HostGator salīdzinājumā ar šķidrā tīmekļa salīdzinājumu (2020. gads) – 1 skaidrs uzvarētājs!

HostGator vs šķidrie tīkli


Vai domājat, kurš tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir labāks: Liquid Web vai HostGator? Liquid Web un HostGator ir 2 no populārākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Kamēr HostGator šūpo kopīgoto tīmekļa mitināšanas nozari, Liquid Web ir labi pazīstams ar saviem pārvaldītajiem mitināšanas risinājumiem.

Tā kā nepareiza tīmekļa mitinātāja izvēle var sabotēt jūsu tiešsaistes biznesu un reputāciju, mēs šādus konkursus uztveram ļoti nopietni. Tāpēc mēs esam uzrakstījuši NETIEK pamatotu tīmekļa mitināšanas salīdzinājumu starp HostGator un Liquid Web, lai jūs varētu izlemt, kurš no jūsu vietnēm ir vislabākais..

HostGator vs Liquid Web – pārskats

hostgator-web-hostings

HostGator ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. HostGator nāk ar plašu rīku klāstu sākuma līmeņa lietotājiem, lai ātri atvērtu vietni.

Sākot darbu, jūs varat izvēlēties kādu no viņu kopīgotajiem hostinga plāniem. Pieaugot, jūs varat pārslēgties uz mākoņa, VPS vai speciāla servera mitināšanu.

Varat arī 45 dienas bez maksas izmēģināt viņu hostinga pakalpojumu. Ja neesat pilnībā apmierināts, šo 45 dienu laikā varat pieprasīt pilnīgu atmaksu.

Ekskluzīva šķidrās tīmekļa atlaide

No otras puses, Liquid Web ir viens no vislabāk pārvaldītajiem tīmekļa mitināšanas risinājumiem tirgū.

Neskatoties uz pārvaldītu mitināšanas risinājumu, tie ļauj jums pilnībā piekļūt gan datu bāzei, gan serverim, kas saistīts ar jūsu kontu. Viņi arī piedāvā nozarē vadošos risinājumus, piemēram, automātiskos WordPress spraudņu atjauninājumus ar saviem pārvaldītajiem WordPress plāniem. Tādā veidā jums nebūs jāuztraucas par vietnes atjaunināšanu.

Pats labākais, atšķirībā no citiem pārvaldītajiem hostinga uzņēmumiem, Liquid Web pieder savi datu centri. Ieguvums ir tas, ka viņi nerādīs pirkstus citiem pakalpojumu sniedzējiem, ja kaut kas notiks nepareizi.

HostGator vs Liquid Web – Lapas ātrums un Uptime

Lapas ātrums un servera darbības laiks ir 2 vissvarīgākie faktori, kas jums jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Nevienam nepatīk lēna vietne. Patiesībā lietotāji pametīs jūsu vietni, ja ielādēšana prasa pārāk ilgu laiku. Turklāt Google turpina uzsvērt ātrumu viņu meklēšanas algoritmos, tāpēc tas ir būtisks faktors arī SEO.

Uptime ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu periodu, kurā jūsu vietne ir pieejama un darbojas. Parasti darbspējas laiku izsaka procentos no kopējā pieejamā laika; Piemēram, “99,95%”.

Lai pārbaudītu hostinga serveru ātrumu un uptimes mūsu HostGator vs Liquid Web salīdzinājumam, mēs pierakstījāmies pie abiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un izveidojām testa vietni ar WordPress. Lai atspoguļotu ražošanas vidi, mēs arī instalējām WordPress noklusējuma motīvu, pievienojām fiktīvu saturu un augšupielādējām dažus attēlus.

Mēs savās vietnēs veica dažus testus ar šādiem testēšanas rīkiem:

 • Pingdom
 • Slodzes ietekme
 • Bitcatcha

ātrākais resursdators

Saskaņā ar mūsu Pingdom ātruma testu mūsu HostGator testa vietne tika ielādēta 691 ms.

Liquid Web ātruma pārbaude

Turpretī Liquid Web tika ielādēts 901 ms, kas ir ātrāk nekā 91% no visām pārbaudītajām vietnēm.

Tad mēs katrā hostinga serverī veica pārbaudi ar Load Impact.

loadimpact resursdators

Saskaņā ar Load Impact, mūsu HostGator serveris ātri reaģēja, līdz vienlaicīgi bija apmēram 80 apmeklētāji. Pieaugot satiksmei, vietne sāka palēnināties.

Šķidrās tīmekļa ielādes ietekme

Tomēr vietnes apmeklētāju skaits neietekmēja mūsu Liquid Web servera veiktspēju.

Mēs izmantojām arī Bitcatcha, lai reģistrētu mūsu hostinga serveru reakcijas laikus no 8 dažādām ģeogrāfiskām vietām: Ņujorka, LA, Londona, Brazīlija, Indija, Singapūra, Japāna un Austrālija. Ātrums katrā vietā tika mērīts 3 reizes, un pēc tam rezultātiem tika aprēķināta vidējā vērtība.

bitcatcha-hostgator

Kā redzat, kamēr mūsu HostGator vietni Bitcatcha novērtēja ar C, mūsu Liquid vietne tika novērtēta ar C+.

Šķidrā tīmekļa reakcijas laiks

Uzvarētājs: Šķidrais tīmeklis

HostGator vs Liquid Web – Vienkārša lietošana

hostgator-cpanel

Visi HostGator mitināšanas plāni nāk ar cPanel viņu tīmekļa mitināšanas kontu pārvaldīšanai. Viņi arī piedāvā populāru vietņu skriptu, piemēram, WordPress, Joomla un Drupal, instalēšanu ar vienu klikšķi.

šķidrā tīmekļa mākoņa vietne

HostGator nodrošina uzņēmumā izstrādātu vietņu veidotāju ar saviem mitināšanas plāniem lietotājiem, kuri vēlas ātru un ērtu risinājumu vietnes sākšanai..

Izmantojot katru Liquid Web plānu, izņemot pārvaldīto WordPress mitināšanu, jūs iegūsit piekļuvi cPanel / WHM vai Plesk.

Izmantojot Liquid Web pārvaldīto WordPress mitināšanas plānu, jūs iegūsit piekļuvi iThemes Sync Pro. Tas palīdz jums pārvaldīt visas vietnes, kuras izmantojat, no vienas vietas. Izmantojot iThemes Sync Pro, jūs varēsit uzraudzīt darbības laiku un dīkstāves, izsekot sava satura SEO statusam un kontrolēt to, ko jūsu klienti redz WP-admin.

Uzvarētājs: Tā ir kaklasaite

HostGator vs Liquid Web – iespējas

HostGator ir visas svarīgākās funkcijas, kas jums nepieciešamas, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos, piemēram, neierobežota krātuve un joslas platums, viena klikšķa instalētāji, vietņu veidotājs utt. Ja jums ir nepieciešams uz WordPress orientēts risinājums, varat izvēlēties viņu WordPress mākoņa mitināšanas plāns.

Papildu uzlādes arhitektūras dēļ WordPress mākoņa mitināšana nodrošina 2,5 reizes ātrāku ielādēšanas laiku.

Un otrādi, Liquid Web nāk ar pilnu funkciju komplektu, kas nodrošina īpaši ātru mitināšanas pieredzi. Turklāt viņi apstrādā programmatūras atjauninājumus un drošības ielāpus, tāpēc jums nevajadzēs uztraukties par savas vietnes drošību un atjaunināšanu.

Viņu mitināšanas risinājumi ir optimizēti dažādām lietotnēm, piemēram, WordPress un WooCommerce. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāzina servera optimizācijas tehniskās iespējas, lai paātrinātu vietnes darbību.

Šeit ir dažas šķidrā tīmekļa funkcijas, kuras jums noderēs:

 • Automātisko spraudņu atjauninājumi: Kaut arī visvairāk pārvaldītie WordPress mitināšanas risinājumi piedāvā tikai automātiskus pamata atjauninājumus, Liquid Web gāja pāri un tālāk, piedāvājot automātiskus spraudņu atjauninājumus.
 • TrafaretsIetaupiet laiku, veidojot jaunas vietnes, izmantojot tos pašus spraudņus un motīvus vairākām vietnēm.
 • Viegla iestudēšana: Vienkārši pārbaudiet savus kodus, pirms tos ievietojat ražošanas vidē, izveidojot pieturvietu.
 • Attēlu saspiešana: Liquid Web iebūvētā attēlu saspiešana nodrošina satraucošu un ātru vietnes pieredzi.

Uzvarētājs: Šķidrais tīmeklis

HostGator vs Liquid Web – atbalsts un dokumentācija

Gan HostGator, gan Liquid Web piedāvā atbalstu visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu un tālruni.

Viņiem ir arī spēcīgi palīdzības centri, kas satur noderīgas apmācības un videoklipus, lai palīdzētu jums soli pa solim izpētīt katru tīmekļa mitināšanas aspektu..

Uzvarētājs: Tā ir kaklasaite

HostGator vs Liquid Web – cenu noteikšana

HostGator dalītā tīmekļa mitināšanas regulārā cena sākas ar 6,95 USD mēnesī. Mēs esam vienojušies par darījumu ar HostGator, tāpēc IsItWP lietotājiem mēnesī jāmaksā tikai USD 2,78.

Cena par Liquid Web pārvaldīto WordPress mitināšanu sākas ar USD 99 mēnesī, kas ir diezgan daudz, kad jūs sākat darbu. Par laimi, mēs esam veduši sarunas arī par darījumu ar Liquid Web, lai IsItWP lietotājiem nodrošinātu 69% atlaidi pirmajiem 3 mēnešiem. Tas ir pilnībā pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums tikai par USD 21.39 mēnesī.

Ja jūs meklējat pieejamu mitināšanas risinājumu par pieņemamu cenu, HostGator ir labākā izvēle.

HostGator piedāvā arī labākos tālākpārdevēju mitināšanas plānus.

Lai iegūtu BIG atlaidi, varat izmantot arī mūsu HostGator kupona kodu.

Uzvarētājs: HostGator

Atgādinājums – HostGator vs Liquid Web

Ja jūs sākat darbu un meklējat hostinga pakalpojumu sniedzēju par pieņemamu cenu, mēs uzskatām, ka HostGator ir pareizā izvēle. Ir taisnība, ka gan HostGator, gan Liquid Web piedāvā pārvaldītus WordPress mitināšanas risinājumus, taču Liquid Web ir vairāk uzņēmuma līmeņa risinājums. No otras puses, HostGator pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojums ir paredzēts sākuma līmeņa lietotājiem ar ekskluzīviem HostGator piedāvājuma kodiem tiem, kas sāk darbu..

Ja vēlaties ātri un ātri izmantot tīmekļa hostingu, kas apvienots ar izcilām tehnoloģijām, varat apsvērt Liquid Web.

Pārbaudiet šos salīdzinājumus starp,

 • HostGator vs DreamHost
 • HostGator pret GreenGeeks
 • HostGator vs InMotion Hostings
 • HostGator vs WP Engine
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs A2 mitināšana

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast pareizo mitināšanas risinājumu atbilstoši jūsu vajadzībām un budžetam. Ja jums patika šis raksts, apskatiet mūsu pilnīgu HostGator pārskatu vai mūsu pilnīgu Liquid Web pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map