Vystosi

„Evolve“ yra populiari „WordPress“ tema, teikiama nemokama ir „premium“ versija. „Evolve“ siūlo daugybę galimybių pritaikyti kiekvieną jūsų svetainės informaciją iš prietaisų skydelio ir nereikia jokio kodo. Perskaitykite „Evolve“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie visus šios temos nustatymus ir funkcijas.


Evolve apžvalga

Apie „Evolve“

„Evolve“ yra populiari „Theme4Press“ nemokama „WordPress“ tema. Taip pat yra aukščiausios klasės temos versija, kurioje atrakinama daug daugiau funkcijų ir nustatymų.

Norėdami naudoti temą „Evolve“, taip pat turite įdiegti ir suaktyvinti „Redux Framework“ papildinį. „Redux“ yra parinkčių sistema, padedanti kūrėjams pagreitinti „WordPress“ temų ir papildinių kūrimo procesą.

Suaktyvinę temą „Evolve“, puslapio viršuje pamatysite PHP klaidą ir būsite paraginti įdiegti „Redux Framework“ papildinį. Įdiegus papildinį, klaida turėtų išnykti.

„Evolve“ ypatybės

„Evolve“ turi platų funkcijų ir parametrų meniu, kuriuos galite tinkinti. Dauguma funkcijų gali būti pasiekiamos naudojant abu Išvaizda »Tinkinkite meniu ir Išvaizda »Temos parinktys Meniu. Čia yra keletas pagrindinių funkcijų:

Išdėstymas ir šoninės juostos parinktys

„Evolve“ yra keletas šoninės juostos parinkčių, leidžiančių lanksčiai išdėstyti savo puslapį. Galite pasirinkti iš:

 • visas plotis
 • tik kairioji šoninė juosta
 • 2 kairės šoninės juostos
 • tik dešinėje šoninėje juostoje
 • 3 dešinės šoninės juostos
 • kairioji ir dešinė šoninės juostos

Evolve Review - puslapio išdėstymo parinktys

Tinklaraščio išdėstymą taip pat galima koreguoti atskirai.

Evolve Review - tinklaraščio išdėstymo parinktys

Pirmojo puslapio turinio parinktys

Norėdami redaguoti pagrindinio puslapio turinį, turite pereiti į Išvaizda »Temos parinktys» Pirmojo puslapio turinio dėžutės. Čia galite juos įjungti arba išjungti ir redaguoti turinį. Piktogramas taip pat galite pakeisti naudodami „Font Awesome“ piktogramas.

Evolve Review - pagrindinio puslapio turinys

Nesuskaičiuojamos daugybės dizaino pritaikymo parinkčių

Kiekvieną savo svetainės sritį galite tinkinti iš prietaisų skydelio.

Pavyzdžiui, svetainės antraštės parinktys apima:

 • pakeiskite padėklo reikšmes (tarpai kairėje, dešinėje, viršuje ir apačioje antraštėje)
 • įjungti paieškos laukelis
 • sureguliuokite neskaidrumą (kad galėtumėte pamatyti foną per antraštę)
 • įgalinti lipnią antraštę
 • paslėpti savo tinklaraščio pavadinimą
 • perkelkite žymeklį šalia, virš arba po pavadinimu; arba paslėpti
 • koreguoti tarpus tarp meniu elementų
 • pakeiskite valdiklio stulpelių skaičių antraštėje (0, 1, 2, 3 arba 4)

Evolve Review - parinkčių parinktys

Taip pat galite pasirinkti atskirus savo tinklaraščio pavadinimo, įrašo pavadinimo, meniu, valdiklių ir kitų šriftus ir spalvas.

Integruoti slankmačiai

„Evolve“ apima palaikymą keliems slankiojančių įskiepių, taip pat turi įmontuotą „Bootstrap Slider“, kurį galite naudoti nemokamoje versijoje.

Eikite į Išvaizda »Temos parinktys» „Bootstrap Slider“ “ sukurti savo slankiklį. Iš čia galite pridėti savo atvaizdus ir sureguliuoti skaidrių pavadinimus, aprašymus ir mygtukų kodus.

Evolve Review - slankiklis

Nemokamoje „Evolve“ versijoje galite pridėti tik 5 skaidres.

Taip pat yra valdiklis „Karuselės slankiklis“. Jame rodomas tas pats slankiklis, kurį nustatėte aukščiau pateiktose parinktyse – valdiklyje pamatysite tik neapdorotą HTML. Tačiau slankiklis mažai matomas tokiose vietose kaip jūsų šoninė juosta.

Evolve Review - slankiojamasis valdiklis ką

Evolve Review - slankiojamasis valdiklis ką

Integruota kontaktinė forma

Pagal Išvaizda »Temos parinktys» Susisiekite meniu, galite nustatyti kontaktų puslapį, įskaitant įterptą „Google“ žemėlapį su jūsų įmonės buvimo vieta.

Taip pat yra paprastas įmontuotas elementas Kontaktinė forma leidžiančią lankytojams siųsti jums el. laiškus.

Suraskite daugiau funkcijų, naudodami „Evolve“+

Kai nustatysite temą „Evolve“, pastebėsite, kad daugelis nustatymų ir funkcijų yra užrakinti ir sakysite: „Ši parinktis galima tik su„ evolve + Premium “versija“. Įsigiję aukščiausios kokybės temos „Evolve +“ licenciją, visos šios funkcijos bus atrakintos.

„Evolve Review“ - užrakintos funkcijos

Dokumentacija ir palaikymas

Visos galimos „Evolve“ temos parinktys gali būti gana stulbinančios. „Theme4Press“ turi pagrindinių savo svetainės funkcijų ir parametrų dokumentus, įskaitant vadovėlius su ekrano kopijomis, padėsiančius jums nustatyti temą..

Atrodo, kad trūksta kai kurių funkcijų dokumentuose, ir šiek tiek sunku naršyti ir rasti ieškomą informaciją, nes nėra galimybės ieškoti dokumentuose.

Palaikymą galima rasti „WordPress.org“ palaikymo forumuose ir „Theme4Press“ svetainėje. Pagalbinis personalas reaguoja ir į daugumą gijų atsakoma maždaug per dieną ir jos greitai išsprendžiamos.

Mūsų balas

„Evolve“ gali būti gera tema tiems, kurie nori lengvai pritaikyti temą ir nenori išmokti jokio kodo. Vis dėlto yra staigus mokymosi kreivė, kurią reikia naudoti norint naršyti po visas funkcijas, parametrus ir parinktis. „Evolve“ nėra greitai ir nesudėtinga nustatyti – tai užtruks šiek tiek laiko.

Meniu tampa sudėtingesnis naršymas pagal visas užrakinamas „premium“ funkcijas, išvardytas laisvojoje temoje. Patogiau būtų tas funkcijas paslėpti ar bent jau aiškiai pažymėti meniu elementus laisvoje temoje.

Kai kurios „Evolve“ funkcijos būtų geriau įgyvendintos naudojant papildinį, pvz., Įmontuotą vaizdo slankmačiai ir Kontaktinė forma. Paskirtas papildinys paprastai turi daugiau parinkčių ir geriau atlieka savo specifinę funkciją nei tema, kuri bando padaryti viską. Jei nuspręsite bet kuriuo metu pakeisti savo temą, bus prarastas visas jūsų turinys ir nuostatos, susijusios su tema.

Mes suteikiame „Evolve“ 3 iš 5 žvaigždžių. Čia yra mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 3.0 / 5.0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 3.0 / 5.0

Spektaklis
Įvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 0,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 2.0 / 5.0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Įeikite toliau »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map