Bluehost vs iPage salīdzinājums (2020) – lūk, uzvarētājs! (2020. gads)

Vai vēlaties uzzināt, kurš ir labākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs: Bluehost vai iPage? Gan Bluehost, gan iPage paceļ tīmekļa mitināšanas vertikāli, izmantojot pieejamos hostinga plānus. Abas no tām piedāvā arī dažādas mitināšanas iespējas, ieskaitot VPS un speciālus serverus. Bet vienam pakalpojumu sniedzējam jābūt labākam par otru, vai ne?


Salīdzinājumā starp iPage un Bluehost BEZMAKSAS laikā mēs jums palīdzēsim izdomāt labāko budžeta un vajadzību izvēli. Ļaujiet kaujai sākties!

Bluehost vs iPage – pārskats

bluehost-wordpress-hostings

Bluehost ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Tos oficiāli iesaka arī vietne WordPress.org.

Bluehost tika atklāts 1996. gadā, un šobrīd tas darbojas vairāk nekā miljonā vietņu visā pasaulē. Lai arī viņi piedāvā plašu mitināšanas iespēju klāstu, tie ir visvairāk pazīstami ar saviem lētajiem mitināšanas pakalpojumiem.

ipage-godaddy-hosting-alternatīvas

Tāpat kā Bluehost, arī iPage pieder Endurance International Group. Tas tika izveidots 1998. gadā, un šobrīd tas apkalpo vairāk nekā miljonu vietņu starp diviem datu centriem, kas atrodas ASV.

iPage ir plaši pazīstams ar cenu ziņā pieņemamām cenām viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. iPage ir labākā izvēle lietotājiem, kuri meklē lētu, bet uzticamu mitināšanas pakalpojumu, kas neapdraud vietnes ātrumu.

Bluehost vs iPage – ātrums un Uptime

Ātrums un darbspējas laiks ir viskritiskākie faktori, kas jums jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Ātrums ir svarīgs, jo nevienam nepatīk lēna vietne, un Google savā algoritmā turpina uzsvērt lapas ātrumu.

Tāpat uptime ir svarīgs, jo jūsu lietotāji sagaida, ka jūsu vietne būs pieejama visu diennakti. Parasti darbspējas laiku izsaka procentos no kopējā pieejamā laika; Piemēram, “99,95%”.

Lai pārbaudītu vietnes ātrumu un Web hostinga pakalpojumu darbības laiku mūsu iPage vs Bluehost salīdzinājumā, mēs reģistrējāmies ar abiem pakalpojumiem un izveidojām testa vietni, kuru darbināja WordPress. Lai atspoguļotu dzīvo vidi, mēs arī instalējām WordPress noklusējuma motīvu, pievienojām fiktīvu saturu un augšupielādējām dažus attēlus.

Mēs izmantojām šādus rīkus, lai veiktu ātruma un uptime eksperimentus mūsu testa vietnēs:

 • Pingdom
 • Slodzes ietekme
 • Bitcatcha

bluehost ātruma pārbaude

Pēc Pingdom teiktā, mūsu Bluehost vietnes ielāde aizņēma 689 ms, kad tika pārbaudīta no Ņujorkas. Tas ir ātrāk nekā 94% pārbaudīto vietņu.

ipage pingdom ātruma pārbaude

Mūsu iPage testa vietne tika ielādēta mazāk nekā 3 sekundēs un bija ātrāka nekā 60% no pārbaudītajām vietnēm.

Tāpat kā ātruma pārbaude, ir svarīgi analizēt, vai jūsu mitināšanas pakalpojums var pārdzīvot trafika pieaugumu. Satiksmes pārsprieguma pārbaudē mēs izmantojām populāru pārbaudes rīku Load Impact. Izmantojot Load Impact, mēs vienlaikus nosūtījām līdz 100 virtuāliem apmeklētājiem uz mūsu testēšanas vietnēm, lai redzētu, kā serveri apstrādā trafiku.

loadimpact bluehost

Bluehost sniegums palika neskarts neatkarīgi no apmeklētāju skaita.

ipage slodzes ietekme

Runājot par iPage, reakcijas laiks bija lēns, kad vietnē bija apmēram 50 lietotāju. Pēc tam lapas ātrums saglabājās stabils, neskatoties uz to, ka bija vairāk tiešraides lietotāju.

bluehost servera reakcijas testi

Saskaņā ar mūsu Bitcatcha testu, mūsu Bluehost serveris reaģēja tikai sekundes daļu ASV. Lai arī starptautiskajās vietās reakcijas laiks bija salīdzinoši augsts, tas joprojām atbildēja mazāk nekā sekundē.

ipage servera reakcijas laiks

Mūsu iPage serveris reaģēja mazāk nekā sekundē visās vietās, izņemot Japānu. Ja jūsu mērķauditorija galvenokārt atrodas Japānā, iespējams, vēlēsities meklēt serveri tuvāk šim reģionam.

Uzvarētājs: Bluehost

Bluehost vs iPage – lietošanas ērtums

Bluehost cPanel

Bluehost visiem lietotājiem piedāvā cPanel piekļuvi. Izmantojot Bluehost pielāgoto cPanel saskarni, varat ērti pārvaldīt savu vietni un mitināt resursus.

Lai uzlabotu lietotāju pieredzi, viņi pārskatīja savu informācijas paneli, kas atvieglo tīmekļa vietnes palaišanu, izmantojot Bluehost.

Tāpat kā Bluehost, arī iPage nāk ar viena klikšķa WordPress instalēšanas programmu, lai ātri atvērtu WordPress vietni. Atšķirībā no Bluehost, viņi piedāvā arī pamata vilkšanas un nomešanas veidotāju ar saviem hostinga plāniem. Šī ir laba izvēle lietotājiem, kuri vēlas ātru un ērtu risinājumu savas vietnes izveidošanai un noformēšanai, nenoalgojot izstrādātāju.

iPage vadības panelis

Galvenais mīnuss ir tas, ka iPage nepiedāvā cPanel. Tā vietā viņi piedāvā savu pielāgoto vadības paneļa versiju, kuru viņi sauc par vDeck. Tomēr, ja jūs esat pieradis pie cPanel, kas ir vispopulārākais tīmekļa mitināšanas vadības panelis, tad pirms vDeck izmantošanas būs mazliet mācīšanās līknes, kas jārisina..

Uzvarētājs: Bluehost

Bluehost vs iPage – iespējas

Gan Bluehost, gan iPage, visticamāk, būs piemērota jūsu vietnes mitināšanas opcija neatkarīgi no jūsu tiešsaistes biznesa lieluma un budžeta. Viņu mitināšanas opcijas izvērš diapazonu no lēta mitināšanas līdz pilntiesīgam serverim.

Izmantojot gan Bluehost, gan iPage, jūs saņemat bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un instalēšanu ar vienu klikšķi. Tomēr funkciju ziņā iPage pārspēj Bluehost …

 • iPage ir pieejams ar bezmaksas vilkšanas un nomešanas veidotāju, savukārt Bluehost to nepiedāvā.
 • Izmantojot iPage, jūs saņemat bezmaksas reklāmas kredītus 200 USD vērtībā, savukārt Bluehost to sākuma paketē nepiedāvā.
 • iPage nodrošina tikai vienu dalīta hostinga plānu. Izmantojot šo plānu, iPage ļauj neierobežoti mitināt vietni. Tomēr, ja vēlaties mitināt neierobežotas vietnes, jums būs jājaunina uz dārgu dalīta hostinga plānu.

Uzvarētājs: iPage

Bluehost vs iPage – atbalsts un dokumentācija

Bluehost draudzīgā atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu un tālruni. Viņi pārtrauca uz biļetēm balstītu atbalstu, lai koncentrētos tikai uz personīga, tieša atbalsta nodrošināšanu, izmantojot tiešraides tērzēšanu un tālruni. Šis lēmums var radīt vilšanos lietotājiem ar sarežģītākām problēmām, kuru risināšana var aizņemt nedaudz vairāk laika.

Turpretī iPage nodrošina diennakts atbalstu pa tālruni, e-pastu un tiešraidē. Varat arī paļauties uz viņu dokumentāciju, kas izskaidro visu, kas jums jāzina par jaunas vietnes sākšanu.

Uzvarētājs: iPage

Bluehost vs iPage – cenu noteikšana

Bez šaubām, iPage vienkārši šūpo lēto hostinga vertikāli ar pieejamām cenu iespējām. Vietni vietnē iPage varat sākt ar tikai USD 1,99 mēnesī.

Tomēr, izņemot dalītu / lētu mitināšanu, Bluehost izpūst iPage no ūdens ar saviem pieejamajiem hostinga plāniem.

Šeit ir sniegts pilnīgs salīdzinājums starp vietnes Bluehost un iPage tīmekļa vietnes sākšanas izmaksām:

SharedWordPressVPSDedicated
BluehostUSD 2,75 mēnesī.USD 2,75 mēnesī.19,99 USD / mēn.USD 79,99 mēnesī.
iPageUSD 1,99 mēnesī.3,75 USD / mēn.19,99 USD / mēn.119,99 USD / mēn.

Uzvarētājs: Bluehost

Atgādinājums: Bluehost vs iPage

Pēc mūsu salīdzināšanas mēs uzskatām, ka Bluehost ir labākā mitināšanas iespēja, ko jūs varētu izvēlēties savai vietnei. Bluehost ne tikai piedāvā ātru tīmekļa mitināšanu, bet arī to mitināšanas panelis ir ļoti intuitīvs, lai jūs varētu ātri izveidot vietni, pat ja esat absolūts iesācējs..

Bluehost piedāvā arī vairāk hostinga iespēju nekā iPage, ieskaitot pārvaldīto WordPress mitināšanu un WooCommerce mitināšanu. Turklāt tos iesaka WordPress.org, kas palielina viņu kā WordPress resursdatora uzticamību.

Papildus tam, Bluehost pastāvīgi uzlabo savu servera infrastruktūru, lai uzlabotu veiktspēju un uzlabotu lietotāju pieredzi.

Jūs arī vēlētos izlasīt mūsu ekspertu viedokli starp:

 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost vs Dreamhost
 • Bluehost vs InMotion mitināšana
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Bluehost vs A2 Hostings
 • Bluehost vs Liquid Web

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izvēlēties starp Bluehost un iPage. Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities izlasīt arī mūsu pilnīgo Bluehost pārskatu un pilnu iPage pārskatu.

Pārskats par BlueHost

Bluehost
Vērtējums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 4,9 / 5,0

Apmeklējiet Bluehost »

ipage-logo

iPage
Vērtējums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Apmeklējiet iPage »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map