Tinkamų formų peržiūra: sukurkite išplėstines „WordPress“ formas

Svarstote galimybę įsigyti tinkamas formas, bet norite sužinoti, ar tai yra geriausias pasirinkimas? Mes suprantame. „Formidable Forms“ yra pažangių formų kūrimo priemonės „WordPress“ įskiepis, tačiau be išsamios analizės neįmanoma pasakyti, ar jis tinka jūsų poreikiams. Apžvalgoje „Foridable Forms“ apžvelgsime jos ypatybes, kainodarą ir dar daugiau.
didelių formų peržiūra


Apie tinkamas formas (anksčiau „Foridable Pro“)

„Formidable Forms“ yra „WordPress“ formų kūrimo priemonė, leidžianti lengvai kurti sudėtingesnes formas nereikia samdyti kūrėjo. Nuo paprastos kontaktinės formos iki sudėtingų kelių puslapių formų, naudodamiesi formuojamomis formomis, galite sukurti bet kokio tipo žiniatinklio formas, kurias galite įsivaizduoti.

Paprastąją papildinio versiją galima nemokamai atsisiųsti iš „WordPress.org“ saugyklos. Tačiau paprasta versija leidžia sukurti tik pagrindinę kontaktinę formą. Jei norite naudoti sudėtingesnes formas, turėsite naujovinti į „pro“ versiją.

Tinkamų formų peržiūra: pagrindinės formos sukūrimas

Kaip ir dauguma šiuolaikinių „WordPress“ formų kūrimo priemonės papildinių, „Formidable“ yra kartu su nuvilkimo įrankiu. Pažvelkime į tai, kaip sukurti pagrindinę kontaktinę formą su formuojamomis formomis, kad pamatytume, kaip ji veikia.

„Foridable Forms“ sąsaja yra šiek tiek panaši į „Gravity Forms“.

grėsmingų formų statytojas

Visi laukai yra tvarkingai išdėstyti dešiniajame skydelyje. Norėdami išmokyti jus, kaip naudoti papildinį, jums einant, statybininkai pateikė aiškias instrukcijas su rodyklėmis.

Norėdami pridėti formos lauką prie savo statybininko, tiesiog spustelėkite bet kurį lauką dešiniajame skydelyje. Norėdami pakeisti išdėstymą, galite spustelėti skirtuką Layout. Tada būsite paraginti pasirinkti iš daugybės skirtingų formų išdėstymo.

Sukūrę formą būsite nukreipti į Bendrųjų nustatymų puslapį. Čia galite pasirinkti pasirinktinį padėkos pranešimą, pasirinktinio stiliaus parinkčių, mygtukų parinkčių ir dar daugiau.

bendrųjų nustatymų formos kūrėjas

Pažangių formų sudarymas su formuojamomis formomis

Nesvarbu, ar norite sukurti pagrindinę formą, ar sukurti sudėtingą internetinę programą, „Formidable Forms“ padeda tai padaryti neliesdami vienos kodo eilutės. Sąsaja yra nepaprastai patogi tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Pažvelkime į sudėtingesnes „Formidable Pro“ funkcijas.

1. Pasirinkite kitokį išdėstymą

css išdėstymo šoninė juosta

„Foridable Forms“ yra pateikiamos su keliomis išdėstymo parinktimis, kurios puikiai atrodo ir puikiai dera su „WordPress“ tema. Dešinėje dešinėje esančiame skirtuke Laukai galite rasti skirtuką Išdėstymas.

2. Išplėstiniai laukai

„Formidable Pro“ yra daugybė pažangių formos laukų, tokių kaip failų įkėlimas, raiškusis tekstas, slaptažodis, kreditinė kortelė ir kt..

3. Išplėstinės savybės

data frontend

„Formidable Pro“ yra pristatomas su daugybe unikalių pažangių funkcijų, tokių kaip:

 • Rodyti duomenis priekinėje dalyje: „Formidable Forms“ yra vienintelis formų kūrimo priemonės papildinys, leidžiantis rodyti formos duomenis priekinėje dalyje.
 • Kelių puslapių forma: Sumažinkite formos atsisakymą sukurdami kelių puslapių formą su progreso juosta.
 • Grafikas ir diagrama: Perduokite sudėtingas duomenų tendencijas naudodami grafikus ir diagramas.
 • Skaičiavimas: Atlikite patobulintus skaitmeninius skaičiavimus – ypač patogu el. Prekybos parduotuvėms.
 • Ir dar…

Paprastos formos: kainodara ir palaikymas

„Formidable Forms“ siūlo nemokamą versiją, kurią galima atsisiųsti iš „WordPress.org“ saugyklos. Nemokama versija leidžia sukurti pagrindinę kontaktinę formą savo svetainėje.

didelę pro peržiūros kainą

Jei norite kurti sudėtingas formas ar internetines programas su „Formidable Forms“, turėsite įsigyti „Pro“ versiją. Pro versiją galima įsigyti keturiuose skirtinguose planuose:

Asmeninis: Už 49 USD gausite aukščiausios kokybės 1 metų licenciją su 1 metų standartiniu palaikymu.

Kūrėjas: Už 99 USD galite naudoti papildinį ne daugiau kaip 3 svetainėse. Taip pat gausite priedų, įskaitant „MailChimp“ integraciją, „MailPoet“ integraciją, „Bootstrap“ priedus ir vartotojo stebėjimo bei vietų papildymus..

Verslas: Už 199 USD gausite prioritetinį palaikymą ir galingus priedus, tokius kaip „PayPal Standard“, „Zapier“, vartotojo registraciją, „AWeber“ ir dar daugiau.

Įmonės: Už 399 USD gausite neribotą svetainės licenciją, elito palaikymą ir išplėstinius priedus, įskaitant „Stripe“, „WooCommerce“ ir dar daugiau.

Mūsų sprendimas naudoti įmanomas formas jūsų svetainėje

„Foridable Forms“ geriausiai tinka vartotojams, norintiems lengvai kurti sudėtingesnes formas.

Šis įskiepis aprūpintas visomis pagrindinėmis funkcijomis, kurių galite tikėtis iš pažangių „WordPress“ formų kūrimo priemonės.

Mes labai rekomenduojame formuoti formas visiems vartotojams, norintiems sukurti vartotojo pateiktas formas, rodyti formos duomenis priekinėje dalyje, atlikti galingus skaičiavimus ir dar daugiau..

Mes suteikiame tai 4 iš 5 žvaigždučių. Štai mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Spektaklis
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 3.0 / 5.0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Gaukite formos formas dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map