Brukline

Bruklinas yra populiari ir aukštai įvertinta „premium“ tema, kuri mėgstama „Themeforest“. Jis yra lankstus ir pateikiamas su daugybe galimybių, tinkančių jūsų svetainės dizainui. Peržiūrėkite mūsų Bruklino apžvalgą, kad sužinotumėte, ar ši tema nėra tokia, kokia ji yra.


Bruklino „WordPress“ temos apžvalga

Apie Brukliną

Bruklinas yra daugiafunkcinė tema, sukurta pakankamai lanksti, kad ją būtų galima naudoti bet kokiam verslui ar tinklaraščiui. Komplekte yra 12 paruoštų svetainės demonstracinių variantų, kuriuos galima įdiegti vienu paspaudimu, kad jūsų svetainę būtų galima greitai ir lengvai nustatyti. Kartu pateikiami keli aukščiausios kokybės įskiepiai.

Brukliną sukūrė Vokietijos interneto svetainių kūrimo kompanija „United Themes“, kelių populiarių „WordPress“ temų „Themeforest“ autoriai.

Bruklino savybės

Brukline yra keletas unikalių funkcijų ir variantų. Čia yra svarbiausi dalykai:

„Temos sveikata“ funkcija

Bruklinas yra didelė tema, kuriai reikia daug išteklių, todėl joje yra įmontuota „temos sveikatos“ funkcija, leidžianti sužinoti, ar ji veikia tinkamai.

Jei pereisite į Bruklino vaikas »tema Sveikata, galite pamatyti informaciją apie „WordPress“ diegimą ir tai, ar tema įdiegta teisingai ir ar joje yra pakankamai išteklių paleidimui.

Nors yra trumpų trikčių šalinimo instrukcijų, vartotojams, neturintiems išsamesnių techninių žinių apie PHP ar prieglobos konfigūracijos parametrus, gali kilti problemų dėl šio skyriaus. Jei negalite išsiaiškinti, kaip pritaikyti temą, galite pabandyti susisiekti su palaikymo tarnyba – plačiau apie tai žemiau.

Lengvas sąranka naudojant 20 ir daugiau demonstracinių versijų

Brukline yra daugybė funkcijų ir parinkčių, todėl, norint pradėti, gali būti sudėtinga juos surūšiuoti.

Tačiau tema pateikiama per 20 skirtingų demonstracinių stilių, kurie šiek tiek palengvina.

Įdiegę temą ir reikiamus papildinius galite pereiti į Bruklino vaikas »Temos demonstracijos pažvelgti į visas galimas galimybes.

Bruklino apžvalga - demonstracinės versijos

Yra įvairių dizainų:

 • kūrybinės agentūros
 • verslai
 • portfelio svetainės
 • vestuvių ir sužadėtuvių agentūros
 • dienoraščiai
 • žaidimų svetaines
 • kirpyklos
 • odontologų svetainėse
 • … ir tt.

Pasirinkę demonstracinę versiją, galėsite ten pritaikyti savo temą.

Milžiniškas dizaino variantų pasirinkimas

Brukline yra didžiulis kiekvieno jūsų svetainės aspekto dizaino variantų meniu Brooklyn Child »Temos parinktys Meniu.

Bruklino apžvalga - parinkčių parinktys

Pvz., Jūs ne tik turite galimybę įkelti savo logotipą. Taip pat galite pasirinkti atskirai:

 • pagrindinis logotipas
 • pakaitinis logotipas
 • tinklainės pagrindinis logotipas
 • tinklainės pakaitinis logotipas

Remiantis dokumentais, pakaitinis logotipas reikalingas tam tikrose demonstracinėse versijose, kai lipni antraštė keičiasi iš skaidrios į šviesią, kai vartotojas slenka žemyn. Tam tikrais atvejais kaip alternatyvą turėsite įkelti tamsiąją logotipo versiją.

Galite pasirinkti skirtingas spalvas ir stilius kiekvienam atskiram svetainės elementui, tiek darbalaukio, tiek mobiliesiems versijoms, iš „Antraštės spalvos odos“ ir „Mobiliojo meniu atidarymo / uždarymo mygtuko spalvos“ iki pat „Footer Border Hover“. Spalva “ir„ Porankio autoriaus šrifto svoris “.

Tu taip pat gali tinkinti šriftą kiekvienoje svetainės skiltyje atskirai su tiesiogine peržiūra tiesiai prietaisų skydelyje. Atrodo, kad nėra būdo, kaip pakeisti šriftą visame pasaulyje, – kiekvieną elementą turėsite pakeisti atskirai.

„Brooklyn Review“ - šriftai

Temos parinktys meniu taip pat galite tinkinti ir įvesti herojaus atvaizdo turinį pagrindiniame puslapyje ir savo kontaktų puslapyje.

Pagal Pažangūs nustatymai skirtuką, taip pat galite modifikuoti animaciją, pridėti pasirinktinę CSS ir pakeisti „lightbox“ nustatymus.

Daug įmontuotų trumpųjų kodų

Brukline yra daugybė trumpieji kodai galite naudoti norėdami lengvai pridėti sudėtingesnius elementus ir stilių prie savo įrašų ir puslapių.

Jie įtraukia:

 • stulpelius
 • skirtukus
 • animacinis laukelis „suskaičiuoti“
 • vaizdo animacijos (įstumkite, įlenkite ir pan.)
 • kabučių rotatorius (su vaizdais arba be jų)
 • progreso juostos
 • dropcaps
 • mygtukai
 • …ir dar

Redaguodami bet kurį įrašą ar puslapį, trumpinius kodus galite pasiekti iš vaizdinės rengyklės. Viršutiniame dešiniajame meniu matysite tris naujus mygtukus: pridėkite tinkintą trumpąjį kodą, pridėkite tinkintą piktogramą ir pridėkite pasirinktinį mygtuką..

„Brooklyn Review“ - vaizdo redagavimo priemonės mygtukai

Spustelėkite naują Pridėti pasirinktinį trumpąjį kodą mygtuką ir pasirinkite norimą naudoti trumpąjį kodą.

„Brooklyn Review“ - trumpasis kodas

Tada įveskite reikiamus parametrus ir spustelėkite Įterpti trumpąjį kodą apačioje.

„Brooklyn Review“ - trumpųjų kodų nustatymai

Deja, sugeneravus trumpąjį kodą, jo redaguoti negalima, išskyrus rankiniu būdu pakeitus kodą.

Apima „Premium“ papildinius

„Brooklyn“ tiekiamas su keletu aukščiausios kokybės priedų be papildomo mokesčio:

 • Portfelio valdymas naudojant „United Themes“: pridėkite savo svetainės aplanką naudodami pasirinktinius skelbimų tipus
 • Kainų lentelės pagal jungtines temas: sukurkite pagrindines kainų lenteles su ne daugiau kaip 4 stulpeliais
 • „Visual Composer“: nuvilkite puslapio redaktorių – išsamesnės informacijos ieškokite „Visual Composer“ apžvalgoje
 • „Revolution Slider“: sudėtingas slankiklio papildinys – išsamią informaciją rasite mūsų „Slider Revolution“ apžvalgoje. (Mes rekomenduojame patogesnį vartotojui Vienatūrio papildinys vietoj.)

Dokumentacija ir palaikymas

„United Themes“ siūlo labai paprastą Bruklino nustatymo ir kai kurių pagrindinių funkcijų naudojimo dokumentaciją. Deja, dokumentacija nėra labai išsami ir neapima visų funkcijų, todėl nėra galimybės jos ieškoti, kad rastumėte tai, ko jums reikia.

Jūsų įsigyta tema gaunama iš 6 mėnesių paramos iš kūrėjų per palaikymo forumą. Galite užsiregistruoti jų svetainėje naudodamiesi savo licencijos raktu, kad galėtumėte peržiūrėti ir paskelbti forumuose. Jie žada 24–48 valandų reagavimo laiką.

Mūsų balas

Bruklinas yra labai populiari ir labai vertinama tema. Komplekte yra daugybė funkcijų ir parinkčių, leidžiančių tinkinti savo svetainę nežinant jokio kodo.

Norint tinkamai naudoti šią temą, tikrai yra mokymosi kreivė, nes daugelis funkcijų nėra savaime suprantamos. Deja, trūksta dokumentacijos.

Demonstracijos yra naudingos greitai nustatant svetainę. Bet jums prireiks nemažai laiko, kad tinkintumėte svetainę pagal savo poreikius.

Mes suteikiame Bruklinui 3 žvaigždutes iš 5. Čia yra mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 3.0 / 5.0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Spektaklis
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 2.0 / 5.0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Gaukite Brukliną dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map