Bluehost vs InMotion Hostings (2020): lūk, uzvarētājs!

Bluehost Vs inmotion hostings


Vai vēlaties salīdzināt Bluehost un InMotion hostingu? Bluehost un InMotion Hostings ir 2 no vispopulārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Mūsu NEIEROBEŽOTĀ salīdzinājumā starp InMotion Hosting un Bluehost mēs palīdzēsim jums izdomāt labāko budžeta un vajadzību izvēli..

Bluehost vs InMotion hostings – pārskats

bluehost-wordpress-hostings

Bluehost ir viens no vadošajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Viņi ir arī WordPress.org oficiāli ieteikts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tie piedāvā plašu mitināšanas iespēju klāstu, ieskaitot dalītu, VPS, īpašu, WordPress mitināšanu utt.

Bluehost pastāvīgi cenšas sasniegt izcilību, regulāri uzlabojot savu serveru aparatūras infrastruktūru un nodrošinot vadošās tehnoloģijas, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne ir tik ātra, cik vien iespējams..

inmotion hostinga apskats

InMotion Hostings ir vēl viens vadošais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. InMotion Hosting labākais ir tas, ka tie piedāvā daudz vēlamo funkciju un lielisku klientu atbalstu. Viņi arī piedāvā nepārspējamu 90 dienu naudas atdošanas garantiju, lai bez maksas izmēģinātu savus pakalpojumus.

Viņi sadarbojas ar Trees for the Future – bezpeļņas organizāciju, kuras mērķis ir kompensēt oglekļa pēdas, stādot kokus. Viņi atvēra zaļo datu centru Losandželosā, cenšoties kļūt videi draudzīgāki un samazināt oglekļa pēdas.

Bluehost vs InMotion hostings – ātrums & Laiks

Vietnes ātrums un darbības laiks ir viskritiskākie faktori, kas jums jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Lapas ātrumam ir nozīme, jo nevienam nepatīk lēna vietne. Lietotāji pametīs jūsu vietni, ja tās ielādēšana prasīs daudz laika. Uptime ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu periodu, kurā jūsu vietne ir pieejama un darbojas. Nemaz nerunājot, ja jūsu vietne nav pieejama visu diennakti, tā sabojās jūsu biznesu un reputāciju.

Lai pārbaudītu, vai Bluehost un InMotion Hosting izpilda savus uptime solījumus un hype, mēs pierakstījāmies gan ar hostinga pakalpojumiem, gan katrā hostinga kontā izveidojām testa vietni ar WordPress. Lai atspoguļotu dzīvu vietnes vidi mūsu testa vietnē, tai pievienojām fiktīvu saturu (ieskaitot attēlus).

Mēs izmantojām šādus rīkus, lai veiktu ātruma un uptime eksperimentus mūsu testa vietnēs:

 • Pingdom: lai analizētu mūsu testa vietņu lapas ielādes laiku.
 • Ietekme uz slodzi: lai redzētu, kā mūsu testa vietas darbojas satiksmes pieauguma laikā.

bluehost ātruma pārbaude

Pēc Pingdom teiktā, mūsu Bluehost vietnes ielāde aizņēma 689 ms, kad tika pārbaudīta no Ņujorkas. Tas ir ātrāks nekā 94% no pārbaudītajām vietnēm.

InMotion Hosting testa pingdom

Mūsu InMotion mitināšanas vietnes ielāde prasīja 982 ms, kas ir ātrāk nekā 90% no pārbaudītajām vietnēm.

Lai iegūtu visu priekšstatu par servera darbību, mēs arī nolēmām pārbaudīt mūsu testēšanas vietnes ar Load Impact. Izmantojot Load Impact, mēs nosūtījām dažus virtuālos lietotājus uz mūsu vietnēm un vienlaikus izveidojām līdz 100 apmeklētājiem, lai uzraudzītu, kā serveri to apstrādā..

loadimpact bluehost

Kā redzat, mūsu vietnes Bluehost trafika pieaugumam nebija negatīvas ietekmes uz reakcijas laiku. Tomēr mūsu InMotion hostinga vietne darbojās tikai labi, līdz tā sasniedza 25 lietotājus. Pēc tam tas ievērojami palēninājās. Viņu servera veiktspēja testa laikā nebija konsekventa.

slodzes neietekmēšana

Uzvarētājs: Bluehost

Bluehost vs InMotion hostings – ērta lietošana

bluehost-paneļa e-pasta izvēlne

Bluehost nepārtraukti pārskata savu iebraukšanas pieredzi, padarot ikvienu viegli pieejamu WordPress vietnei, neatkarīgi no viņu prasmes. Viņi pat piedāvā bezmaksas domēna vārdu un SSL sertifikātu, tāpēc pat absolūts iesācējs var ātri atvērt vietni, neuztraucoties par briesmīgajām starta izmaksām..

Visiem Bluehost plāniem ir pievienots cPanel, lai pārvaldītu jūsu tīmekļa mitināšanas kontu. cPanel ir pasaulē populārākais tīmekļa mitināšanas vadības panelis. Izmantojot cPanel, jūs varat pārvaldīt savus tīmekļa mitināšanas failus, domēnus un datu bāzes vienuviet.

InMotion vadības panelis

Tāpat InMotion Hosting visiem lietotājiem piedāvā arī cPanel kontu. Tāpat kā Bluehost, arī InMotion Hosting nodrošina viena klikšķa instalētājus WordPress, Joomla un Drupal.

Tomēr, runājot par lietošanas ērtumu, mēs uzskatām, ka Bluehost izceļas, pateicoties drausmīgajai iebūves pieredzei, ko viņi piedāvā WordPress lietotājiem. Pēc reģistrēšanās Bluehost sniedz jums norādījumus par visiem vietnes iestatīšanas aspektiem, ieskaitot WordPress instalēšanu, motīva instalēšanu, dažu obligātu spraudņu ieteikšanu un daudz ko citu..

Uzvarētājs: Bluehost

Bluehost vs InMotion hostings – iespējas

Runājot par funkcijām, InMotion Hosting ir jūdzes priekšā Bluehost. Protams, Bluehost nodrošina jūs ar visām standarta mitināšanas funkcijām, piemēram, neierobežotu joslas platumu, bezmaksas SSL, viena klikšķa instalētāju utt. Tomēr InMotion Hosting pārsniedz un pārsniedz.

Apskatīsim dažas InMotion hostinga funkcijas, kuras neatradīsit vietnē Bluehost:

 • Velciet un nometiet celtnieku: BoldGrid ir vietņu veidotājs, kas izveidots, izmantojot WordPress, izmantojot InMotion Hosting.
 • Izvēlieties datu centru: Pierakstoties mitināšanas plānā, tie ļauj jums izvēlēties datu centru, kurā vēlaties mitināt savu vietni.
 • Bezmaksas vietnes pārsūtīšana: Viņi arī piedāvā nulles dīkstāves bezmaksas vietnes pārsūtīšanu, kad jūs reģistrējaties viņu mitināšanas pakalpojumam.
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija: Papildus funkcijām tie ļauj bez riska izmēģināt viņu pakalpojumus 90 dienas, turpretī Bluehost piedāvā tikai 30 dienu garantiju.

Uzvarētājs: InMotion hostings

Bluehost vs InMotion Hostings – atbalsts un dokumentācija

Bluehost nodrošina atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraides tērzēšanu un tālruni. Viņi pārtrauca uz biļetēm balstītu atbalstu, lai vairāk koncentrētos uz tieša atbalsta sniegšanu klientiem.

Un otrādi, InMotion Hostings nodrošina 24/7/365 ASV bāzētu tehnisko atbalstu pa tālruni, tiešraides tērzēšanu, e-pastu / biļetēm un pat Skype! Papildus rakstu publicēšanai un atjaunināšanai savā zināšanu bāzē viņi regulāri augšupielādē video pamācības vietnē YouTube, lai atbildētu uz lietotāju bieži uzdotajiem jautājumiem.

Uzvarētājs: InMotion hostings

Bluehost vs InMotion hostings – cenu noteikšana

InMotion hostinga plāni ir nedaudz dārgi, salīdzinot ar Bluehost. Tomēr, ņemot vērā viņu sākuma plānu, InMotion Hosting ļauj jums izveidot 2 vietnes; tā kā Bluehost ļauj jums mitināt tikai vienu.

Šeit ir detalizēts dažādu web hostinga uzņēmumu piedāvāto hostinga pakalpojumu cenu salīdzinājums:

SharedWordPressManaged WPVPSDedicated
BluehostUSD 2,75 mēnesī.USD 2,75 mēnesī.19,95 / mēn.19,99 USD / mēn.USD 79,99 mēnesī.
InMotion hostings3,99 USD / mēn.4,99 USD / mēn.19,99 USD / mēn.105,69 USD / mēn.

Protams, ja jūs meklējat vislētāko risinājumu, labākais risinājums ir Bluehost.

Uzvarētājs: Bluehost

Atgādinājums: Bluehost vs InMotion Hostings

Ja jūs meklējat pieejamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ar pieņemamu cenu, kam ir visas nepieciešamās funkcijas un kas neapdraud ātrumu, tad mēs iesakām Bluehost. Neatkarīgi no jūsu prasmēm, jums būs viegli izveidot jaunu vietni, izmantojot Bluehost, pateicoties viņu fantastiskajai iekāpšanas pieredzei..

Tomēr, ja jūs meklējat tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas ietver virkni papildu funkciju, piemēram, velciet un nomainiet, datu centra izvēle un lielisks klientu atbalsts, tad mēs ļoti iesakām izvēlēties InMotion Hosting.

Jūs arī vēlaties pārbaudīt mūsu salīdzinājumus,

 • Bluehost vs iPage
 • Bluehost vs Liquid Web
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Bluehost vs A2 Hostings

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja izlemt, kuram pakalpojumu sniedzējam ir piemēroti mitināšanas pakalpojumi jūsu vajadzībām. Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu pilnīgo Bluehost pārskatu vai mūsu padziļināto InMotion Hosting pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map