11 geriausių 2020 m. Nemokamų interneto prieglobos paslaugų [Hostingas – 0 USD išlaidų]

geriausia nemokama interneto priegloba


Ieškai nemokamos interneto prieglobos paslaugų? Tada esate tinkamoje vietoje.

Šiame straipsnyje parodysime jums keletą geriausių nemokamų interneto prieglobos paslaugų rinkoje.

Prieš pasinerdami ir pradėdami lyginti nemokamas žiniatinklio prieglobos paslaugas, išnagrinėsime, ar nemokamas priegloba yra tinkamas sprendimas jūsų svetainei, kaip tai paveiktų jūsų buvimą internete ir kokia yra sugavimo galimybė?.

Nemokamos interneto prieglobos paslaugos pasirinkimas

Žmonės paprastai pasirenka nemokamą interneto prieglobos paslaugą tada, kai turi mažą biudžetą ir nenori išleisti nė cento internetiniam prieglobai. Tačiau nemokamas priegloba gali būti naudinga studentams, kuriems trūksta biudžeto. Nemokamas žiniatinklio priegloba studentams padeda jiems kurti naujas įmones ir kurti projektus, skirtus tik mokymuisi ir kvalifikacijos kėlimui.

Jau nekalbant apie tai, kad kažkas nemokama, tai visada yra sugavimo būdas ir nemokamas žiniatinklio priegloba nesiskiria.

Prieš pasirenkant nemokamą interneto prieglobos paslaugą, atmeskime vieną iš atkakliausių mitų apie svetainių prieglobą: žiniatinklio priegloba yra brangi.

Ar interneto svetainė yra tikrai brangi?

Daugelis žmonių pasirenka nemokamą interneto prieglobos paslaugą, nes, jų manymu, svetainės priegloba yra brangi ir neįtrauks į jų biudžetą.

Realybė yra tokia, kad kai jūs pradedate, galite pasirinkti patikimą pigią prieglobos paslaugą net ir už žemiausią kainą 2–4 USD per mėnesį. Kai kurios iš šių pigių hostingo kompanijų netgi siūlo nemokamą domeno vardą, SSL ir beveik 100% veikimo trukmės garantiją.

Tai reiškia, kad tik už 2 USD gausite viską, ko reikia norint sukurti svetainę nuo pat pradžių. Šios pigios prieglobos paslaugos net garantuoja, kad jūsų svetainė visada išliks internete, nes jos turi puikias veikimo garantijas.

Trumpai tariant, net jei turite ribotą biudžetą, galite rasti įperkamą ir jūsų reikalavimus atitinkantį žiniatinklio prieglobos planą..

Nemokama žiniatinklio priegloba – kas yra tas laimikis??

Svetainės priegloba tikrai kainuoja pinigus. Taigi, kaip žiniatinklio prieglobos įmonė gali nemokamai siūlyti savo paslaugas bankrutuodama? Ar yra kokių nors trūkumų renkantis nemokamą interneto prieglobos paslaugą??

 • Skelbimai: Norėdami užsidirbti pinigų, žiniatinklio prieglobos įmonės dažnai rodo skelbimus jūsų svetainės poraštėje. Jei norite pašalinti skelbimus, turėsite naujovinti į mokamą planą.
 • Apribokite srautą: Nemokama interneto prieglobos paslauga dažnai riboja srautą, o tai neleidžia augti jūsų verslui.
 • Užrakinti: Dėl nemokamos interneto prieglobos įmonės dažnai labai sunku perkelti savo svetainę į kitas platformas.

Jei nuoširdžiai, jums geriau būtų kurti savo svetainę naudojant pigią prieglobos paslaugą, kai tik pradedate. Manome, kad naudoti nemokamą interneto prieglobos paslaugą yra bloga idėja, nebent kuriate bandomąją svetainę.

Pirmiausia pažvelkime į geriausias interneto svetainių prieglobos paslaugas teikiančias įmones. Tada, jei vis dar nesate įsitikinę, parodysime jums geriausią Laisvas interneto prieglobos įmonės.

5 populiariausios beveik nemokamos interneto prieglobos įmonės

 1. „Bluehost“
 2. „SiteGround“
 3. „HostGator“
 4. „DreamHost“
 5. „iPage“

1. „Bluehost“

„bluehost-register-domain-name-free“

„Bluehost“ yra viena iš geriausių pigių hostingo paslaugų rinkoje. Tai taip pat oficialiai rekomenduoja „WordPress.org“. Su kiekviena nauja žiniatinklio prieglobos paskyra gausite nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL ir daugiau nei 60% nuolaidą žiniatinklio prieglobai..

Šiuo metu „Bluehost“ priegloba virš 2 milijonų svetainių visame pasaulyje. Nenorėtumėte praleisti šių palyginimų:

 • „Bluehost vs HostGator“
 • „Bluehost vs WP Engine“
 • „Bluehost vs Dreamhost“
 • „Bluehost vs iPage“
 • „Bluehost vs InMotion“ priegloba
 • „Bluehost vs GreenGeeks“
 • „Bluehost vs A2“ priegloba
 • „Bluehost vs Liquid Web“

Mes vedėme derybas dėl išskirtinio susitarimo su „Bluehost“ „IsItWP“ vartotojams, todėl jums reikėjo mokėti tik 2,75 USD per mėnesį.

Perskaitykite mūsų išsamią „Bluehost“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Bluehost“ šiandien!

2. „SiteGround“

svetainės aikštelė

Jei norite žiniatinklio prieglobos paslaugų, kurios nenukenčia dėl jūsų svetainės greičio, tuomet geriausias pasirinkimas gali būti „SiteGround“.

„SiteGround“ yra savybių turinti interneto prieglobos paslauga, suteikianti jums viską, ko reikia jūsų svetainei sukurti ir paleisti. Kaip ir „Bluehost“, jie taip pat yra „WordPress.org“ oficialiai rekomenduojami interneto prieglobos paslaugų teikėjai. Nepraleiskite palyginimų,

 • „SiteGround“ vs „HostGator“
 • „SiteGround“ ir „GreenGeeks“
 • „SiteGround“ vs „InMotion“ priegloba
 • „SiteGround“ vs „WPEngine“
 • „SiteGround“ vs „A2Hosting“
 • „SiteGround“ vs „DreamHost“
 • „SiteGround“ ir „iPage“
 • „SiteGround“ vs „Skystasis internetas“

„SiteGround“ siūlo pigų interneto prieglobos planą, kurio kaina siekia 3,95 USD per mėnesį.

Perskaitykite visą mūsų „SiteGround“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „SiteGround“ šiandien!

3. „HostGator“

hostgatorius

„HostGator“ atšaukia pigią prieglobos vietą naudodama savo starterio planus ir lengvą sąranką. „HostGator“ valdo daugiau nei 2 milijonus domenų vardų visame pasaulyje.

Galite išbandyti jų paslaugas nerizikingai 45 dienas ir, jei nesate visiškai patenkinti, galite gauti visą grąžinamąją išmoką. „HostGator“ apdovanojimus pelniusi palaikymo komanda yra prieinama visą parą, per tiesioginį pokalbį, telefonu ar el. Paštu. Peržiūrėkite šiuos palyginimus:

 • „HostGator“ vs „DreamHost“
 • „HostGator“ ir „GreenGeeks“
 • HostGator vs InMotion priegloba
 • „HostGator“ vs „WP Engine“
 • „HostGator“ vs „iPage“
 • „HostGator“ vs „Skystasis internetas“
 • HostGator vs A2 priegloba

Naudodamiesi „HostGator“ galite pradėti kurti savo svetainę už 2,78 USD per mėnesį, o tai yra daug.

Perskaitykite visą „HostGator“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „HostGator“ jau šiandien!

4. „DreamHost“

svajonių dvasia

„DreamHost“ yra pirmaujanti žiniatinklio prieglobos paslaugų įmonė, per pastaruosius 18 metų auginanti ir išlaikanti sėkmingą prieglobos verslą.

Turėdami pigių hostingo planų, gausite nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL šifravimą su „Let’s Encrypt“, „WordPress“ diegimo programos vienu spustelėjimu ir dar daugiau.

Naudodami „DreamHost“ galite sutaupyti iki 47% „WordPress“ prieglobos. Jų hostingo planai prasideda nuo 2,59 USD per mėnesį.

Perskaitykite mūsų išsamią „DreamHost“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „DreamHost“ šiandien!

5. „iPage“

ipage

„iPage“ yra turbūt pigiausia (tačiau vis dar patikima) bendrojo prieglobos vertikalės prieglobos paslauga. „iPage“ suteikia jums viską, ko reikia norint sukurti svetainę nuo nulio, pvz., svetainių kūrėją su tūkstančiais nemokamų šablonų, nemokamu domeno pavadinimu, nemokamu SSL sertifikatu ir 200 USD vertės skelbimų kreditų..

Galite prisiregistruoti „iPage“ nuo 1,99 USD per mėnesį.

Perskaitykite mūsų išsamią „iPage“ apžvalgą.

Pradėkite naudotis „iPage“ šiandien!

Geriausios visiškai nemokamos prieglobos svetainės

 1. Wix
 2. Weebly
 3. „WordPress.com“
 4. „Google“ svetainės
 5. „Google Cloud Platform“
 6. „Amazon“ žiniatinklio paslaugos

6. Wix

Wix

„Wix“ yra nemokama svetainių kūrėja, leidžianti greitai pradėti svetainę nuo pat pradžių. Geriausia „Wix“ tema yra tai, kad jums nereikia mokytis jokios techninės svetainės prieglobos. Galite tiesiog prisiregistruoti prie „Wix“ ir pradėti kurti svetainę, kurios visada norėjote naudodami „drag and drop“ kūrėją.

Nemokamas planas neleidžia jums naudoti tinkinto domeno vardo, pvz., IsItWP.com ar WPBeginner.com. Kaip atrodys jūsų svetainės URL: https://username.wixsite.com/sitename

Jei norite prijungti tinkintą domeno vardą, turėsite naujovinti į „premium“ paskyrą.

Perskaitykite mūsų išsamią „Wix“ apžvalgą ir sužinokite, kuo „Wix“ skiriasi nuo „WordPress“.

Pradėkite nuo „Wix“ šiandien!

7. Weebly

Weebly

„Weebly“ yra dar vienas populiarus nemokamų svetainių kūrėjas, kuris dabar yra „Square“ produktų rinkinio dalis. Nesvarbu, ar norite sukurti svetainę, ar internetinę parduotuvę, „Weebly“ suteikia galimybę ją lengvai sukurti per kelias minutes.

Nemokamas „Weebly“ planas leidžia sukurti pagrindinę svetainę. Jūsų nemokama svetainė bus talpinama internetiniame tinklalapyje weebly.com. Jūsų svetainėje poraštėje taip pat bus nuoroda „Weebly“.

Norėdami patobulinti papildomas funkcijas, pvz., Tinkintą domeno sąranką, el. Prekybos parduotuvę, svetainių statistiką ir el. Pašto rinkodarą, galite atnaujinti į priemokų planą.

Perskaitykite mūsų išsamią „Weebly“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Weebly“ šiandien!

8. WordPress.com

wordpress.com tinklaraščių platforma

„WordPress.com“ yra nemokama internetinių dienoraščių platforma, kuri padeda nuo pat pradžių lengvai susikurti tinklaraštį ar svetainę. Skirtingai nuo kitų nemokamų svetainių kūrėjų, „WordPress.com“ siūlo 3 GB talpos vietos, dešimtys nemokamų temų ir visos kitos svarbios funkcijos, apie kurias galite galvoti..

Nemokama svetainė bus talpinama „WordPress.com“ padomenyje ir bus labai optimizuota paieškos sistemoms.

Jų priemokų planas leidžia prisijungti pasirinktinį domeną ir netgi integruoti parduotuvę su savo „WordPress.com“ svetaine.

Pradėkite nuo „WordPress.com“ šiandien!

9. „Google“ svetainės

google svetainėse

„Google Sites“ yra „GSuite“ dalis ir suteikia galimybę sukurti labai tinkinamą svetainę bendradarbiaujant su komandos nariais. Kaip sako Vikipedija: tai yra „Google“ siūlomas struktūrizuotas wiki ir tinklalapių kūrimo įrankis.

Turėdami standartinę „Google“ paskyrą, galite nemokamai sukurti tiek „Google“ svetainių, kiek norite. Vienintelis dalykas yra tai, kad jūsų svetainė bus „Google“ domene, o svetainės adresas atrodys taip: sites.google.com/view/yoursite

Norėdami naudoti pasirinktinį domeno vardą, galite prisiregistruoti prie „GSuite“ paskyros.

Pradėkite nuo „GSuite“ ir „Google Sites“ šiandien!

10. „Google Cloud Platform“

„Google“ debesies platforma

„Google Cloud Platform“ yra vienas iš geriausių rinkoje siūlomų nemokamų prieglobos sprendimų.

Naudodami „Google Cloud Platform“ galite priglobti savo svetainę nemokamam bandymui, trunkančiam 12 mėnesių. Jie taip pat siūlo „Visada nemokamą“ pakopą, kuri suteikia ribotą prieigą prie daugelio bendrų GSP išteklių.

Tačiau atminkite, kad prisiregistruodami „Google“ prašo jūsų kredito kortelės informacijos, kad patikrintumėte savo tapatybę ir atskirtumėte realius klientus nuo robotų.

Pradėkite nuo „Google Cloud Platform“!

11. „Amazon“ žiniatinklio paslaugos

aws interneto priegloba

Jei norite priglobti statinę svetainę nemokamoje interneto prieglobos tarnyboje, tuomet galite apsilankyti „Amazon Web Services“ (AWS). AWS siūlo keletą skirtingų tipų nemokamų planų, tokių kaip „Visada nemokama“ ir 12 mėnesių nemokamos paskyros.

Nemokama AWS sąskaita gali būti geras sprendimas vartotojams, norintiems ištirti savo platformą ir įvaldyti techninius įgūdžius.

Pradėkite nuo AWS!

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums rasti geriausią nemokamą interneto prieglobos paslaugą jūsų svetainei.

Jei jums patiko šis straipsnis, taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų straipsnį apie svetainės įkūrimą ir skirtumą tarp bendro vs VPS vs dedikuoto prieglobos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map