Atmosfēra Pro

Atmosphere Pro ir atsaucīga Genesis bērnu tēma, kurai ir minimālistisks noformējums. Motīvs ir piemērots jebkurai vietnei, kurai nepieciešama pielāgota mājas lapa. Šajā StudioPress Atmosphere Pro pārskatā mēs parādīsim tā funkcijas un to, vai tā ir labākā jūsu vietnes tēma.


studijas atmosfēras pro pārskatīšanas ekrānuzņēmums

Par Atmosphere Pro

Atmosphere Pro ir bērnu tēma Ģenēzes ietvars izveidojis StudioPress, tāpēc jums savā vietnē būs jāinstalē Genesis Framework un StudioPress Atmosphere Pro.

Bērnu tēma manto visas funkcijas no vecāku motīva. Bērnu tēmas izmantošana jūsu vietnē palīdz jums veikt korekcijas, neuztraucoties par to zaudēšanu pēc vecāku motīva atjaunināšanas. Jūs varat lasīt vairāk par kāpēc jums ir nepieciešama bērna tēma.

Genesis ietvara izmantošana kā vecāku tēma sniedz daudz priekšrocību. Tas nāk ar pamattēmu un SEO iestatījumiem, kas nepieciešami katrai vietnei. Programmā Genesis jūs atradīsit visas būtiskās funkcijas bez uzpūšanās.

StudioPress Atmosphere Pro funkcijas

StudioPress Atmosphere Pro nav uz nišu orientēta WordPress tēma, tāpēc ar to jūs varat izveidot jebkāda veida vietni. Tas neatbalsta nevienu sānjoslu, un tas apmeklētājiem nodrošina vieglu lasīšanas pieredzi.

Motīvs ir atsaucīgs mobilajām ierīcēm, tāpēc jūsu saturs tiks optimizēts katram pārlūkam, ierīcei un ekrāna lielumam.

Apskatīsim dažas no StudioPress Atmosphere Pro funkcijām.

Izmantojiet motīvu pielāgošanas un logrīku apgabalus

Instalējot Atmosphere Pro motīvu savā vietnē, WordPress informācijas paneļa kreisajā panelī netiek izveidotas papildu motīvu iestatījumu opcijas. Visi bērnu motīvu pielāgojumi jāveic, izmantojot logrīkus un motīvu pielāgošanas rīku.

Veidojiet pielāgotu mājas lapu

Atmosphere Pro ir aprīkots ar 4 logrīku mājas lapu apgabaliem. Jūs varat pielāgot savas mājas lapas izskatu, vienkārši velkot un nometot labos logrīkus pareizajā logrīku apgabalā.

Sākumlapai varat izvēlēties pats savu fona attēlu, dodoties uz Izskats »Pielāgot» Sākumlapas attēls.

priekšējās lapas attēls

Pārliecinieties, ka fona attēla izmērs nepārsniedz 1600 x 1050 pikseļus.

Galvenās lapas veidne

Motīvam ir galvenā lapas veidne, kas neatbalsta galveni, navigācijas izvēlni vai kājeni, tāpat kā pārējā jūsu vietne. Izmantojot šo veidni, jūs varat viegli izveidot pielāgotu galveno lapu, kas ir optimizēta reklāmguvumu veicināšanai.

Citas lieliskas iespējas

Izmantojot Atmosphere Pro, iespējas izveidot satriecošu WordPress vietni ir bezgalīgas. Zemāk ir vēl dažas iespējas, kas jums varētu būt noderīgas.

satura arhīvi-atmosfēra pro

 • WooCommerce atbalsts: Atmosphere Pro ir sākotnēji veidots WooCommerce, lai jūs varētu viegli iestatīt savu tiešsaistes veikalu un darboties. Izveidojot e-komercijas veikalu, jums noteikti nav jāpielāgo preces un izrakstīšanās lapas..
 • Pielāgojiet satura arhīvus: Jūs varat pielāgot satura arhīvus, pārejot uz Izskats »Pielāgot» Satura arhīvi. Šeit jūs varat iestatīt attēlotā attēla izmēru, attēlotā attēla izlīdzināšanu un ievades lappuses veidu. Šīs iespējas ietekmēs veidnes ar emuāru ierakstiem, piemēram, arhīvs, autors, emuārs, tagi utt.
 • Pēc satura logrīka apgabala: Logrīka pēc satura logiem varat pievienot pamanāmu aicinājumu uz darbību. Šis logrīka apgabals parādās tieši zem ieraksta ziņas.
 • Pielāgojama galvene: Varat augšupielādēt savu logotipu vai ievadīt savas vietnes nosaukumu. Katrā ziņā tas lieliski iekļaujas galvenē.

Dokumentācija un atbalsts

Atmosfēras Pro tēma ir labi dokumentēta, tāpēc ikreiz, kad iestrēdzat, varat viegli atrast risinājumu no viņu pamācībām. Varat arī piekļūt pilnam koda fragmentu sarakstam, ko izmantot Genesis bērna tēmā, kas palīdz paplašināt vietnes funkcionalitāti..

Atšķirībā no citām premium tēmām, StudioPress neierobežo jūs izmantot šo motīvu ierobežotā skaitā vietņu. Kad esat iegādājies Atmosphere Pro, jūs iegūsit neierobežotus atjauninājumus, atbalstu un varēsit to izmantot neierobežotās vietnēs.

Vienreizēja Atmosphere Pro iegādes maksa ar Genesis ietvaru ir 99,95 USD.

Savus atbalsta pieprasījumus varat nosūtīt pa e-pastu. StudioPress ir pazīstams ar lietotāju atbalsta kvalitāti un ātrumu.

Ietaupiet naudu tēmām, izmantojot StudioPress Pro Plus

Ja esat dizaineris vai izstrādātājs, kurš vēlētos piekļūt visām Genesis bērnu tēmām, kuras laidis klajā StudioPress, Pro Plus Dalība jums ir vislabākā likme.

Izmantojot dalību Pro Plus, jūs varat ietaupīt vairāk nekā 1200 USD. Jūs varat lejupielādēt gan esošās, gan nākamās tēmas bez papildu maksas. Pats labākais, ka jūs saņemsit atjauninājumus un atbalstu mūža garumā.

Dalība jums maksās vienreizēju maksu 499,95 USD.

Skatiet sīkāku informāciju un apskatiet visas programmas StudioPress tēmas.

Mūsu rādītājs

StudioPress Atmosphere Pro ir pilna platuma WordPress tēma, kuras mērķis ir nodrošināt apmeklētājiem vieglu lasīšanas pieredzi. Tas neatbalsta primārā sānjoslas logrīka apgabalu un ir paredzēts, lai jūsu saturam pievērstu visu pelnīto uzmanību.

Atmosphere Pro ir labākā izvēle, ja meklējat minimālistisku WordPress motīvu.

Mēs piešķiram Atmosphere Pro 4,8 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu punktu sadalījums.

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet Atmosphere Pro tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map