Nektaras

Ieškai švaraus ir modernaus verslo „WordPress“ temos? „Nectar“ yra reaguojanti „WordPress“ tema, kuri puikiai tinka bet kokiam kūrybiniam, verslo ar ne pelno tikslui. Šioje „Nectar“ temos apžvalgoje parodysime jo ypatybes ir jei jis yra geriausias pasirinkimas jūsų poreikiams.


nektaro temos apžvalga

Apie „Nektarą“

„Nectar“ yra viena populiariausių verslo temų „Mojo“ prekyvietėje. Temą išleido „Bottomless Themes“, vadovaujamos Adamo Millso.

„Nectar“ tema leidžia atlikti visus tinkinimus naudojant temos parinkčių skydą be jokių programavimo įgūdžių. Intuityvus temų skydelis palengvina pritaikymą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į temos parinkčių skydą, pažymėti langelį arba įvesti paprastą tekstą.

„Nectar“ yra reaktyvus dizainas, optimizuotas tinklainės vaizdas, paralakso slankiklis, tinkintas pagrindinis puslapis ir daug daugiau.

Pažvelkime į „Nectar Mojo“ temą ir jos pagrindines ypatybes.

3 pasirinktiniai pašto tipai

Įdiegę „Nectar“, „WordPress“ prietaisų skydelyje, užduočių juostoje, prideda 3 skirtingus pasirinktinius įrašų tipus, kurie leidžia lengvai kurti patobulintus išdėstymus..

 • Projektai: Parodykite savo darbus ar meno kūrinius patraukliame tinklelio išdėstyme.
 • Skaidrės: Rodykite gražią skaidrių demonstraciją savo svetainės pagrindiniame puslapyje
 • Atsiliepimai: Pridėkite socialinį įrodymą pateikdami tai, ką jūsų klientai turi pasakyti apie jus.

Labai tinkantis pagrindinis puslapis

„Nectar“ leidžia lengvai sukurti lengvai pritaikomą pagrindinį puslapį. Galite pasveikinti savo auditoriją naudodamiesi paralakso skaidrių demonstracija. Šiek tiek žemiau skaidrės galite paryškinti dėmesį patraukiantį raginimą veikti.

Savo pagrindiniame puslapyje taip pat galite parodyti rodomus puslapius, atsiliepimus ir tinklaraščio įrašus.

Tema palaiko 3 poraštes. Norėdami užpildyti turinį, tiesiog vilkite valdiklį į poraštės valdiklio sritį.

„Nectar“ taip pat leidžia padaryti jūsų pagrindinio puslapio valdiklius kitokius nei likusioje svetainės dalyje.

nektaro raštai

Intuityvių temų parinkčių skydelis

Temų parinkčių skydelyje galite lengvai tinkinti savo svetainės dizainą be jokių programavimo žinių.

nektaro temos parinktys

Temų parinkčių skydelyje rasite parinkčių, kaip tinkinti antraštę, šriftus, spalvas, „Analytics“ ir dar daugiau.

Slankiklis

Pagrindinis „Nectar“ temos akcentas yra jos paralakso slankiklis. Jei jums nepatinka paralakso efektas, galite lengvai jį išjungti temos parinkčių skydelyje. Taip pat galite reguliuoti skaidrių demonstravimo intervalą ir net išjungti automatinį grojimą.

Norėdami pridėti skaidrių, turite naudoti Skaidrės pašto tipas.

įpilkite skaidrių mojo nektaro

Atsiliepimai

Norėdami pridėti atsiliepimų į savo svetainę, galite naudoti „Testimonials post“ tipą.

Atsiliepimų redagavimo ekrane rasite meta laukelį, kuriame galite pridėti atsiliepimo URL, kuris padės padidinti jūsų svetainės patikimumą..

atsiliepimai paštu tipo mojo nektaras

Pridėję atsiliepimų naudodami atskirus puslapius, visi jie bus apgyvendinti jūsų atsiliepimų puslapyje.

Projektai

„Nectar“ leidžia apibūdinti savo projektus naudojant „Projects post“ tipą. Savo projektus galite suskirstyti į kategorijas pagal pridėtus įgūdžius.

Galite paryškinti visus savo aplanko puslapyje esančius projektus ir sukonfigūruoti aplanko pagrindinį URL apsilankę temos parinkčių skydelyje.

Socialinės piktogramos

„Nectar“ leidžia lengvai rodyti jūsų socialinių tinklų profilius. Galite rodyti visų pagrindinių socialinių tinklų svetainių, įskaitant „Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „Pinterest“, „Instagram“, „LinkedIn“, „YouTube“, „Tumblr“ ir kt., Piktogramas ir konfigūruoti jos saitą temos parinkčių skydelyje..

Puslapio šablonai

„Nectar“ yra šių tipų šablonai: numatytasis, tinklaraštis, visas plotis, pagrindinis puslapis, aplankas ir atsiliepimas.

 • Numatytas: Tai yra pagrindinis šablonas, kuriame yra šoninės juostos valdiklio sritis.
 • Dienoraštis: Jis gali būti naudojamas jūsų tinklaraščio įrašams rodyti, kai pagrindinis puslapis nustatomas naudojant pagrindinio puslapio šabloną.
 • Visas plotis: Viso pločio šablone nėra šoninės juostos.
 • Pradinis puslapis: Galite naudoti šį šabloną, kad sukurtumėte patobulintą pagrindinio puslapio išdėstymą, kaip ir demonstracinį puslapį. Turinį galite sukonfigūruoti eidami į temos parinkčių skydą.
 • Aplankas, atsiliepimas: Šie puslapių šablonai kai kuriems vartotojams gali sukelti painiavą, nes „Nectar“ taip pat pateikiami su tuo pačiu tikslu susijusių projektų ir atsiliepimų tipais. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad šiuose puslapių šablonuose trūksta papildomų meta langelių, kuriuos galite rasti tų pasirinktinių įrašų tipų viduje.

Dokumentacija ir palaikymas

„Nectar“ tema pateikiama kartu su išsamia dokumentacija, kurioje aiškiai paaiškinta, kaip greitai ir lengvai sukurti savo svetainę.

Už „Nectar“ galima įsigyti vienkartinį 59 USD mokestį už vienos svetainės licenciją. Taip pat galite įsigyti 5 svetainių licenciją arba kūrėjo licenciją. Jei reikia, prie pirkimo taip pat galite įtraukti papildymo paslaugas, tokias kaip „WordPress“ temos diegimas ir „WordPress“ svetainės atsarginė kopija.

Savo palaikymo klausimus galite paskelbti prisijungę prie „Mojo“ prekyvietės. „BottomlessTheme“ komanda, esanti už „Nectar“, laiku išsprendžia visus palaikymo klausimus.

Mūsų balas

„Nectar“ yra viena geriausių „WordPress“ verslo temų „Mojo“ rinkoje. Naudodami „Nectar“ galite lengvai sukurkite savo svetainę ir paleiskite ją. Jei jums reikia pagalbos, galite lengvai rasti sprendimą remdamiesi dokumentacija.

Intuityvių temų parinkčių skydelis palengvina pritaikymą.

Mes suteikiame „Nectar“ 4,8 iš 5 žvaigždučių. Čia yra mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 4,8 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Spektaklis
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Gaukite „Nektarą“ dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map