Themify Elegant

آیا به دنبال موضوعی هستید که یک وبلاگ زیبا را برای شما ایجاد می کند؟ ممکن است بخواهید از تم Themify Elegant چند منظوره استفاده کنید. در این بررسی Themify Elegant ، ویژگی هایی را به شما نشان خواهیم داد و اینکه آیا این یک موضوع عالی برای سایت شماست یا خیر.


Themify Elegant Review

درباره Themify Elegant

Themify Elegant یک تم زیبا و چند منظوره است که تمام انیمیشن های فانتزی و جلوه گرافیکی را از آن خود می کند و به محتوای شما تمرکز دارد. از این رو نام ، تم با ظاهری تمیز ، ساده و تایپوگرافی زیبا ، زیبا است. این موضوع شامل Themify Builder ، گزینه های مختلف چیدمان ، 2 نوع پست سفارشی مختلف و WooCommerce است.

ویژگی Themify Elegant

Themify Elegant ویژگی های مختلف مختلفی را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید برای وب سایت خود یک نمونه کارها را ایجاد کنید وبلاگ. Themify Elegant از طرح بندی های مختلف مبتنی بر شبکه پشتیبانی می کند که کاملاً سازگار هستند تا بدون توجه به اندازه صفحه نمایش ، روی صفحه قرار بگیرند. درست مانند سایر مضامین Themify ، Elegant همچنین با سازنده Themify ، سازنده کشیدن و رها کردن همراه است که به شما امکان می دهد پست ها و صفحات خود را به شکلی که تصور می کنید طراحی کنید..

در اینجا چند ویژگی کلیدی وجود دارد که موضوع Themify Elegant را به یک انتخاب عالی برای سایت شما تبدیل می کند.

پاسخگو و شبکیه چشم آماده است

این موضوع پاسخگو موبایل است ، به این معنی که وب سایت شما برای هر مرورگر ، دستگاه و اندازه صفحه کاملاً بهینه خواهد شد. داشتن یک موضوع پاسخگو تلفن همراه بسیار مهم است ، زیرا یک موضوع غیر پاسخگو می تواند کاربران شما را ناامید کند و باعث شود رتبه های موتور جستجو پایین بیاید. همچنین ، این موضوع آماده شبکیه است ، به این معنی که تصاویر شما در تمام دستگاه ها تیز باقی می مانند.

کشیدن و رها کردن سازنده

موضوع با سازنده Themify همراه است ، ابزاری با کشیدن و رها کردن به شما کمک می کند بدون ایجاد استخدام یک توسعه دهنده ، هر نوع چیدمان ایجاد کنید..

گزینه سازنده Themify در ویرایشگرهای پست ، صفحه و نمونه کارها موجود است. مهمتر از همه ، این امکان را به شما می دهد که ماژول های محتوا را از قسمت جلوی سایت خود ویرایش کنید ، بنابراین برای مرور سبک لازم نیست که بین برگه پیش نمایش و برگه ویرایشگر صفحه جابجا شوید..

انواع پست های سفارشی

انواع ارسال ، افزودن و کنترل انواع مختلف محتوا را به سایت شما آسانتر می کند. Themify Elegant شامل 2 نوع پست سفارشی مختلف:

 • نوع ارسال نمونه کارها: کار خود را به نمایش بگذارید و با ایجاد یک نمونه کارها توجه کنید.
 • نوع ارسال تیم: هر یک از اعضای تیم شما می توانند رسانه های اجتماعی خود را به پروفایل خود وصل کنند.

WooCommerce

Themify Elegant با یک ظاهر طراحی WooCommerce همراه است تا یک فروشگاه الکترونیکی تجارت الکترونیک زیبا ایجاد کند. استفاده از یک موضوع آماده WooCommerce به این معنی است که بدون نیاز به استفاده کاربر از CSS ، این فروشگاه بسیار زیبا به نظر می رسد. با این مضمون ، می توانید محصولات و خدمات خود را به صورت طرح های سفارشی محصول با Themify Builder و ویژگی معروف و کشیدن و رها کردن آن بفروشید..

همراه با ویژگی داخلی WooCommerce ، Themify همچنین یک افزونه WooCommerce ایجاد کرد که به شما امکان می دهد محصولات خود را در هر کجای سایت خود قرار دهید.

این ویژگی شما را با ویژگی هایی مانند فروش و فروش متقابل و بدون هیچ زحمتی قادر می سازد. همچنین مناسب برای موبایل است ، بنابراین لازم نیست نگران ایجاد نسخه های مختلف برای دستگاه های مختلف باشید.

WooCommerce دارای گزینه حمل و نقل انعطاف پذیر است که ارائه محصولات خود را در هر نقطه ای از جهان آسان تر و سریع تر می کند.

سایر ویژگی های جالب

با استفاده از Themify Elegant ، بسیاری از ویژگی های دیگر برای کمک به شما در ایجاد یک وب سایت موثر و چشم نواز وجود دارد. در زیر چند ویژگی دیگر وجود دارد که به شما کمک می کنند ظاهر سایت خود را منحصر به فرد کنید.

 • تایپوگرافی زیبا: با فضاهای سفید کاملاً طراحی و متعادل شده و باعث می شود هر صفحه تمیز به نظر برسد.
 • چیدمان چپ یا مرکز: می توانید طرح را برای کل سایت از قبل تنظیم کنید یا آن را برای هر پست یا صفحه تنظیم کنید.
 • فیلترهای تصویر: با استفاده از این موضوع می توانید بدون ویرایش منبع تصویر اصلی ، فیلترها را به تصاویر خود اضافه کنید.
 • طرح های سنگ تراشی و شبکه: این ویژگی به شما امکان می دهد که پست های شما در بالای صفحه پشته شوند.
 • یک ظاهر طراحی شده سربرگ سفارشی: پیش زمینه ، فونت و رنگ را به صورت جداگانه برای هر صفحه و / یا ارسال کنید.
 • پوسته های رنگی: 6 پوسته رنگی جایگزین دیگر وجود دارد که می توانید از آن انتخاب کنید.

سازنده تم اولیه و پیشرفته

شما می توانید عناصر مختلف Themify را با استفاده از گزینه پیش فرض سفارشی سازی تنظیم کنید. در گزینه customizer گزینه های اصلی و پیشرفته را پیدا خواهید کرد. در پیشرفته گزینه ، می توانید فرم ، پانل منوی تلفن همراه و موارد دیگر ایجاد کنید.

آنها را با بررسی زیبا - گزینه های پیشرفته

اسناد و پشتیبانی

مستندات Themify Elegant شما را از طریق کل لیست از ویژگی ها می گذراند. کلیه آموزش ها با تصاویر و فیلم های زیبا به خوبی توضیح داده شده است. هر زمان که به هر نوع کمک نیاز دارید ، فقط باید از طریق اسناد استفاده کنید و به احتمال زیاد راه حل هایی را در آنجا پیدا خواهید کرد.

Themify از طریق انجمن ها و ایمیل های خود پشتیبانی می کند. برای پاسخ سریعتر به پشتیبانی ، توصیه می شود از انجمن های آنها برای ارسال سوالات استفاده کنید.

Themify Elegant با هزینه خرید یک بار 49 دلار در دسترس است. هنگام خرید ، می توانید یک موضوع جایزه رایگان را برای بارگیری انتخاب کنید. شما مجاز به نصب موضوع در همان سایتهایی هستید که دوست دارید.

مجوز توسعه دهنده با 69 دلار ، از جمله پرونده های Photoshop نیز موجود است. برای دسترسی به همه مضامین Themify ، می توانید فقط با 79 دلار به کلوب تم آنها بپیوندید.

نمره ما

Themify Elegant موضوع مناسبی برای نویسندگان ، هنرمندان ، طراحان ، آژانسها ، سایت های سرمقاله و اوراق بهادار فردی است. با انواع پست های سفارشی ، فیلتر تصویر ، و طرح سنگ تراشی و شبکه می توانید یک وب سایت زیبا ایجاد کنید که محتوای شما را نشان دهد.

ما به Themify Elegant 5 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون آنها را زیبا کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map