Patikimumas

Ar norite daugialypės „WordPress“ temos savo svetainei? Kredencija yra gražiai suprojektuota ir galinga tema, turinti daugybę nuostabių savybių. Šioje „Credence“ apžvalgoje parodysime jos ypatybes ir padėsime nuspręsti, ar tai tinkama tema jūsų poreikiams.


Kredencijos peržiūra

Apie patikėjimą

Kredencija yra reaguojanti „WordPress“ tema, sukurta „Mojo Marketplace“, gerai žinomos internetinės parduotuvės, skirtos daugiafunkcėms ir galingoms temoms..

Ši tema turi spalvingą, ryškų ir jautrų išdėstymą. Tai geriausia verslui, technologijų įmonėms, internetinėms parduotuvėms ir dar daugiau. Neribotos spalvos, temų kūrėjai, tinklelio palaikymas ir pritaikymas paverčia „Credence“ puikia tema.

Kredencijos ypatybės

Temos „Mojo“ prekyvietėje yra apkrautos nuostabiomis savybėmis ir statybininkais. Taip pat „Credence“ yra geriausios parinktys jums susikurti savo svetainę neįsigilinant į kodą.

Kredencija turi daugybę funkcijų, tokių kaip socialinės piktogramos, pasirinktinių temų valdikliai, valdiklių sritys, aplanko puslapiai, puslapių šablonai, slankikliai, tinklelio stilius, poraštės valdiklių sritys, statybininkai ir dar daugiau.

Detaliau panagrinėsime jo ypatybes:

Reaktyvus ir tinklainei paruoštas dizainas

Patikimumas yra visiškai atsakinga tema Paprastas ir intuityvus dizainas patiks jūsų lankytojams. Jo stilius yra įvairus, todėl įsitikinkite, kad nė viena svetainė, naudojanti šią temą, negali atrodyti panašiai.

Parengtas tinklainės dizainas ir vaizdo palaikymas leidžia mobiliųjų įrenginių vartotojams lengviau perskaityti turinį ir vaizdų vaizdus nedidinant ir nereikalingo slinkties..

Stiliaus parinktys

Pagrindiniai temos stiliaus nustatymai yra tokie kaip fono parinktys, fono paveikslėlis, kūno šrifto spalvos ir nuorodų spalvos.

Stiliaus parinktys

Šiuos parametrus paprasta redaguoti ir keisti bet kada, kai reikia suteikti naujai jūsų svetainės išvaizdą.

Punch šriftai

Kredencijos tema turi pasirinktinį įrašo tipą Punch šriftai kuri leidžia lengvai pridėti „Google“ šriftus, kuriuos norite naudoti savo svetainėje.

Punch šriftai

Nurodymai yra nukopijuoti šriftų šeimą, kurią norite įtraukti į savo „WordPress“ administratorių.

Antraštės ir šoniniai meniu

Antraštės ir šoninių meniu nuostatos yra lygiagrečios viena kitai. Pirmą kartą pažiūrėjus į šias parinktis, galite tiesiog pasirinkti meniu vietą.

Antraštės meniu

Šioje temoje antraštėje yra keli skyriai. Tai leidžia įjungti / išjungti kiekvieną skyrių, todėl savo svetainėje galite parodyti gražią antraštę.

Antraštės nustatymai

Šiuose parametruose yra nuo antraštės teksto iki meniu vietos, logotipo padėtis, stilius, antraštės fonas, slankiklio sritis, antraštės valdikliai ir daugybė kitų parinkčių..

Meniu vietos

Ši tema siūlo daugybę meniu vietų, kad galėtumėte lengvai naršyti savo vartotojus. Yra daugiau nei 5 pozicijos, kur nuostabiai išdėstyti savo meniu.

Meniu vietos

Kiekvienai vietai galite sukurti atskirus meniu. Svarbios pastatytos vietos yra tokios kaip naršymo meniu, antrinis naršymo meniu, pagrindinis šoninis meniu ir poraštės meniu.

Aukščiausios slankmačiai

Kredencijos temoje yra rekomenduojamų papildinių rinkinys kiekvienai svetainės sekcijai. Tai taip pat apima vaizdo slankiklį. Viršutinį slankiklį galite pridėti prie bet kurio pasirinkto „Credence“ temos stiliaus.

Slider vaizdai

Mes rekomenduojame jums naudoti Vienatvė slankiojantis papildinys, skirtas pridėti vaizdų slankiklius savo svetainėje. Kadangi „Credence“ yra daugialypė svetainė, „Soliloquy“ slankiklis su ja veiks nuostabiai.

Šis slankiojantis papildinys turi visas funkcijas, tokias kaip slankiklio pridėjimas prie pagrindinio puslapio, antraštė, poraštė, šoninė juosta ir dar daugiau. Galite sukurti skaidrių rinkinius iš „Instagram“ ir kitų šaltinių.

Pasirinktiniai puslapio šablonai

Daugelyje „WordPress“ svetainių yra įmontuoti puslapių šablonai, skirti sukurti svetainę pagal verslo poreikius. Kredencija turi savo pasirinktinių puslapių šablonų rinkinį.

Puslapio šablonas

Tai leidžia kurti tinklaraščių puslapius, aplanko puslapius, tuščius puslapius ir dar daugiau. Žemiau į Puslapio atributai parametrus, galite valdyti temos išdėstymą nepaisydami puslapio temos nustatymų.

Temos išdėstymo nepaisymas

Jei norite pridėti kiekvieno puslapio pasirinktinius puslapio parametrus, galite nepaisyti temos puslapio valdiklio, šešėlio, meniu ir dar daugiau.

Portfelio įrašai

Tema turi pasirinktinį įrašo tipą Portfelio įrašai kurie leidžia svetainėje pridėti savo darbo aplanką.

Portfelio įrašai

Šie portfelio įrašai gali būti rodomi skirtingais stiliais, kad būtų galima maksimaliai išnaudoti.

Portfelio vaizdas

Tai yra vienas iš pavyzdžių, kaip jūsų portfelis bus rodomas jūsų svetainėje su Credence tema.

Poraštės skyrius

Bendruose temos nustatymuose galite rasti poraštės skyriaus parinktis. Platūs poraštės nustatymai leidžia įjungti / išjungti poraštės valdiklio sritį, nustatyti stulpelių skaičių, valdiklio srities fono stilių ir dar daugiau.

Poraštės skyrius

Taip pat galite įjungti / išjungti apačios poraštę, poraštės stilių, pridėti poraštės tekstą, teksto išlyginimą ir dar daugiau.

Apatinės poraštės nustatymai

Šie nustatymai yra naudingi kuriant jūsų poreikio poraštę.

Dokumentacija ir palaikymas

Kredencijos tema turi išsamią dokumentaciją, kurioje aiškiai paaiškinta, kaip greitai ir lengvai sukurti jūsų svetainę / tinklaraštį. Parašyti vaizdo įrašų mokymai, automatiniai atnaujinimai ir palaikymo forumai padeda išspręsti bet kokią užklausą.

Patikimumas galimas už vienkartinį 59 USD mokestį už vienos svetainės licenciją. Taip pat galite įsigyti 5 svetainių licenciją arba kūrėjo licenciją. Jei reikia, prie pirkimo taip pat galite įtraukti papildymo paslaugas, tokias kaip „WordPress“ temos diegimas ir „WordPress“ svetainės atsarginė kopija.

Savo palaikymo klausimus galite paskelbti prisijungę prie „Mojo“ prekyvietės. SH temos, „Saulėgrįžos“ komanda laiku išsprendžia visus palaikymo klausimus. Tačiau jei turite klausimų, taip pat galite juos siųsti el. Paštu.

Mūsų balas

Kredencija yra daugialypė „WordPress“ tema iš „Mojo Marketplace“, skirta asmeniniam tinklaraščiui, mažam ar dideliam verslui, turiniui, internetinių parduotuvių verslui ir dar daugiau. Naudodami „Credence“ galite lengvai sukurti ir paleisti savo svetainę. Jei jums reikia pagalbos, galite lengvai rasti sprendimą remdamiesi dokumentacija.

Temos dizainas ir parinkčių skydelis palengvina pritaikymą.

„Credence“ suteikiame 5 iš 5 žvaigždučių. Čia yra mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Spektaklis
Įvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 0,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Gaukite patikėjimą dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map