Poseidonas

Ar jūs ieškote „WordPress“ žurnalo temos savo svetainei? „Poseidon“ tema yra „WordPress“ saugykloje prieinama nemokama „WordPress“ tema, kuri labiausiai tinka tinklaraščiams, naujienų portalams ar bet kurioms kitoms internetinėms publikacijoms. Šioje „Poseidon“ apžvalgoje paaiškinsime jo ypatybes ir padėsime nuspręsti, ar tai geriausia tema jūsų poreikiams.


Poseidonas

Apie Poseidoną

Poseidonas yra lengvai naudojama „WordPress“ žurnalo tema, kuri puikiai tinka internetiniams žurnalams, naujienų portalams ar asmeniniams tinklaraščiams.

Temą išleido „ThemeZee“, Vokietijos internetinė „premium“ temų parduotuvė, kurią įkūrė Thomas Weichselbaumeris.

„ThemeZee“ yra orientuota į įvairių „WordPress“ žurnalo temų kūrimą ir palaikymą. Jie išleido 40 nemokamų „WordPress“ temų oficialioje „WordPress“ saugykloje.

Poseidono ypatybės

Poseidonas yra lengva „WordPress“ žurnalo tema optimizuotas greičiui ir našumui. Tai palaiko žurnalo stiliaus pagrindinį puslapį ir leidžia lengvai sukurti žinomų skelbimų skaidrę.

Pažvelkime į kai kurias jo funkcijas žemiau.

100% atsakinga tema

„Poseidon“ tema suteikia visiškai reaktyvų jūsų svetainės išdėstymą, kuris puikiai veikia bet kuriame įrenginyje, nepaisant jo ekrano dydžio.

Nesunkiai sukurkite tinkintą pagrindinį puslapį

Daugelyje žurnalų temų tinkinti pagrindinį puslapį gali būti varginanti užduotis. Tačiau naudodami „Poseidon“ vos per kelias sekundes galite sukurti žurnalo stiliaus pagrindinį puslapį. Taip yra todėl, kad „Poseidon“ naudoja valdiklių parinktį tinkindama pagrindinio puslapio sritį. Net jei esate absoliutus pradedantysis, be vargo galite lengvai pakeisti pagrindinio puslapio išvaizdą.

Poseidonas siūlo šiuos pasirinktinius valdiklius.

 • 2 stulpeliai
 • Boksuotas
 • Tinklelis

Norėdami sukurti pasirinktinį žurnalo stiliaus pagrindinį puslapį, jums tereikia pridėti šiuos valdiklius prie žurnalo pagrindinio puslapio skyriaus.

„Poseidon“ žurnalo valdiklis

Tinkinkite viską tinkinimo priemonėje

„Poseidon“ nesukuria specialios šoninės juostos skirtuko temai tinkinti „WordPress“ prietaisų skydelyje. Visiems temos parametrams konfigūruoti naudojama numatytoji temos pritaikymo parinktis.

Temos parinktis galite rasti eidami į Išvaizda »Tinkinti» Temos parinktys. Temos parinktyse galite sukonfigūruoti bendruosius nustatymus, skelbimo parametrus ir skelbimo slankiklį.

„Poseidon“ temos parinktys

Jei norite papildomų pritaikymo funkcijų, turėsite gauti „Pro“ priedą. Pro papildymas suteikia išplėstines tinkinimo parinktis, tokias kaip pasirinktinės spalvos, tinkinti šriftai, poraštės raštai, poraštės naršymas, viršutinė naršymas ir socialinių tinklų piktogramų meniu..

Paskelbkite skaidrių demonstraciją

Poseidonas leidžia jums sukurti gražią skaidrių demonstraciją savo svetainėje, kuri padėtų jums parodyti svarbiausią turinį. Norėdami nustatyti slankiklį, eikite į Išvaizda »Tinkinti» Temos parinktys »Skelbimo skaidrė. Galite tinkinti slankiklio greitį, pasirinkti konkrečią slankiklio kategoriją, nustatyti slankiklio įrašų skaičių ir slankiosios animacijos efektus.

Poseidono slankiklis

Rekomenduojami papildiniai

„Poseidon“ tema rekomenduoja svetainėje įdiegti tris papildinius. Jie yra…

 • Pasirinktinių archyvų pavadinimai: Paprastas papildinys, skirtas sureguliuoti numatytuosius archyvų pavadinimų tekstus jūsų svetainėje.
 • WP temos keitimo žurnalai: Tai leidžia peržiūrėti pakeitimų žurnalą prieš atnaujinant temą.
 • „ThemeZee“ priemonių rinkinys: Tai apima valdiklių matomumo modulius, antraščių ir poraščių scenarijus, pasirinktinę CSS, galerijos karuselę ir begalinį slinkties palaikymą..

Naršymo meniu

Nemokama „Poseidon“ versija palaiko vieną meniu jūsų svetainėje. Naudodami pasirinktinio meniu valdiklį, galite pridėti naršymo meniu prie savo „WordPress“ šoninės juostos.

Naudodami „Pro“ versiją, taip pat viršutinį naršymo meniu, taip pat galite pridėti socialinių piktogramų meniu.

5 gražūs puslapio šablonai

Su Poseidonas, savo svetainėje galite naudoti 5 skirtingus puslapių šablonus.

 • Numatytas: Šablonas su dešine šonine juosta
 • Žurnalo pagrindinis puslapis: Pagrindinio puslapio šablonas
 • Viso pločio šablonas: Šablonas be šoninės juostos
 • Skelbti slankiklį: Šablonas su šonine juosta ir skelbimo slankikliu
 • Panašių vaizdų antraštė: Šablonas su šonine juosta ir matoma vaizdo antraštė.

Mažiausias rodomų vaizdų dydis turi būti 1920 x 480 pikselių.

Jei jūsų esamuose įrašuose jau naudojami rodomi vaizdai, turėsite tai padaryti regeneruoti miniatiūras arba vaizdas gali atrodyti iškreiptas.

Dokumentacija ir palaikymas

Skirtingai nuo daugumos nemokamų „WordPress“ temų, Poseidonas turi išsamią dokumentaciją, kurioje pateikiami nurodymai visais temos naudojimo aspektais, nesvarbu, ar įdiegiate temą, ar įgyvendinate skirtingas temos funkcijas jūsų svetainėje..

Kiekvienas žingsnis yra gražiai aprašytas pateikiant reikiamas ekrano kopijas, todėl galite lengvai nuskaityti mokomuosius dokumentus.

Kadangi tai nemokama tema, jos kūrėjas nesiūlo palaikymo el. Paštu. Visi palaikymo klausimai turi būti paskelbti „WordPress.org“ forumuose. Atrodo, kad jie labai greitai išsprendžia palaikymo užklausas „WordPress.org“ forumuose, tačiau palaikymas negarantuojamas, nes tai nemokama tema.

Galite išplėsti pritaikymo funkcijas nusipirkę pro versiją. „Poseidon Pro“ yra priedų papildinys, pridedantis išplėstinius jūsų temos tinkinimo parametrus. Įsigiję „pro“ versiją, taip pat gausite prieigą prie WP 1o1 vaizdo įrašų vadovėlių, išmokančių pagrindinius „WordPress“ pagrindus..

Pro versijos kainos prasideda nuo 59 EUR, tai yra maždaug 70 USD be PVM.

Mūsų balas

Poseidonas yra viena iš geriausių nemokamų „WordPress“ žurnalo temų, pasiekiamų oficialiame „WordPress“ temų kataloge. Galite lengvai sukurti svetainę, panašią į demonstracinę svetainę. Galite sukonfigūruoti parametrus naudodami temos pritaikymą ir pasirinktinius valdiklius.

„Poseidon“ gali jums puikiai tikti, jei ieškote žurnalo stiliaus temos savo naujienų portalui, internetinėms publikacijoms ar asmeniniams tinklaraščiams..

Mes suteikiame „Poseidon“ 4,6 iš 5 žvaigždučių. Čia yra mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė pusė 4,5 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Spektaklis
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Gaukite „Poseidon“ dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map