Iš viso

„Total“ yra viena iš populiariausių ir aukščiausiai įvertintų „WordPress“ temų „Themeforest“. Tai pritaikoma daugiafunkcinė tema, kurią galima redaguoti naudojant vilkimo sąsają. Tai apima daug galimybių ir patogią sąsają. Sužinokite daugiau mūsų apžvalgoje.


Bendra „WordPress“ temos peržiūra

Apie „Total“

„Total“ sukūrė „WPExplorer“, daugelio kokybiškų „WordPress“ temų ir papildinių kūrėjai – tiek nemokami, tiek „premium“.

Tai daugiafunkcinė tema, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas pritaikymui. Jūs visiškai kontroliuojate savo svetainės išvaizdą, neliesdami jokio kodo.

Beje, yra ir keletas pažangių tinkinimo parinkčių tiems, kurie naudoja kodą.

Savybės iš viso

„Total“ turi daugybę funkcijų, leidžiančių tinkinti jūsų svetainės išvaizdą.

Daugelį temos parinkčių galima pasiekti iš Temų skydelis meniu „WordPress“ prietaisų skydelyje.

Iš esmės Temų skydelis meniu, galite pasirinkti išjungti nenaudojamas funkcijas. Visi jie įjungti pagal numatytuosius nustatymus.

Bendra peržiūra - temos skydelio funkcijos leidžia išjungti

Lanksčios dizaino galimybės

Naudojant Išvaizda »Tinkinkite meniu galite pakeisti bet kurio savo svetainės elemento dizainą – nuo išdėstymo iki spalvų ir tipografijos – kiekvienoje atskiroje svetainės skiltyje.

Spustelėkite Bendrosios temos parinktys ir galite įjungti duonos riekę ar bendrinimą socialiniame tinkle, tinkinti puslapių stilių ir net nustatyti puslapio animaciją.

Bendra apžvalga - bendrosios temos parinktys

Galite pasirinkti atskirus savo kūno šriftus, logotipą, naršymą, pavadinimą, subpozicijas ir tt.

Total Review - tipografija

Pasirinktinis prisijungimo puslapis

Viena iš unikalių „Total“ temos ypatybių yra galimybė tinkinti prisijungimo puslapį.

Tai puiki galimybė kūrėjams, kurie nustato temą savo klientams ir nori parodyti firminį prisijungimo puslapį, arba tiems, kurie tvarko kelių autorių tinklaraščius.

Nuo Temų skydelis »Individualus prisijungimas meniu, galite įjungti funkciją ir pasirinkti nustatymus. Galite įkelti logotipą, nustatyti fono spalvą ar vaizdą, pakeisti formos stiliaus nustatymus ir pritaikyti mygtukų spalvas.

Bendra peržiūra - individualus prisijungimas

Antraštės ir poraštės

Kita unikali „Total“ savybė yra „Header Builder“ ir „Footer Builder“ įrankiai. Tai leidžia naudoti puslapį kaip pakaitinę antraštę ar poraštę

Pirmiausia sukurkite tuščią puslapį ir išsaugokite jį (dar nepridėkite jokio turinio).

Tada eikite į Temų skydelis »Antraštės kūrėjas arba „Footer Builder“ ir pasirinkite ką tik sukurtą puslapį. Tada spustelėkite Išsaugoti pakeitimus.

Bendra peržiūra - antraštės poraštės kūrėjas

Dabar galite grįžti į savo sukurtą puslapį ir jį redaguoti naudodami sąsajos redaktorių (daugiau apie „Visual Composer“ redaktorių skaitykite žemiau arba mūsų „Visual Composer“ apžvalgoje).

Ši savybė leidžia visiškai tinkinti kiekvieną antraštės ir poraštės aspektą, užuot tiesiog pasirinkus iš šablonų ar pakeitus smulkesnes parinktis.

Apima kelis pasirinktinių skelbimų tipus

Pagal numatytuosius nustatymus, naudojant „Total“, yra keli pritaikyti įrašų tipai: atsiliepimai, aplankas ir personalas.

Galite juos rodyti naudodamiesi specialiaisiais „Visual Composer“ elementais, tokiais kaip „Personalo tinklelis“ ir „Personalo karuselės“ elementai, „Testimonials Slider“, „Portfolio“ tinklelis ar „Karuselė“..

Jei nenaudojate tam tikro pasirinktinio įrašo tipo, galite jį išjungti Temų skydelis meniu, kad neapkrautumėte prietaisų skydelio.

Individualizuota tinklaraščių įrašų serijos taksonomija

„Total“ turi įdomią įmontuotą funkciją, leidžiančią tinkinti tinklaraščių įrašų serijos taksonomiją, todėl jūs galite sugrupuoti visus įrašus, kuriuos reikia perskaityti tam tikra tvarka.

Redaguodami ją galite pridėti dienoraščio įrašą prie serijos.

Bendra apžvalga - pridėkite tinklaraščio įrašų seriją

Jei tinklaraščio įrašas yra serijos dalis, įrašo viršuje bus rodomas langelis. Dėžutėje bus eilės tvarka sunumeruotas sąrašas.

Bendra apžvalga - tinklaraščio įrašų serijos rodymas

10 ir daugiau valdiklių sričių ir 17 pasirinktinių valdiklių

Iš viso yra 10 valdiklių sričių, kurios leidžia įdėkite valdiklius į poraštę ir turi skirtingas šonines juostas konkretiems puslapiams.

Bendra peržiūra - valdiklių sritys

Taip pat yra galimybė sukurti savo valdiklio sritį. Tada, kai kuriate naują įrašą ar puslapį, galite pasirinkti valdiklio sritį, kad pakeistumėte numatytąją šoninę juostą.

Bendra peržiūra - sukurkite pasirinktines šonines juostas

Į „Total“ taip pat įtraukta daugybė valdiklių, leidžiančių šoninėse juostose rodyti savo verslo informaciją, socialinės žiniasklaidos sklaidos kanalus, įrašus, vaizdo įrašus ir kitą turinį..

Bendra peržiūra - pasirinktiniai valdikliai

Priskiriami aukščiausios kokybės papildiniai

„Total“ nemokamai pristatoma keliomis geriausiomis temomis:

 • „Visual Composer“: Šis „drag and drop“ puslapio kūrimo papildinys reikalingas temai. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite mūsų „Visual Composer“ apžvalgą.
 • „LayerSlider“: sudėtingas, universalus, reaguojantis slankiojantis papildinys. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite „LayerSlider“ apžvalgą.
 • „Slider Revolution“: populiarus įskiepis, leidžiantis sukurti sudėtingus, sudėtingus slankiklius. Peržiūrėkite „Slider Revolution“ apžvalgą, norėdami pamatyti visų jos funkcijų apžvalgą.

Pridėkite pasirinktinius veiksmus iš prietaisų skydelio

Labiau patyrusiems vartotojams „Total“ suteikia jums galimybę dar labiau pritaikyti temą naudojant pasirinktinius veiksmus.

Tiesiog eikite į Temų skydelis »Individualūs veiksmai pridėti kodą bet kurioje svetainės skiltyje naudodamiesi veiksmo kabliukais.

Galite pasirinkti, ar vykdyti PHP kiekvienam kabliukui, ar ne.

Bendra peržiūra - pasirinktiniai veiksmai ir kabliukai

Dokumentacija ir palaikymas

„Total“ turi išsamią rašytinę dokumentaciją „WPExplorer“ svetainėje, kurioje išsamiai aprašytos visos funkcijos, su ekrano kopijomis ir vadovėliais. Jo galima ieškoti, kad galėtumėte rasti tikslią informaciją, kurios jums reikia.

Įsigijus temą, 6 mėnesius palaikoma iš kūrėjo, su galimybe įsigyti 12 mėnesių pratęsimą. Parama teikiama per privačius paramos bilietus. Daugelyje apžvalgų minima aukšta paramos kokybė ir greitis, o kūrėjas labai greitai reaguoja į visus komentarus ir klausimus šia tema..

Mūsų balas

„Total“ yra daugybė funkcijų ir tinkinimo parinkčių, tačiau ją vis dar lengva naudoti ir ji nėra nemenka. Puiku, kad galite išjungti bet kokias nenaudojamas funkcijas – dauguma temų nesiūlo šios parinkties ir galiausiai turi netvarkingų sąsajų.

Tema taip pat sulaukia aukštų įvertinimų už puikią dokumentaciją ir kokybišką palaikymą.

Mes suteikiame 5 iš 5 žvaigždučių. Čia yra mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Spektaklis
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Gaukite visumą dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map