W3 bendra talpykla

Ar jūs ieškote „Caching“ papildinio, kad paspartintumėte savo „WordPress“ svetainę? „W3 Total Cache“ yra vienas iš populiariausių talpyklos papildinių, skirtų „WordPress“ svetainėms. Šioje „W3 Total Cache“ apžvalgoje apžvelgsime jo veikimą, savybes ir naudojimo paprastumą. Tikslas yra išsiaiškinti, ar „W3 Total Cache“ yra tikrai geriausias „WordPress“ talpyklos papildinys.


W3 bendrosios talpyklos apžvalga

Kodėl jums reikia „WordPress“ talpyklos papildinio?

Greitis yra vienas iš svarbiausių veiksnių, kuriuos naudoja paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, nustatant paieškos reitingą. Lėtesnių svetainių reitingas žemas, o greitų svetainių reitingas aukštesnis.

„WordPress“ parašyta PHP, kuri yra serverio programavimo kalba. Kai vartotojas paprašo puslapio iš jūsų svetainės, „WordPress“ paleidžia PHP scenarijus, kad gautų puslapį ir jį parodytų.

Šis išteklių reikalaujantis procesas yra lėtas ir dar lėtesnis, kai esate bendras priegloba aplinka. Tai gali žymiai sumažinti svetainės našumą ir paieškos reitingą.

Talpyklos papildinys saugo jūsų puslapių versiją talpykloje. Kai vartotojas lankosi jūsų svetainėje, jam pateikiama talpyklos versija. Tai pašalina „WordPress“ poreikį paleisti PHP scenarijus. Jūsų svetainė tampa greitesnė, o jūsų serveris reaguoja.

Kaip talpyklos kaupimas veikia „WordPress“

Tai įvertinę, pažiūrėkime, kaip „W3 Total Cache“ pagerina jūsų svetainės greitį.

W3 bendrojo talpyklos papildinio, skirto „WordPress“, nustatymas

„W3 Total Cache“ yra papildinio stiprintuvas. Jame yra daugybė funkcijų, leidžiančių pagerinti jūsų svetainės greitį. Dėl daugybės variantų jis atrodo gana bauginantis naujus vartotojus.

Įgalinti puslapio talpyklą „W3 Total Cache“

Svarbiausia parinktis, kurią turite įjungti, yra talpyklos talpinimas. Įjungę „W3 Total Cache“, galėsite saugoti ir aptarnauti talpyklos puslapius lankytojams.

Peržiūrėkite šį pradedančiųjų vadovą kaip įdiegti ir nustatyti W3 bendrą talpyklą išsamias instrukcijas.

Pateikite suglaudintus puslapius savo vartotojams naudodami bendrą W3 talpyklą

Kai išbandysite savo svetainės greitį naudodamiesi tokiais įrankiais kaip Puslapio greitis, pastebėsite, kad ji rekomenduoja aptarnauti suglaudintus puslapius.

Pateikti suglaudintus puslapius reiškia, kad vartotojui paprašius puslapio iš jūsų svetainės, jūsų svetainė siunčia jiems gzipuotą (suspaustą) jūsų puslapio versiją. Suspaudus puslapį, sumažėja jo dydis ir jis įkeliamas greičiau. Kai aplankytas puslapis pasiekia vartotoją, jo naršyklė automatiškai jį išskleidžia ir parodo.

„W3 Total Cache“ leidžia įjungti glaudinimą vos vienu paspaudimu. Tiesiog eik į Našumas »Naršyklės talpykla ir pažymėkite langelį šalia parinkties „Įgalinti HTTP (gzip) glaudinimą“.

įgalinti „gzip“ suspaudimą naudojant „W3 Total Cache“

CDN naudojimas kartu su „W3 Total Cache“

CDN arba turinio pristatymo tinklai leidžia jums pateikti savo statinį turinį naudojant serverius iš viso pasaulio. Tai leidžia vartotojams daug greičiau atsisiųsti jūsų statinį turinį, pvz., Vaizdus, ​​CSS, „JavaScript“.

Žr. Šį vadovą kodėl jums reikia CDN savo „WordPress“ tinklaraščiui Daugiau informacijos.

Mes rekomenduojame naudoti „MaxCDN“, kuri yra viena didžiausių CDN paslaugų. Mes naudojame ją visose mūsų svetainėse ir tai padeda mums padidinti puslapio greitį.

„MaxCDN“ nustatymas naudojant „W3 Total Cache“

Peržiūrėkite šį vadovėlį, kaip tai padaryti įdiegti „WordPress CDN“ sprendimą „MaxCDN“ išsamias instrukcijas.

„W3 Total Cache vs WP Super Cache“

Dviejų populiarių įskiepių palyginimas toje pačioje nišoje yra gana dažnas „WordPress“ bendruomenėje. Kaip ir „Viskas viename“ SEO ir „Yoast SEO“, vartotojai ilgą laiką lygina „W3 Total Cache“ ir „WP ​​Super Cache“..

Abu papildiniai turi labai didelę vartotojų bazę, abu jie yra prieinami nemokamai, ir abu jie yra puikus pasirinkimas norint pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę..

Jie abu yra labai pažengę įskiepiai. Jie abu gąsdina dėl daugybės nustatymų ir sudėtingų nustatymo instrukcijų. Vienintelė tikra sritis, kurioje galime palyginti abu – tai atlikimas.

„W3 Total Cache“ našumas yra šiek tiek geresnis nei „WP Super Cache“. Jis gražiai integruojasi su CDN ir turi objektų talpyklą, mažinimą ir kitas patobulintas funkcijas.

„W3 Total Cache“ kainų ir palaikymo parinktys

Kaip ir visų populiarių nemokamų papildinių atveju, „W3 Total Cache“ teikia ribotą nemokamą palaikymą. Papildinys suteikia puikią dokumentaciją, supakuotą tiesiai į papildinį. Taip pat internete yra keletas puikių vadovėlių.

Papildinio autorius taip pat siūlo papildomas paslaugas už 99 USD per metus. Galite prisiregistruoti spustelėję Spektaklis »Palaikymas jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje. Tačiau vis tiek turėsite sumokėti už kiekvieną palaikymo užklausą.

Mūsų verdiktas dėl W3 bendrosios talpyklos papildinio

„W3 Total Cache“ nėra lengviausia naudoti papildinius. Vis dėlto suprantama atsižvelgiant į jo siūlomas pažangiausias funkcijas ir į tai, kiek jos gali būti sudėtingos. Įskiepis pateikia išsamų paaiškinimą apie kiekvieną ypatybę, esančią įskiepio viduje, kuri yra gana įspūdinga.

Kalbant apie našumą, „W3 Total Cache“ nusipelno būti vadinamas geriausiu „WordPress“ talpyklos papildiniu.

Mes suteikiame „W3 Total Cache“ 4 iš 5 žvaigždžių. Čia yra mūsų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Spektaklis
Įvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 0,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 3.0 / 5.0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 3.0 / 5.0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Gaukite „W3“ bendrą talpyklą dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map