Geriausios 2020 m. Elektroninės prekybos prieglobos įmonės (tikros apžvalgos)

geriausios el. prekybos prieglobos paslaugos


Ieškai geriausios el. Prekybos prieglobos paslaugos savo internetinei parduotuvei? Norėdami savo klientams suteikti greitą apsipirkimo patirtį, jūsų elektroninės komercijos priegloba turi būti suderinta su aukštu našumu.

Net 1 sekundės vėlavimas gali sumažinti konversijas 7 procentais, todėl labai svarbu pasirinkti geriausią elektroninės komercijos prieglobą, kuri nepakenktų greičiui ar našumui. Šiame straipsnyje mes supažindinsime jus su geriausiomis elektroninės prekybos prieglobos įmonėmis, kurios prižiūri jūsų internetinę parduotuvę.

Tinkamo el. Prekybos prieglobos pasirinkimas

El. prekybos parduotuvių platformos gali būti daug išteklių reikalaujančios programos. Jei jie nebus optimizuoti, jie sunaudos daugiau serverio išteklių, sulėtindami visą jūsų parduotuvę; o tai, savo ruožtu, neigiamai veikia jūsų esmę.

Priegloba gali būti ne jūsų kompetencijos sritis, tačiau, kaip el. Prekybos prekybininkui, svarbu žinoti, ko iš pat pradžių turėtumėte tikėtis iš standartinės el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjo..

 • Įdiegimas vienu paspaudimu: patikrinkite, ar jūsų el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjas palaiko mėgstamos el. Prekybos programos įdiegimą vienu paspaudimu.
 • SSL sertifikatas: SSL leidžia apsaugoti klientų duomenis, kai jie perduodami į interneto serverį ir iš jo.
 • PCI laikymasis: Pirmasis žingsnis siekiant įvykdyti PCI (Payment Card Industry) standartą yra įdiegti SSL sertifikatą. Be SSL, turėsite saugiai priglobti savo internetinę parduotuvę pas PCI suderinamą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, kad galėtumėte priimti mokėjimus kredito kortele..
 • Atnaujinimai ir atsarginės kopijos: Pasirinkite prieglobos paslaugų teikėją, kuris siūlo atsargines kopijas, kai jums jų reikia, kad blogiausiu atveju galėtumėte grąžinti savo duomenis į įprastą etapą..

7 geriausios e-komercijos hostingo paslaugos

 1. „SiteGround Cloud“
 2. „BigCommerce“
 3. WP variklis
 4. Shopify
 5. „Bluehost WooCommerce“
 6. „HostGator“ debesis
 7. Skystas interneto VPS

1. „SiteGround Cloud“ – pigi el. Prekybos priegloba

svetainių debesų priegloba

„SiteGround“ yra viena iš pirmaujančių elektroninės komercijos prieglobos paslaugų teikėjų, teikianti daugiau nei 1,9 milijono domenų visame pasaulyje. Nors galite pradėti el. Prekybos parduotuvę naudodamiesi bet kuriuo iš jų žiniatinklio prieglobos planų, rekomenduojame jų debesų prieglobos arba „WooCommerce“ prieglobos parinktis..

Jų debesų prieglobos paslauga yra optimizuota populiariausioms el. Prekybos programoms, tokioms kaip „Magento“; ir svetainių kūrimo programas, pvz., „WordPress“. „SiteGround“ „Cloud“ priegloba yra geriausias pasirinkimas, jei norite sukurti išteklių reikalaujanti e-komercijos parduotuvė. Nors „WooCommerce“ prieglobos plane siūloma 10 GB talpos žiniatinklyje, jų debesies plane numatyta 40 GB saugykla.

Taip pat galite sukurti el. Prekybos parduotuvę su jų „WooCommerce“ prieglobos parinktimi, kuri yra pigi ir suteikia jums bendro tipo prieglobos aplinką..

Be to, patikrinkite el. Prekybos prieglobos palyginimus,

 • „SiteGround“ vs „HostGator“
 • „SiteGround“ vs „WPEngine“
 • „SiteGround“ vs „Skystasis internetas“
 • „SiteGround“ vs „Bluehost“

Kainodara: 80 USD per mėnesį

Perskaitykite visą mūsų „SiteGround“ apžvalgą »

2. „BigCommerce“ – priglobta el. Prekybos prieglobos platforma

didžioji prekyba
„BigCommerce“ yra priglobta platforma e-komercijos parduotuvėms ir internetinėms prekyvietėms kurti. Skirtingai nuo kitų el. Prekybos prieglobos sprendimų, „BigCommerce“ nereikalauja, kad žinotumėte internetinės parduotuvės kūrimo techninius reikalavimus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisiregistruoti gauti „BigCommerce“ prieglobos planą, sukurti ir išvardyti savo produktus bei pradėti pardavinėti juos savo klientams..

Palyginus su „Shopify“, „BigCommerce“ suteikia daugiau nefunkcinių funkcijų, tokių kaip jų SEO parinktis. Jei esate auganti įmonė, greičiausiai aukso planas bus jums tinkamiausias pasirinkimas, nes tai suteikia galimybę neribotam produktui, saugyklai ir pralaidumui.

Jūs netgi galite integruoti „BigCommerce“ į savo „WordPress“ svetainę. Tokiu būdu galite tvarkyti savo turinį naudodami „WordPress“ ir valdyti el. Prekybos parduotuvę naudodami „Bigcommerce“ paskyrą. Be to, patikrinkite šį „BigCommerce“ ir „WooCommerce“ palyginimą.

Kainodara: 29,95 USD per mėnesį

3. WP variklis – valdoma el. Prekybos priegloba

WP variklis
„WP Engine“ yra į „WordPress“ orientuota valdoma prieglobos paslaugų teikėja. Skirtingai nei įprastas valdomas el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjas, „WP Engine“ siūlo našumo ir integravimo sprendimų rinkinį, skirtą kurti ir diegti aukštos kokybės el. Prekybos parduotuves..

„WP Engine“ bendradarbiauja su „Amazon Web Services“ ir „Google Cloud Platform“, kad padėtų jums sukurti žaibišką, keičiamą mastelį turinčią el. Prekybos parduotuvę su „WordPress“..

Taip pat norėtumėte sužinoti mūsų palyginimus,

 • „WP Engine vs DreamHost“
 • „WP Engine vs InMotion“ priegloba
 • WP variklis prieš skystą internetą
 • „WP Engine vs iPage“
 • „WP Engine vs A2“ priegloba
 • „WP Engine vs GreenGeeks“

Kainodara: 24,50 USD per mėnesį (paprastai 35 mėn.)

Perskaitykite visą mūsų „WP Engine“ apžvalgą »

4. „Shopify“ – teikiamos el. Prekybos priegloba

apsipirkti

Kaip ir „BigCommerce“, „Shopify“ taip pat yra priglobta el. Prekybos platforma, leidžianti pradedantiesiems prekybininkams pradėti elektroninės prekybos verslą. „Shopify“ siūlo patrauklesnes temas nei konkurentai.

„Shopify“ naudojimo pranašumai palyginti su kitais elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėjais yra šie:

 • Greitai ir lengvai sukurkite apsvaiginimo parduotuvę, nežinodami apie elektroninės komercijos prieglobos technines savybes.
 • Augant verslui, nereikia jaudintis dėl eismo nutraukimo. Galite lengvai atnaujinti aukštesnį pažangių funkcijų planą.
 • „Shopify“ palaiko kelis mokėjimo šliuzus, kad galėtų priimti mokėjimus internetu.

Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų išsamų „Shopify“ alternatyvų ir konkurentų sąrašą.

Kainodara: 29 USD per mėnesį

Jūs netgi galite integruoti „Shopify“ su „WordPress“.

Perskaitykite mūsų išsamią „Shopify“ apžvalgą »

5. „Bluehost WooCommerce“

„Bluehost WooCommerce“ talpinimo planas

Jei norite sukurti el. Prekybos parduotuvę, kurią maitina „WordPress + WooCommerce“, tada pasirinkite „Bluehost“ „WooCommerce“ prieglobos planą. Naudodami „Bluehost“ galite sukurti visiškai pritaikomą internetinę parduotuvę, kurią maitina „WooCommerce“.

Visuose planuose yra automatinis „WooCommerce“ spustelėjimas vienu spustelėjimu, 1 nemokamas domeno vardas ir specialus IP adresas. Jie taip pat siūlo nemokamą internetinę parduotuvę, kuria būtų galima paskambinti.

Norėtumėte perskaityti mūsų straipsnius:

 • „Bluehost vs HostGator“
 • „Bluehost vs WP Engine“
 • „Bluehost vs Dreamhost“
 • „Bluehost vs InMotion“ priegloba
 • „Bluehost vs iPage“
 • „Bluehost vs GreenGeeks“
 • „Bluehost vs A2“ priegloba
 • „Bluehost vs Liquid Web“

Kainodara: 6,95 USD per mėnesį (paprastai 13,99 USD / mėn.)

Perskaitykite visą „Bluehost“ apžvalgą »

6. „HostGator Cloud“ – augančių parduotuvių el. Prekybos priegloba

hostgator debesies priegloba

„HostGator Cloud“ priegloba yra bene geriausia e-komercijos prieglobos paslauga augančioje internetinėje parduotuvėje. Jų debesų priegloba įgalina žaibiškai apdoroti dinaminės el. Prekybos užklausas.

„HostGator Cloud“ priegloba taip pat yra keturis kartus labiau keičiama nei bendrai naudojama priegloba, o tai yra didelis pliusas augančioms internetinėms parduotuvėms. Kai tikitės didelio srauto į internetinę parduotuvę, vos keliais paspaudimais galite padidinti debesies išteklius..

Galite patikrinti el. Prekybos prieglobos palyginimus:

 • „HostGator“ ir „WP ​​Engine“
 • „HostGator“ ir „Skystasis internetas“

Kainodara: 4,95 USD per mėnesį (45% nuolaida)

Perskaitykite visą „HostGator“ apžvalgą »

7. Skystas žiniatinklio VPS – įmonės lygio el. Prekybos priegloba

skysto interneto vps

„Liquid Web“ yra visiškai valdomas prieglobos paslaugų teikėjas, siūlantis prieglobą įmonės lygiu tokiomis kainomis, kokias galite sau leisti. Norėdami pradėti internetinę parduotuvę, rekomenduojame pasirinkti jų VPS talpinimo planą.

Visi prieglobos planai pateikiami su vienu paspaudimu įdiegtais populiariausiais el. Prekybos paketais, tokiais kaip „Magento“, „Prestashop“, „Open Cart“ ir „X-Cart“. Jie užtikrina, kad jūsų e-komercijos svetainė atitinka PCI standartus.

Arba galite pasirinkti jų „WooCommerce“ prieglobos parinktį, jei norite sukurti el. Prekybos parduotuvę „WordPress“ + „WooCommerce“.

Kainodara: 59 USD per mėnesį

Perskaitykite visą mūsų „Skystas žiniatinklis“ apžvalgą »

Paaiškinimas: geriausios el. Prekybos prieglobos įmonės

Po mūsų apžvalgos manome, kad „SiteGround Cloud“ priegloba yra geriausias pasirinkimas daugelyje el. Prekybos parduotuvių. „SiteGround Cloud“ priegloba siūlo viską, ko reikia, kad jūsų internetinė parduotuvė veiktų ir veiktų. Jų verslo klasės prieglobos paslauga netgi leidžia atnaujinti serverio išteklius srauto padidėjimo metu ir nereikia iš naujo paleisti kompiuterio.

Jei verčiau eikite į priglobtą el. Prekybos platformą, tada geriausias pasirinkimas gali būti „BigCommerce“. Tai ne tik suteikia daugiau galimybių nei konkurentai, bet ir neima operacijų mokesčių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map