Liquid Web

logo liquidweb


Liquid Web ir vadošā pārvaldītā hostinga kompānija tirgū. Viņu mitināšanas pakalpojumi ir īpaši optimizēti tādām populārām lietotnēm kā WordPress, WooCommerce, premium biznesa e-pasts un daudz ko citu. Kā IsItWP lietotājs jūs saņemsiet ekskluzīvu 33% atlaidi saviem Liquid Web plāniem.

Kopējais reitings
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 4,8 / 5,0

Liquid Web Review: vai tā ir vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana?

šķidrā tīmekļa pārvaldīta mitināšanas pārskats

Liquid Web ir viens no vadošajiem pārvaldītajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Tie nodrošina augstas veiktspējas pārvaldītu tīmekļa mitināšanas infrastruktūru, lai nodrošinātu jūsu vietnes vai tīmekļa lietotnes darbību. Viņu mitināšanas pakalpojumi ir optimizēti populārām lietotnēm, ieskaitot WordPress, WooCommerce, premium biznesa e-pastu un daudz ko citu.

Liquid Web nopelna visaugstāk pārvaldīto tīmekļa mitinātāju reitingu par to, ka tie piedāvā pielāgotu serveru kopas, kas ir optimizētas populārām lietotnēm. Viņi arī palīdz jums pārvaldīt visu, tāpēc jums nav jāveic nekādas tehniskas iespējas servera optimizēšanai un uzturēšanai, kas jums nodrošina mieru. Atšķirībā no tradicionālajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tie piedāvā tikai pārvaldītus hostinga pakalpojumus VPS un speciālajiem serveriem.

Izmantojot pārvaldītos WordPress mitināšanas plānus, jūs iegūsit pielāgotu vadības paneli, lai pārvaldītu vairākas WordPress vietnes. Izmantojot jebkuru citu plānu, jūs izvēlaties izmantot cPanel / WHM vai Plesk. Neatkarīgi no tā, kādus plānus izmantojat, tie ir ļoti uzticami un elastīgi, lai jūs varētu darbināt savas vietnes un lietotnes sev vēlamā veidā bez trafika ierobežojumiem.

Liquid Web nesen ir uzsācis pārvaldītu WooCommerce mitināšanas pakalpojumu, kas ļauj izveidot resursietilpīgu e-komercijas veikalu, netērējot naudu un resursus serveru optimizēšanai. Atšķirībā no citiem WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, Liquid Web ir izveidojis atsevišķu WooCommerce tabulu komplektu pasūtījumu datu apstrādei un glabāšanai, lai uzlabotu servera veiktspēju.

 • Nav lapu skatījumu vai trafika ierobežojumu
 • Pilnīga piekļuve gan datu bāzei, gan serverim
 • Automātiski spraudņu atjauninājumi
 • Pakāpju vieta
 • Parastā cena USD 29 mēnesī / mēnesī, bet mūsu lietotāji maksā USD 19,33 mēnesī!
 • Sāciet darbu ar Liquid Web tagad!

Dedicated Hosting Rating
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Vietnes šķidrā tīmekļa mitināšanas pārskats

šķidru tīmekļa pārvaldītu veltītu serveru pārskats

Liquid Web individuāli pielāgotie serveri ar vienu nomnieku nodrošina jūsu logu un lietotņu drošību un aizraujošu ātru ātrumu. Visi serveru mitināšanas plāni ir pilnībā pielāgojami un ir pieejami gan ar Linux, gan ar Windows.

Abonējot speciāla servera plānu, Liquid Web ļauj jums izvēlēties no trim dažādiem datu centriem, lai jūs varētu izvēlēties vienu, kas ir vistuvākais, kur atrodas jūsu mērķauditorija, kas var samazināt jūsu servera reakcijas laiku.

Izmantojot Liquid Web veltītu mitināšanu, jūs iegūstat vismaz 16 GB RAM, 5 TB joslas platumu, 2 x 250 GB SSD primāro krātuvi un 1 TB SATA rezerves disku..

Atšķirībā no citiem specializētu serveru mitināšanas pakalpojumiem, Liquid Web var ātri nodrošināt savus speciālos serverus, tiklīdz pasūtījums ir pārbaudīts. Pēc pasūtījuma verifikācijas pabeigšanas viņi izveidos un izvietot serveri 24 līdz 48 stundu laikā.

Ja nezināt, kurš serveru mitināšanas plāns ir piemērots jūsu unikālajām vajadzībām, varat sazināties ar viņu mitināšanas konsultantiem, lai iegūtu jums vispiemērotāko mitināšanas risinājumu..

Viņi no īpašiem serveru plāniem neiekasē nekādu iestatīšanas maksu. Ja nepieciešams, varat pielāgot vēlamo pārvaldības līmeni.

 • Iegūstiet pielāgotu pielāgotu serveri
 • 100% tīkla un barošanas Uptime SLA
 • Pielāgojiet vēlamo pārvaldības līmeņa līmeni
 • Iebūvēti rezerves diski
 • Cenu noteikšana sākas no 199 USD mēnesī.
 • Sāciet darbu ar Liquid Web tagad!

VPS vērtējums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Šķidrā tīmekļa VPS mitināšanas pārskats

šķidrā tīmekļa pārvaldīta VPS mitināšanas pārskats

Liquid Web mākoņa VPS mitināšana ir labākā izvēle, ja jums ir nepieciešama pārvaldīta īpaša servera vadība, bet nevar attaisnot, ka jums ir savs. Neatkarīgs avots Liquid Web VPS mitināšanas plānu vērtē kā pirmo.

VPS mitināšanas plāni nodrošina ērtu servera resursu mērogojamību brīdī, kad tos vēlaties. Jums būs arī pilna saknes piekļuve serverim. Ja izvēlaties vadības paneli, varat viegli konfigurēt visus PHP iestatījumus un versijas.

Izmantojot Liquid Web VPS mitināšanas plānus, jūs iegūstat vismaz 40 GB SSD diska diskdzini, 5 TB joslas platumu un 2 vCPU. Varat arī uzlabot savu mitināšanu ar daudziem dažādiem papildinājumiem, piemēram, slodzes līdzsvarotājiem, VPN, ugunsmūriem, integrētām dublējumkopijām utt..

Neatkarīga trešās puses mākoņa analīzes firma Cloud Spectator ziņoja, ka Liquid Web VPS mitināšanas plāni ir ātrāki nekā AWS, Rack Space un Digital Ocean. Viņi arī piedāvā reāllaika servera uzraudzību un 100% tīkla un jaudas uptime SLA.

Pats labākais, ka Liquid Web garantē, ka viņu darbības laiks tiek solīts, izmantojot nozares labākās garantijas. Ja jums nāksies saskarties ar dīkstāvi, jūs saņemsiet mitināšanas kredītus, kas ir desmitkārtīgi vērtībā laika posmā, kurā jūsu vietne tika pārtraukta. Izmantojot VPS platformu, jūs varat instalēt jebkuru galveno operētājsistēmu, piemēram, CentOS 6 vai 7, Ubuntu, Debian 8 utt..

Jums netiks atļauts VPS kontā instalēt pielāgotu operētājsistēmu. Ja jums jāinstalē pielāgota operētājsistēma, tā vietā jums tiks lūgts izvēlēties speciālu servera mitināšanas plānu. Kopumā Liquid Web mākoņa VPS mitināšana piedāvā vislabāko cenas un vērtības attiecību.

 • Pilnībā pārvaldīta VPS mitināšana
 • Vienkārša servera resursu mērogošana
 • Iebūvētās rezerves kopijas
 • Server Secure Advanced Security
 • Cenu noteikšana sākas no 59 USD / mēn.
 • Sāciet darbu ar Liquid Web tagad!

WordPress mitināšanas vērtējums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Liquid Web Pārvaldīts WordPress mitināšanas pārskats

šķidrs tīmekļa darījums

Ja jums ir nepieciešams pārvaldīts WordPress mitināšana, kas ne tikai atjaunina jūsu WordPress instalāciju, bet arī instalētos spraudņus, tad jums jāizvēlas viens no Liquid Web pārvaldītajiem mitināšanas plāniem..

Lai izvairītos no konfliktiem, Liquid Web automātiski atjaunina visus jūsu spraudņus atsevišķā vidē. Ja viss iet labi, viņi atjauninās jūsu ražošanas vietni.

Viņi sadarbojas ar iThemes, lai sniegtu jums iThemes Sync Pro – premium klases pakalpojumu, kas uzrauga visu jūsu vietņu darbspējas un dīkstāves, Google Analytics datus un pārbauda jūsu ziņu SEO statusu – no vienas vietas bez papildu maksas . iThemes Sync Pro ir iekļauts profesionālajā plānā vai jaunākā versijā.

Pārvaldītajos Liquid Web WordPress mitināšanas plānos ir daudz unikālu iespēju, kas palīdzēs ietaupīt laiku.

Piemēram, ja vairākiem projektiem vēlaties izmantot tos pašus spraudņus un motīvus, lai ietaupītu laiku, varat izmantot lietotni Trafarets, tāpēc jums tie nav manuāli jāinstalē pa vienam.

 • Nav lapu skatījumu vai trafika ierobežojumu
 • Pilnīga piekļuve gan datu bāzei, gan serverim
 • Automātiski spraudņu atjauninājumi
 • Pakāpju vieta
 • Parastā cena USD 69 mēnesī, bet mūsu lietotāji maksā USD 21,39 mēnesī!
 • Sāciet darbu ar Liquid Web tagad!

WooCommerce mitināšanas vērtējums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Liquid Web Pārvaldīts WooCommerce hostinga pārskats

šķidrā tīmeklī pārvaldīta e-komercijas mitināšanas pārskats

Vai vēlaties WooCommerce mitināšanas risinājumu, kas padara jūsu veikalu iestatīšanu par ļoti ērtu, līdzīgu mitinātai platformai, piemēram, Shopify? Vai vēlaties arī vairāk kontrolēt savu platformu, lai jūs varētu paplašināt savu vietni, kā vēlaties, ar nulles ierobežojumiem?

Liquid Web WooCommerce mitināšanas pakalpojums piedāvā mitinātas platformas vienkāršību, kad runa ir par veikala iestatīšanu. Jums tikai jāizvēlas mitināšanas plāns un jāpabeidz plāna pasūtīšana.

Tā kā platforma ir veidota ar WooCommerce, jūs iegūstat pilnu WooCommerce pielāgojamību un paplašināmību. Jūsu mitināšanas plāns nav ierobežots, ņemot vērā lapu skatījumu skaitu, un jūsu veikals ir iepriekš instalēts un konfigurēts ar SSL un citiem rīkiem.

Atšķirībā no tradicionālajiem WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, Liquid Web pasūtījumu datu glabāšanai izmanto atšķirīgu tabulu komplektu, kas par 95% samazina vaicājumu slodzi. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat augstu veiktspēju pat maksimālās slodzes sesijās.

Liquid Web sadarbojas ar Jilt – lielisku produktu, kas samazina atteikšanos no iepirkumu groza WooCommerce.

Viņi sadarbojas arī ar analītisko rīku Glew, kas palīdz pārvērst jūsu veikala informāciju par izmantojamiem datiem pārdošanas un ieņēmumu palielināšanai. Turklāt viņu klientu atbalsts nodrošinās jūsu vietnei PCI atbilstības sertifikāta iegūšanu drošai tiešsaistes norēķinu sistēmai.

 • Hosted WooCommerce risinājums
 • Pamesta groza atkopšana
 • Pakāpju vieta
 • Iebūvēta Glew analītika
 • Cenu noteikšana sākas no USD 249 mēnesī.
 • Sāciet darbu ar Liquid Web tagad!

Tālākpārdevēju mitināšanas vērtējums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigžņu puse 4.5 / 5.0

Liquid Web Reseller Hosting Review

šķidrā tīmekļa tālākpārdevēja mitināšanas pārskats

Vai jūs vēlaties pārdot dalīta hostinga kontus saviem klientiem, iegādājoties VPS vai īpašu serveri? Vai jums ir nepieciešams arī WHMCS spraudnis, lai pārdotu Cloud VPS vai Cloud Dedicated hostinga pakalpojumus? Tad Liquid Web tālākpārdevēju mitināšanas programma varētu būt jums piemērotākā.

Liquid Web tālākpārdevēju mitināšanas programma sniedz jums pilnu pārdevēju mitināšanas rīku komplektu, lai sāktu un attīstītu savu tīmekļa mitināšanas biznesu.

Tālākpārdevēja mitināšanas programma ļauj iegādāties Liquid Web hostinga produktus ar atlaidi. Jūs arī iegūsit daudz dažādu bezmaksas rīku, piemēram, WHMCS licenci, standarta SSL un daudz ko citu.

Izmantojot WHMCS, jūs varat izveidot īpaši pielāgotas mitināšanas paketes, papildinājumus un ģenerēt profesionālus rēķinus. Pats labākais, ka jūs iegūstat detalizētu ieskatu par to, kā īsti darbojas jūsu mitināšanas bizness.

 • Saņemiet konkurētspējīgas atlaides visiem mitināšanas produktiem
 • Pārdod koplietotus, VPS un īpašus mitināšanas plānus
 • Bezmaksas WHMCS licence
 • Pilnībā automatizēta izvietošana
 • Nodrošiniet klientiem ērtu pakalpojumu kontroli
 • Sāciet darbu ar Liquid Web tagad!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map