigą „WordPress“ prietaisų skydelyje, užuot perjungę „WordPress“, el. Pašto ir kitas programas.

Redaguoti srautą galite laikyti visą procesą vienoje vietoje, pradedant nuo garso įrašo, baigiant juodraščiu, iki galutinio redagavimo ir paskelbimo.

Jei ieškote būdo supaprastinti redakcinį procesą, rekomenduojame redaguoti srautą. Tai populiariausias „WordPress“ redakcinis papildinys, kurį remia stipri bendruomenė.

Mes suteikiame „Edit Flow“ 4 iš 5 žvaigždžių. Čia yra mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Spektaklis
Įvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 0,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 3.0 / 5.0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Gaukite redagavimo srautą dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map