Vietnes un zemes salīdzinājums ar WPEngine (2020) – 1 skaidrs uzvarētājs!

SiteGround vs WPEngine


Vai vēlaties uzzināt, kā SiteGround atšķiras no WP Engine? Vai domājat, kurš ir labāks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs? Kamēr SiteGround piedāvā plašu mitināšanas iespēju klāstu, ieskaitot WordPress mitināšanu, VPS mitināšanu un speciālu mitināšanu; WP Engine koncentrējas uz pārvaldīto WordPress mitināšanas nozari.

Lasiet mūsu vietņu salīdzinājumu starp SiteGround un WP Engine.

Vietnes un WP dzinējs – pārskats

vietne-godaddy-hosting-alternatīvas

SiteGround ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Tas ir arī viens no WordPress.org oficiāli ieteiktajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Viņi piedāvā nozarē vadošās tehnoloģijas, kas nodrošina ērtu un ātru WordPress mitināšanu. Viņi ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas klientiem ļauj izvēlēties no 3 datu centriem, kas atrodas 3 ģeogrāfiskās vietās: ASV, Eiropā un Singapūrā.

WP dzinējs

Savukārt WP Engine ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas piedāvā WordPress orientētus pārvaldītus hostinga risinājumus. Kā nozares līderi viņi lepojas ar iespaidīgu klientu sarakstu, tostarp Yelp, Asana, National Geographic, PBS un MyFitnessPal.

Atšķirībā no citiem uz WordPress orientētiem hostinga uzņēmumiem, tie nodrošina mitināšanas pakalpojumus, kas piemēroti visiem lietotājiem, neatkarīgi no viņu budžeta un prasībām.

SiteGround vs WP Engine – ātrums un Uptime

Ātrums un darbspējas laiks ir vissvarīgākie faktori, kas jums jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Ātrums ir būtisks, jo nevienam nepatīk lēna vietne. Jūsu apmeklētāji, visticamāk, pametīs jūsu vietni, ja atbildēšanai būs nepieciešams pārāk ilgs laiks.

Tāpat uptime ir kritiska, jo apmeklētāji sagaida, ka jūsu vietne būs pieejama visu diennakti. Ja jūsu vietne katru reizi pa reizei samazinās, jūs uz galda atstājat daudz naudas.

Lai gan visi mitināšanas uzņēmumi, ieskaitot SiteGround un WP Engine, sola īpaši ātru pārlūkošanas pieredzi un augstu pieejamību savās mitināšanas platformās, mēs nolēmām pārbaudīt viņu prasības..

Mēs reģistrējāmies gan vietnes SiteGround, gan WP Engine mitināšanas plānos un katrā no tām izveidojām WordPress vietnes. Lai atspoguļotu ražošanas vidi mūsu testa vietnēs, mēs instalējām noklusējuma motīvu, pievienojām fiktīvu saturu un katrā vietnē augšupielādējām dažus attēlus.

Pēc ražošanas vides atspoguļošanas viņu hostinga serveros mēs veica dažus dažādus ātruma un darbības laika testus, izmantojot šādus rīkus:

 • Pingdom
 • Slodzes ietekme
 • Bitcatcha

ātruma testa vietnes laukums

Saskaņā ar Pingdom testu, mūsu vietnes SiteGround testa vietne tika ielādēta tikai 649 ms, kad tika pārbaudīta no Dalasas, Teksasas štatā. Tas ir ātrāk nekā 95% no visām pārbaudītajām vietnēm. Mēs vadījām to pašu testu WP Engine, un vietnes ielāde aizņēma tikai 582 km. Tas ir ātrāk nekā 96% no visām pārbaudītajām vietnēm.

wpengine ātruma pārbaude

Pēc Pingdom testa mēs pārbaudījām savas vietnes ar Load Impact, lai redzētu, kā serveri darbosies trafika pieauguma laikā. Load Impact uz mūsu vietni nosūtīja dažus virtuālos lietotājus (VU) un pakāpeniski izveidoja līdz 100 apmeklētājiem vienlaikus, lai pārbaudītu, kā serveri to apstrādā..

loadimpact-siteground

Kā redzat iepriekš, notika dažas izmaiņas pēc tam, kad mūsu vietne Siteground vienlaicīgi skāra 50 lietotājus. Tas ātri atjaunojās, un pēc dažiem mirkļiem lapas ielādes laiks palika nemainīgs.

wpengine loadimpact ātruma pārbaude

No otras puses, WP Engine visā testa laikā darbojās konsekventi. Tiešo apmeklētāju skaits vietnē neietekmēja vietnes darbību.

Tad mēs pārbaudījām savas vietnes ar Bitcatcha, lai izsekotu servera reakcijas laikus no 8 dažādām ģeogrāfiskām vietām: Ņujorka, LA, Londona, Brazīlija, Indija, Singapūra, Japāna un Austrālija. Ātrums katrā vietā tika mērīts 3 reizes, un pēc tam rezultātiem tika aprēķināta vidējā vērtība.

atbildes laiks siteground

SiteGround tika novērtēts ar D, savukārt WP Engine tika novērtēts ar A.

wpengine bitcatcha servera reakcijas laiks

Uzvarētājs: WP dzinējs

SiteGround vs WP Engine – Vienkārša lietošana

Vietnes cPanel

Visiem SiteGround plāniem ir viena instalēšanas programma ar vienu klikšķi, lai ātri atvērtu vietni ar iecienītākajiem vietnes skriptiem, ieskaitot WordPress, Joomla, Drupal utt..

Izmantojot katru plānu, jūs piekļūstat arī lapu veidotājam. Lapu veidotājs ir laba iespēja iesācējiem, kuri vēlas ātri atvērt vietni, nealgojot profesionālu izstrādātāju.

wpengine manu kontu

Salīdzinot ar SiteGround, WP Engine platforma ir orientēta uz daudz atšķirīgu klientu bāzi. Galvenā WP Engine izmantošanas priekšrocība ir tā, ka jums nevajadzēs rīkoties, lai optimizētu savu WordPress mitināšanas serveri, lai palielinātu ātrumu. Turklāt to iebūvētie drošības elementi sniedz jums mieru, tāpēc jums nav jāuztraucas par ievainojamībām un drošības draudiem..

WP Engine platforma darbojas nedaudz savādāk nekā tradicionālais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, piemēram, SiteGround. Piemēram, jums nav atļauts vietnē instalēt nekādus veiktspējas vai drošības spraudņus, jo tie var būt pretrunā ar iebūvētajām veiktspējas un drošības funkcijām..

Nemaz nerunājot par to, ka pirms WP Engine izmantošanas ir jārisina mazliet mācīšanās līknes.

Uzvarētājs: Vietne

Vietnes un WP dzinējs – funkcijas

Vietnei SiteGround ir visas svarīgākās funkcijas, lai jūsu WordPress vietne tiktu izveidota un darbotos, ieskaitot neapmērītu joslas platumu, viena klikšķa instalētājus, vietņu veidotāju utt. Viņu mitināšanas plāni piedāvā arī SSD krātuvi, kas ir izrādījusies ātrāka nekā tradicionālais HDD disks..

Tālāk ir sniegtas dažas unikālas iespējas, kuras varat izmantot, izmantojot lēto WP Engine mitināšanas plānu:

 • Ātruma tehnoloģijas: Papildus SSD krātuvei jūs saņemsit bezmaksas CloudFlare CDN, PHP 7 ar OpCache.
 • Dublējumi: Izmantojot viņu GoGeek plānu, jūs katru dienu iegūsit bezmaksas dublējumus un dublējuma atjaunošanu.
 • Geeky funkcijas: Tie nodrošina arī ar PCI saderīgus serverus e-komercijas vietnēm un viena klikšķa Git repo izveidi.

WP Engine funkcijas palīdz pilnveidot jūsu attīstības un migrācijas vajadzības. Dažas no viņu unikālajām īpašībām ir:

 • Viena klikšķa rīks izstrādes, ražošanas un inscenēšanas vides iestatīšanai.
 • Bezmaksas pieeja 35+ StudioPress tēmām.
 • Lai nodrošinātu augstu veiktspēju, viņi sadarbojas ar Amazon Web Services un Google Cloud Platform.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Vietnes un WP dzinējs – atbalsts un dokumentācija

Vietnes vietne nodrošina atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Viņu plašā zināšanu bāze sastāv no simtiem noderīgu mācību materiālu un video.

Lai gan WP Engine piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraides tērzēšanu, viņi piedāvā atbalstu pa tālruni tikai ar izaugsmes vai augstākiem plāniem. Viņu atbalsts uz biļetēm ir pieejams tikai ar pielāgotiem serveru plāniem.

Uzvarētājs: Vietne

Vietnes un WP dzinējs – cenu noteikšana

Vietne Ground piedāvā vienu no konkurētspējīgākajām cenām nozarē par pakalpojumu līmeni un veiktspēju. Viņu lētā hostinga un WordPress mitināšanas plāni sākas ar 3,95 USD mēnesī.

Tā kā WP Engine ir pārvaldīts mitināšanas pakalpojums, viņu cenu noteikšana ir balstīta uz trafika daudzumu uz jūsu vietni. Viņu sākuma plāna parastā cena izmaksā 35 USD mēnesī. Tomēr mēs esam risinājuši sarunas par darījumu ar viņiem, tāpēc jums būs jāmaksā tikai USD 24.50 mēnesī.

Bet, ja jūs meklējat patiesi pieejamu mitināšanas risinājumu par pieņemamu cenu, jums vislabāk der vietne SiteGround.

Vietne ir izveidota arī mūsu ekspertu labāko bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sarakstā.

Varat arī izmantot mūsu SiteGround kuponu, lai iegūtu lielas atlaides.

Uzvarētājs: Vietne

Atgādinājums: SiteGround un WP Engine

SiteGround ir labākā izvēle lietotājiem, kuri tikai sāk darbu ar jaunu vietni un kuriem ir nepieciešams pieejamu mitināšanas risinājums. Tie nodrošina visas būtiskās funkcijas, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos. Viņu plašais hostinga iespēju klāsts ir piemērots katram budžetam un vajadzībām.

Turpretī WP Engine ir vērsts uz citu lietotāju bāzi. Viņu mitināšanas platforma ir vislabāk piemērota lietotājiem, kas ir izstrādātāji, tirgotāji, MVU utt., Kuri vēlas pilnveidot savus attīstības un mārketinga procesus, neuzņemoties atbildību par mitināšanas uzturēšanu..

Šeit ir daži citi mitināšanas salīdzinājumi:

 • Vietnes vietne vs GreenGeeks
 • Vietnes vietne vs InMotion mitināšana
 • VietneGround vs HostGator
 • SiteGround vs A2Hosting
 • VietneGround vs DreamHost
 • VietneGround vs iPage
 • VietneGround vs Liquid Web

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast pareizo vietnes mitināšanas pakalpojumu. Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu pilnu SiteGround pārskatu un padziļinātu WP Engine pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map