WP Engine un DreamHost salīdzinājums (2020) – 1 skaidrs uzvarētājs!

wp motors vs sapnis


Vai vēlaties uzzināt atšķirību starp WP Engine un DreamHost? Jūs droši vien jau zināt, ka WP Engine un DreamHost ir 2 vispopulārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Bet kurš no tiem ir labāks?

Salīdzinājumā ar DreamHost un WP Engine mēs nedrīkstam palīdzēt jums izdomāt, kura ir labākā izvēle jūsu budžetam un vajadzībām..

WP Engine vs. DreamHost – pārskats

WP dzinējs

WP Engine ir viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Viņi lepojas ar iespaidīgu klientu sarakstu, tostarp Yelp, Asana, National Geographic, PBS un MyFitnessPal.

Papildus WordPress mitināšanai jūs arī bez maksas iegūsit izcilu piekļuvi vairāk nekā 35 StudioPress motīviem. Viņi arī nodrošina jūs ar veiktspējas un integrācijas risinājumu komplektu, lai izveidotu un attīstītu savu biznesu.

sapnis

Savukārt “DreamHost” ir veterāns lētā hostinga vertikālē. Tas tika dibināts 1996. gadā, pat pirms Google parādīšanās. Tagad viņi apkalpo vairāk nekā 1,5 miljonus vietņu, emuārus un lietojumprogrammas ar vairāk nekā 400 000 laimīgiem klientiem.

Tie piedāvā plašu mitināšanas iespēju klāstu, ieskaitot dalītu, WordPress, pārvaldītu WordPress, WooCommerce mitināšanu utt. Pats labākais, ka tie nodrošina nozares vadošo 97 dienu naudas atdošanas garantiju..

WP Engine vs DreamHost – lapas ātrums un Uptime

Kā pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, WP Engine nodrošina uzņēmuma līmeņa WordPress veiktspēju jūsu vietnei. Tikmēr DreamHost lietotājiem garantē 100% uptime.

Lai pārbaudītu, vai šie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji pilda savus solījumus, mēs nolēmām veikt dažus dažādus lapas ātruma un darbības laika testus WP Engine un DreamHost.

Zemāk ir ātruma pārbaudes rīki, kurus mēs izmantojām:

 • Pingdom
 • Slodzes ietekme
 • Bitcatcha

wpengine ātruma pārbaude

Saskaņā ar mūsu Pingdom ātruma testu mūsu WP Engine testa vietne tika ielādēta tikai 582 ms, kas ir ātrāk nekā 96% no visām pārbaudītajām vietnēm.

Sapņa ātruma pārbaude

Mūsu DreamHost testa vietne tika ielādēta 445 ms. kas ir ātrāk nekā 97% no visām pārbaudītajām vietnēm.

Pēc Pingdom testa mēs analizējām, vai mitināšanas serveri varētu izdzīvot trafika pieaugumu, izmantojot rīku Load Impact. Mēs nosūtījām dažus virtuālus lietotājus uz mūsu vietnēm un pakāpeniski izveidojām līdz 100 apmeklētājiem vienlaikus, lai redzētu, kā serveri darbosies.

wpengine loadimpact ātruma pārbaude

No mūsu testa jūs varat redzēt, ka tiešraides apmeklētāju skaitam nav bijusi negatīva ietekme uz mūsu WP Engine vietni.

dreamhost loadimpact pārbaude

Līdzīgi mūsu DreamHost vietne trafika pārsprieguma testa laikā bija stabila. Tiešo apmeklētāju skaitam nebija nekādas ietekmes uz viņu reakcijas laiku.

Pēc tam mēs ar Bitcatcha mēs veica pārbaudi, lai reģistrētu, kā mūsu mitināšanas serveri reaģēja no 8 dažādām ģeogrāfiskām vietām visā pasaulē.

wpengine bitcatcha servera reakcijas laiks

Saskaņā ar mūsu Bitcatcha testu mūsu WP Engine vietne tika novērtēta kā A, turpretī mūsu DreamHost vietne tika vērtēta kā A+.

sapņu spoks

Uzvarētājs: DreamHost

WP Engine vs. DreamHost – lietošanas ērtums

dreamhost pārvaldīt domēnus

DreamHost nāk ar tīmekļa vadības paneli, kas tika izstrādāts uz vietas. Viņi nepiedāvā cPanel savu mitināšanas kontu pārvaldīšanai, kas ir pārsteidzoši, jo tas ir populārākais vadības panelis tirgū.

Lai gan DreamHost vadības panelis ir intuitīvs, ir mazliet mācīšanās līknes, kas jāpārvar, ja esat jau pieradis lietot cPanel.

wpengine instalē

WP Engine apstrādā visas jūsu servera optimizēšanas tehniskās iespējas, lai uzlabotu veiktspēju. Jūs saņemat precīzi pielāgotu mitināšanas iestatījumu, kas ir īpaši izveidots WordPress vietņu darbībai. Vissvarīgākais ir tas, ka tie neļauj instalēt veiktspējas spraudņus, piemēram, kešatmiņas spraudņus un drošības spraudņus, jo tie var būt pretrunā ar iebūvētajām funkcijām.

Uzvarētājs: WP dzinējs

WP Engine vs. DreamHost – funkcijas

WP Engine ir uzņēmuma līmeņa mitināšanas platforma, kas padara publicēšanu ar WordPress ļoti vienkāršu. Tie piedāvā vairākas funkcijas, kas palīdz pilnveidot koda izvietošanu un vietņu migrāciju. Viņi arī sadarbojas ar Amazon Web Services un Google Cloud Platform, lai nodrošinātu ātri sasniedzamus laika periodus.

Apskatīsim dažas unikālas WP Engine pārvaldītās WordPress mitināšanas platformas funkcijas:

 • Piekļuve 35+ premium StudioPress tēmām bez papildu maksas.
 • Viena klikšķa rīks, lai vienkāršotu iestudēšanu, testēšanu un izvietošanu.
 • Bezšuvju integrācija ar iecienītākajām tiešsaistes lietotnēm.
 • Iegūstiet praktiskas iespējas, ko nodrošina Google Analytics, tieši sava WordPress administratora darbībā par WordPress veiktspēju, saturu un lietojumprogrammām.

Salīdzinot ar WP Engine, DreamHost ļoti lielā mērā ir sākuma līmeņa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs plašākai klientu bāzei. Viņu mitināšanas funkcijas pievilina plašo lietotāju bāzi, un tajos ietilpst neierobežots joslas platums, bezmaksas domēna vārds, vietņu veidotāji, viena klikšķa WordPress instalētājs utt..

Uzvarētājs: WP dzinējs

WP Engine ir iekļauts arī labāko emuāru hostinga uzņēmumu sarakstā.

WP Engine vs. DreamHost – atbalsts un dokumentācija

Izmantojot visus hostinga plānus, WP Engine nodrošina tiešu tērzēšanu 24 stundas diennaktī. Izmantojot augstāka līmeņa plānus, jūs varat izmantot atbalstu pa tālruni, un, izmantojot pielāgoto plānu, jūs saņemsiet biļešu atbalstu visu diennakti.

Viņu spēcīgā zināšanu bāze izskaidro katru vietnes veidošanas aspektu, izmantojot WP Engine.

Kaut arī DreamHost bieži reklamē atbalstu 24 stundas diennaktī, realitāte ir tāda, ka viņi piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot e-pasta biļetes. Tomēr paiet gandrīz viena diena, lai jūsu atbalsta pieprasījums tiktu atrisināts pa e-pastu, kas viņu reklāmas prasības labākajā gadījumā padara nederīgas. Tiešraides tērzēšanas atbalsts ir pieejams tikai plkst. 5–22 PST 7 dienas nedēļā. Lai gan ir pieejami atzvanīšanas pieprasījumi, jums ir jāveic vienreizējs maksājums par katru zvanu vai jāabonē mēneša plāns.

Uzvarētājs: WP dzinējs

WP Engine vs DreamHost – cenu noteikšana

WP Engine galvenokārt ir paredzēts īpašiem lietotāju segmentiem, piemēram, izstrādātājiem, tirgotājiem, SMB, aģentūrām un uzņēmumiem. Tie piedāvā konkurētspējīgas cenas, salīdzinot ar citiem populāriem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Pagely.

Tā kā DreamHost ir paredzēts sākuma līmeņa lietotājiem, viņi vēlējās, lai cenu noteikšana viņiem būtu pieņemama.

DreamHost dalītā WordPress mitināšanas ievada cena sākas ar 2,59 USD mēnesī. Viņu pārvaldītā WordPress mitināšanas cena sākas no 16,95 USD mēnesī.

No otras puses, WP Engine cenas sākas ar 28 USD. Tas ir par 20% zemāks par parasto cenu IsItWP lasītājiem.

Uzvarētājs: DreamHost

Atgādinājums – WP Engine pret DreamHost

Pēc mūsu salīdzināšanas mēs uzskatām, ka WP Engine ir labāks WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nekā DreamHost.

Lai gan DreamHost piedāvā arī pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu, tie ir īpaši paredzēti iesācēju līmeņa lietotājiem. Ja nopietni domājat par savu tiešsaistes biznesu un nedomājat tērēt vēl dažus dolārus, lai iegūtu izcilu mitināšanas platformu, tad vislabākais ir WP Engine.

Pats labākais – WP Engine komplektācijā ietilpst veiktspējas un izlūkošanas rīku komplekti, kas palīdz ātri ieviest izmaiņas savā aktīvajā vietnē un pilnveidot vietnes izaugsmi.

Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumus starp…

 • WP Dzinējs vs InMotion Hostings
 • WP Engine vs Liquid Web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Dzinējs vs A2 Hostings
 • WP Engine vs GreenGeeks

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja atrast jūsu vajadzībām vislabāk pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu. Ja jums patika šis raksts, iepazīstieties ar mūsu pilnīgo WP Engine pārskatu vai mūsu pilnu DreamHost pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map