HostGator vs. DreamHost (2020) – detalizēts salīdzinājums!

HostGator pret DreamHost


Vai jums rodas jautājums, kura ir labāka mitināšanas opcija: HostGator vai DreamHost? Viņi ir 2 no populārākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Bet vienam jābūt labākam par otru, vai ne?

Mūsu NEATKARĪGAJĀ HostGator un DreamHost salīdzinājumā mēs jums palīdzēsim izdomāt labāko budžeta un vajadzību izvēli..

HostGator vs. DreamHost – pārskats

hostgator-web-hostings

HostGator un DreamHost ir 2 no populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. HostGator tika dibināts 2002. gadā, un šobrīd tajā atrodas vairāk nekā 8 miljoni vietņu. Savukārt DreamHost tika dibināts 1996. gadā, gadu pirms Google ienākšanas. Tagad viņi apkalpo vairāk nekā 1,5 miljonus vietņu, emuārus un lietojumprogrammas ar vairāk nekā 400 000 laimīgiem klientiem. Abi ir ar PCI saderīgi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi.

Kamēr Endurance International Group iegādājās HostGator 2012. gadā, DreamHost joprojām ir patstāvīgs īpašnieks un darbojas.

sapnis

Gan HostGator, gan DreamHost nodrošina plašu mitināšanas iespēju klāstu, ieskaitot dalīto, VPS un speciālo serveri. Abas no tām īpaši koplietoja hostinga vietu ar saviem pieejamajiem hostinga plāniem.

HostGator vs. DreamHost – ātrums un Uptime

Vissvarīgākie faktori, kas jums jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, ir vietnes ātrums un darbspējas laiks. Tīmekļa mitināšanas uzņēmumi bieži lepojas ar augstu serveru reakcijas laiku un to izmantojamības garantijām.

Lai pārbaudītu, vai viņi dzīvo līdz galam, mēs reģistrējāmies viņu kopīgajos mitināšanas plānos un izveidojām testa vietni gan HostGator, gan DreamHost. Lai atspoguļotu dzīvo vietnes vidi mūsu testēšanas vietnēs, mēs instalējām WordPress noklusējuma motīvu un pievienojām fiktīvu saturu kopā ar dažiem attēliem.

Pēc tam mēs savās pārbaudes vietnēs veicām dažus dažādus veiktspējas testus:

 • Pingdom tests: lai uzraudzītu lapas ielādes laiku.
 • Slodzes ietekmes tests: lai redzētu, kā serveris reaģē trafika pārsprieguma laikā.
 • Bitcatcha tests: lai reģistrētu servera reakcijas laiku 8 dažādās starptautiskās vietās, pilnībā ignorējot saturu.

Un šeit ir mūsu rezultāti:

ātrākais resursdators

Pēc Pingdom teiktā, HostGator tika ielādēts 691 ms, kad tika pārbaudīts no Dalasas. Tas ir ātrāk nekā 94% no visām pārbaudītajām vietnēm.

Sapņa ātruma pārbaude

Mūsu DreamHost testa vietne tika ielādēta mazāk nekā pussekundē, kas ir ātrāk nekā 97% no visām pārbaudītajām vietnēm.

loadimpact resursdators

Saskaņā ar Load Impact, mūsu HostGator serveris ātri reaģēja, līdz vienlaicīgi bija apmēram 80 apmeklētāji. Pieaugot satiksmei, vietne sāka palēnināties.

dreamhost loadimpact pārbaude

Kā redzams diagrammā, mūsu vietnes DreamHost trafika pārsprieguma testa laikā saglabājās stabila. Tiešo apmeklētāju skaitam nebija ietekmes uz reakcijas laiku.

bitcatcha-hostgator

Saskaņā ar mūsu Bitcatcha testu mūsu HostGator serveris atbildēja ASV tikai dažu sekunžu laikā. Lai arī starptautiskajās vietās reakcijas laiks bija samērā augsts, tas joprojām atbildēja mazāk nekā sekundē. Hostcatator serveri Bitcatcha novērtēja ar C, savukārt mūsu DreamHost vietne tika novērtēta ar A+.

sapņu spoks

Uzvarētājs: DreamHost

HostGator vs. DreamHost – lietošanas ērtums

hostgator-cpanel

Atšķirībā no HostGator, DreamHost nenāk ar cPanel informācijas paneli. Tā vietā viņiem ir savs tīmekļa vadības panelis.

dreamhost pārvaldīt domēnus

Tas nozīmē, ka, ja jūs jau esat iepazinušies ar populārāko tīmekļa mitināšanas vadības paneli (cPanel), tad pirms DreamHost vadības paneļa izmantošanas ir jārēķinās ar zināmu mācīšanās līkni..

Uzvarētājs: HostGator

HostGator vs. DreamHost – iespējas

Pats labākais HostGator ir tas, ka tie nodrošina jūs ar vairākām hostinga funkcijām nekā jebkurš no viņu konkurentiem.

Pirms mēs iesākam un sākam apskatīt, kā HostGator izturas pret DreamHost funkciju ziņā, apskatīsim to otrādi – dažas jomas, kurās DreamHost izceļas ar izcilību salīdzinājumā ar HostGator.

SSD krātuve:

DreamHost piedāvā cietvielu disku krātuvi, savukārt HostGator piedāvā cietā diska (HDD) krātuvi. Ir pierādīts, ka SSD ir ātrāks nekā HDD pat 2 reizes.

Bezmaksas domēna vārds:

Reģistrējoties, DreamHost piešķir jums bezmaksas domēna vārdu, savukārt HostGator tādu nepiedāvā. Tomēr bezmaksas domēna vārda piedāvājums drīzāk ir mārketinga viltība, nevis noderīga funkcija, jo, ja bez maksas reģistrējat domēna vārdu vietnē DreamHost, pēc pirmā gada jums būs jāmaksā apmēram 15 USD gadā. Tā vietā jūs varētu būt reģistrējis domēna vārdu pie tāda domēna reģistratūras kā Domain.com, sākot ar USD 12 gadā.

Ja vēlaties ilgtermiņā ietaupīt uz domēna izmaksām, mēs iesakām izmantot domēna vārdu reģistrētāju.

Izņemot SSD glabāšanu un bezmaksas domēna vārdu, HostGator funkciju ziņā apsteidz jūdzes no DreamHost…

 • Neierobežots e-pasts: Izmantojot HostGator, jūs iegūstat neierobežotu e-pasta kontu ar jebkuru no viņu hostinga plāniem. Tomēr jums vajadzētu izvēlēties visdārgāko plānu, kā iestatīt e-pastus ar savu DreamHost mitināšanas kontu.
 • Uzlabots vietņu veidotājs: Gan DreamHost, gan HostGator piedāvā vietņu veidotājus ar saviem mitināšanas plāniem, bet HostGator veidotājs turpina iet līkumā ar savām uzlabotajām funkcijām, ieskaitot e-komercijas veikalu.
 • Bezmaksas īpašs IP: Izmantojot HostGator augstākās klases koplietojamo mitināšanas plānu, jūs iegūstat bezmaksas veltītus IP un SEO rīkus, turpretī DreamHost nepiedāvā nevienu no viņu kopīgotajiem mitināšanas plāniem..
 • Bezmaksas reklāmas kredīti: Ar katru HostGator mitināšanas plānu jūs iegūstat 200 ASV dolāru vērtīgus reklāmas kredītus, lai piesaistītu trafiku uz jūsu vietni. DreamHost mitināšanas plānos nav iekļauti nekādi bezmaksas reklāmas kredīti.

Uzvarētājs: HostGator

HostGator vs. DreamHost – atbalsts un dokumentācija

HostGator ir vairāk nekā 850 darbinieku, kas nodrošina izcilu atbalstu visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Viņu tiešsaistes atbalsta portāls aptver visus tīmekļa vietnes veidošanas aspektus ar HostGator. Tajā ir vairāk nekā 500 mācību video un 680 palīdzības raksti.

Un otrādi, DreamHost atbalsts ir nožēlojams. Lai gan viņi bieži reklamē atbalstu visu diennakti, realitāte ir tāda, ka viņi piedāvā tikai diennakts e-pastu balstītu atbalstu. Tomēr paiet gandrīz viena diena, lai jūsu atbalsta pieprasījums tiktu atrisināts pa e-pastu.

Tiešraides tērzēšanas atbalsts ir pieejams tikai plkst. 5–22 PST 7 dienas nedēļā. Lai gan ir pieejami atzvanīšanas pieprasījumi, jums jāveic vienreizējs maksājums vai jāabonē mēneša plāns. Ņemiet vērā, ka atzvanīšanu nevar veikt uz numuriem ārpus ASV un Kanādas.

Uzvarētājs: HostGator

HostGator vs. DreamHost – cenu noteikšana

Šeit ir detalizēts dažādu DreamHost un HostGator mitināšanas iespēju cenu salīdzinājums.

SharedWordPressCloudVPSDedicated
HostGatorUSD 2,78 mēnesī.USD 5,95 mēnesī. (Mākonis)USD 4,95 mēnesī.19,95 USD / mēn.119,00 USD / mēn.
DreamHostUSD 2,59 mēnesī.16,95 USD / mēn. (Pārvalda)USD 4,50 mēnesī.USD 13,75 mēnesī.169,00 USD / mēn.

DreamHost dalītā mitināšanas plāna parastā cena sākas ar 10,95 USD mēnesī. Tomēr mēs esam veikuši ekskluzīvu darījumu ar DreamHost, tāpēc jums būs jāmaksā tikai USD 2,59 mēnesī.

DreamHost piedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu, tāpēc jums nav jāzina servera optimizēšanas iespējas, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, jo DreamHost to nodrošina jums..

No otras puses, HostGator piedāvā WordPress mākoņa mitināšanu, kas nodrošina ātrāku vietnes pieredzi nekā viņu kopīgais mitināšanas plāns.

Lai iegūtu BIG atlaidi, varat izmantot arī mūsu HostGator kupona kodu.

HostGator piedāvā arī labākos tālākpārdevēju mitināšanas plānus.

Ja jūs meklējat lētākos mitināšanas ievada plānus, skatieties ne tālāk kā DreamHost. Ņemiet vērā, ka pēc sākotnējā maksājuma perioda jums būs jāmaksā to parastās cenas.

Uzvarētājs: DreamHost

Atgādinājums: HostGator pret DreamHost

Pēc mūsu salīdzināšanas ir redzams, ka HostGator ir labākā izvēle jūsu vietnei. Viņi ne tikai nodrošina ļoti daudz noderīgu mitināšanas funkciju, bet arī to vadības paneli ir ļoti ērti izmantot.

HostGator godalgotais atbalsts vienmēr ir bijis jūsu atbalsts. Atšķirībā no DreamHost, tie nodrošina atbalstu visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu.

Izmantojot DreamHost, jums būs jāveic atsevišķs maksājums par tālruņa atbalstu. Lai arī ir pieejams bezmaksas atzvanīšanas atbalsts, tas tiek iekļauts tikai to visdārgākajā cenu līmenī.

Jūs arī vēlaties uzzināt mūsu speciālistu salīdzinājumus,

 • HostGator vs GreenGeeks
 • HostGator vs InMotion Hostings
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs Liquid Web
 • HostGator vs A2 mitināšana

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izvēlēties starp HostGator un DreamHost. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilnu HostGator pārskatu un padziļinātu DreamHost pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map