Pastovaus kontakto kupono kodas (2020 m.)

Pastovaus kontakto kupono kodas


Ieškai nuolatinio kontakto kupono kodo? „Constant Contact“ yra pirmaujanti el. Pašto rinkodaros paslauga mažoms įmonėms. Komplektuojama su „drag and drop“ el. Pašto kūrimo priemone, kurią galite naudoti norėdami tinkinti el. Pašto šablonus arba suprojektuoti tinkintą el. Paštą keliais paspaudimais. Galite lengvai sukurti pasveikinimo laišką norėdami pasveikinti naujus svetainės vartotojus, siųsti automatinius el. Laiškus, pagrįstus vartotojo elgesiu, ir išsiųsti el. Laiškus ne atidaromiesiems. Pastovieji kontaktai taip pat siūlo galingus sąrašų kūrimo įrankius, skirtus išplėsti savo el. Pašto adresus, kontaktų segmentus ir išsamų svetainių kūrimo sprendimą. Jei ieškote nuolatinio kontakto reklaminio kodo, kad galėtumėte pradėti naudotis kuo geresnėmis kainomis, esate tinkamoje vietoje! „IsItWP“ sunkiai dirbame, kad jūsų vardu galėtume derėtis dėl išskirtinių pasiūlymų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip gauti nuolatinę kontaktinę el. Pašto rinkodaros nuolaidą iki 15%.

Gaukite 15 proc. IŠJUNGTA dėl nuolatinio kontaktinio el. pašto rinkodaros

Norėdami gauti 15% nuolaidą, naudokite mūsų nuolatinio kontakto kupono kodą!

Susitarkite »

Gaukite 15 proc. IŠJUNGTA dėl nuolatinio kontaktinio el. pašto rinkodaros
Kodo nereikia. Spustelėkite mygtuką, kad pateiktumėte pretenziją dėl sandorio.

Eiti į HTTPS://WWW.ISITWP.COM/REFER/CONSTANT-CONTACT/

Vykdykite toliau pateiktas instrukcijas, kad gautumėte geriausią įmanomą pasiūlymą dėl mūsų išskirtinio nuolatinio kontakto kupono kodo.

Pirmiausia apsilankykite „Constant Contact“ svetainėje naudodamiesi mūsų persiuntimo nuoroda. Iš ten galite spustelėti Pradėkite laisvą mėnesį mygtuką.

Pastovaus kontakto nuolaidos kodas

Kitame puslapyje turėsite pridėti išsamią informaciją apie savo el. Pašto planą ir įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kad sukurtumėte naują paskyrą.

Pastovaus kontakto el. Pašto planas

Dabar, norėdami pasirinkti, turite šiek tiek slinkti žemyn Išankstinis apmokėjimas 12 mėnesių variantas. Tokiu būdu galite sutaupyti 15% ir gauti nemokamą 30 dienų naudojimąsi „Constant Contact“.

Nuolatinis kontaktinis mokėjimas

Peržiūrėkite užsakymo suvestinės skyrių, kad peržiūrėtumėte savo užsakymą, ir spustelėkite Kitas mygtuką, kad užbaigtumėte pirkimą.

Tikimės, kad mūsų nuolatinio kontakto kupono kodas jums buvo naudingas. Taip pat galbūt norėsite peržiūrėti mūsų kuponų puslapį, kad gautumėte daugiau nuolaidų.

Pastovaus kontakto kupono kodo DUK

Dar nesate pasirengę pradėti nuo nuolatinio kontakto? Čia atsakysime į kelis dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su nuolatinių kontaktų nuolaida.

1. Kas yra efektyvi el. Pašto rinkodaros paslauga?

El. Pašto rinkodaros paslauga yra puikus sprendimas siųsti gražius el. Laiškus 1 000 jūsų abonentų vienu paspaudimu. Tai rinkodaros įrankis, leidžiantis sulaukti daugiau verslo paskatų ir išplėsti savo verslą į kitą lygį.

2. Kiek kainuoja el. Pašto rinkodaros paslauga per mėnesį?

Su nuolatinio kontakto nuolaidų kodu jų kaina prasideda nuo 20 USD per mėnesį 500 abonentų. Taip pat gausite 15% nuolaidą 12 mėnesių išankstinio apmokėjimo planui ir 30 dienų nemokamam bandomajam laikotarpiui.

3. Ar yra nemokama el. Pašto rinkodaros paslaugos versija?

Taip, naudodamiesi „Constant Contact 60-Day Trial“, skirtu tik „IsItWP“ vartotojams, galite NEMOKAMAI naudotis el. Pašto rinkodaros paslauga. Jokios rizikos, nereikalaujama kreditinės kortelės ir jokių paslėptų mokesčių!

4. Kokie yra efektyvios el. Pašto rinkodaros paslaugos pranašumai?

Galinga el. Pašto rinkodaros paslauga, tokia kaip „Constant Contact“, jums padės labai įvairiais būdais:

 • Nuvilkite el. Pašto kūrimo priemonę: Komplekte yra įmontuotas „drag and drop“ el. Pašto kūrimo įtaisas, skirtas tinkinti el. Pašto šablonus ir suprojektuoti gražius el. Laiškus vartotojams, neredaguojant kodo..
 • El. prekybos rinkodara el. paštu: Pastovus kontaktas teikia išsamų el. Prekybos parduotuvių el. Pašto sprendimą, apimantį naujų klientų paiešką, klientų įtraukimą ir automatinių el. Laiškų siuntimą potencialiems pirkėjams..
 • El. Pašto stebėjimas: Galite sekti savo el. Pašto rinkodaros kampanijas, kad pamatytumėte savo vartotojų atsakymus. Tokiu būdu galite patobulinti savo el. Laiškus ir užmegzti daugiau verslo internete.
 • El. Pašto segmentai: Galite suskirstyti savo kontaktus į tinkamus segmentus, kad kiekvieną kartą galėtumėte siųsti reikiamą el. Laišką. Tai taip pat padeda suaktyvinti el. Laišką pagal vartotojo paspaudimus jūsų svetainėje.

… plius daug daugiau. Peržiūrėkite visą mūsų nuolatinio kontakto apžvalgą, kad pamatytumėte daugiau funkcijų ir variantų.

5. Ar „Constant Contact“ tinka mažoms įmonėms ir internetinėms parduotuvėms?

Taip, el. Pašto rinkodaros paslauga, tokia kaip „Constant Contact“, yra ideali smulkiajam verslui ir elektroninės prekybos parduotuvėms. Jį teikia vilkimo ir el. Pašto kūrimo priemonė, automatiniai el. Laiškai apie vartotojo elgesį, sveikinimo el. Laiškai ir prieinama kaina.

6. Kokia yra geriausia el. Pašto rinkodaros paslauga?

Pastovus kontaktas yra populiari el. Pašto rinkodaros paslauga, prieinama jau ilgą laiką. Norėdami rasti daugiau parinkčių, skaitykite mūsų išsamų geriausių el. Pašto rinkodaros paslaugų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map