Vietnes vietne vs A2 mitināšana (2020) – lūk, uzvarētājs!

vietņu un a2 mitināšana


Jautājat, kurš tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir labāks: SiteGround vai A2 Hostings? SiteGround un A2 Hostings ir 2 no populārākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Bet cilvēkam ir jābūt pārākam, vai ne?

Bez šaubām, izvēloties nepareizu tīmekļa mitinātāju, varētu sabotēt jūsu tiešsaistes biznesu un reputāciju. Tāpēc mēs esam uzrakstījuši BEZMAKSAS tīmekļa mitināšanas salīdzinājumu starp A2 mitināšanu un vietni SiteGround, lai jūs varētu izlemt, kurš no jūsu vietnēm ir vispiemērotākais..

Vietnes un A2 mitināšana – pārskats

vietne-godaddy-hosting-alternatīvas

SiteGround ir WordPress.org oficiāli ieteikts tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņiem ir viena no labākajām diennakts WordPress atbalsta komandām nozarē. Tie piedāvā automātiskus jauninājumus, iebūvētu WP kešatmiņu, CDN, viena klikšķa iestatīšanu un GIT versiju kontroli.

Viņi ir viens no nedaudzajiem mitināšanas uzņēmumiem, kas ļauj jums izvēlēties vēlamo datu centra atrašanās vietu, reģistrējoties mitināšanas pakalpojumā. Viņi piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai pārbaudītu viņu hostinga pakalpojumus.

a2-hostings-hostings-alternatīvas

A2 Hosting zīmoli paši ir vislabākais izstrādātājiem draudzīgais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņu tīmekļa mitināšanas iespējas ir ļoti universālas. Piemēram, tie ļauj jums izvēlēties starp Linux un Windows hostinga plāniem koplietojamai mitināšanai. Varat arī izvēlēties mitināšanas pārvaldības līmeni, kad vai nu piereģistrējaties VPS, vai arī speciāla servera mitināšanai.

Tāpat kā SiteGround, arī A2 Hostings ļauj jums izvēlēties vēlamo datu centru. Ja 30 dienu laikā atceļat savu A2 mitināšanas kontu, jums ir tiesības uz pilnīgu atmaksu. Pēc 30 dienām varat pieprasīt proporcionālu atmaksu par neizmantoto pakalpojumu.

Vietnes un A2 mitināšana – lapas ātrums un Uptime

Vietnes vietne nodrošina nozarē vadošās ātruma tehnoloģijas, piemēram, NGINX, HTTP / 2, PHP7 un bezmaksas CDN, lai paātrinātu vietnes veiktspēju. No otras puses, A2 mitināšana ļauj reģistrēšanās laikā izvēlēties Turbo serverus, kas nodrošina nolaižamo Apache nomaiņu, lai 20 reizes paātrinātu vietnes darbību..

Lai pārbaudītu mūsu SiteGroud un A2 Hostinga salīdzināšanas mitināšanas serveru veiktspēju, mēs reģistrējāmies abos tīmekļa mitināšanas pakalpojumos un katram izveidojām testa vietni ar WordPress. Lai atspoguļotu ražošanas vidi mūsu testa vietnē, mēs arī instalējām WordPress noklusējuma motīvu, pievienojām fiktīvu saturu un augšupielādējām dažus attēlus.

ātruma testa vietnes laukums

Saskaņā ar mūsu vietnes Pingdom ātruma testu mūsu vietnes SiteGround testa vietne tika ielādēta mazāk nekā sekundē, kad tika pārbaudīta no Dalasas, Teksasas štatā. Tas ir ātrāk nekā 95% no visām pārbaudītajām vietnēm.

a2 hostinga ātruma testa pingdom

Un otrādi, mūsu A2 mitināšanas vietnes ielāde aizņēma 1,28 sekundes. Tas nozīmē, ka vietne ir tikai ātrāka par 84% no visām pārbaudītajām vietnēm.

Mēs arī veica citu veiktspējas testu, izmantojot Load Impact, lai redzētu, kā mūsu testa serveri darbosies trafika pieauguma laikā. Veicot analīzi, mēs nosūtījām dažus virtuālos lietotājus (VU) uz mūsu vietnēm.

loadimpact-siteground

No mūsu diagrammas jūs varat redzēt, ka mūsu vietnes SiteGround darbība bija diezgan konsekventa, līdz bija aptuveni 50 lietotāji. Vietne uz dažiem mirkļiem palēninājās, un pēc tam vēl pēc dažām sekundēm tā atjaunojās.

A2 Hostinga slodzes ietekmes pārbaude

Līdzīgi mūsu A2 mitināšanas vietne darbojās konsekventi, līdz vietnē bija ap 40 apmeklētāju. Vietne uz brīdi palēninājās un pēc tam atjaunojās normālā stāvoklī.

Uzvarētājs: Vietne

Vietnes un A2 mitināšana – lietošanas ērtums

vietņu WordPress mitināšana

Gan SiteGround, gan A2 Hostings nodrošina cPanel piekļuvi lietotājiem viņu tīmekļa mitināšanas kontu pārvaldīšanai. Turklāt viņu viena klikšķa instalētāji palīdz ātri instalēt populārus vietņu skriptus, piemēram, WordPress, Joomla, Drupal utt..

A2 mitināšanas WordPress pieteikšanās

Ja izvēlaties Windows mitināšanu, izmantojot A2 mitināšanu, jūs iegūsit piekļuvi vietnei Plesk sava tīmekļa mitināšanas konta pārvaldīšanai.

Uzvarētājs: Tā ir kaklasaite

Vietnes un A2 mitināšana – iespējas

Gan SiteGround, gan A2 Hostings piedāvā visas galvenās funkcijas, kas jums ir nepieciešamas, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbināta, piemēram, neierobežots joslas platums, datu centru izvēle, viena klikšķa instalētāji, vietņu veidotāji utt..

Funkciju ziņā zemāk ir dažas jomas, kurās SiteGround strauji aug, salīdzinot ar A2 mitināšanu:

 • SSD krātuve: SiteGround piedāvā SSD krātuvi, savukārt A2 Hostings nodrošina RAID 10 krātuvi.
 • Augsta veiktspēja: Lai uzlabotu servera veiktspēju, SiteGround nodrošina bezmaksas CloudFlare CDN, PHP 7 ar OpCache.
 • Iebūvēta drošība: Izmantojot visus SiteGround plānus, katru dienu varat izmantot bezmaksas dublējumus. Izmantojot nedaudz dārgāku plānu, jūs saņemsit arī bezmaksas rezerves kopiju atjaunošanu.
 • Geeky funkcijas: Izmantojot SiteGround GoGeek plānu, jūs iegūsit PCI saderīgus serverus e-komercijas veikaliem, viena klikšķa Git repo izveidi un vienkāršu WordPress un Joomla iestudēšanu..

Tagad, kad jūs zināt SiteGround priekšrocības salīdzinājumā ar A2 mitināšanu, apskatīsim dažas jomas, kurās A2 hostings ir izcilāks salīdzinājumā ar SiteGround:

 • Windows un Linux mitināšana: Atšķirībā no vairuma mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ieskaitot SiteGround, A2 hostings ļauj jums izvēlēties starp Windows un Linux mitināšanu.
 • Jebkura naudas atdošanas garantija: Papildus 30 dienu naudas atdošanas garantijai A2 Hosting piedāvā proporcionālu atmaksu par neizmantotajiem pakalpojumiem pēc pirmajām 30 dienām.
 • Pārvaldības līmeņa izvēle: A2 mitināšana ļauj arī izvēlēties vadības līmeni VPS un īpaša servera mitināšanai.

Mēs uzskatām, ka A2 Hostings ir ļoti universāls mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas dod jums daudz izvēles, reģistrējoties viņu hostinga pakalpojumiem. Runājot par funkcijām, tās noteikti izceļas no konkurences.

Uzvarētājs: A2 mitināšana

Vietnes un A2 mitināšana – atbalsts un dokumentācija

Gan SiteGround, gan A2 Hostings piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot 3 režīmus: tiešraides tērzēšana, e-pasts un tālrunis. Viņiem abiem ir plaša zināšanu bāze, kas izskaidro, kā izveidot vietni ar saviem hostinga serveriem.

Uzvarētājs: Tā ir kaklasaite

Vietnes un A2 mitināšana – cenu noteikšana

Apskatīsim cenu salīdzināšanu starp vietni SiteGround un A2 Hostings:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
Vietne3,95 USD / mēn.3,95 USD / mēn.$ 42 / kredīts / gadā269,00 USD / mēn.
A2 mitināšana3,92 USD / mēn.3,92 USD / mēn.USD 13,19 mēnesī.USD 5 mēnesī.USD 99,59 mēnesī.

Kā redzat no tabulas, A2 Hosting plāni ir lētāki nekā SiteGround. Jūs varētu arī pamanīt, ka A2 mitināšanas hostinga cena ir daudz lētāka. Tas ir tāpēc, ka SiteGround piedāvā tikai pārvaldītu speciālu serveru mitināšanu, turpretī A2 mitināšana ļauj izvēlēties pārvaldības līmeni.

Ja jūs meklējat pieejamu VPS vai īpašu hostinga serveri, A2 Hosting nepārvaldīts mitināšana varētu būt jūsu labākā izvēle..

Tomēr jūs varat izmantot mūsu SiteGround kuponu, lai iegūtu lielas atlaides.

Uzvarētājs: A2 mitināšana

Atgādinājums – SiteGround un A2 mitināšana

Pēc mūsu salīdzināšanas mēs uzskatām, ka SiteGround ir labāks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nekā A2 Hostings kopumā. SiteGround pastāvīgi uzlabo viņu mitināšanas infrastruktūru un izmanto jaunākās ātruma tehnoloģijas, lai uzlabotu viņu mitināšanas platformas veiktspēju.

Lai gan vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju vienkārši lepojas ar izcilu klientu atbalstu, SiteGround to faktiski nodrošina. Izmantojot vietni SiteGround, nākamais pieejamais operators jums nav jāgaida vairāk nekā dažas sekundes. Ikreiz, kad jums nepieciešama palīdzība, viņi ir saņēmuši jūsu atbalstu.

Bet, ja jūs meklējat lētāku mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ieteicams apsvērt iespēju izvēlēties A2 hostingu.

Jums vajadzētu arī pārbaudīt šos mitināšanas salīdzinājumus starp…

 • VietneGround vs HostGator
 • SiteGround vs WPEngine
 • Vietnes vietne vs GreenGeeks
 • Vietnes vietne vs InMotion mitināšana
 • VietneGround vs DreamHost
 • VietneGround vs Liquid Web
 • VietneGround vs iPage

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast jūsu vajadzībām atbilstošo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilnīgu vietnes Ground pārskatu vai mūsu pilnu A2 mitināšanas pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map