Zefyras

Ar jūs ieškote „WordPress“ temos savo mados ar fotografijos svetainei? „Zephyr“ yra graži ir elegantiška tema, turinti daugybę nuostabių funkcijų ir variantų. Šioje „Zephyr“ apžvalgoje parodysime jo ypatybes ir padėsime nuspręsti, ar tai tinkama jūsų tinklaraščio tema.


„Zephyr“ apžvalga

Apie Zefyrą

„Zephyr“ yra „WordPress“ tema „Mojo Marketplace“, suteikianti visas funkcijas norint sukurti paprastą ir aptakų tinklaraštį.

„Zephyr“ dizainas yra švarus ir patraukiantis dėmesį, todėl iš pirmo žvilgsnio patraukia lankytojus. Naudodamiesi šia tema, galite sukurti asmeninį, mados ar fotografijos tinklaraštį. Jis turi gerų atsiliepimų iš vartotojų ir gali būti naudojamas pradedantiesiems ir pažengusiems tinklaraštininkams savo „WordPress“ svetainėje.

Zefyro ypatybės

Turėdama daugybę naudingų funkcijų, „Zephyr“ turi skirtingą ir unikalų išdėstymą. Komplektuojamas paprastas pagrindinio puslapio dizainas, skirtas pranešimams rodyti. Maketai gali būti lengvai keičiami, kad jūsų tinklaraštis atrodytų geriausiai. Šoninėje juostoje yra slinktis, atskirtas nuo bendro puslapio slinkties, todėl ji skiriasi nuo kitų „WordPress“ temų.

„Zephyr“ turi kelis vaizdų galerijos stilius, todėl jūs galite rodyti savo nuotraukas į vieną, du, tris ir keturis stulpelius. Jis taip pat turi nesibaigiantį visų puslapių slinktį, todėl galite parodyti tiek įrašų, kiek norite.

Pažvelkime į pagrindines „Zephyr“ temos ypatybes ir sužinokime, kodėl tai gali būti geras pasirinkimas jūsų tinklaraščiui:

Neapibrėžtas slinktis

„Zephyr“ tema puslapiuose slenka neribotą laiką, todėl turinys įkeliamas tik tada, kai slinkite žemyn. Ši funkcija pateikiama labai nedaug temų, ir ji padeda greitai įkeliate savo svetainę.

Puslapių skaičių puslapyje galite nustatyti iš „WordPress“ nustatymų. Tačiau tai leidžia viename puslapyje parodyti daugiausiai pranešimų.

Slenkama šonine juosta

Ši tema turi slenkančią šoninę juostą, kurią galite uždėti kairėje arba dešinėje ekrano pusėje. Šoninės juostos nustatymus galite rasti „WordPress“ tinkinimo priemonėje, esančioje Išdėstymas skyrius.

Šoninės juostos išdėstymas

Tai taip pat leidžia pasirinkti, kokį turinį norite rodyti šoninėje juostoje. Tuo atveju, jei rodote naujausius įrašus, galite nustatyti begalinį slinkimą ir šoninėje juostoje.

„Zephyr“ temos šoninė juosta turi daugybę kitų variantų, todėl naudodami valdiklius galite tinkinti savo tinklaraštį ir suteikti jam unikalų vaizdą.

Antraštės pritaikymas

„WordPress“ temos leidžia tinkinti antraštę naudojant numatytąjį tinkinimo parametrą. Tačiau tinkinimas apsiriboja logotipu ir etikečių klijais.

„Zephyr“ ne tik suteikia jums galimybę valdyti antraštės išdėstymą, bet ir leidžia pakeisti logotipo padėtį iš kairės į centrą ir modifikuoti antraštės fonų spalvas.

Antraštės išdėstymas

Taip pat galite rodyti linijas, kad galėtumėte pridėti kraštus prie savo puslapio, ir įkelti bet kurį pasirinktą fono paveikslėlį, kad jūsų tinklaraštis atrodytų gražiai.

Slankiklio revoliucija

Turbūt žinote, kad „WordPress“ nėra numatytųjų vaizdo skaidrių. „Zephyr“ prideda „Revolution Slider“ savo svetainėje, todėl savo tinklaraštyje galite sukurti gražius vaizdų slankiklius.

Jei manote, kad šis „Revolution Slider“ yra per daug sudėtingas ir lėtas, tada turėtumėte jį naudoti Vienatvė slankusis papildinys. Tai paprastas, bet galingiausias vaizdo skaidrių papildinys, leidžiantis jums sukurkite gražius „WordPress“ slankiklius akimoju.

„ZillaLikes“

„ZillaLikes“ yra „WordPress“ papildinys, kurio reikia Zephyr temos diegimo metu. Galite įdiegti ir suaktyvinti tiesiog iš „Zephyr“ papildinio reikalavimų puslapio.

Įdiekite „ZillaLikes“

Suaktyvinę papildinį, galite pridėti panašų mygtuką savo žinutėse, puslapiuose ir kituose puslapiuose. Tai suteikia galimybę vartotojams patikti jūsų tinklaraščiui.

„ZillaLikes“ nustatymai

Taip pat galite naudoti trumpąjį kodą, jei norite naudoti „ZillaLike“ konkrečiuose puslapiuose ar žinutėse. Jį taip pat galima pridėti prie temos failų su šablono žyma.

Socialinės galimybės

Įdiegus temą „Socialinės parinktys“ yra integruotos. Gali eiti į Išvaizda »Socialinės galimybės pridėti savo socialinių programų informaciją.

Socialinės galimybės

Iš išskleidžiamajame meniu pateiktų parinkčių galite pridėti daugybę socialinių profilių. „Zephyr“ leidžia lengvai integruoti savo tinklaraštį į socialinės žiniasklaidos svetaines.

Reklama

Galite rodyti skelbimus savo tinklaraštyje ir užsidirbti pinigų iš jo. Kadangi „Zephyr“ slenka neribotą laiką, galite patalpinti skelbimus tarp turinio, kad jie liktų skaitytojų akivaizdoje ir gautų daugiau paspaudimų.

Norėdami nustatyti šiuos skelbimus, galite apsilankyti Skelbimai »Skelbimai.

Skelbimų talpinimas

Tai puikus būdas užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio ir atrodo taip pat profesionalus. Turite įsitikinti, kad jūsų skelbimai yra jautrūs, todėl tai neturės įtakos jūsų svetainės mobiliesiems versijai.

Be „Ads“, taip pat galite nustatyti optinius iššokančiuosius langus, kad sudomintumėte apleistus lankytojus. Tačiau jei jums atrodo, kad šis optinas ne toks naudingas, tuomet turite apsilankyti „OptinMonster“. Planuojama, kad kaina prasideda nuo 9 USD per mėnesį, o populiariausią „Pro“ versiją galima įsigyti už 29 USD, kuri suteikia begales galimybių.

„OptinMonster“ galinga išėjimo į aplinką technologija padeda paversti apleistus vartotojus abonentais ir klientais.

Dokumentacija ir palaikymas

„Zephyr WordPress“ tema pateikiama su išsamia rašytine dokumentacija, apimančia kiekvieną temos aspektą. Vaizdo pamokos taip pat yra „YouTube“ kanale.

Ši tema galima už vienkartinį 49 USD mokestį. Sumokėję dar 49 USD, temos savininkui leisite ją įdiegti savo svetainėje. Tačiau jei įsigiję temą papildomai sumokėsite 149 USD, taigi temos savininkas suderins jūsų tinklaraštį su demonstracine versija su visomis funkcijomis, veikiančiomis.

Su kiekviena „Zephyr“ temos kopija gausite nemokamus atnaujinimus, kurie bus automatiškai atsisiunčiami ir įdiegiami.

Jį taip pat teikia nemokama priemoka už visą gyvenimą, prieinama visą parą. Galite naršyti tūkstančius atsakytų klausimų apie temą arba netgi galite užduoti savo.

Mūsų balas

„Zephyr“ yra ideali tinklaraščio tema, norint sukurti gražų asmeninį, mados ar fotografijos tinklaraštį. Naudodamiesi skirtingais tinklaraščių išdėstymo stiliais, nuorodų dėžutėmis, įrašų tipais, skirtingais pritaikymo parametrais ir slenkančia šonine juosta, galite sukurti labai paprastą, akį traukiantį tinklaraštį jums ir jūsų vartotojams.

Mes suteikiame Zephyr 4,8 iš 5 žvaigždučių. Čia yra mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 4,8 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Spektaklis
Įvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 0,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Gaukite „Zephyr“ dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map