Geriausios ir populiariausios 2020 m. „WordPress“ temos (ATNAUJINTA)

Turint daugiau nei 10 000 „WordPress“ temų, pradedantiesiems yra gana sunku rasti geriausią „WordPress“ temą pagal savo poreikius. Dažnai vartotojų klausiama, ar yra viena „WordPress“ tema, tinkanti visiems naudojimo atvejams. Atsakymas yra TAIP. Galite naudoti populiarią daugiafunkcinę „WordPress“ temą beveik bet kurioje interneto svetainėje. Tinkamos temos pasirinkimas gali labai pakeisti jūsų tinklaraščio / svetainės augimą. Šiame straipsnyje mes ranka išsirinkome geriausias „WordPress“ temas 2020 m.


Šiame straipsnyje mes pabrėžiame geriausias ir populiariausias „WordPress“ temas jų atitinkamose kategorijose. Šiame sąraše turime „WordPress“ temas, taip pat svarbiausias „WordPress“ daugiafunkcines temas.

Priklausomai nuo jūsų naudojimo atvejo, galite pasirinkti sau tinkamiausią.

Prieš pradėdami nepraleiskite šio straipsnio apie geriausias ir populiariausias „WordPress“ temų parduotuves.

Tai pasakę, pažvelkime į geriausias „WordPress“ temas rinkoje.

1. Divi

Divi tema

„Divi“ yra viena populiariausių universalių „WordPress“ temų rinkoje. Jį kuria „Elegant Themes“, vienas iš pirmaujančių „WordPress“ temų parduotuvių pasaulyje.

„Divi“ yra su įmontuotu vilkimu & „drop builder“, kurį galite naudoti kurdami bet kokio tipo išdėstymą. Jūs taip pat iš karto gaunate 20 iš anksto paruoštų „Divi“ maketų, kuriuos galite naudoti norėdami pradėti savo naują projektą.

Taip pat peržiūrėkite šias lengvai pritaikomas „Divi“ vaikų temas.

„Divi“ leidžia išsaugoti pasirinktinius maketus „Divi“ bibliotekoje, kad galėtumėte juos vėliau panaudoti vėliau, jei to reikės.

Perskaitykite visą „Divi“ apžvalgą.

Pradėkite nuo Divi šiandien!

2. Ypatingai

„Themify Ultra“

„Ultra“ yra pati galingiausia ir lanksčiausia „The Word“ programa „WordPress“ tema. Tai leidžia lengvai sukurti bet kokio tipo svetaines su galingu tempimu & lašas statybininkas.

Vienu paspaudimu galite importuoti jų demonstracinę sąranką, apimančią įvairius temos parametrus, turinį, meniu, valdiklius ir dar daugiau. Tai padeda greitai pradėti naujos svetainės projektą.

Joje yra 15 antraščių / puslapio stilių, 6 antraštės fono parinktys, 6 poraštės išdėstymai, 5 atskirų įrašų išdėstymai, 6 archyvų išdėstymai, skyrių slinktis ir dar daugiau.

Geriausia, kai gausite 60 iš anksto paruoštų maketų biblioteką su paralakso nukreipimo puslapiais ir kitomis nuostabiomis funkcijomis, kurias sukūrė profesionalūs dizaineriai.

Taip pat gausite 10 premijų priedų, tokių kaip progreso juosta, skaitiklis, kainų lentelė, atgalinės atskaitos valdiklis ir dar daugiau.

Perskaitykite visą „Themify Ultra“ apžvalgą.

Pradėkite naudotis „Themify Ultra“ šiandien!

3. Bebras statybininkas

Bebras statybininkas

Skirtingai nuo kitų čia išvardytų produktų, „Beaver Builder“ NĖRA tema, bet pilnas puslapio kūrimo priemonės papildinys, veikiantis su bet kuria „WordPress“ tema.

„Beaver Builder“ yra bene geriausias „WordPress“ puslapių kūrėjas. Naudodami „Beaver Builder“ galite sukurti savo svetainės bloką blokuodami taip, kaip norite. Tai suteiks jums laisvę naudoti bet kurį norimą išdėstymą. Naudokite kelis skirtingų puslapių išdėstymus, naudokite savo spalvas, stilius ir turinį bet kurioje savo svetainės vietoje.

Geriausia yra tai, kad jame yra daugybė kūrybinių puslapių šablonų, iš kurių galima pasirinkti, todėl sukurti „Beaver Builder“ yra lengva vietos kūrimas..

Perskaitykite visą „Beaver Builder“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Beaver Builder“ šiandien!

4. Astra

Astra

„Astra“ yra labai lengvai pritaikoma „WordPress“ tema, leidžianti lengvai sukurti svetainę taip, kaip norite. Kartu pateikiamas demonstracinių rinkinių rinkinys, leidžiantis vos vienu paspaudimu greitai paleisti visavertę iš anksto sukurtą svetainę. Importavę demonstracinę versiją, galite tinkinti išvaizdą pagal savo nuostatas.

Naudodami „Astra“, jūs galėsite išjungti puslapio pavadinimą & šoninė juosta. Jis lengvai integruojamas su populiariais puslapių kūrėjais, tokiais kaip „Beaver Builder“, „Elementor“ ir kt.

Pradėkite nuo „Astra“ šiandien!

5. „OceanWP“

„OceanWP“

„Ocean WP“ yra lengva ir labai išplečiama tema, padedanti kurti bet kokio tipo svetaines. Jis sklandžiai integruojasi su „WooCommerce“ ir palaiko populiarius puslapių kūrėjus, įskaitant „Beaver Builder“, „Elementor“ ir kt..

Čia pateikiami pasirinktiniai antraštės išdėstymai, neribotos spalvų parinktys, pasirinktiniai valdikliai, vaizdų slankikliai ir žymimų produktų skyrius. Juk ja naudotis galima nemokamai!

Pradėkite nuo „OceanWP“ šiandien!

6. „StudioPress“

„studiopress“

„StudioPress“ yra vienas geriausių „WordPress“ teminių centrų rinkoje. „StudioPress“ temos yra sukurtos ant „Genesis“ sistemos, kuri sklandžiai veikia su naujuoju „WordPress“ redaktoriumi Gutenbergu..

„StudioPress“ temos dabar priklauso „WP Engine“ šeimai, pirmaujančiai valdomai „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai. Kiekviena „StudioPress“ tema pristatoma kartu su „Genesis Framework“ ir suteikia neribotus atnaujinimus bei licencijas.

NEMOKAMA PRIEIGA: Gaukite visas daugiau nei 35 „StudioPress“ temas!

Norite išbandyti visas „StudioPress“ temas NEMOKAMAI?

Kai prisiregistruojate į „WP Engine“, geriausiai tvarkomą „WordPress“ prieglobos paslaugą, nemokamai gausite „Genesis“ sistemą ir VISAS „StudioPress“ temas (tai viršija 2 000 USD!)

Gaukite visas 35 ir daugiau temų NEMOKAMAI naudodamiesi WP varikliu »

Pradėkite nuo „StudioPress“ šiandien!

7. Avada

Avada

„Avada“ yra visų laikų populiariausia „WordPress“ tema. Tai originali universali daugiafunkcinė „WordPress“ tema, kurią sudaro daugiau nei 255 paruošti tinklalapių dizainai ir 41+ iš anksto sukurtos pilnai sukurtos svetainės..

Avada buvo pastatyta siekiant vienintelio tikslo – pradėti kuo greičiau. Jų demonstracinis montuotojas labai palengvina paruošto turinio nustatymą.

Nepraleiskite mūsų palyginimo tarp „Divi“ ir „Avada“.

Galite naudoti jų tempimą & „drop builder“ ir 1 000 variantų tinkinti svetainę pagal poreikį. Tai veikia su visomis „WordPress“ temomis.

Perskaitykite visą Avada apžvalgą.

Pradėkite nuo „Avada“ šiandien!

8. Soledad

Soledad tema

„Soledad“ yra daugialypės koncepcijos tinklaraščių žurnalo tema, kurią galite įsigyti iš „Themeforest“. Jis pateikiamas su daugiau nei 1000 skaidrių ir tinklaraščių / žurnalų maketais.

Be to, gausite kelis atskirų įrašų šablonus, kad auditorija galėtų dalintis unikaliomis istorijomis. Jis taip pat pristatomas kartu su AMP palaikymu.

Norėdami neribotą pritaikymą, tema taip pat palaiko puslapių redagavimo priemonės papildinius, tokius kaip „Elementor“ ir „WP ​​Bakery Page Builder“..

Pradėkite nuo „Soledad“ šiandien!

9. Hestia

Hestia

„Hestia“ yra nemokama ir „WordPress“ įvairiapusė tema, skirta verslo, žurnalų ir tinklaraščių tinklalapiams. Skirtingai nuo kitų temų, „Hestia“ siūlo ir nemokamą versiją.

„Hestia“ sklandžiai dirba su „WooCommerce“, todėl galite naudoti ją kurdami savo internetinę parduotuvę. Tai taip pat veikia su visais pagrindiniais puslapių kūrėjais.

Tai parengta vertimui ir tinkama SEO. Tai veikia su „Live WordPress“ temos tinkinimo priemone.

Pradėkite nuo Hestia šiandien!

10. Eksponentas

Eksponentas

„Exponent“ yra vizualiai patraukli „WordPress“ verslo tema. Kartu pateikiama daugiau nei 20 demonstracinių šablonų, kuriuos galite naudoti norėdami atidaryti svetainę.

Turėdamas 1 paspaudimo demonstracinio turinio importuotoją, tu gali greitai sukurti ir paleisti svetainę. Turite pakeisti turinį tik tekstu ir vaizdais, kad sukurtumėte visiškai veikiančią svetainę.

Temą „Exponent“ galima versti į bet kurią kalbą, tai reiškia, kad galite lengvai sukurti daugiakalbę svetainę. Kitos funkcijos apima spalvų valdymą, „Google Fonts“ palaikymą, aplanko skyrius, vaizdų galerijas ir karuseles.

Pradėkite nuo „Exponent“ šiandien!

11. X tema

X tema

X tema yra viena mėgstamiausių „ThemeForest“ temų. Jis ateina su vilkimu & lašas puslapio kūrimo priemonė, šablonų tvarkyklė ir visuotiniai blokai, kuriuos galite naudoti keliose savo dizaino srityse.

„X“ yra iš anksto pastatytas, pateikiant išsamias svetainių demonstracines versijas ir struktūrinius išdėstymus, kuriuos galite naudoti greitai pradėdami. Pvz., Galite naudoti ją kurdami svetaines bažnyčioms, grupėms, vestuvėms, maisto sunkvežimiams, agentūroms ir dar daugiau.

Tai išbaigta daugiafunkcinė tema, kurioje taip pat yra daugybė papildomų priedų, kaip paketo.

Perskaitykite visą X temos apžvalgą.

Pradėkite nuo X temos šiandien!

12. Parduotuvė

„StoreFront“

„Storefront“ yra numatytoji populiaraus „WooCommerce“ papildinio tema. Jį suprojektavo ir sukūrė „WooCommerce“ pagrindinė plėtros komanda.

Jis pasižymi geriausia integracija su „WooCommerce“ ir daugeliu populiarių „WooCommerce“ plėtinių.

Yra keletas išdėstymo ir spalvų variantų, kuriuos galite naudoti tinkindami savo parduotuvę.

Geriausia „Storefront“ temos dalis yra ta, kad ji yra liesa ir išplečiama.

Perskaitykite visą „Storefront“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Storefront“ šiandien!

13. Institucija Pro

Institucija Pro

„Authority Pro“ yra daugialypė „WordPress“ tema, skirta tinklaraštininkams, verslininkams ir laisvai samdomiems darbuotojams. Jis sukurtas remiantis galinga „Genesis“ temos sistema.

Jis pateikiamas su valdikliais tinkančio tinklalapio išdėstymu, tinkinama antrašte, temos parinkčių puslapiu ir dar daugiau.

Jis taip pat yra paruoštas „WooCommerce“ ir veikia su keliais kitais populiariausiais „WordPress“ papildiniais. Yra žinoma, kad „StudioPress“ kuria aukštos kokybės, greitas ir lieknas temas.

Pradėkite nuo „Authority Pro“ šiandien!

14. „GridLove“

meks gridlove

„Gridlove“ yra graži ir elegantiška „WordPress“ tema, skirta žurnalams, redaktoriams, leidėjams, asmeniniams tinklaraštininkams ir naujienų svetainėms. Tai leidžia jums pabrėžti tam tikrus pagrindinio puslapio įrašus ir profesionaliai pritraukti į juos daugiau vartotojų. Į temą įeina kategorijų šablonai, skirti geriau sutvarkyti jūsų turinį.

Galite visiškai tinkinti pagrindinį puslapį naudodami nuvilkimo puslapio kūrimo priemones. Kartu pateikiami keli pasirinktiniai valdikliai ir įrašų šablonai. „Gridlove“ sklandžiai veikia su tokiais populiariais papildiniais kaip „WooCommerce“, „Yoast SEO“, „MailChimp“, „Jetpack“ ir kt..

Jame yra skyrius, skirtas skelbimams talpinti iš jūsų internetinio žurnalo. Tai labai optimizuota greičiui ir našumui.

Pradėkite nuo „Gridlove“ šiandien!

15. Raštai

„Mantranews“

„Mantranews“ yra žurnalo stiliaus „WordPress“ naujienų tema. Kartu pridedama pritaikoma antraštė, siūlomų kategorijų slankiklis, „flash“ naujienos, socialinės medijos piktogramos, skelbimo talpinimas, naršymo meniu ir paieškos juosta. Galite pasirinkti kategoriją, kuri bus rodoma pagrindiniame pagrindiniame puslapyje esančiame slankiklyje. Tai leidžia pridėti rodomus vaizdo įrašus kaip naujienų miniatiūras.

Kitos svarbios funkcijos yra „Google“ šriftai, spalvų pasirinkimas, slinkties paralaksas ir pasirinktiniai valdikliai. Taip pat pridedama susijusi pranešimų funkcija, pagal kurią naujienas galite pridėti susijusių straipsnių.

Tema turi tiek nemokamą, tiek premium versiją. „Mantranews“ mokama tema kainuoja 58 USD už 10 vietų licenciją.

Pradėkite nuo „Mantranews“ šiandien!

16. „Grace Mag Pro“

„Grace Mag Pro“

„Grace Mag Pro“ yra „WordPress“ žurnalo tema. Kartu pateikiamas demonstracinio turinio importuotojo 1 paspaudimu, kuris leidžia lengvai pakartoti demonstracinės versijos dizainą jūsų svetainėje. Naudodamiesi patobulintomis tipografijos galimybėmis ir ryškiomis spalvomis, savo vartotojams galite suteikti stulbinančią vaizdinę patirtį.

Temą sudaro keli antraščių išdėstymai, tinklaraščių įrašų išdėstymai, archyvų išdėstymai, vieno įrašo išdėstymai, turinio slankiklis ir dar daugiau. Tai padeda kartu su „Gutenberg“ bloko redaktoriumi, kad padėtų efektyviai rašyti turinį. Temoje yra kelios skelbimų vietų sritys, kurios yra naudingos, jei norite užsidirbti iš savo svetainės naudodami skelbimus.

Kartu pateikiami keli pasirinktiniai valdikliai, palaikymas vaizdo įrašais ir parengtas vertimui paruoštas maketas.

Pradėkite nuo „Grace Mag Pro“ šiandien!

17. „Responsive Pro“

Reaguojantis Pro

„Responsive Pro“ yra labai lengvai pritaikoma „WordPress“ tema, kuri gerai veikia net ir lėtuose tinkluose. Tai suderinama ir išbandyta dirbti su geriausių puslapių kūrėjais, formomis, talpyklos kaupimu ir SEO papildiniais.

Į šią temą įeina paruošti naudoti tinklalapių šablonai, visiškai pritaikomas dizainas, pritaikytas mobiliesiems išdėstymas, pasirinktinio išdėstymo parinktys ir suderinamas su „WooCommerce“..

Tai puikus pasirinkimas jūsų tinklaraščiui, verslo svetainei ar „WooCommerce“ parduotuvei.

Pradėkite nuo „Responsive“ šiandien!

18. Shoppe

Shoppe tema

„Shoppe“ yra viena iš populiariausių „WooCommerce“ temų, padedančių per kelias minutes sukurti profesionalią el. Prekybos svetainę. Tai ateina kartu su vilkimu & „Themify Builder“ lašas ir daugybė el. prekybos funkcijų, tokių kaip „ajax cart“, greito žvilgsnio „lightbox“, greita paieška, vaizdo mastelio padidinimo funkcija ir dar daugiau.

„Shoppe“ yra viena iš pirmųjų daugiafunkcinių temų, sukurtų specialiai „WooCommerce“. Pateikiama daugiau nei 60 įprastų maketų ir daugiau nei 20 parduotuvių nukreipimo puslapių maketų.

Iš esmės, jei norite įkurti internetinę parduotuvę, tada „Shoppe“ yra vienas iš populiariausių temų pasirinkimų.

Pradėkite nuo „Shoppe“ šiandien!

19. „Shopstar“

parduotuvių žvaigždė

„Shopstar“ yra minimalistinė apsipirkimo tema, puikiai tinkanti kurti internetinę parduotuvę, tinklaraštį ar mados svetainę. Tema sklandžiai integruota su „WooCommerce“ – geriausia e-komercijos platforma internete, skirta „WordPress“.

„Shopstar“ leidžia klientams greitai peržiūrėti ir įtraukti produktus į pirkinių krepšelį jiems naršant po jūsų parduotuvę.

Tema palaiko ir dešinę, ir kairę šonines juostas. Jūs netgi galite pasirinkti viso savo puslapio išdėstymą. Savo tinklaraščio puslapyje galite pasirinkti šoninį, viršutinį ar mūrinį išdėstymą.

Pradėkite nuo „Shopstar“ šiandien!

20. Inspiro

inspiro

„Inspiro“ yra profesionali fotografijų ir vaizdo įrašų „WordPress“ tema. Tai leidžia jūsų fone paskelbti viso ekrano skaidrių demonstraciją, palaikančią „YouTube“ ir savarankiškai teikiamus vaizdo įrašus.

Tema sklandžiai integruojasi su „WooCommerce“, kad sukurtų tvirtą platformą jūsų internetiniam verslui kurti. Išplėstinių parinkčių skydelyje galite lengvai tinkinti kiekvieną „WordPress“ temos detalę.

Jei norite pademonstruoti savo portfolio su vaizdais ir vaizdo įrašais, tada „Inspiro“ gali būti geriausias pasirinkimas jums.

Pradėkite nuo „Inspiro“ šiandien!

21. „Foodica“

foodica

„Foodica“ yra viena iš geriausių „WordPress“ temų kuriant tinklaraščius, žurnalus ir receptus maisto produktų pagrindu.

„Foodica“ yra „AdSense“ parengta „WordPress“ tema. Tai apima kelias reklaminių juostų vietas, leidžiančias leidėjams lengvai įkelti skelbimų antraštes, kad būtų galima gauti pajamų iš savo svetainės.

Tema pateikiama su 1 paspaudimo demonstracinio turinio diegimu, todėl galite greitai sukurti svetainę, panašią į demonstracinę svetainę. Tema taip pat siūlo 6 spalvų schemas ir yra komplektuojama su vaizdiniu pritaikymu, leidžiančiu lengvai pasirinkti tinkamą spalvų derinį, kuris puikiai atitinka jūsų prekės ženklą.

Pradėkite nuo „Foodica“ šiandien!

22. Kallyas

kallyas

„Kallyas“ yra viena geriausių „Hogash“ sukurtų „WordPress“ daugiafunkcinių temų. Ši „premium“ tema leidžia įdiegti 1 paspaudimu ir yra suderinama su populiariais papildiniais, tokiais kaip „Easy Digital Downloads“, „BuddyPress“, „WooCommerce“ ir daug daugiau..

Kartu pateikiami 70 ir daugiau paruoštų šablonų, kurie atitiktų jūsų svetainės poreikius. Šablonai skiriasi nuo viešbučių, kūno rengybos iki laisvai samdomų vertėjų ir teisininkų. Jos komanda sukūrė keletą „Header“ kombinacijų, kad kiekvienam vartotojui būtų užtikrintas maksimalus lankstumas.

Be visų nuostabių savybių, „Kallyas“ netgi siūlo SEO parengtą infrastruktūrą, kad jūsų svetainė nebūtų palaidota milijonuose paieškos rezultatų.

Perskaitykite mūsų išsamią „Kallyas“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Kallyas“ šiandien!

23. Įniršis

įniršis

Fury yra nemokama daugiafunkcinė „WordPress“ tema, kurią galite atsisiųsti iš „WordPress“ temų saugyklos. „Fury“ tema labiausiai tinka kuriant internetinę parduotuvę.

Jo lipni naršymo juosta išlieka jūsų „WordPress“ svetainės viršuje, net kai slinkite žemyn puslapiu. Dešiniajame naršymo juostos kampe galite rasti meniu „Mano sąskaita“, paieškos laukelį ir krepšelio mygtuką. Tai klientams suteikia sklandų apsipirkimo įspūdį.

Lankstus temų tinkinimo skydelis leidžia lengvai pritaikyti kiekvieną „WordPress“ svetainės aspektą. Tema taip pat palaiko kelis pasirinktinius puslapių išdėstymo būdus ir tinklaraščių išdėstymą atskiriems įrašams.

Pradėkite nuo Fury šiandien!

24. Agama

agama

„Agama“ yra dar viena nemokama „WordPress“ daugiafunkcinė tema, kurią galite atsisiųsti iš „WordPress“ temų katalogo.

„Agama“ pastatyta ant „Bootstrap“ su paralakso palaikymu. Kai lankytojai slenka žemyn, slinkties paralaksas juda fono turinį kitu greičiu, nei įgyto naujo turinio.

Jei ieškote daugialypės temos su paralakso slinkties efektu, Agama geriausiai tinka jūsų poreikiams.

Pradėkite nuo Agamos šiandien!

25. Pakilkite

Pakilkite

„Ascend“ yra nemokama „Kadence“ temų „WordPress“ daugiafunkcinė tema. Komplekte yra 4 skirtingi demonstraciniai dizainai, kuriuos galite lengvai importuoti į savo svetainę.

„Ascend“ taip pat leidžia sukurti nuostabias galerijas savo svetainėje nenaudojant jokio „WordPress“ galerijos papildinio. Tai palaiko 3 skirtingus galerijos stilius: normalų, be paraščių ir skelbimo stilių.

„Ascend“ yra suderinama su „Gutenberg“ tema, tai reiškia, kad naudodamiesi garsiuoju „Gutenberg“ įskiepiu galite sukurti tokį turtingą pašto išdėstymą, kokį tik galite įsivaizduoti..

Pradėkite nuo „Ascend“ šiandien!

26. Slyva

slyva

Slyva yra nemokama „InkHive“ daugiafunkcinė tema. „InHive“, turinti daugiau nei 30 000 patenkintų klientų ir 2 milijonus atsisiuntimų, yra vienas patikimiausių „WordPress“ temos centrų.

„Slyva“ aprūpinta visomis pagrindinėmis funkcijomis, kurių jums prireiks lengvai sukuriant stulbinantį tinklalapį, pvz., Reaguojančią ir patogią mobiliesiems, tinklainę ir paruoštą 4 k., Daugiakalbį ir „WooCommerce“ palaikymą ir kt..

Tai leidžia lengvai pridėti skaidrę prie pagrindinio puslapio ir paskelbti nuostabų galerijos puslapį, kad būtų galima parodyti savo portfolio. Visos jūsų temos parinktys gali būti koreguojamos skydelyje „Tinkinimo priemonė“.

Pradėkite nuo slyvų šiandien!

27. Teisininkų zona

teisininkų zona

Advokatų zona yra moderni daugiafunkcinė „WordPress“ tema, sukurta specialiai advokatų kontoroms. Šią temą sukūrė „Acme Themes“.

Teisininkų zona pristatoma su 9 pasirinktiniais valdikliais, kuriuos galima pridėti prie jūsų pagrindinio puslapio ir šoninės juostos. Visos temos parinktys gali būti koreguojamos skydelyje „Tinkinimo priemonė“, taigi galite pakeisti savo temą tiesioginėmis peržiūromis.

Žemiau yra keletas teisininkų zonos funkcijų, kurios jums gali būti nepaprastai naudingos:

 • Slankiklis: Kurkite gražius skaidrių elementus bet kuriame puslapyje naudodami neribotą skaidrių kiekį.
 • Antraštės ir poraštės parinktys: Lengvai pritaikykite antraštę ir poraštę naudodamiesi keliomis temos pritaikymo priemonės galimybėmis.
 • Išdėstymo valdikliai: Galite nustatyti šoninę juostą kairėje, dešinėje ar net pasirinkti viso pločio šoninę juostą.

Pradėkite nuo teisininkų zonos šiandien!

28. Bellini

varpeliai

„Bellini“ yra paprasta su „WooCommerce“ suderinama tema, leidžianti lengvai sukurti nuostabią el. Prekybos parduotuvę. „Bellini“ sukūrė „Atlantis Themes“.

Ši tema pateikiama kartu su keliais gražiais maketais, skirtais kurti stilingus gaminio puslapius. Vieno paspaudimo demonstracinis importavimas padeda lengvai sukurti apsvaiginimo svetainę, nereikės kurti savo puslapių nuo pat pradžių.

Turėdami tinkintą pagrindinio puslapio šabloną, galite rodyti produktų kategorijas, naujausius produktus, siūlomus produktus, „Google“ žemėlapius ir dar daugiau.

Pradėkite nuo „Bellini“ šiandien!

29. Naujienų portalas

naujienų portalas

Naujienų portalas yra „WordPress“ žurnalo tema, sukurta leidiniams, išleista „Mystery Themes“. Ši tema pateikiama su daugiau nei 5 valdikliais, tinkamais organizuoti žurnalo išdėstymą jūsų pagrindiniame puslapyje.

Papildinį galima nemokamai atsisiųsti iš oficialios „WordPress“ papildinių saugyklos. Galite gauti „premium“ licenciją už 55 USD. Pro versijoje yra funkcijų, tokių kaip vieno paspaudimo demonstracinis importavimo įrankis, daugybė maketų, po peržiūros duonos riekė ir daug daugiau.

Jo dokumentacija yra gerai sutvarkyta „Mystery Themes“ svetainėje, todėl galite greitai pereiti visus aspektus, kurdami internetinį leidinį, naudodami naujienų portalą.

Pradėkite nuo naujienų portalo šiandien!

30. Shoptimizer

„shoptimizer“ darbalaukis

„Shoptimizer“ yra „WooCommerce“ suderinama tema, kurią išleido „CommerceGurus“, kuri yra pirmaujanti „WordPress“ temų įmonė, kuri specializuojasi „WooCommerce“ optimizuotose temose. Turinti daugiau nei 10 000 klientų, „CommerceGurus“ yra vienas geriausių „WooCommerce“ temų tiekėjų „ThemeForest“ rinkoje..

Nepraleiskite šio straipsnio apie geriausias daugialypės terpės prekyviečių el. Prekybos platformas.

„Shoptimizer“ sukurtas atsižvelgiant į konversijas, todėl jūs rasite daug į konversiją orientuotų funkcijų, tokių kaip išsiblaškymo puslapis, išsiregistravimo puslapis, užklausa dėl skambučio funkcijos, lipni informacija apie gaminį slinkties judesiuose ir dar daugiau.

Visus temos parametrus galima koreguoti temos pritaikymo priemonėje. Skirtingai nuo kitų „CommerceGurus“ temų, „Shoptimizer“ parduodamas tik jų svetainėje, o ne „ThemeForest“ prekyvietėje..

Pradėkite nuo „Shoptimizer“ šiandien!

31. Atlaso verslas

atlast-business-wordpress-tema

„Atlast Business“ yra nemokama „WordPress“ verslo tema, kurią galite naudoti norėdami sukurti elegantišką savo verslo svetainę. Čia pridedama daugybė tinkinimo parinkčių ir funkcijų, kad galėtumėte sukurti svetainę su visomis laisvėmis ir kūrybiškumu.

Taip pat patikrinkite: geriausios „WordPress“ verslo temos

Yra daugiau nei 70 spalvų parinkimo parinkčių, kad būtų galima stiliuoti kiekvieną jūsų svetainės dalį. Be to, jame yra 3 antraštės, 3 poraštės, 3 naršymo meniu, 4 autorių teisių stiliai, valdikliui pritaikytos sritys ir dar daugiau. Galite lengvai pritaikyti savo temą naudodami „Live WordPress“ tinkinimo įrankį, neliesdami jokio kodo.

Jei norite pridėti daugiau funkcijų, galite įdiegti bet kurį papildinį ir naudoti su tuo. Tai palaiko visus pagrindinius „WordPress“ papildinius rinkoje.

Pradėkite nuo „Atlast“ verslo šiandien!

32. Atgaivink

atgaivinti „WordPress“ tema

„Revive“ yra nemokama „WordPress“ tema tinklaraščiams ir internetiniams žurnalams, kuriuos sukūrė „InkHive“. Jis pateikiamas švariu ir gražiu žurnalo maketu, kuriame gausu stilių, kad būtų galima parodyti jūsų naujienas ir straipsnius. Jis optimizuotas siekiant maksimalaus greičio ir SEO.

Be to, tema pasižymi reaguojančiu ir mobiliesiems pritaikomu išdėstymu, kuris puikiai atrodo visų tipų įrenginiuose ir ekranuose. Be to, joje rasite daug naudingų funkcijų, tokių kaip socialinės medijos piktogramos, keli antraštės išdėstymai, keli tinklaraščių išdėstymai, tinkinti valdikliai. Šoninės juostos parinktys ir dar daugiau.

Tema visiškai suderinama su „WooCommerece“ papildiniu, kuris padeda jums paversti savo tinklalapį el. Prekybos parduotuve.

Pradėkite nuo „Revive“ šiandien!

33. Parduotuvė

parduotuvė-WordPress tema

Jei norite sukurti gryną el. Prekybos temą, kad sukurtumėte savo internetinę parduotuvę, parduotuvė gali būti jums tinkamiausia tema. Tai visiškai „WooCommerce“ tema sukurta „InkHive“ tema.

Parduotuvės tema pateikiama su galingomis el. Prekybos galimybėmis ir daugybe pritaikymo galimybių. Taigi naudodamiesi šia tema galite sukurti visiškai veikiančią elektroninės prekybos parduotuvę. Kai kurios jos funkcijos apima kelis svetainių išdėstymus, rodomas produktų demonstravimo sritis, konfigūruojamą šoninę juostą ir 3D efektus.

Tema parengta lokalizuoti, todėl vietiniams klientams taip pat galite sukurti parduotuvę savo kalba.

Pradėkite nuo „Store“ šiandien!

34. Kale

kale-wordpress-tema

Kale yra viena iš labiausiai mėgstamų nemokamų temų oficialioje „WordPress“ temų saugykloje. Tai turi 5 iš 5 žvaigždučių vartotojų įvertinimus. Temą sukūrė „LyraThemes“.

Kale yra estetiškai graži tema, puikiai tinkanti gyvenimo būdo, asmeniniams, maisto ir receptų tinklaraščiams. Sukurtas su meile ir tikslumu, jis suteikia jums tikrai nuostabų tinklaraščio šabloną. Be to, galite rasti daugybę variantų, kaip tinkinti savo svetainę.

Kai kurios pagrindinės funkcijos yra pagrindiniame puslapyje rodomi įrašai, pirmame puslapyje paryškinti įrašai, keli tinklaraščių sklaidos kanalų ekranai, kelios šoninės juostos, skaidrės ir lengvi socialinės medijos meniu. Jis visiškai reaguoja ir yra paruoštas mobiliesiems įrenginiams.

Pradėkite nuo „Kale“ šiandien!

35. Džuljeta

Juliet-WordPress tema

Įkvėpta klasikinio Šekspyro personažo „Džuljeta“, Džuljeta yra nuostabi moteriškos tinklaraščio tema „LyraThemes“. Paprasto ir elegantiško dizaino, tai puiki „crossfit“, gyvenimo būdo, grožio ir mados tinklaraščių tema.

Džiuljetos tema yra susidedanti iš daugybės stilių ir variantų, leidžiančių jums sukurti savo svajingą savo tinklaraštį. Jame yra išgalvota slinkties juosta, lipnūs įrašai, „drobės“ meniu, pagrindinio puslapio reklamjuostė, keli tinklaraščių sklaidos kanalų ekranai ir kt..

Be to, tema turi gilų „WooCommerce“ integracijos lygį, kad galėtumėte sukurti parduotuvės puslapį savo tinklaraštyje. Tai leidžia lengvai pridėti ir suderinti el. Prekybos funkcijas.

Pradėkite nuo Džiuljetos šiandien!

36. Cressida

Cressida-WordPress tema

„Cressida“ yra paprasta ir elegantiška asmeninių, taip pat ir profesionalių tinklaraščių tema. Jis pateikiamas su gražiu dizainu ir galingomis funkcijomis, kurios padeda jums sukurti modernų tinklaraštį, kuriame yra daug funkcijų, su vaizdo įrašų žinutėmis. Tai „LyraThemes“ kūrinys.

Naudodami „Cressida“ galite gauti daugybę galimybių, kad jūsų pagrindinis puslapis būtų patrauklus. Jame yra žinomi įrašai, paryškintas įrašas, reklaminė kategorija, įrašų juosta, rodomi puslapiai ir tt jūsų tinklaraščio pagrindiniame puslapyje. Be to, galite lengvai tinkinti savo tinklaraščio piktogramas ir fonus.

Be to, joje yra daugybė tinkinimo parinkčių, tokių kaip keli valdikliai, šoninės juostos reklamjuostė ir slankmačiai, lengvi socialinės medijos meniu ir kt..

Pradėkite nuo „Cressida“ šiandien!

37. Tobulas dienoraštis

tobulas dienoraštis-WordPress tema

Tobulas tinklaraštis yra geriausia nemokama „WordPress“ tinklaraščio tema, kurią sukūrė „ThemeShopy“. Šią temą galite naudoti tinklaraščiuose, internetiniuose laikraščiuose ir sporto žurnaluose. Tema siūlo patrauklų unikalaus stiliaus išdėstymą, kuris padės jums sukurti savo profesionalų tinklaraštį.

Puiki tinklaraščio tema yra puikiai optimizuota paieškos sistemoms, kad jūsų tinklaraštis gautų geresnį paieškos rezultatų reitingą. Be to, jis turi aukštą kodavimo standartą, kuris užtikrina patikimą saugumą ir greitą veikimą.

Naudodami „Perfect Blog“ galite mėgautis visiškai reaguojančiu dizainu, pagrindinio puslapio šablonais, „WooCommerce“ palaikymu, logotipo įkėlimo galimybe, skaidrėmis ir kt..

Pradėkite naudotis tobulu tinklaraščiu jau šiandien!

38. TS fotografija

ts-fotografija-WordPress-tema

Jei mėgstate fotografuoti kaip pomėgį ar norite tapti profesionaliu fotografu, galite įgyvendinti savo svajonę sukūrę fotografijos svetainę. Turėdami gerai suplanuotą fotografavimo svetainę, galite savo gražias nuotraukas internete parodyti platesnei auditorijai.

„TS Photography“ yra nemokama tema, kuria galite sukurti gražią fotografijos svetainę. Temos dizainas yra visiškai atsakingas, kad jūsų nuotraukos puikiai atrodytų visuose įrenginiuose. Galite įkelti pasirinktinį logotipą, pridėti socialinės žiniasklaidos nuorodų, pridėti skaidrių ir sukurti unikalią svetainę šia tema.

Be to, galite parduoti savo aukščiausios kokybės nuotraukas, sukurdami parduotuvės puslapį savo svetainėje, nes jame yra visiškas „WooCommerce“ papildinio palaikymas..

Pradėkite nuo „TS Photography“ šiandien!

39. BB vestuvių palaima

bb-vestuvės-palaima-WordPress tema

„BB Wedding Bliss“ yra nemokama „WordPress“ tema vestuvių svetainėms. Tai puikiai tinka vedyboms, sužadėtuvėms, vestuvių planuotojams, vestuvių juostoms, poroms, renginiams ir konferencijoms. Tačiau šią temą galite naudoti ir įvairioms verslo svetainėms.

„BB Wedding Bliss“ tema yra visiškai reaguojanti, leidžianti jūsų svetainę pritaikyti bet kokio dydžio ir tipo ekranui. Kad būtų lengviau sukurti svetainę, joje yra paruoštas pagrindinio puslapio šablonas, kurį galite naudoti minimaliai tinkindami.

Be to, joje yra bendro naudojimo galimybių, tinklaraščių išdėstymo, skaidrių, susisiekite su mumis ir tt.

Pradėkite nuo „BB Wedding Bliss“

40. Gema

gema-wordpres-tema

„Gema“ yra „Pixelgrade“ modernaus laikraščio stiliaus nemokama tema. Jis turi unikalų ir patrauklų išdėstymą, kuris padeda pateikti savo turinį taip, kad patrauktų jūsų svetainės lankytojų dėmesį ir susidomėjimą. Ši tema puikiai tinka kelionių tinklaraštininkams, fotografams, rašytojams, taip pat asmeniniams tinklaraštininkams.

„Gema“ yra paryškinto mūro stiliaus dizainas, dėl kurio jūsų miniatiūros atrodo puikiai, neatsižvelgiant į jų matmenis ir dydį. Iš esmės tai yra drąsi tema, pasižyminti minimalistiniu pavidalu, visiškai nesujaukianti. Taigi, tai puikus pasirinkimas drąsiems žmonėms.

Be to, jis turi visiškai unikalų kategorijų ir įrašų rodymo būdą. Ši tema yra puikus pasirinkimas ieškantiems eksperimentinio dizaino.

Pradėkite nuo „Gema“ šiandien!

41. Avilys

avilys-wordpress-tema

Avilys yra dar viena nuostabi „Pixelgrade“ tema. Tai lengvas įrankis bet kokio tipo leidėjams, norintiems publikuoti straipsnius, citatas, nuotraukas, istorijas ir tt. „Avilys“ siūlo puikų svetainės išdėstymą, kuriame galite publikuoti bet ką, tačiau viskas atrodys puikiai.

Avilio tema pasižymi švariu mūro stiliaus išdėstymu ir modernia tipografija bei dideliu lankstumu. Jei jums patinka drąsūs ir stilingi interneto šriftai, „Avilio“ tema yra visi jie.

Jis visiškai reaguoja ir yra mobilus. Jūsų svetainė atrodys stulbinamai ir normaliuose ekranuose, ir tinklainės ekranuose.

Pradėkite nuo „Hive“ šiandien!

42. Pataisa

pleistras-wordpress-tema

Pataisa yra „Pixelgrade“ žurnalo stiliaus nemokama „WordPress“ tema. Tai modernaus mūro stiliaus tema, kuri yra ir graži, ir patogi vartotojui. Dėl šios temos pradedantiesiems lengva skelbti turinį.

Tema visiškai optimizuota SEO ir greičiui. Taigi, galite sutelkti savo dėmesį kurdami puikų turinį.

Pataisa yra visiškai reaguojanti ir paruošta tinklainei, todėl vaizdai ir turinys automatiškai prisitaikys prie bet kokio tipo ekrano, kurį skaitytojai naudoja jūsų svetainei naršyti.

Pradėkite nuo „Patch“ šiandien!

43. Aštuoniasdešimt dienų

aštuoniasdešimt dienų - „WordPress“ tema

„EightyDays“ yra viena geriausių profesionalių „WordPress“ verslo temų, kurią galite naudoti kurdami profesionalų tinklaraštį. Temą sukūrė „GretaThemes“. „EightyDays“ tema yra sujungta galerija, „Instagram“ integracija ir daugybė nuostabių funkcijų, kad galėtumėte ją naudoti kelių tipų tinklaraščiams..

Naudodamiesi „EightyDays“ galite mėgautis demonstracinio importavimo vienu spustelėjimu parinktimi, leidžiančia lengvai ir greitai pradėti savo tinklaraščio kūrimą. Kai tik importuosite demonstracinius duomenis, demonstracinį turinį galite tiesiog pakeisti tinkintu turiniu ir paskelbti savo svetainę. Tai ypač naudinga pradedantiesiems.

Be to, ji turi ir kitų puikių funkcijų, įskaitant turimą turinį, begalinį slinktį, daugiau nei 800 “Google” šriftų, susijusius pranešimus ir tt.

Pradėkite naudotis „EightyDays“ šiandien!

44. TheFour

keturi „WordPress“ tema

„TheFour“ yra galinga „WordPress“ verslo tema, kurią sukūrė „GretaThemes“. Temoje yra daugybė tinkinimo parinkčių ir galingų funkcijų, todėl naudodamiesi šia tema taip pat galite sukurti aplanką ir tinklaraščių svetaines.

Jo švarus ir patrauklus išdėstymas yra išbandytas atsižvelgiant į reagavimą. Temą lengva nustatyti ir pritaikyti, todėl kiekvienas gali sukurti profesionalią svetainę naudodamas šią temą. Naudodamiesi „TheFour“ tema galite kurti atsiliepimus, aplanką ir gauti daugiau verslo pasiūlymų iš partnerių.

Be to, jis yra visiškai integruotas į „Jetpack“ papildinį, todėl beribis slinkimas, susiję įrašai yra jūsų rankose.

Pradėkite naudotis „TheFour“ jau šiandien!

45. Didi

didi tema

Jei domitės gyvenimo būdo ar mados tinklaraščiais, tada „Didi“ yra jūsų tema. Specialiai sukurta atsižvelgiant į tinklaraštininkus, „Didi“ atkreipia jūsų turinio dėmesį ir daro jį išskirtiniu išties gražiu būdu..

Didi su elegantišku išdėstymu ir puošnia tipografija, „Didi“ yra modernus ir minimalistinis geriausiais būdais. „Didi“ tema yra būtinos funkcijos, tokios kaip susiję įrašai, informacinio biuletenio registravimo formos, integruota ir pritaikoma poraštės valdiklio sritis, tuo pačiu išvengiant perteklinio pūtimo..

Turėdama kelis iš anksto suprojektuotus pagrindinio puslapio išdėstymus, „Didi“ yra nesunku atsikelti ir paleisti kaip tiesioginę svetainę. „Didi“ taip pat visiškai reaguoja ir atrodo stulbinamai bet kuriame įrenginyje ar naršyklėje.

Pradėkite nuo „Didi“ šiandien!

46. ​​Lakšmi

„Lakshmi“, atsisiųstas daugiau nei 30 000 kartų, greitai tampa viena populiariausių 2020 m. Temų. Ši unikali tema yra su 9 skirtingais, lengvai pritaikomais, maketais, galinčiais aptarnauti įvairias svetaines..

„Lakshmi“ siūlo lengvai naudojamą puslapių kūrimo priemonę, kuri pritaikymą palengvina. Tai taip pat paruošta „WooCommerce“, todėl paprasta nustatyti internetinę parduotuvę.

Pradėkite nuo „Lakshmi“ šiandien!

47. „FoodyPro“

„FoodyPro“ buvo sukurta maisto tinklaraštininkams! Naudodami šią paprastą temą galite greitai ir lengvai susikurti maisto tinklaraštį ir „WooCommerce“ parduotuvę.

Greitas reagavimo laikas, SEO optimizavimas ir patogumas mobiliesiems – tai visos „FoodyPro“ funkcijos. Jis taip pat yra paruoštas vertimui ir jame yra receptų rodyklė su tinkinta valdiklių sritimi filtrams. Įdiegus 1 spustelėjimą, sąranka negali būti lengvesnė. Tai yra kiekvieno maisto tinklaraštininko svajonė.

Pradėkite naudotis „FoodyPro“ šiandien!

48. Begalybė Mag

Nesvarbu, ar pradedate žurnalą, naujienų svetainę, ar tinklaraštį, „Infinity Mag“ tema yra puikus pasirinkimas. Šiuolaikiškas ir švarus savo dizainu, „Infinity Mag“ visiškai reaguoja ir puikiai atrodo bet kuriame įrenginyje ar naršyklėje.

Galite pasirinkti visos svetainės ar dėžutės išdėstymą ir pasirinkti savo šoninės juostos pozicijas. „Infinity Mag“ taip pat apima žinomų įrašų karuselę ir pasirinktinius valdiklius, kad jūsų svetainė būtų išskirtinė. Jau neminint to, kad tema yra SEO tinkama, ir galėsite pasitelkti išskirtines „ThemeInWP“ palaikymo komandas.

Pradėkite nuo „Infinity Mag“ šiandien!

49. Tinkinkite

Tinkinti, kaip rodo pavadinimas, yra labai lengvai pritaikoma, ypač lanksti „WordPress“ tema. Turėdami keliasdešimt iš anksto paruoštų svetainių, paruoštų importuoti, galėsite savo svetainę atnaujinti ir paleisti vos per kelias minutes.!

Sukurtas turint omenyje puslapių kūrėjus, galite naudoti bet kurį puslapio kūrimo papildinį, kurį norite patobulinti iki tobulumo. O naudodami „WordPress“ tinkinimo priemonę, turėsite neribotus tipografijos nustatymus, su kuriais galėsite žaisti.

Atsakingai, lengvai ir greitai pritaikoma tema yra optimizuota SEO ir pateikiama suasmeninta el. Pašto pagalba.

Pradėkite nuo „Tinkinti“ šiandien!

50. Vaisingas

Vaisingas

Vaisinga yra nemokama minimalistinė „WordPress“ tema, pateikiama kartu su galinga temos parinkčių skydeliu. „Fruitful“ sukūrė aukščiausia Ukranijos „WordPress“ plėtros įmonė, vadinama „Fruitful Code“.

Vaisinga tema leidžia pasirinkti tarp reaguojančio ir fiksuoto HTML išdėstymo. Taip pat galite pasirinkti iš 3 skirtingų išdėstymo tipų, tokių kaip visas plotis, dešinė ir kairė.

Vaisingą temą sudaro 25 raštai, įskaitant 12 standartinių WP valdiklių (pvz., Archyvų, kategorijų, teksto ir kt.), 12 „WooCommerce“ valdiklių (pvz., Vidutinio įvertinimo filtras, produktų paieška, geriausiai vertinamas produktas) ir 1 vaisingas valdiklis: Naujienų archyvas.

Pradėkite nuo „Fruitful“ šiandien!

51. Kelionės būdas

„TravelWay“

„Travel Way“ yra reaguojanti „WordPress“ tema, sukurta kelionių agentūroms ir kelionių organizatoriams. Komplekte yra 9 ir daugiau pritaikytų valdiklių, kuriuos galima naudoti pagrindiniame puslapyje ir šoninėje juostoje. „Travel Way“ taip pat suderinamas su vilkimu ir nuleidimu „SiteOrigin Page Builder“.

Žemiau pateikiamos kelios įmontuotos „Travel Way“ funkcijos, kurios jums bus naudingos:

 • Neribotas slankiklis: Neturėdami tam skirto slankiojančiojo papildinio, galite lengvai sukurti nuostabius „WordPress“ slankiklius.
 • Demonstracija importuojama vienu spustelėjimu: Vienu paspaudimu galite sukurti svetainę, kaip ir jų demonstracinę svetainę.
 • Išdėstymo valdikliai: „Kelionės būdas“ leidžia nustatyti šoninę juostą kairėje arba dešinėje. Jūs netgi galite pasirinkti viso pločio turinio sritį be jokios šoninės juostos.

Pradėkite nuo „Travel Way“ šiandien!

52. WP dienoraštis

WP dienoraščio tema

„WP Diary“ yra ideali „WordPress“ tema naujienų žurnalams, žurnalams ar asmeniniams tinklaraščiams. Jį sukūrė „MysteryThemes“, populiarus „WordPress“ temų centras.

„WP Diary“ tema pateikiama su dešimtimis tinkinimo parinkčių, kad jūsų svetainė būtų pritaikyta taip, kaip norite. Visas tinkinimo parinktis galima koreguoti naudojant tinkinimo įrankį, kad galėtumėte peržiūrėti ir modifikuoti temos išvaizdą. Jie siūlo palaikymą klientams per savo interneto svetainių forumus.

Pradėkite nuo WP dienoraščio šiandien!

53. Moroseta

Moroseta

„Moroseta“ yra dar viena minimalistinė „WordPress“ tema, kurią sukūrė „PanKogut“. Be pakuotės, „Moroseta“ suteikia galimybę pastatyti gražius skaidrių skelbimus jūsų pagrindiniame puslapyje. Be to, pagrindiniame ir kituose puslapiuose taip pat galite rodyti reklaminį langelį. Tinklaraščio puslapyje pateikiami 5 išdėstymai, todėl jūs galite suteikti savo tinklaraščio straipsniams unikalią išvaizdą.

Žemiau pateikiamos kelios „Moroseta“ funkcijos, kurios jums gali būti naudingos:

 • Demonstracinis įdiegimas vienu spustelėjimu
 • „Google Analytics“ pridėjimo parinktys
 • Antraštės ir poraštės parinktis su galimybe pridėti socialinių piktogramų.

Pradėkite nuo „Moroseta“ šiandien!

54. Mesmerize

Mesmerize

„Mesmerize“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Extend Themes“. Jis gali būti naudojamas kuriant svetainę, skirtą programoms mobiliesiems ir programinei įrangai. „Mesmerize“ suteikia galimybę sukurti unikalią svetainę, kurią vilkite ir nuleidžiate. Nemokama „Mesmerize“ temos versija yra su iš anksto sukurtu pagrindiniu puslapiu, kartu su 5 antraščių dizainu ir daugiau nei 30 tinkinamų turinio skyrių..

Naudodami „premium“ versiją, gausite daugiau nei 100 iš anksto sukurtų blokų, kad galėtumėte greitai sukurti nuostabų tinklalapį. Geriausia, kad tai leidžia redaguoti tiesioginį turinį naudojant tinkinimo įrankį. Mesmerize siūlo 3 premium planus, pradedant nuo 79 USD.

Jei ieškote lengvai tinkinamų „WordPress“ temų, leidžiančių redaguoti turinį naudojant tinkinimo įrankį, tada labai rekomenduojame naudoti „Mesmerize“.

Pradėkite nuo „Mesmerize“ šiandien!

55. Raštai

Raštai

„Writings“ yra „Gutenberg“ suderinama „WordPress“ tema, sukurta rašytojams ir profesionaliems tinklaraštininkams. Kadangi „Writings“ veikia sklandžiai su „Gutenberg“, galite naudoti blokus, kad sukurtumėte visų tipų turinį.

Iš „WordPress“ saugyklos galite atsisiųsti nemokamą / lite versiją. Aukščiausios kokybės versijoje yra patobulintos funkcijos, įskaitant apatinę valdiklio sritį, 3 papildomus puslapių šablonus, 2 pagrindinio puslapio turinio išdėstymus ir dar daugiau. Rašymai taip pat suderinami su „Atomic Blocks“ įskiepiu, kuris praplečia „Gutenberg“ blokų rinkinį.

Pradėkite nuo „Writings“ šiandien!

56. Vaizdai

vaizdai

Vaizdai yra minimalistinė „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Dinev Themes“. Vaizdai taip pat palaiko įskiepius, tokius kaip „Atomic Blocks“ ir „Stackable“, kurie praplečia „Gutenberg“ redaktoriaus blokų rinkinį. Ši tema pateikiama be šoninės juostos išdėstymo, kurios viršuje rodomas rodomas vaizdas arba galerijos skaidrių demonstracija.

„Frontontend“ sudaro keletas skyrių, tokių kaip turinio turinys, puslapio turinys, naujausių įrašų skyrius ir aplanko skyrius. Šiuos skyrius galite valdyti tinkinimo priemonėje.

Pradėkite nuo vaizdų šiandien!

57. TC el. Prekybos parduotuvė

TC elektroninė prekyba

TC el. Prekybos parduotuvė yra nemokama „WordPress“ tema, sukurta el. Prekybos parduotuvei vykdyti. Šią temą sukūrė „Themes Caliber“, komanda, prekiaujanti pasaulinio lygio reaguojančiomis temomis.

Galima įsigyti ir nemokamą, ir aukščiausios kokybės „TC E-commerce Shop“ temos versiją. Nemokama versija leidžia jums pademonstruoti savo socialinės žiniasklaidos profilius, įkelti logotipą ir padeda kurti slankiklius. Aukščiausios kokybės versijoje yra 3 skirtingi tinklaraščių išdėstymai, 2 puslapių išdėstymai ir dar daugiau.

Pradėkite nuo TC elektroninės komercijos parduotuvės

58. Iš viso

Iš viso

„Total“ yra daugialypė „WordPress“ tema, supakuota su daugybe funkcijų. „Total“ padeda tinkinti „WordPress“ svetainę taip, kaip norite naudodamiesi „WordPress Customizer“.

„WordPress“ saugykloje galima atsisiųsti nemokamą / „Lite“ versiją. Jei norite patobulintų funkcijų, pavyzdžiui, demonstracinio importavimo vienu spustelėjimu, slapukų sutikimo, kad būtų laikomasi GDPR, „mega“ meniu, kelių antraščių išdėstymo ir dar daugiau, galite įdiegti „pro“ temos versiją.

Pradėkite nuo „Total“ šiandien!

59. „Vogue“

vogue-wp-tema

„Vogue“ yra paprasta, švari ir minimali „WordPress“ verslo tema, tinkanti verslininkams ir mažoms agentūroms. Jis tiekiamas dviejų skonių: tiek nemokamas, tiek premium.

„Vogue“ tema yra integruota giliai „WooCommerce“, kad galėtumėte lengvai sukurti el. Prekybos svetainę. Jis turi pasirinktinių „WooCommerce“ dizaino variantų parduotuvės puslapiams.

Jame yra 4 antraščių išdėstymai, 4 tinklaraščių išdėstymai ir 2 poraštės stiliai. Tai leidžia tinkinti visus temos nustatymus realiuoju laiku peržiūra naudojant „WordPress“ tinkinimo įrankį.

Pradėkite nuo „Vogue“ šiandien!

60. Avanta

avangardinė tema

„Avant“ yra nemokama ir aukščiausios kokybės „WordPress“ tema. Naudodamiesi šia tema, galite sukurti daugybę svetainių, pradedant paprastu tinklaraščiu ir baigiant visaverte internetine parduotuve.

Avanto tema leidžia lengvai suteikti unikalų savo svetainės vaizdą. Galite pasirinkti iš 7 stilingų antraščių maketų, 5 tinklaraščių maketų ir 3 poraštės maketų ir sukurti savo fantazijos svetainę.

Papildinys palaiko „Elementor“ puslapio kūrimo programą, „WooCommerce“, „WPForms“ ir „Breadcrumb NavXT“..

Su daugybe puikių funkcijų „Avant Premium“ galima įsigyti tik už 29 USD.

Pradėkite nuo „Avant“ šiandien!

61. Konika

conica-wordpress-tema

„Conica“ yra dar viena galinga „WordPress“ daugiafunkcinė tema. Galite naudoti jį kurdami įvairius tinklalapius, įskaitant tinklaraštį, verslo svetainę, internetinę parduotuvę ir kt.

Kartu pateikiamos kelios pritaikymo parinktys, kurias lengva valdyti net pradedantiesiems vartotojams.

Temoje yra keletas stulbinamų funkcijų, leidžiančių sukurti modernią svetainę. Jame yra gilus „WooCommerce“ integravimas, antraščių parinktys, pagrindinio puslapio slankikliai, tinklaraščių sąrašas ir archyvų puslapių stiliai ir dar daugiau.

„Conica“, be jokios abejonės, yra nuostabi visų tipų svetainių tema.

Pradėkite nuo „Conica“ šiandien!

62. Sidnėjus

Sidnėjaus tema

Panašiai kaip „Hestia“, Sidnėjus taip pat siūlo nemokamą ir papildomą daugiafunkcės temos versiją. Sidnėjus yra viena populiariausių „WordPress“ temų nemokamame „WordPress.org“ temų saugykloje.

Tai leidžia naudoti papildomus valdiklius, tiesioginį tinkinimo elementą ir iš anksto paruoštus šablonus tinkinti svetainę. Sidnėjus sklandžiai dirba su „WooCommerce“, todėl galite naudoti jį kurdami internetinę parduotuvę.

Jis paruoštas vertimui ir veikia naudojant tiesioginį „WordPress“ temos tinkinimo įrankį.

Perskaitykite visą Sidnėjaus apžvalgą.

Pradėkite nuo Sidnėjaus šiandien!

63. „CityLogic“

miesto logika

„CityLogic“ yra stulbinanti „WordPress“ tema, leidžianti sukurti bet kurią svetainę, pradedant kelionėmis, baigiant verslu, gyvenimo būdu ir net internetine parduotuve. „CityLogic“ temą sukūrė „Out the Box“, pirmaujanti „WordPress“ temų parduotuvė.

Nemokamoje „WordPress“ temoje yra visos pagrindinės funkcijos, kurių jums prireiks norint sukurti nuostabų tinklalapį. „CityLogic“ yra suderinamas su daugeliu populiarių papildinių, tokių kaip „WooCommerce“, „WPForms“, „Elementor“ ir kt..

Naudodami aukščiausios klasės temos versiją, lengvai įjungdami vieno puslapio režimą, galite lengvai paversti savo svetainę vieno puslapio svetaine. Taip pat gausite neribotas „WordPress“ svetainės tinkinimo parinktis, tokias kaip kelios išdėstymo parinktys, lipnus naršymo meniu ir lipni antraštė ir kt..

Pradėkite nuo „CityLogic“ šiandien!

64. Panoraminė

panoraminė

„Panoraminė“ yra dar viena graži, reaguojanti „WordPress“ tema „Out the Box“. „Panoramic“ suteikia galimybę pridėti gražų pagrindinio puslapio slankiklį neįdiegus jokio slankiklio papildinio. Kai jis naudojamas kartu su „SiteOrigin“ vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo priemonės papildiniu, net absoliutus pradedantysis gali greitai sukurti gražius puslapių išdėstymus..

Jų išsami dokumentacija padės jums sužinoti apie visus „Panoraminės“ svetainės kūrimo aspektus.

„WordPress“ saugykloje yra nemokama temos versija. „Premium“ versiją galite įsigyti už 25 USD.

Pradėkite nuo „Panoramic“ šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią savo svetainės „WordPress“ temą. Taip pat galbūt norėsite patikrinti mūsų pasirinktus pigių „WordPress“ temų sąrašus ir 27 geriausius „WordPress“ papildinius, kuriuos turite turėti.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map