WP Dzinēja un A2 mitināšanas salīdzinājums (2020. gads) – 1 skaidrs uzvarētājs

wp motors vs a2 mitināšana


WP Engine vs A2 Hostings: kuram pakalpojumu sniedzējam patiesi ir vislabāk pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumi? A2 hostings un WP Engine ir abi vadošie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji tirgū, taču ir pienācis laiks izvēlēties īsto čempionu.

Kamēr WP Engine ir uz WordPress orientēts hostinga risinājums, A2 Hostings piedāvā plašas mitināšanas iespējas, ieskaitot pārvaldītu WordPress mitināšanu. Mūsu objektīvajā WordPress mitināšanas salīdzinājumā starp A2 mitināšanu un WP Engine mēs paskaidrosim, kā tie atšķiras viens no otra. Mēs arī palīdzēsim jums izlemt, kurš ir labākais risinājums jūsu budžetam un vajadzībām.

WP Engine vs A2 Hostings – pārskats

A2 mitināšana

A2 Hostings piedāvā plašu mitināšanas iespēju klāstu, ieskaitot WordPress mitināšanu. Viņi ir izstrādātājiem draudzīgs mitināšanas uzņēmums, kas nodrošina visas funkcijas, kas jums ir nepieciešamas, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos. Tie ļauj arī izvēlēties vēlamo datu centru, reģistrējoties viņu hostinga pakalpojumos.

Pats labākais, ka A2 Hostings jebkurā laikā nodrošina naudas atdošanas garantiju, ja neesat pilnībā apmierināts.

WP dzinējs

No otras puses, WP Engine ir viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Viņi ir vieni no pirmajiem uzņēmumiem, kas piedāvā WordPress orientētus pārvaldītus mitināšanas risinājumus. Viņi lepojas ar iespaidīgu klientu sarakstu, tostarp Yelp, Asana, National Geographic, PBS un MyFitnessPal.

Neatkarīgi no tā, vai jūs pārvaldāt personīgu emuāru vai uzņēmuma līmeņa biznesu, kura izaugsme ir pieejama bez grafika, jūs atradīsit perfektu mitināšanas iespēju, izmantojot WP Engine.

WP Dzinējs salīdzinājumā ar A2 mitināšanu – lapas ātrums un Uptime

Bez šaubām, ātrums un darbspējas laiks ir vissvarīgākie faktori, kas jums jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitinātāju.

Lai pārbaudītu, vai A2 hostings un WP Engine patiešām atbilst viņu spējām, mēs nolēmām analizēt viņu lapas ātrumu un darbības laiku, reģistrējoties katrā no tiem un izveidojot 2 testa vietnes.

Lai atspoguļotu dzīvo vidi mūsu testa vietnēs, mēs instalējām WordPress motīvu un publicējām fiktīvu saturu kopā ar dažiem attēliem.

Pēc tam mēs veica dažus dažādus eksperimentus šajās testa vietnēs, izmantojot šādus rīkus:

 • Pingdom: Lai analizētu vietnes ātrumu.
 • Slodzes ietekme: Lai uzraudzītu, kā šie mitināšanas serveri apstrādāja trafika pieaugumu maksimālās slodzes laikā.
 • Bitcatcha: Lai noteiktu šo hostinga serveru darbību no 8 dažādām ģeogrāfiskām vietām.

wpengine ātruma pārbaude

Saskaņā ar Pingdom vietnes ātruma testu mūsu WP Engine testa vietne tika ielādēta tikai 582 ms, kas ir ātrāk nekā 96% no visām pārbaudītajām vietnēm.

a2 hostinga ātruma testa pingdom

Tomēr mūsu A2 mitināšanas vietnes ielāde aizņēma 1,28 sekundes, tas nozīmē, ka vietne bija tikai ātrāka par 84% no visām pārbaudītajām vietnēm.

wpengine loadimpact ātruma pārbaude

Tad mēs katrā hostinga serverī veica pārbaudi ar Load Impact. WPEngine visu testu veica konsekventi. Tiešo apmeklētāju skaits vietnē neietekmēja servera veiktspēju.

A2 Hostinga slodzes ietekmes pārbaude

No otras puses, mūsu A2 mitināšanas vietne darbojās konsekventi, līdz vietnē bija ap 40 apmeklētāju. Vietne uz brīdi palēninājās un pēc tam atjaunojās normālā stāvoklī.

Pēc mūsu slodzes ietekmes testa mēs ar Bitcatcha veicām pārbaudi, lai uzraudzītu servera reakcijas laikus no 8 dažādām ģeogrāfiskām vietām: Ņujorka, LA, Londona, Brazīlija, Indija, Singapūra, Japāna un Austrālija. Ātrums katrā vietā tika mērīts 3 reizes, un pēc tam rezultātiem tika aprēķināta vidējā vērtība.

wpengine bitcatcha servera reakcijas laiks

Kā redzat, mūsu WP Engine vietni Bitcatcha novērtēja ar A; tā kā mūsu A2 mitināšanas vietne tika novērtēta ar C.

a2 mitināšanas bitcatcha tests

Uzvarētājs: WP dzinējs

WP Engine vs A2 Hostings – Vienkārša lietošana

wpengine instalē

WP Engine ir koncentrējies uz vietnēm ar lielu trafiku un uzņēmumiem līmeņa uzņēmumiem. Viņi apstrādā visas jūsu servera optimizēšanas tehniskās iespējas, lai uzlabotu veiktspēju. Jūs saņemat precīzi pielāgotu mitināšanas iestatījumu, kas ir īpaši izveidots WordPress vietņu darbībai. Tomēr tie neļauj instalēt spraudņus vietnes ātruma palielināšanai, piemēram, CDN vai kešatmiņas spraudņus.

A2 mitināšanas cPanel

Un otrādi, lai pārvaldītu jūsu Linux bāzes tīmekļa mitināšanas kontu, A2 Hostings lietotājiem nodrošina cPanel piekļuvi. Turklāt viņu viena klikšķa instalētāji palīdz ātri instalēt populārus vietņu skriptus, piemēram, WordPress, Joomla, Drupal utt..

Alternatīvi, ja jūs izvēlaties Windows mitināšanu, mitināšanas konta pārvaldīšanai jūs saņemsit piekļuvi vietnei Plesk.

Uzvarētājs: WP dzinējs

WP Engine ir arī daļa no labākajiem emuāru mitināšanas uzņēmumiem.

WP Dzinējs salīdzinājumā ar A2 mitināšanu – iespējas

A2 mitināšana

A2 mitināšana galvenokārt ir paredzēta iesācēju līmeņa lietotājiem, tāpēc jūs varat sagaidīt visas iesācēju līmeņa funkcijas, lai sāktu jūsu emuāru vai vietni, ieskaitot neapmērītu joslas platumu, SSD krātuvi, bezmaksas SSL, viena klikšķa uzstādītājus utt..

Atšķirībā no citiem tradicionālajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, A2 hostings ļauj jums izvēlēties no Windows vai Linux mitināšanas un savā mitināšanas kontā instalēt vēlamo vietnes skriptu..

Viena no galvenajām lietām, kas A2 Hosting izceļas, ir viņu naudas atdošanas garantija jebkurā laikā. 30 dienu laikā jūs varat atcelt savu kontu, lai saņemtu pilnu naudas atmaksu. Pēc pirmajām 30 dienām jums būs tiesības uz proporcionālu atmaksu par visiem neizmantotajiem pakalpojumiem.

WP dzinējs

Būdams pārvaldīts WordPress mitināšanas risinājums, WP Engine sola augstu pieejamību, ko nodrošina Amazon Web Services un Google Cloud Platform.

Viņu mitināšanas plānos ir iekļauts ļoti daudz dažādu iebūvētu rīku, kas palīdzēs jums izveidot, pārbaudīt un migrēt vietni. Izmantojot katru mitināšanas plānu, jūs bez maksas iegūsit izcilu piekļuvi vairāk nekā 35 StudioPress motīviem. Turklāt jums būs arī 1 klikšķa rīki, lai iestatītu izstrādes, inscenēšanas un ražošanas vidi.

Uzvarētājs: WP dzinējs

WP Engine vs A2 Hostings – atbalsts un dokumentācija

Izmantojot savu sākuma plānu, WP Engine piedāvā tikai tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Atbalsts pa tālruni tiek nodrošināts ar viņu augstākiem plāniem. Un biļešu atbalsts tiek nodrošināts ar viņu pielāgotajiem speciālajiem serveru plāniem.

A2 Hostings nodrošina atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot 3 režīmus: tiešraides tērzēšana, tālrunis un e-pasts. Viņu spēcīgā zināšanu bāze soli pa solim izskaidro visu, kas jums jāzina par vietnes izveidošanu ar A2 Hostingu.

Uzvarētājs: A2 mitināšana

WP Dzinējs salīdzinājumā ar A2 mitināšanu – cenu noteikšana

Parastā WP Engine cena sākas no 35 USD mēnesī. Mēs esam vienojušies par darījumu ar WP Engine, tāpēc mūsu lietotāji saņems 20% atlaidi saviem plāniem. Nozīmē, jums jāmaksā tikai USD 28 mēnesī.

A2 Hosting lētā hostinga plāna cena sākas ar 3,92 USD mēnesī. Viņu VPS plāns sākas ar USD 5 mēnesī, pateicoties viņu nepārvaldītai VPS mitināšanas opcijai.

Uzvarētājs: A2 mitināšana

Atgādinājums – WP Engine un A2 mitināšana

Runājot par pārvaldītu WordPress mitināšanu, mēs uzskatām, ka labāks risinājums kopumā ir WP Engine.

Tomēr ideālā A2 hostinga un WP Engine klientu bāze ir pilnīgi atšķirīga.

Kamēr A2 Hostings koncentrējas uz sākuma līmeņa lietotājiem, WP Engine ir paredzēts noteiktiem klientu segmentiem, piemēram, izstrādātājiem, tirgotājiem, SMB, aģentūrām un uzņēmumiem.

Piemēram, izmantojot WP Engine, izstrādātāji var koncentrēties tikai uz izstrādi un dizainu, neuzņemoties atbildību par mitināšanas uzturēšanu. Tāpat tirgotāji var ātri izveidot un personalizēt savu vietni, izmantojot plašos iebūvētos rīkus.

Iesācējiem A2 hostings ir labāka izvēle, jo tas piedāvā lētākus plānus.

 • WP Dzinējs vs DreamHost
 • WP Dzinējs vs InMotion Hostings
 • WP Engine vs Liquid Web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs GreenGeeks

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko WordPress mitināšanu jūsu vietnei. Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu pilnīgo WP Engine pārskatu vai mūsu pilnu A2 hostinga pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map