Bluehost vs DreamHost 2020 (+ Ātruma pārbaude un Uptime pārskati)

Bluehost Vs sapnis


Vai vēlaties uzzināt, kura tīmekļa mitināšana ir labākā izvēle: Bluehost vai DreamHost? Gan Bluehost, gan DreamHost ir populāri tīmekļa mitināšanas pakalpojumi tirgū. Mūsu NEATKARĪGĀ salīdzinājumā starp DreamHost un Bluehost mēs palīdzēsim jums izdomāt labāko budžeta un vajadzību izvēli..

Bluehost vs DreamHost – pārskats

bluehost-register-domain-name-free

Gan Bluehost, gan DreamHost ir WordPress.org oficiāli ieteikti tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Bluehost tika dibināts 2003. gadā, un Endurance International Group to iegādājās 2010. gadā. DreamHost tika dibināts 1996. gadā, un tas joprojām ir patstāvīgs īpašums un darbojas.

sapnis

Gan Bluehost, gan DreamHost ir daudz kopīga. Piemēram, viņu mitināšanas iespējas palaiž diapazonu no lēta mitināšanas, WordPress mitināšanas, VPS mitināšanas līdz pašam savam serverim un ar PCI saderīgai tīmekļa mitināšanai. Viņi arī piedāvā bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL, viena klikšķa WordPress instalēšanu un milzīgu atlaidi tīmekļa mitināšanas plāniem.

Bluehost vs DreamHost – Ātrums un Uptime

Lapas ātrums un servera darbības laiks ir 2 vissvarīgākie faktori, kas jums jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Nevienam nepatīk lēna vietne. Patiesībā lietotāji pametīs jūsu vietni, ja ielādēšana prasa pārāk ilgu laiku. Turklāt Google turpina uzsvērt meklēšanas algoritmu ātrumu, tāpēc tas ir būtisks faktors arī SEO.

Pārbaudiet šo rakstu par WordPress ātrumu un veiktspēju.

Uptime ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu periodu, kurā jūsu vietne ir pieejama un darbojas. Parasti darbspējas laiku izsaka procentos no kopējā pieejamā laika; Piemēram, “99,95%”.

Lai pārbaudītu hostinga serveru ātrumu un uptimes mūsu DreamHost vs Bluehost salīdzinājumam, mēs pierakstījāmies abos mitināšanas serveros un izveidojām testa vietni ar WordPress. Lai atspoguļotu ražošanas vidi, mēs arī instalējām WordPress noklusējuma motīvu, pievienojām fiktīvu saturu un augšupielādējām dažus attēlus.

Mēs savās vietnēs veica dažus testus ar šādiem testēšanas rīkiem:

 • Pingdom
 • Slodzes ietekme
 • Bitcatcha

bluehost ātruma pārbaude

Pēc Pingdom teiktā, mūsu Bluehost vietnes ielāde aizņēma 689 ms, kad tika pārbaudīta no Ņujorkas. Tas ir ātrāk nekā 94% pārbaudīto vietņu.

Sapņa ātruma pārbaude

Mūsu DreamHost testa vietne tika ielādēta mazāk nekā pussekundē, kas ir ātrāk nekā 97% no visām pārbaudītajām vietnēm.

Lai pārbaudītu, kā šie mitināšanas serveri apstrādā apmeklētājus trafika pieauguma laikā, mēs izmantojām pārbaudes rīku ar nosaukumu Load Impact.

loadimpact bluehost

Lai veiktu slodzes ietekmes pārbaudi, mēs nosūtījām uz mūsu vietni dažus virtuālos lietotājus (VU) un pakāpeniski izveidojām līdz 100 apmeklētājiem vienlaikus, lai redzētu, kā serveri to apstrādā. Gan mūsu Bluehost, gan DreamHost vietnes labi darbojās bez jebkādām problēmām.

bluehost servera reakcijas testi

Bitcatcha pārbaudei mēs analizējām servera reakcijas laikus visā pasaulē, ignorējot mūsu vietņu saturu. Mūsu Bluehost testa vietni Bitcatcha novērtēja ar C, turpretī DreamHost vietne tika novērtēta ar A+.

sapņu spoks

Uzvarētājs: DreamHost

Bluehost vs DreamHost – lietošanas ērtums

bluehost-paneļa e-pasta izvēlne

Izmantojot cPanel, Bluehost nāk ar pielāgotu interfeisu, lai ērti pārvaldītu jūsu vietni un mitinātu resursus. Lai uzlabotu lietotāju pieredzi, viņi arī pārskatīja savu informācijas paneli, tāpēc tagad, nekā jebkad agrāk, ir vieglāk izveidot savu vietni un darboties, izmantojot Bluehost.

dreamhost pārvaldīt domēnus

Savukārt DreamHost jūsu tīmekļa mitināšanas konta pārvaldīšanai neizmanto cPanel informācijas paneli (vispopulārākais vadības panelis). Ja esat pieradis lietot cPanel, tad pirms DreamHost saskarnes lietošanas ir mazliet jāaprēķina..

Uzvarētājs: Bluehost

Bluehost vs DreamHost – funkcijas

Bluehost piedāvā 4 dažādus hostinga plānus dalītai mitināšanai. Viņu pamatplāns ļauj jums mitināt vietni, turpretī Plus plāns ļauj mitināt neierobežotas vietnes.

Tālāk ir sniegtas dažas funkcijas, kuras varat iegūt no viņu kopīgotajiem mitināšanas plāniem:

 • Nemēra joslas platums
 • Mārketinga piedāvājums 200 USD vērtībā
 • Vietnes dublējums
 • Īpašs IP

DreamHost piedāvā tikai 2 hostinga plānus koplietošanai: Starter un Unlimited. Vienīgā atšķirība ir tā, ka, izmantojot Starter, jūs varat mitināt 1 vietni, un, izmantojot neierobežotu, jūs varat mitināt tik daudz vietņu, cik vēlaties.

Tomēr tie nesniedz mārketinga piedāvājumus, vietņu dublējumus vai īpašu IP ar nevienu no saviem kopīgotajiem mitināšanas plāniem.

Uzvarētājs: Bluehost

Bluehost vs DreamHost – atbalsts un dokumentācija

Bluehost draudzīgā atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu un tālruni. Viņu vietējie WordPress eksperti var ātri atrisināt visas ar hostingu saistītās problēmas. Viņi vairs nesniedz uz biļetēm balstītu atbalstu, cenšoties koncentrēties uz personīga un tieša atbalsta nodrošināšanu, izmantojot tālruni un tērzēšanu.

Viņu zināšanu bāzē Bluehost ir plašs rakstu klāsts, kas palīdzēs jums visos vietnes veidošanas aspektos.

DreamHost piedāvā atbalstu tikai tiešajā tērzēšanā pulksten 5–22 PST laikā 7 dienas nedēļā. Tas nozīmē, ka, ja atrodaties citā laika joslā, hostinga problēmu risināšana, izmantojot tiešraidi, var būt apgrūtināta. Vēl sliktāk, ja atbalsts pa tālruni netiek piedāvāts bez maksas. Lai gan ir pieejami atzvanīšanas pieprasījumi, jums tas būs jāabonē atsevišķi, veicot vienreizēju maksājumu vai iegādājoties ikmēneša abonementu.

Uzvarētājs: Bluehost

Bluehost vs DreamHost – cenu noteikšana

Gan Bluehost, gan DreamHost piedāvā plašu hostinga iespēju klāstu, kas atbilst jūsu budžetam un prasībām. Par pieejamu mitināšanu jūs varat izvēlēties kādu no viņu kopīgotajiem mitināšanas plāniem. Tā kā jūsu vietne aug, jūs varat uzlabot savu mitināšanu uz VPS vai pat uz īpašu serveri.

Apskatīsim tuvāk viņu dažādās mitināšanas iespējas:

SharedWordPressManaged WPVPSDedicated
BluehostUSD 2,75 mēnesī.USD 2,75 mēnesī.19,95 / mēn.19,99 USD / mēn.USD 79,99 mēnesī.
DreamHostUSD 2,59 mēnesī.USD 2,59 mēnesī.16,95 USD / mēn.USD 13,75 mēnesī.169,00 USD / mēn.

Salīdzinājumā ar DreamHost, Bluehost ievada plāni ir nedaudz dārgāki. Tomēr pēc sākotnējā cenu noteikšanas perioda Dreamhost atjaunošanai cena būs par parasto cenu, kas ir augstāka nekā Bluehost. Ja meklējat pieejamu risinājumu, ilgtermiņā labākais risinājums ir Bluehost.

Jūs varat arī ietaupīt daudz uz Bluehost, maksājot katru gadu.

Uzvarētājs: Bluehost

Bluehost ir arī labākā Kanādas tīmekļa mitināšanas vietne.

Atgādinājums – Bluehost vs DreamHost

Bluehost un DreamHost ir 2 populāri hostinga pakalpojumu sniedzēji tirgū. Abi ir WordPress.org oficiāli ieteikti mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Salīdzinot, mēs atklājām, ka Bluehost ir labākais tīmekļa mitināšanas līdzeklis ikvienam, kurš vēlas izveidot vietni, neatkarīgi no vietnes lieluma un budžeta.

Jūs arī vēlaties uzzināt mūsu speciālistu salīdzinājumus,

 • Bluehost vs iPage
 • Bluehost vs Liquid Web
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Bluehost vs A2 Hostings

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izvēlēties starp Bluehost un DreamHost. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilnīgo Bluehost un DreamHost pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map