Žiniatinklio prieglobos centras

interneto prieglobos centro logotipas


„Web Hosting Hub“ tinklaraštininkams ir mažoms įmonėms teikia prieinamą interneto prieglobą. Įkurtas 2010 m., Pagrindinis „Web Hosting Hub“ tikslas yra teikti lengvai nustatomas ir prieinamas interneto prieglobos paslaugas. „IsItWP“ vartotojai gauna iki 56% nuolaidą žiniatinklio prieglobos planams.

Bendras įvertinimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Mūsų ekspertų apžvalga, kurią pateikė Shahzad Saeed:

„Web Hosting Hub“ siūlo prieinamus ir lengvai nustatomus interneto prieglobos planus pradedantiesiems ir mažoms įmonėms. Jie suteikia jums viską, ko reikia norint greitai ir lengvai sukurti savo svetainę.

Visi jų prieglobos planai yra sukurti atsižvelgiant į vieną tikslą: kad pradedantiesiems būtų lengva paleisti savo svetainę be varginančių konfigūracijų. Pvz., Užsiprenumeruodami prieglobos planą, jums bus suteikta galimybė iš anksto įdiegti „WordPress“, „BoldGrid“ ir „PretaShop“ į savo prieglobos paskyrą, todėl jums nereikės jų diegti rankiniu būdu. Tai reiškia, kad net jei esate visiškai „WordPress“ pradedantysis, galite greitai pradėti naudotis savo svetaine.

Įsigiję jūsų prieglobos paskyrą, palaikymo komanda paaiškins, kaip susikurti paskyrą nemokamame asmeniniame „boarding“ sesijoje. Be to, visi jų interneto prieglobos planai suteikia nemokamų 150 USD vertės reklamos kreditų, kad padidintumėte kokybišką srautą ir išplėtotumėte savo verslą.

Be bendro naudojimo, „Web Hosting Hub“ taip pat siūlo „WordPress“ prieglobą, kuri „WordPress“ svetainėms suteikia daug aukštesnį saugumo lygį. Visi planai pateikiami naudojant SSH prieigą, kuri leidžia prieiti prie serverio naudojant komandinę eilutę. Tokiu būdu galite valdyti savo prieglobos sąskaitą greičiau, nei gali pateikti grafinė vartotojo sąsaja.

 • Lengvai nustatomas priegloba
 • Nemokama SSD saugykla
 • Nemokamas „WordPress“ pagrįstas svetainių kūrėjas
 • 90 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Įprasta kaina 8,99 USD / mėn., Bet mūsų vartotojai moka 3,99 USD / mėn!
 • Pradėkite naudotis „Web Hosting Hub“ šiandien!

Pigus hostingo įvertinimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Mūsų ekspertų apžvalga, kurią pateikė Shahzad Saeed:

Pigūs „Web Hosting Hub“ prieglobos planai labiausiai tinka tinklaraščiams ir smulkaus verslo svetainėms. Jų draugiška palaikymo komanda padeda išsiaiškinti visus prieglobos paskyros nustatymo aspektus asmeniniu įlaipinimo pokalbiu. Visada galite pasikliauti jų palaikymo JAV komanda komanda, visą parą.

Visi pigūs prieglobos planai pateikiami kartu su populiarių svetainių scenarijų, tokių kaip „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“ ir kt., Diegimo vienu spustelėjimu diegėjais. Visuose planuose taip pat yra neribotas el. Pašto adresas ir neribota el. Pašto saugykla..

„Web Hosting Hub“ saugojimui vietoj standartinių besisukančių diskų naudoja tvirtus nurodytus diskus (SSD). Šie diskai pagerina skaitymo / rašymo greitį ir padeda jūsų svetainei atlikti beveik 20 kartų greičiau nei tai būtų įprastuose diskuose.

„Web Hosting Hub“ serveriai yra apsaugoti suPHP šifravimu ir patobulintomis ugniasienėmis. Kartu su nemokamu domeno vardu galite gauti ir nemokamą SSL sertifikatą savo svetainei. Turėdami savo svetainės SSL sertifikatą, šalia URL galite parodyti žalios spynos piktogramą, kad lankytojai žinotų, jog jūsų svetainė yra saugi. Jei savo svetainėje turite saugos rodiklį, lankytojai labiau linkę pasitikėti jumis ir labiau linkę užsiimti verslu.

„Web Hosting Hub“ taip pat suteikia neribotą disko saugyklą ir pralaidumą. Tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl išteklių pabaigos. Vietoj to, jūs galite sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu jūsų verslui. Nors ištekliai yra reklamuojami kaip neriboti, realybė yra tokia, kad jūs privalote naudoti išteklius mažos interneto svetainės veikimui. Jei viršysite naudojimą, jūsų gali būti paprašyta atnaujinti savo planą.

Jei jūsų svetainė yra priglobta kitoje platformoje, ją galite nemokamai perkelti į „Web Hosting Hub“. Bendrovė siūlo NEMOKAMĄ „cPanel“ ir svetainių perkėlimą be jokios prastovos.

 • cPanel valdymo pultas
 • Nemokamas SSL ir SSD
 • Neribota vieta diske, pralaidumas ir el. Paštas
 • 24 valandas per parą JAV teikiama techninė pagalba
 • Įprasta kaina 8,99 USD / mėn., Bet mūsų vartotojai moka 3,99 USD / mėn!
 • Pradėkite naudotis „Web Hosting Hub“ šiandien!

„WordPress“ prieglobos įvertinimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Mūsų ekspertų apžvalga, kurią pateikė Shahzad Saeed:

„Web Hosting Hub“ serveriai yra optimaliai sukonfigūruoti, kad jūsų „WordPress“ svetainės būtų įkeltos greičiau. Jų serveriai palaiko naujausias „MySQL 5“ ir „PHP 5“ versijas ir yra sukonfigūruoti naudoti PHP talpyklą siekiant geriausio našumo.

Be išankstinio „WordPress“ diegimo, jūsų „WordPress“ prieglobos plane yra nemokamas „WordPress“ pagrindu sukurtas „drag and drop“ svetainių kūrėjas „BoldGrid“. „BoldGrid“ leidžia greitai paleisti savo naują svetainę, net jei neturite ankstesnės patirties su „WordPress“.

Turėdami „Nitro“ arba „Dynamo“ planą, galite pasirinkti norimą duomenų centrą, kuriame dažniausiai įsikūrę jūsų idealūs klientai. Pasirinkus artimiausią duomenų centrą, sumažėjo krovimo laikas. „Web Hosting Hub“ yra dvi duomenų centro vietos, esančios rytinėje ir vakarinėje pakrantėse.

Nors patys galite susikurti tinkintą svetainę naudodami „BoldGrid“ kūrėją, kai kurie vartotojai renkasi pasamdyti dizainerį, kad sukurtų pasirinktinę „WordPress“ temą. Tiems vartotojams „Web Hosting Hub“ taip pat siūlo pasirinktinių žiniatinklio dizaino paketų asortimentą ir pirmaisiais metais apima daugybę nemokamų naujinių..

Kai jums prireiks pagalbos, draugiška JAV įsikūrusi palaikymo komanda jums padės 24/7/365 telefonu, tiesioginiu pokalbiu ar el. Paštu..

 • Iš anksto įdiegta „WordPress“
 • Svetainės sąranka su asmeniniu skambučiu
 • „WordPress“ optimizuoti serveriai
 • SSH prieiga
 • Įprasta kaina 8,99 USD / mėn., Bet mūsų vartotojai moka 3,99 USD / mėn!
 • Pradėkite naudotis „Web Hosting Hub“ šiandien!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map