Bluehost vs HostGator salīdzinājums (2020) – lūk, uzvarētājs!

hostgator vs bluehost


Vai meklējat labāko hostinga pakalpojumu? Bluehost un HostGator ir 2 no labākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Bet kas patiešām ir labākais tīmekļa mitināšanas pakalpojums: Bluehost vai HostGator?

Ne katrs tīmekļa mitināšanas pakalpojums ir izveidots vienāds. Jums ir svarīgi saprast, kā šie 2 mitināšanas pakalpojumu sniedzēji atšķiras viens no otra, ņemot vērā viņu cenu plānus un funkcijas. Izmantojot objektīvu HostGator un Bluehost salīdzinājumu, mēs palīdzēsim jums izlemt, kurš no jums ir labākā izvēle.

Bluehost vs HostGator – pārskats

bluehost-register-domain-name-free

Bluehost ir viens no vadošajiem labākajiem lēto hostinga pakalpojumu sniedzēju tirgū. Tas ir WordPress.org oficiāli ieteikts tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Pašlaik viņi mitina vairāk nekā miljonu vietņu no visas pasaules.

Bluehost piedāvā bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un 65% atlaidi tīmekļa mitināšanai.

hostgators

Tāpat kā Bluehost, arī HostGator ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Viņi īpaši šūpo dalītās mitināšanas vertikāli un mitina miljoniem domēnu vārdu visā pasaulē.

Izmantojot katru HostGator plānu, jūs iegūstat plašu rīku klāstu, kas palīdz veidot vietni tā, kā vēlaties.

Bluehost vs HostGator – ātrums un Uptime

Lai veiktu hostinga serveru veiktspējas pārbaudi mūsu HostGator un Bluehost salīdzinājumam, abos mitināšanas serveros mēs izveidojām testa vietni, reģistrējoties viņu kopīgajos mitināšanas plānos. Pēc tam mēs instalējām WordPress un pievienojām fiktīvu saturu, ieskaitot attēlus, lai atspoguļotu ražošanas vidi mūsu testa vietnē.

Saistīts: Koplietota un pārvaldīta WordPress mitināšana (salīdzināta)

Mēs veica dažus dažādus testus, piemēram:

 • Pingdom tests: lai uzraudzītu vietnes ātrumu un pieejamību.
 • Slodzes ietekmes tests: lai ierakstītu, kā serveris reaģēja maksimālās ielādes laikā.
 • Bitcatcha tests: lai analizētu servera reakcijas laikus 8 dažādās starptautiskās vietās, ignorējot testa vietnes saturu.

Un šeit ir mūsu rezultāti:

bluehost ātruma pārbaude

Pēc Pingdom teiktā, mūsu Bluehost testa vietne serverim Dalasā, Teksasā, veica 689 ms, lai ielādētu. Tas ir ātrāk nekā 94% no visām pārbaudītajām vietnēm.

ātrākais resursdators

No otras puses, HostGator veica 691 ms, lai ielādētu serveri Dalasā. Tas nozīmē, ka ielādes laiks ir gandrīz vienāds gan Bluehost, gan HostGator, saskaņā ar Pingdom.

loadimpact resursdators

Saskaņā ar Load Impact, mūsu HostGator serveris ātri reaģēja, līdz vienlaicīgi bija apmēram 80 apmeklētāji.

loadimpact bluehost

Pieaugot trafikai, vietne sāka palēnināties, turpretī Bluehost sniegums palika nemainīgs neatkarīgi no apmeklētāju skaita.

bluehost servera reakcijas testi

Saskaņā ar Bitcatcha testu, mūsu Bluehost serveris atbildēja ASV tikai dažu sekunžu laikā. Lai arī reakcijas laiks bija salīdzinoši augsts, tas tomēr atbildēja mazāk nekā sekundē

bitcatcha-hostgator

Tāpat Hostcatator serveri Bitcatcha novērtēja ar C. Reakcijas laiks bija gandrīz tāds pats kā Bluehost no vairākām vietām.

Uzvarētājs: Bluehost

Bluehost vs HostGator – lietošanas ērtums

Bluehost ir pārskatījis viņu lietotāju informācijas paneli, tāpēc tagad ir vieglāk nekā jebkad agrāk izveidot vietni no sākuma. Tie lietotājiem sniedz lielisku iesākuma pieredzi, kas ārkārtīgi noder vietnes atvēršanai pat tad, ja esat absolūts iesācējs..

Sākot ar Bluehost, jūs varat iegūt bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas SSL. Varat arī izmantot viņu viena klikšķa WordPress instalēšanu, lai ātri atvērtu vietni.

Turpretī HostGator nepiedāvā bezmaksas domēna vārdu kopā ar jūsu mitināšanas pakalpojuma abonementu. Viņu pieredze lidmašīnā nav tik gludi kā Bluehost. Tomēr, ņemot vērā plašo dokumentāciju, nav grūti sākt darbu ar HostGator. Viņi arī piedāvā lielisku vietņu veidotāju, lai izveidotu vietni tā, kā vēlaties, nenoalgojot izstrādātāju.

Uzvarētājs: Bluehost

Bluehost vs HostGator – funkcijas

Kaut arī jūs saņemat visu nepieciešamo, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos ar jebkuru Bluehost mitināšanas plānu, tā nav tik bagātīga kā HostGator. Tālāk ir norādīts, kā HostGator izturas pret Bluehost mitināšanas funkciju ziņā:

 • HostGator ir ērti lietojams vilkšanas un nomešanas veidotājs, savukārt Bluehost to nepiedāvā.
 • Izmantojot HostGator, jūs saņemat 200 ASV dolāru vērtu reklāmas kredītu ar jebkuru plānu, savukārt Bluehost to nepiedāvā kopā ar savu sākuma plānu.
 • HostGator tiek nodrošināta naudas atdošanas garantija 45 dienu laikā. No otras puses, izmantojot Bluehost, jūs saņemat tikai 30 dienu garantiju, lai bez maksas izmēģinātu viņu pakalpojumus.
 • Izmantojot HostGator, jūs varat izveidot neierobežotus apakšdomēnus, turpretī Bluehost tikai ļauj iestatīt 25 apakšdomēnus.
 • Jūs varat izrakstīt rēķinu mēnesī, ja vēlaties, izmantojot HostGator, bet, izmantojot Bluehost, jums jāabonē gada plāns.

Uzvarētājs: HostGator

Bluehost vs HostGator – atbalsts & Dokumentācija

Gan Bluehost, gan HostGator saviem klientiem piedāvā lielisku atbalstu.

HostGator nodrošina atbalstu visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Tomēr Bluehost vairs nesniedz uz e-pastu balstītu atbalstu, cenšoties koncentrēties uz tiešu atbalstu pa tālruni un tiešraidē. Tas var satraukt lietotājus ar sarežģītākām problēmām, kuru risināšana var aizņemt nedaudz vairāk laika.

HostGator spēcīgajā palīdzības centrā ir iekļauti 680+ palīdzības raksti un vairāk nekā 500 video pamācības, kas palīdz soli pa solim izpētīt katru tīmekļa mitināšanas aspektu..

Uzvarētājs: HostGator

Bluehost vs HostGator – cenu noteikšana

Gan Bluehost, gan HostGator mitināšanas opcijās tiek izvērsta diapazons no lēta mitināšanas līdz pilntiesīgam serverim. Ja sākat darbu ar jaunu vietni, varat izvēlēties viņu kopīgoto / lēto mitināšanas plānu. Viņu lētais mitināšanas plāns sniedz jums visu, kas nepieciešams vietnes izveidošanai jau no paša sākuma, ieskaitot viena klikšķa WordPress instalētāju, bezmaksas domēnu, SSL utt..

Detalizēti apskatīsim to dažādo mitināšanas iespēju cenas:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
BluehostUSD 2,75 mēnesī.USD 2,75 mēnesī.19,99 USD / mēn.USD 79,99 mēnesī.
HostGatorUSD 2,78 mēnesī.USD 5,95 mēnesī.19,95 USD / mēn.19,95 USD / mēn.119,00 USD / mēn.

Salīdzinot ar Bluehost, HostGator ir nedaudz dārgs. Ja jūs meklējat risinājumu par pieņemamu cenu, Bluehost varētu būt piemērots. Ja vēlaties izmantot HostGator, apskatiet mūsu HostGator kuponu, lai iegūtu vislabāko cenu.

HostGator piedāvā labākos tālākpārdevēju mitināšanas plānus. Nepalaidiet garām izbraukšanu.

Uzvarētājs: Bluehost

Atgādinājums: Bluehost vs HostGator

Bluehost un HostGator ir 2 vadošie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji tirgū. Bluehost piedāvā pieejamus hostinga plānus jebkura lieluma vietnēm. Viņu mitināšanas iespējas ir paredzētas iesācēju līmeņa lietotājiem.

Bluehost nodrošina lielisku iekāpšanas pieredzi, kas ir ļoti noderīga gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Viņi arī piedāvā bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas SSL ar saviem hostinga plāniem.

Turpretī HostGator piedāvā plašu hostinga plānu klāstu, kas pielāgoti visiem lietotāju līmeņiem. Viņi koncentrējas uz visu savu hostinga plānu nodrošināšanu ar vairāk funkcijām.

Kopumā mēs uzskatām, ka Bluehost pārspēj konkurentus, tostarp HostGator, ar saviem pieejamajiem hostinga plāniem. Viņi pastāvīgi uzlabo savu servera infrastruktūru, lai uzlabotu veiktspēju un uzlabotu lietotāju pieredzi.

Jūs arī vēlaties pārbaudīt mūsu salīdzinājumu starp Bluehost vs iPage.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izvēlēties starp Bluehost un HostGator. Ja sākat jaunu vietni, skatiet mūsu ceļvedi par vietnes izveidi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map