11 labākie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi maziem uzņēmumiem (2020. gads)

atsauksmes par tīmekļa mitināšanu


Vai meklējat labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu tirgū? Tad jūs esat pareizajā vietā.

Labākā tīmekļa mitināšana ir veiksmīgas vietnes veidošanas kritiskā daļa. Lai gan vairums vietņu īpašnieku saprot episkā satura izveidošanas un publicēšanas vērtību savā vietnē, viņi bieži vien nenovērtē laba tīmekļa mitināšanas pakalpojuma izvēles nozīmi..

Ne katrs tīmekļa mitināšanas pakalpojums ir izveidots vienāds. Ja jūs pieņemsit nepareizu izvēli, pieņemot lēmumu par tīmekļa mitinātāju, tas, iespējams, varētu ietekmēt jūsu SEO klasifikāciju, ieņēmumus un kopējo trafiku.

Par mūsu tīmekļa mitināšanas pārskatīšanas procesu

Šis tīmekļa mitināšanas pārskats tika izveidots, paturot prātā vienu mērķi: palīdziet mūsu lietotājiem viegli izvēlēties labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Atšķirībā no citām vietnēm, mēs faktiski esam parakstījušies uz desmitiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu un tos pārskatījuši personīgi, lai jūs droši varētu izvēlēties pareizo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, lai tas pilnībā atbilstu jūsu vajadzībām..

Lūk, ko mēs izdarījām, lai palīdzētu jums noskaidrot labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju:

 1. Reģistrējies ar desmitiem populāru mitināšanas pakalpojumu sniedzēju
 2. Iestatiet testa WordPress vietni
 3. Mēs instalējām WordPress noklusējuma motīvu un pievienojām fiktīvu saturu, ieskaitot attēlus
 4. Veica dažus dažādus ātruma un veiktspējas testus

Ražošanas vidi šajās pārbaudes vietās esam atspoguļojuši ar fiktīvu saturu un veikuši dažus dažādus ātruma testus. Tādā veidā jūs varat redzēt, kā serveris darbosies reālās dzīves vidē.

Dzīvosimies pie labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, sākot ar 1. numuru mūsu sarakstā.

11 labākie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi (ar funkcijām un cenām)

bluehost pārskats1. Bluehost

 • Ielādes laiks: 689 ms
 • Laiks: 99,99%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: Bluehost.com

Sāciet darbu ar Bluehost »

Bluehost ir viens no vecākajiem, lielākajiem zīmoliem, kas attiecas uz tīmekļa mitināšanu. Viņi ir oficiāli WordPress ieteikti mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Bluehost nodrošina jūs ar visu nepieciešamo, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos. Reģistrējoties mitināšanas kontā, jūs saņemsit bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas SSL sertifikātu, kā arī 65% no hostinga maksas.

Grunts līnija: Bluehost ir labākā izvēle ikvienam, kurš vēlas izveidot WordPress emuāru vai vietni. Atšķirībā no vairuma citu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, Bluehost nodrošina lieliska pieredze lidmašīnā, kas ir ārkārtīgi noderīga gan ekspertiem, gan iesācējiem.

Cenu noteikšana: Parastā cena sākas no USD 7,99 mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji mēnesī maksā 2,75 USD. (65% atlaide + bezmaksas domēna vārds un SSL)

Izlasiet mūsu Bluehost pārskatu >>

vietnes apskats2. Vietnes zeme

 • Ielādes laiks: 649 ms
 • Laiks: 99,98%
 • Atbalsts: 10/10
 • Vietne: VietneGround.com

Sāciet darbu ar vietni SiteGround »

SiteGround ir viens no nedaudzajiem hostinga zīmoliem, ko nav iegādājusies vadošā tīmekļa mitināšanas kompānija Endurance International Group. Viņi ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas piedāvā mitināšanu pēc atrašanās vietas ar 3 datu centriem ASV, Eiropā un Singapūrā. Tas nozīmē, ka, balstoties uz jūsu lietotāju bāzi, iestatot mitināšanas kontu, varat izvēlēties optimālāko savas vietnes datu centru.

 • Ātruma tehnoloģijas: Faili tiek glabāti SSD (cietvielu diska) atmiņā, nevis HDD (cietais disks), kas ir pierādījis, ka tas palielina lapas ielādes laiku. Viņi arī piedāvā uzlabotu darbību ar NGINX un bezmaksas CDN.
 • Optimizēts risinājums: SiteGround nāk ar WordPress veiktspējas risinājumu, kas palīdz jums dramatiski paātrināt vietni, samazinot nevajadzīgu joslas platuma patēriņu.
 • Proaktīva drošība: SiteGround servera ugunsmūra ielāps pret vispārējiem drošības draudiem un automātiski atjaunina jūsu spraudņus, lai jums būtu mierīgi.

Grunts līnija: Izvēlieties SiteGround, ja vēlaties pieejamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas koncentrējas uz ātrums. Ja esat noguris no neuzticamiem mitināšanas pakalpojumiem, iespējams, izmēģiniet vietni SiteGround. Izmantojot viņu bezmaksas spraudni Migrator, jūs varat ar dažiem klikšķiem pārņemt savu WordPress vietni un baudīt īpaši ātru mitināšanas vidi..

Cenu noteikšana: Parastā cena sākas no USD 11,95 mēnesī

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji mēnesī maksā 3,95 USD (67% atlaide)

Izlasiet mūsu SiteGround pārskatu >>

hostgator apskats3. HostGator

 • Ielādes laiks: 691 ms
 • Laiks: 99,96%
 • Atbalsts: 10/10
 • Vietne: HostGator.com

Sāciet darbu ar HostGator »

HostGator ir viens no populārākajiem lēto mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā pieejamus sākuma plānus un vieglu iestatīšanu. HostGator piedāvā plašu rīku klāstu, kas palīdz ātri izveidot tīmekļa vietni, tostarp bezmaksas vietņu veidotāju, nepārspējamu klientu atbalstu ASV, neierobežotu vietu diskā, joslas platumu un e-pasta adreses.

Visi tīmekļa mitināšanas plāni nāk ar cPanel, kas ir populārākais mitināšanas vadības panelis pasaulē. Ja neesat pilnībā apmierināts, 45 dienu laikā varat atcelt savu kontu, lai saņemtu pilnu naudas atmaksu.

Grunts līnija: Izvēlieties HostGator, ja meklējat lētu, taču uzticamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, HostGator piedāvā plašs instrumentu klāsts lai ātri un viegli izveidotu vietni pat ar visvienkāršāko sākuma plānu.

Cenu noteikšana: Parastā cena sākas no 6,95 USD mēnesī

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji mēnesī maksā 2,78 USD (60% atlaide + bezmaksas SSL)

Izlasiet mūsu HostGator pārskatu >>

sapņu apskats4. Sapņa gars

 • Ielādes laiks: 445 ms
 • Laiks: 99,90%
 • Atbalsts: 7/10
 • Vietne: Dreamhost.com

Sāciet darbu ar DreamHost »

DreamHost ir viens no WordPress.org oficiāli ieteiktajiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem. Pašlaik viņi mitina aptuveni 1,5 miljonus vietņu, emuārus un lietojumprogrammas.

Izmantojot DreamHost, visus mitināšanas plānus nodrošina nepārspējama 97 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu sākt savu vietni bez riska.

Atšķirībā no vairuma tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, DreamHost ir patstāvīgs īpašnieks un darbojas. Viņi izmanto tikai SSD atmiņu, kas ir divreiz ātrāk nekā serveri, kas izmanto vecās skolas HDD diskus.

Cenu noteikšana: Parastā cena sākas ar USD 10,95 mēnesī

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji mēnesī maksā tikai USD 2,59 (bezmaksas SSL + 76% atlaide)

Grunts līnija: Ja jūs sākat darbu un meklējat hostinga pakalpojumu sniedzēju par pieņemamu cenu, kas izmanto SSD krātuvi un piedāvā arī 3 mēnešu naudas atdošanas garantija, tad nemeklējiet vairāk kā DreamHost.

Izlasiet mūsu Dreamhost pārskatu >>

greengeeks pārskats5. GreenGeeks

 • Ielādes laiks: 697 ms
 • Laiks: 99,92%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: GreenGeeks.com

Sāciet darbu ar GreenGeeks »

GreenGeeks ir nozares vadošais videi draudzīgais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. GreenGeeks kā zīmols uzsver viņu saistības ar apkārtējo vidi. Lai samazinātu oglekļa pēdas, viņi trīs reizes samazina tīklā patērēto jaudu atjaunojamās enerģijas veidā.

Pats labākais, ka varat abonēt kādu no viņu hostinga plāniem, neuztraucoties par kaitinošiem pirkumiem vai slēptām maksām. Tomēr, ja izvēlaties ikmēneša norēķinu ciklu, jums būs jāmaksā iestatīšanas maksa 15 USD. Jūs varat atteikties no iestatīšanas maksas, izvēloties gada vai ilgāku plānu.

Grunts līnija: Ja vēlaties mitināt savu vietni videi draudzīgs hostinga pakalpojumu sniedzējs, tad GreenGeeks ir labākā izvēle jums.

Cenu noteikšana: Parastā cena sākas no 9,95 USD mēnesī

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji maksā 2,95 USD mēnesī (bezmaksas domēna vārds + 70% atlaide)

Izlasiet mūsu GreenGeeks pārskatu >>

ipage pārskats6. iPage

 • Ielādes laiks: 2,60 s
 • Laiks: 99,98%
 • Atbalsts: 8/10
 • Vietne: iPage.com

Sāciet darbu ar iPage »

iPage ir lēts, tomēr uzticams tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas SSL ar savu mitināšanas plānu. iPage piedāvā tikai vienu dalīta mitināšanas plānu, tāpēc jūs varat viegli reģistrēties iPage mitināšanai bez apjukuma.

iPage ir EPA zaļās enerģijas partneris, kas nozīmē, ka datu centrus un tīmekļa serverus darbina vēja enerģija, samazinot to oglekļa pēdas daudzumu. Viņu dokumentācija ir diezgan vienkārša un palīdz izskatīt visus tīmekļa mitināšanas aspektus.

Grunts līnija: Ja atrodaties pēc lētākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs dalītajā mitināšanas vertikālē, tad iPage ir labākā likme.

Cenu noteikšana: Regulāri mēnesī 7,99 USD

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji mēnesī maksā 1,99 USD (75% atlaide + bezmaksas domēna vārds un SSL)

Izlasiet mūsu iPage pārskatu >>

a2 mitināšanas pārskats7. A2 mitināšana

 • Ielādes laiks: 1,28 s
 • Laiks: 99,90%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: A2hosting.com

Sāciet ar A2 mitināšanu »

A2 Hostings ir vadošais izstrādātājiem draudzīgais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā bezgalīgu elastību un visas funkcijas, kas nepieciešamas vietnes izveidošanai. Viņi piedāvā nozarē vadošo naudas atdošanas garantiju jebkurā laikā, lai jūs bez riska varētu mitināt savu vietni A2 mitināšanas vietnē.

Ja neesat apmierināts, varat atcelt savu tīmekļa mitināšanas kontu, lai saņemtu pilnu naudas atmaksu. Pēc 30 dienām jūs joprojām varēsit saņemt proporcionālu atmaksu par neizmantoto pakalpojumu.

Grunts līnija: A2 Hostings piedāvā nepārspējamu proporcionāla atmaksa jebkurā laikā par neizmantotu pakalpojumu, tāpēc jūs varat bez riska reģistrēties ilgtermiņa tīmekļa mitināšanas plānā. A2 mitināšana ļauj jums izvēlēties 2 dažādas operētājsistēmas un piedāvā bezmaksas SSD krātuvi.

Cenu noteikšana: Parastā cena sākas no USD 7,99 mēnesī

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji mēnesī maksā tikai USD 3,92 (atlaide 50%)

Izlasiet mūsu A2 mitināšanas pārskatu >>

inmotion hostinga apskats8. InMotion hostings

 • Ielādes laiks: 982 ms
 • Laiks: 99,91%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: InMotionHosting.com

Sāciet ar InMotion hostingu »

InMotion Hostings ir viens no visuzticamākajiem tīmekļa mitinātājiem, kuram pieredzējuši emuāru autori un tīmekļa pārziņi uzticas un pārceļas uz katru dienu. Viņu mitināšanas pakalpojumiem ir daudz vēlamo funkciju, tostarp SSD krātuve, neierobežots joslas platums un bezmaksas domēns.

InMotion Hosting sadarbojas ar Trees for the Future – bezpeļņas organizāciju, kas nodarbojas ar oglekļa pēdu kompensēšanu, stādot kokus. Viņu nozares vadošā naudas atdošanas garantija ļauj 90 dienas izmēģināt viņu bezriska hostinga pakalpojumu.

Grunts līnija: Jūs varat izmēģināt InMotion hostingu bez riska 90 dienas un saņemiet atmaksu, ja neesat pilnībā apmierināts. Viņi piedāvā SSD glabāšana un bezmaksas automatizētas datu rezerves kopijas. Varat arī iegādāties viņu tālākpārdevēju mitināšanas plānus, lai turpinātu izplatīt tīmekļa mitināšanu un nopelnīt naudu.

Cenu noteikšana: Parastā cena sākas no USD 7,99 mēnesī

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji mēnesī maksā tikai 4,99 USD (atlaide 37% + bezmaksas domēna vārds)

Izlasiet mūsu InMotion hostinga pārskatu >>

wpengine pārskats9. WPEngine

 • Ielādes laiks: 582 ms
 • Laiks: 99,99%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: WPEngine.com

Sāciet darbu ar WPEngine »

WPEngine ir vadošais pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Ostinā, Teksasā. Viņi bija vieni no pirmajiem uzņēmumiem, kas piedāvāja uz WordPress orientētus pārvaldītus hostinga risinājumus. Kā pionieri pārvaldītajā WordPress mitināšanas nozarē viņi lepojas ar iespaidīgu klientu sarakstu, tostarp Yelp, Asana, National Geographic, PBS un MyFitnessPal.

Viņi sadarbojas ar Amazon Web Services un Google Cloud platformu, lai jūsu vietnēm piedāvātu visaugstāko pieejamību, ātrumu, mērogojamību un drošību visu diennakti neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu apmeklētāji. Viņu rīks ar vienu klikšķi ļauj izmēģināt jaunus spraudņus un vietņu atjauninājumus, pirms tiek ieviestas izmaiņas jūsu aktīvajā vietnē.

Grunts līnija: Ja jūs meklējat pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums ka ir lielisks sasniegums, tad WPEngine ir labākā likme jums.

Cenu noteikšana: Parastā cena sākas no 35 USD mēnesī

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji mēnesī maksā 20,42 USD (30% atlaide no jūsu pirmajiem 3 mēnešiem)

Izlasiet mūsu WPEngine pārskatu >>

hostinger pārskats10. Hostinger

 • Ielādes laiks: 1.42s
 • Laiks: 99,99%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: Hostinger.com

Sāciet ar Hostinger »

Hostinger cīnās pret konkurenci ar saviem pieejamajiem hostinga plāniem. Izmantojot Hostinger, jūs varat izveidot vietni, kuras cena ir tikai 0,99 USD / mēnesī. Izmantojot viņu sākuma plānu, jūs saņemat bezmaksas SSL sertifikātu, 24/7/365 atbalstu, vietņu veidotāju un 99,9% darbības laika garantiju.

Vislabākais ir tas, ka atšķirībā no citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, atjaunojot hostinga plānu, jums jāmaksā tikai USD 2,15 mēnesī. Ņemiet vērā, ka citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji par atjaunošanu maksā apmēram 8–10 USD.
Papildus dalītajai mitināšanai Hostinger piedāvā WordPress, VPS un Windows VPS mitināšanu.

Izlasiet mūsu Hostinger pārskatu >>

LiquidWeb pārskats11. Šķidrais tīmeklis

 • Ielādes laiks: 901 ms
 • Laiks: 99,99%
 • Atbalsts: 10/10
 • Vietne: LiquidWeb.com

Sāciet darbu ar Liquid Web »

Liquid Web ir vēl viena vadošā pārvaldītā hostinga kompānija tirgū. Atšķirībā no WPEngine, kas koncentrējas tikai uz WordPress, Liquid Web mitināšanas pakalpojumi ir optimizēti populārām lietotnēm, ieskaitot WordPress, WooCommerce, premium biznesa e-pastu un daudz ko citu..

Viņu sākuma cena ir nedaudz augstāka nekā WPEngine, jo tie piedāvā tikai pārvaldītus hostinga pakalpojumus VPS un speciālajiem serveriem.

Grunts līnija: Liquid Web ir labākā izvēle, ja vēlaties pilnībā pārvaldīts mitināšanas risinājums kas īrē pielāgotu serveru kopas, kas ir optimizētas populārām lietotnēm, ieskaitot WordPress un WooCommerce.

Cenu noteikšana: Parastā cena sākas no 69 USD mēnesī

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji mēnesī maksā 21,39 USD (69% atlaide no jūsu pirmajiem 3 mēnešiem)

Izlasiet mūsu Liquid Web pārskatu >>

Kā izvēlēties labāko web hostingu – 4 faktori, kas jāņem vērā

Lai izvēlētos tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jums jāņem vērā daži dažādi faktori:

 1. Laiks (uzticamība)
 2. Ielādes laiks (ātrums)
 3. Iespējas
 4. Atbalsts

1. Laiks (uzticamība)

Uptime ieraksts par labāko tīmekļa mitināšanu

Jums būs jāizvēlas uzticams tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas garantē maksimālu darba laiku. Uptime ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu periodu, kurā jūsu vietne mitināta noteiktā serverī ir pieejama tiešsaistē. Parasti darbspējas laiku izsaka procentos no kopējā pieejamā laika, kas ir 365 dienas gadā.

Piemēram, tiek apgalvots, ka vietne, kas visu gadu darbojas visu diennakti, darbojas 100%. Ja darbspējas laiks ir 99%, tas nozīmē, ka vietne nedarbojas 3,65 dienas.

Lai gan neviena tīmekļa mitinātāja nevar garantēt 100% uptime, kaut kas zem 99,9% nav uzticams.

Daži hostinga pakalpojumi piedāvā atmaksu, ja tie neatbilst jūsu uptime garantijai, taču tas to nesamazina, jo katra dīkstāve maksās jums.

2. Kravas laiks (ātrums)

ielādes laiks tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem

Google turpina uzsvērt lapas ātrumu savā algoritmā, kas padara to par vienu no vissvarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitinātāju..

Lai gan tīmeklī varat atrast ļoti daudz padomu un triku, lai palielinātu lapas ātrumu, neviens no tiem nepalīdzēs, ja jūsu vietne tiek mitināta lēnā mitināšanas serverī. Ja vēlaties izveidot ātru vietni, pirmā lieta, kas jums jādara, ir atrast tīmekļa mitinātāju, kas nepalēnina jūsu vietnes darbību.

Lai analizētu un salīdzinātu dažu populārāko tīmekļa mitinātāju lappuses ātrumu, mēs tām esam izveidojuši testa vietni un veikuši ātruma testus ar dažādiem testēšanas rīkiem, piemēram, Pingdom un Load Impact..

3. Īpašības

Labākais tīmekļa mitināšanas līdzeklis maziem uzņēmumiem

Katrs tīmekļa mitināšanas pakalpojums ir unikāls funkciju ziņā. Zemāk ir dažas standarta funkcijas, kuras atradīsit gandrīz visiem populārajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Galvenais, izvēloties labāko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir noskaidrot, vai viņiem ir pareizais vajadzīgo funkciju komplekts.

 • Viena klikšķa skripta instalēšana: Tas palīdz ērti savā resursdatorā instalēt tādas vietnes skriptus kā WordPress, Joomla utt.
 • Vietņu veidotājs: Lai gan vairums mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vietņu veidotāju piedāvā kā standarta funkciju, ne visi veidotāji tiek radīti vienādi. Piemēram, daži tīmekļa mitinātāji ļauj izveidot pamata vietnes tikai ar to veidotāju, turpretī citi pat ļauj jums atvērt tiešsaistes veikalu. Galvenais ir noskaidrot, vai viņu veidotājam ir pareizais vajadzīgo funkciju komplekts.
 • Vadības panelis: Pārbaudiet, kā jūsu tīmekļa resursdators ļauj jums pārvaldīt mitināšanas kontu. Vispopulārākais vadības panelis ir cPanel, taču varat arī atrast pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā dažādus tīmekļa vadības paneļus.
 • Domēnu skaits: Cenu noteikšana parasti balstās uz domēnu skaitu, ko varat izmantot ar noteiktu mitināšanas plānu.
 • Diska vieta un joslas platums: Hostinga uzņēmumi bieži reklamē, ka piedāvā savus neierobežotos resursus, piemēram, diska vietu un joslas platumu, izmantojot koplietotos hostinga plānus. Tomēr jums būs ierobežojumi attiecībā uz vietnes resursu izmantošanu. Kad jūs reģistrējaties pakalpojumam, jums ir jāievēro sava mitināšanas uzņēmuma pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Un, pamatojoties uz noteikumiem, jums būs atļauts izmantot servera resursus tikai nelielas vietnes normālai darbībai.
 • Epasta adrese: Daži hostinga uzņēmumi ierobežo arī e-pasta adrešu skaitu, kuras varat iestatīt savā mitināšanas kontā. Jūs, iespējams, vēlēsities to arī pārskatīt pirms ienirt, lai izvēlētos mitināšanas pakalpojumu.
 • Bezmaksas domēns: Uzņēmumi bieži piedāvā bezmaksas domēnu, iegādājoties jaunu tīmekļa mitināšanas kontu. Jūsu hostinga uzņēmums pirmo gadu segs jūsu domēna vārda reģistrācijas maksu. Ņemiet vērā: ja domēna vārdu iegādājaties no domēna reģistratūras, piemēram, NameCheap.com, jūs ilgtermiņā varētu ietaupīt naudu par atjaunošanas cenu..
 • Bezmaksas SSL: SSL ir nozares standarta drošības pasākums, kas izveido šifrētu saiti starp jūsu apmeklētāja pārlūkprogrammu un jūsu vietni. Instalējot SSL sertifikātu savā vietnē, adreses joslā tiks pievienota maza zaļa piekaramās atslēgas ikona, kas vietnei izskatās uzticama. Līdzīgi kā bezmaksas domēna piedāvājums, arī daži tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, reģistrējoties hostinga plānā, piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu.

4. 24/7 atbalsts

Diennakts atbalsts ir standarta funkcija, ko piedāvā gandrīz visi populārie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Atbalsts parasti tiek piedāvāts, izmantojot 3 iespējas: tālruni, e-pastu, izmantojot biļeti, un tiešraidi.

Tomēr vēlreiz pārbaudiet, vai jūsu mitināšanas pakalpojums piedāvā tehniskās palīdzības atbalstu pa e-pastu. E-pasts vai biļešu atbalsts ir nepieciešams, ja vēlaties saņemt palīdzību sarežģītākās problēmās, kuru risināšana var aizņemt nedaudz vairāk laika. Tādā veidā jums nav jātērē laiks Live Chat, lai meklētu palīdzību.

Līdzīgi ir jāpārbauda arī tas, vai mitināšanas pakalpojumu sniedzējs visas dienas garumā piedāvā tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Piemēram, izmantojot DreamHost, tiešraides tērzēšana ir pieejama tikai no plkst. 5:00 līdz 22:00 PST, un viņi pat nepiedāvā bezmaksas tālruņa atbalstu koplietojamai mitināšanai. Ja jums nepieciešama palīdzība pa tālruni, tālruņa atbalsta papildinājums būs jāiegādājas atsevišķi.

Pareiza hostinga plāna izvēle

Lielākā daļa labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā plašu tīmekļa mitināšanas plānu klāstu. Vai domājat, kura ir labākā izvēle jūsu vietnes vajadzībām? Apskatīsim dažus dažādus tīmekļa mitināšanas plānus:

Dalīts / lēts mitināšana: jaunām vietnēm ar nelielu trafika daudzumu

tīmekļa mitināšana: dalīta

Lēta mitināšana, pazīstama arī kā dalīta mitināšana, ir pietiekama, lai palaistu jaunu vietni ar nelielu trafika daudzumu.

Dalīta mitināšanas vidē jūsu vietne koplieto servera resursus, ieskaitot CPU, RAM utt., Ar citām vietnēm, kuras tiek mitinātas tajā pašā serverī. Šādi hostinga pakalpojumu sniedzēji var uzturēt zemas izmaksas. Lai arī jūs koplietojat mitināšanas resursus ar citām vietnēm, jūsu vietne būs droša, un tikai jūs varēsit piekļūt savas vietnes failiem.

Un labākais ir tas, ka jūs vienmēr varat jaunināt uz VPS vai citiem dārgiem mitināšanas plāniem, ja domājat, ka pašreizējais mitināšanas konts nav pietiekams, lai izdzīvotu ar biežu trafika pieaugumu, mainoties jūsu vajadzībām.

Bieži ar dalītu mitināšanu var lepoties ar neierobežotu vietu diskā, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu domēnu un būtībā ar neierobežotu visu. Lai arī viņi apgalvo, ka piedāvā neierobežotus resursus, jums ir pilnībā jāatbilst jūsu mitināšanas uzņēmuma pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un personāla vai maza biznesa vietnes normālai darbībai jāizmanto tikai diska vieta un joslas platums..

Jums tiks lūgts jaunināt mitināšanas opciju, ja jūsu vietne pārsniedz viņu lietošanas politikas.

VPS mitināšana: augošai vietnei, kas nevar attaisnot to, ka tam ir paredzēts serveris

tīmekļa mitināšana salīdzinājumā ar vps mitināšanu

Tā kā jūsu vietne aug un jūsu vajadzības attīstās, jums, iespējams, būs nepieciešama lielāka kontrole un elastība pār savu mitināšanas serveri. Šajā vietā ienāk VPS.

VPS ir īss virtuālajam serverim. Izmantojot VPS, kamēr jūs joprojām dalīsities ar mitināšanas resursiem ar citām vietnēm, jūs savai vietnei piešķirsit daudz vairāk enerģijas un elastības..

VPS ir labākā likme jums, ja vēlaties izveidot vietnes ar drošākiem datiem vai izveidot resursietilpīgas lietojumprogrammas, kas strauji paplašinās. VPS plāni bieži nāk ar uzlabotu vadības paneļa saskarni, kas sniedz jums lielāku kontroli pār serveri, kā arī ar daudziem īpašiem VPS pārvaldības rīkiem.

Daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā pārvaldītu un nepārvaldītu VPS mitināšanu dažādiem cenu plāniem.

WordPress mitināšana: WordPress vietnēm

tīmekļa mitināšana salīdzinājumā ar WordPress mitināšanu

Vai vēlaties izveidot vietni ar WordPress, bet nevēlaties iziet nevajadzīgu instalēšanas procesu? Pēc tam jūs varētu abonēt pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu.

Web hostinga uzņēmumi piedāvā dažādas WordPress mitināšanas iespējas, piemēram, lētu WordPress mitināšanu, pārvaldītu WordPress mitināšanu utt.

Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, jūs varat viegli sākt darbu ar savu WordPress vietni, lieki neveicot manuālu WordPress instalēšanu. Jūs saņemsiet arī optimizētu WordPress mitināšanas kontu, kas neļauj WordPress veikt specifiskus ļaunprātīgus uzbrukumus un ievainojamības..

Pārvaldīts WordPress mitināšana varētu būt labākā izvēle, ja nevēlaties pats veikt vietnes uzturēšanu un vēlaties meklēt palīdzību no WordPress specifiskā atbalsta ekspertiem, kad vien jums nepieciešama palīdzība.

Dedicated Server: īpaši intensīvas vietnes vietnei

tīmekļa mitināšana salīdzinājumā ar speciālu mitināšanu

Ja vēlaties mitināt vietni ar ļoti lielu trafiku, nedaloties ar servera resursiem ar citām vietnēm, varat izvēlēties veltītu servera mitināšanu.

Izmantojot speciālu servera mitināšanu, jūs no sava mitināšanas pakalpojumu sniedzēja iegūstat pilnīgu serveri vienīgai lietošanai nomā. Tādā veidā jūs iegūsit lielāku kontroli pār servera aparatūru un operētājsistēmu.

Ja jūs nenodarbina sistēmas administratoru vai jums nav pieredzes ar serveriem, tad iesakām jums iegūt pārvaldītu veltītu serveri. Papildus programmatūras atjauninājumiem viņi veic arī servera uzraudzību, piedāvā atbalstu pa tālruni utt. Lielākā daļa labāko vietņu izmanto īpašu serveru kopas.

Atgādinājums: labākie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi (2020)

Pēc mūsu pārskata esam noskaidrojuši, ka Bluehost ir labākais kopējais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs tirgū. Viņi piedāvā dažādus cenu plānus, kas lieliski atbilst jūsu vajadzībām neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot hobija vietni vai jaunas mājas tiešsaistes biznesam, viņu hostinga plāni jums šķiet pamatoti.

Tas, kas mums patiešām patīk attiecībā uz Bluehost, ir tas, ka viņi aug ar jūsu biznesu. Iesācēji lietotāji var sākt mazus, lai saglabātu zemas izmaksas un jauninātu, pieaugot viņu vietnei.

Ja jūs meklējat resursdatoru, kas piedāvā stabilu veiktspēju, darbības laiku un pilnu funkciju komplektu par saprātīgu cenu, tad Bluehost ir jums!

WordPress HostingCostMoney BackLoad TimeUptimeSupport
1. BluehostUSD 2,75 mēnesī.30 dienas689 ms99,99%10/10
2. Vietnes zeme3,95 USD / mēn.30 dienas649 ms99,98%10/10
3. HostGatorUSD 2,78 mēnesī.45 dienas691 ms99,96%10/10
4. Sapņa garsUSD 2,59 mēnesī.97 dienas445 ms99,90%7/10
5. GreenGeeks3,49 USD / mēn.30 dienas697 ms99,92%9/10
6. iPageUSD 1,99 mēnesī.30 dienas2600 ms99,98%8/10
7. A2 mitināšana3,92 USD / mēn.30 dienas1280 ms99,90%9/10
8. InMotion hostings3,49 USD / mēn.90 dienas982 ms99,91%9/10
9. WPEngineUSD 20,42 mēnesī.Nulle582 ms99,99%9/10
10. Šķidrais tīmeklisUSD 21,39 mēnesī.30 dienas901 ms99,99%10/10

Top Web hostinga izvēle – FAQ

Palīdzot tūkstošiem lietotāju izvēlēties tīmekļa mitināšanas plānu, mēs esam atbildējuši tikai uz katru jautājumu, ko varat iedomāties. Tāpēc mēs esam izveidojuši bieži uzdoto jautājumu sarakstu, lai jūs varētu atrast labāko vietnes mitināšanas pakalpojumu.

Kā darbojas tīmekļa mitināšana??

Tīmekļa mitināšanas kontā glabājas emuāra saturs un faili. Kad apmeklētājs mēģina piekļūt jūsu vietnei, adreses joslā ierakstot jūsu tīmekļa adresi (vai domēna vārdu), viņš tiks novirzīts uz jūsu vietnes failiem, kas tiek glabāti jūsu tīmekļa mitināšanas serverī..

Kuru hostinga plānu vajadzētu izvēlēties, uzsākot darbu?

Dalītā mitināšana ir lētākā pieejamā mitināšanas iespēja, un tajā ir visas svarīgākās funkcijas, kas jums būs nepieciešamas, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos. Sākot darbu, izvēlieties pareizo koplietojamo hostinga plānu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Vai dalīta mitināšana ir droša?

Koplietojamais mitināšana nodrošina drošu vidi nelielas vietnes izveidošanai un audzēšanai. Daži koplietošanas hostinga plāni arī piešķir jums īpašu IP adresi, kas piešķir piekļuvi jūsu vietnei jebkurā jums nepieciešamā laikā, un SSL sertifikātu, kas nodrošina drošu savienojumu.

Kā tīmekļa mitināšanas uzņēmums var piedāvāt lētu mitināšanu, neapdraudot kvalitāti?

Izmantojot dalītu mitināšanu, servera resursi, piemēram, RAM, CPU un diska krātuve, tiek koplietoti ar citām vietnēm, kuras tiek mitinātas tajā pašā serverī. Tādējādi hostinga uzņēmumi uztur zemas izmaksas, neapdraudot kvalitāti.

Parasti, cik maksā, lai sāktu darbu ar tīmekļa mitināšanas kontu?

Hostinga uzņēmumi bieži reklamē milzīgu atlaidi sākotnējam termiņam. Bet parasti dalīta hostinga plāns maksās apmēram 100 USD gadā. Pieaugot vietnei, varat jaunināt savu mitināšanu uz augstākām mitināšanas iespējām, piemēram, VPS vai speciālu serveri, lai apstrādātu lielāku trafiku.

Vai man jāsaņem mitināšanas papildinājums??

Nē. Hostinga uzņēmumi bieži mēģina pārdot hostinga papildinājumus, kad abonējat mitināšanas plānu. Lai ietaupītu no nevajadzīgām izmaksām, pirms pasūtījuma pabeigšanas varat noņemt atzīmi no šiem papildinājumiem. Kad jūs tikko sākat darbu ar jaunu vietni, šie papildinājumi jums nebūs nepieciešami. Tomēr vienmēr varat iegādāties šos papildinājumus vēlāk, ja tie jums šķiet noderīgi.

Es gribu sākt WordPress vietni. Vai man vajadzētu izvēlēties WordPress mitināšanas pakalpojumu?

Tas ir atkarīgs no jūsu vajadzībām.

Koplietojama mitināšanas pakalpojums ir labākais sākumpunkts mazām vietnēm un emuāriem, kur iegūsit visas svarīgākās funkcijas, lai sāktu WordPress vietnes izveidi, ieskaitot viena klikšķa WordPress instalētāju.

Ja vēlaties ātri un ērti sākt darbu ar savu vietni, tā vietā varat izvēlēties lētu WordPress mitināšanas pakalpojumu. WordPress mitināšanas konts ir iepriekš instalēts WordPress, tāpēc vietnes sākšanai jums nav vajadzīgas nekādas papildu darbības.

Jūs varat arī atrast, ka daži uz WordPress orientēti hostinga uzņēmumi, piemēram, WPEngine, piedāvā dārgus pārvaldītus hostinga pakalpojumus. Tas ir izveidots speciāli WordPress vietņu darbināšanai, un tas ir optimizēts ātrumam, drošībai un mērogojamībai. Šādi pakalpojumi ir aprīkoti arī ar daudzām uzlabotajām WordPress specifiskajām funkcijām, kas nav vajadzīgas lietotājiem, kuri tikai sāk darbu.

Vai man ir jābūt domēnam un hostingam no tā paša pakalpojumu sniedzēja?

Nav nepieciešams. Jūs varat iegūt domēnu un mitināšanu no dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ļauj jums bez maksas reģistrēt domēna vārdu, pērkot mitināšanas kontu. Reģistrējot domēnu no sava mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, priekšrocība ir tā, ka jūs varat pārvaldīt gan domēnu, gan mitināšanu no viena konta.

Alternatīvi varat iegādāties domēna vārdu no domēna reģistratūras, piemēram, NameCheap. Ilgtermiņā domēna vārda pirkšana no domēna reģistratūras jums būs izdevīga, jo domēna atjaunošanas izmaksas būs zemākas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map