Geriausias ekologiškas priegloba: 5 populiariausios ekologiškas interneto prieglobos įmonės

Geriausios ekologiškos kompanijos


Ar ieškote geriausių ekologiškų hostingo kompanijų?

Ekologiškos ar ekologiškos interneto prieglobos įmonės, norėdamos sustiprinti duomenų centrus, naudojasi atsinaujinančiais energijos ištekliais. Išskyrus tai, jis veikia taip pat, kaip ir tradicinės interneto prieglobos įmonės.

Šiandien duomenų centrai išmeta 2% viso pasaulio išmetamo anglies dvideginio ir tikimasi, kad iki 2040 m. Jie išaugs iki 14%, palyginti su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis. Jei esate gamtos mylėtojas, galbūt norėsite pasirinkti žalią prieglobos įmonė, įsipareigojanti sumažinti anglies pėdsaką.

Šiame straipsnyje mes pasidalysime mūsų pasirinktu geriausių ekologiškų prieglobos įmonių, skirtų aplinkos ir gamtos mylėtojams, sąrašu.

Kas yra ekologiškas priegloba?

Žalioji priegloba veikia kaip įprastas interneto prieglobos paslaugų teikėjas ir joje pateikiamos visos prieglobos funkcijų, kurios padeda jums sukurti ir paleisti jūsų svetainę, rinkinys. Tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad ekologiškame priegloboje naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai, o tai palieka mažiau anglies pėdsakų.

Žiniatinklio prieglobos serveriams reikalinga didžiulė energija serveriams, serverių valdymo patalpoms ir saugos sąrankai paleisti. Jei norite ekologiško aplinkos, energija naudojama iš vėjo jėgainių ar kitų atsinaujinančių energijos išteklių.

Pažvelkime į geriausias ekologiškų svetainių talpinimo įmones, kuriose galite priglobti savo svetainę.

1. „GreenGeeks“

„GreenGeeks“ ekologiškas priegloba

„GreenGeeks“ yra populiariausia ekologiškų interneto svetainių talpinimo įmonė rinkoje. Jie teigia, kad atsinaujinančios energijos pavidalu grąžins tinklui sunaudotą energiją 3 kartus.

„GreenGeeks“ priegloba siūlo pigų prieglobą, dedikuotų serverių prieglobą, VPS prieglobą ir perpardavinėtojų prieglobos planus. Pasirinkę lanksčią mastelio keitimo parinktį, galite pradėti nuo pigių serverių ir atnaujinti į didesnį planą pagal jūsų reikalavimus.

Taip pat gausite SSD saugyklų masyvus. Kadangi SSD nėra judančių dalių, įrodyta, kad jis pagerina jūsų svetainės našumą nei svetainė, kurioje naudojama įprasta HDD atmintinė. Be to, naudodamiesi jų klientų aptarnavimu visą parą, galite išspręsti iškilusias problemas.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų išsamią „GreenGeeks“ prieglobos apžvalgą!

Kaina: Pradinė kaina yra 2,95 USD per mėnesį. Su kiekvienu planu gausite nemokamą domeno vardą ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Pradėkite nuo „GreenGeeks“ dabar

2. „HostGator“

„HostGator“

„HostGator“ yra pirmaujanti ekologiškos prieglobos įmonė, galinti serverius naudoti atsinaujinančius energijos išteklius. Komplektuojama su vienu paspaudimu „WordPress“ diegimo programa, nemokamu svetainių kūrėju ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Dėl neribotos vietos diske ir pralaidumo galite būti tikri, kad jūsų žiniatinklio priegloba yra saugioje vietoje. Jis taip pat siūlo neribotas el. Pašto paskyras, kad galėtų nustatyti el. Laiškus didelėms komandoms.

„HostGator“ žiniatinklio priegloboje yra paprastas valdymo skydelis, skirtas valdyti jūsų svetainės išteklius. Be to, „WordPress“ vartotojai gauna nemokamus reklamos kreditus ir tinklaraščių įrankius, kad jūsų svetainė būtų aukštesnio lygio.

Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte peržiūrėti mūsų „HostGator“ prieglobos apžvalgą.

Kaina: Pradinė kaina yra 2,08 USD per mėnesį. Kiekviename plane yra nemokamas domeno vardas, nemokamas SSL sertifikatas ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Pradėkite naudotis „HostGator“ dabar

3. „InMotion“ talpinimas

„InMotion“ talpinimas

„InMotion Hostingas“ yra aukščiausios kokybės ekologiškų paslaugų įmonė, valdanti ekologiškus duomenų centrus. Jie naudoja pažangųjį žaliojo aušinimo metodą, kuriam reikia mažiau energijos šaltinių.

Prieglobos įmonė taip pat bendradarbiavo su Medžiai ateičiai pasodinti 5000 medžių kaip savo ekologinės strategijos dalį. „InMotion Hostingas“ daugiausia dėmesio skiria atsinaujinantiems ir daugkartiniams energijos šaltiniams, naudojamiems jų serveriuose.

Be to, jūs gaunate greitą interneto prieglobą, neribotą pralaidumą, nemokamą svetainių perkėlimą, automatinį atsarginį papildinį ir nemokamą „Jetpack“ licenciją. Naudodamiesi 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymu, visada galite rasti ką nors, kas padėtų nustatyti jūsų svetainę.

Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte peržiūrėti mūsų išsamią „InMotion Hosting“ apžvalgą.

Kaina: „IsItWP“ vartotojai gali gauti 4,99 USD nuolaidą per mėnesį. Be to, gausite neribotas domeno prekės ženklo el. Pašto paskyras, „BoldGrid“ puslapio kūrimo priemonę ir 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Gaukite „InMotion“ prieglobą dabar

4. „DreamHost“

„DreamHost“

„DreamHost“ yra greita ir patikima ekologiškų paslaugų įmonė. Ji siūlo ekologišką ir ekologišką prieglobos aplinką, apsaugančią gamtą nuo kenksmingų energijos šaltinių.

Jų duomenų centruose naudojama labai efektyvi aušinimo infrastruktūra, energiją taupantys procesoriai ir atsinaujinanti energija. Jie taip pat eksploatuoja savo darbo vietas su pažangiomis šviesos valdymo sistemomis, CFL apšvietimu ir sertifikuotomis priemonėmis.

Pažvelgę ​​į jų žiniatinklio prieglobos ypatybes, „DreamHost“ teikia dedikuotus serverių, VPS ir „WooCommerce“ prieglobos planus. Jį nesunku nustatyti, todėl norint greitai paleisti svetainę, reikalingas įmontuotas svetainių kūrėjas.

Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte peržiūrėti mūsų išsamią „DreamHost“ prieglobos apžvalgą.

Kaina: Pradinė kaina yra 2,59 USD per mėnesį. Papildomos privilegijos apima nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir 97 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Gaukite „DreamHost“ dabar

5. A2 talpinimas

A2 talpinimas

A2 priegloba yra dar viena populiari ekologiškų paslaugų prieglobos įmonė su ekologiška ir gamtai nekenksminga serverių aplinka. Jį teikia įvairių tipų žiniatinklio priegloba, įskaitant pigią prieglobą, dedikuoto serverio prieglobą, perpardavėjų prieglobą, bendrą prieglobą, VPS prieglobą ir „Windows“ prieglobą.

Jie taip pat teikia valdomą „WordPress“ prieglobos sprendimą, o tai reiškia, kad galite pasikliauti jų komanda kurdami „WordPress“ svetaines, ir galėsite sutelkti dėmesį į savo verslo augimą.

Gaunate iš anksto sukonfigūruotus saugos ir greičio parametrus, kad pranoktumėte konkurentus. A2 priegloba suteikia automatinį „WordPress“ diegimą, tai reiškia, kad galite pasirinkti temą ir pradėti dirbti iš karto.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų išsamią „A2 Hosting“ apžvalgą.

Kaina: Pradinė kaina yra 3,92 USD per mėnesį. Taip pat gausite nemokamą svetainių perkėlimą, nemokamą SSL sertifikatą ir bet kuriuo metu suteiktą pinigų grąžinimo garantiją.

Pradėkite nuo „A2“ prieglobos dabar

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias ekologiškų svetainių talpinimo įmones. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą, kaip nemokamai gauti „StudioPress“ temas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map