7

„The7“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema, pasiekiama „Themeforest“. Tai galinga ir turtinga tema, turinti puikias pritaikymo parinktis. Šioje „The7“ temos apžvalgoje apžvelgsime jos ypatybes ir lankstumą.


„The7“ temos apžvalga

Apie „The7“ temą

„The7 Theme“ yra „Dream-Team“, „WordPress“ plėtros agentūros, įsikūrusios Kijeve, Ukrainoje, produktas. Komanda turi didelę „Themeforest“ kolekciją, kurioje yra 24 elementai, kuriuos daugiau nei 65000 kartų įsigijo daugiau nei 2 mln. USD..

„The7“ tema yra populiariausias produktas iki šiol. Jis buvo parduotas daugiau nei 30 000 kartų ir sulaukė puikių klientų ir ekspertų atsiliepimų. „The7“ tema yra daugialypė „WordPress“ tema, tinkanti beveik bet kokio tipo svetainei. Daugiausia dėmesio skiriama naudojimo paprastumui ir lankstumui, kad vartotojai galėtų tinkinti kiekvieną savo svetainės aspektą.

„The7 WordPress“ temos ypatybės

„The7“ tema siūlo didelį lankstumą, ji aprūpinta visomis funkcijomis, kurių galite tikėtis iš „WordPress“ temos. Mes nusprendėme pažvelgti į kai kurias funkcijas, kurios „The7“ temą išskiria iš kitų „WordPress“ temų rinkoje.

nėra nė vienos temos, kuri galėtų pralenkti 7, kai reikia lengvai pritaikyti, turint mažiausiai žinių apie „WordPress“. Jūs, vaikinai, roko.

– „Keleverk“, „Themeforest“ vartotojas

3 dizaino stiliai

Individualizuoto dizaino stiliai

„7 WordPress“ tema yra su trimis dizaino stiliais, prieinamais vartotojams. Kiekvienas dizaino stilius turi skirtingą išvaizdą. Tai panašu į tai, kad su „WordPress“ tema turite kelias temas. Šie trys dizaino stiliai yra „Material design“, „Minimalist“ ir „iOS 7“ stiliai. Vartotojai gali tiesiog pasirinkti tą, kuris labai primena tai, ką jie turi omenyje.

Kiekvienas dizaino stilius yra visiškai pritaikomas ir vartotojai gali lengvai pakeisti bet ką. Galite naudoti savo spalvas, foną, antraštes, šriftus ir tt. Šis pritaikymo lankstumas leidžia jums patiems sukurti visiškai unikalius dizainus..

20 skirtingų spalvų kiekvienam dizaino stiliui

Kaip mes sakėme, galite pritaikyti bet ką pagal pasirinktą dizaino stilių. Taip pat su kiekvienu dizainu galite naudoti įmontuotą 20 skirtingų odų. Tai reiškia, kad kiekvienas dizainas gali turėti 20 skirtingų spalvų ir išdėstymo variantų, kuriuos galite pasirinkti iš dėžutės.

Įtrauktas vizualinio maketo kūrėjas

„The7“ tema pateikiama kartu su „Visual Composer“, kuris yra vienas galingiausių „WordPress“ išdėstymo kūrimo priemonės papildinių. Tai leidžia jums sukurti savo puslapio išdėstymą naudojant vilkimo ir nuleidimo įrankį. Tai ypač lengva naudoti net ir naujiems vartotojams. Naudodami vizualinį kompozitorių savo „WordPress“ tema galite patys kurti neribotą maketą ir dizainą. Galite sukurti galingus išdėstymus su „prallax“ fonu, vaizdo įrašais per visą ekraną, skaidrėmis, animacijomis, raginimo veikti mygtukais ir dar daugiau.

Iššvaistęs šimtus $ $ $ „Theme Forest“ temomis, mano klientas paprašė manęs panaudoti tai savo projekte. Džiaugiuosi, kad ši tema buvo daugiau nei pristatyta ir sklandžiai veikia harmoningai su „Visual Composer 4“ tiek, kiek aš pastebėjau, kad ji yra gana priklausoma nuo jūsų turimų parinkčių ir valdymo galimybių skaičiaus..

– „WebJump“, „Themeforest“ vartotojas

„WordPress“ „The7“ tema „Visual Composer“

Sujungti papildiniai

„7“ tema pateikiama su galingu papildinių, iš anksto supakuotų su jūsų tema, pasirinkimu. Bendra šių „WordPress“ papildinių papildoma kaina yra apie 99 USD. Naudodami savo temą, jūs visi nemokamai.

 • Sluoksnių slankiklis
 • Revolution Slider
 • Reaguojančios kainos ir palyginimo lentelės
 • Vaizdinis kompozitorius
 • „Visual Composer Ultimate“ priedai

Turėdami šiuos galingus papildinius, galite per kelias minutes sukurti profesionalias svetaines.

Integracija ir suderinamumas

„The7“ tema palaiko daugelį populiarių „WordPress“ papildinių. Yra įmontuoti stiliai, skirti gravitacijos formoms, renginių kalendoriui, renginių kalendoriui „Pro“, „Kontaktų forma 7“ ir kt.

Komplektuojamas visiškas „WooCommerce“ palaikymas, leidžiantis lengvai ir greitai nustatyti internetinę parduotuvę. Gerai tai, kad jūs galite naudoti tą patį dalyką kitose savo svetainės skiltyse kaip savo parduotuvę. „The7“ tema taip pat palaiko „bbPress“ ir WPML papildinius.

Įvairūs funkcijos

Aukščiau paminėjome keletą pagrindinių „The7“ temos ypatybių. Tačiau tai yra savybių ir galimybių stipruolis. Keletas kitų ypatybių, kurias verta paminėti, yra:

 • 4 antraščių išdėstymai
 • Išgalvotos antraštės, leidžiančios nustatyti antraštes atskiriems pranešimams ir puslapiams
 • 680+ „Google“ šriftai
 • Neribotas fonas ir spalvos
 • Mūro tinklelio išdėstymas
 • Portfelio valdytojas
 • Atsiliepimai
 • Raginimo veikti mygtukai
 • Piktogramų šriftai
 • Nuotraukų albumai su „lightbox“, slinkties, metro ir tinklelio schemomis
 • Vertimas paruoštas
 • Optimizuotas SEO
 • Ir daug daugiau

Dokumentacija ir palaikymas

Klientų aptarnavimas po pardavimo yra svarbus veiksnys perkant bet ką internete. „The7“ tema teikiama su aukščiausios kokybės licencija 6 mėnesiams. Tai reiškia, kad licencijavimo laikotarpiu gausite nemokamą pagalbą ir atnaujinimus savo tema. Jei norite, galite atnaujinti savo licenciją arba pratęsti „premium“ palaikymą, nusipirkę išplėstinę palaikymo licenciją.

„Svajonių komanda“ („The7“ temos kūrėjai) teikia palaikymą klientams per savo vartotojų forumus. Jie ilgą laiką teikia savo „WordPress“ produktų palaikymą, todėl gausite aukštos kvalifikacijos specialistų pasaulinės klasės palaikymą.

Be to, per jų žinių bazę galima rasti išsamią dokumentaciją. Jie turi išsamius straipsnius su žingsnis po žingsnio instrukcijomis apie kiekvieną jūsų temos funkciją. Jie taip pat turi interaktyvų trikčių šalinimo įrankį, kuris gali padėti išspręsti kai kurias dažniausiai pasitaikančias problemas.

Mūsų balas

Atsižvelgiant į funkcijų skaičių ir naudojimo paprastumą, mes manome, kad „The7“ tema yra puikus produktas. Tai suteikia lankstumo ir galios vartotojams, kurie gali tuo naudotis, kad sukurtų nuostabias „WordPress“ svetaines be kodavimo. Mes suteikiame tai 4 iš 5 žvaigždučių.

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Spektaklis
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Gaukite 7 temą dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map