Skystas internetas

logotipas „liquidweb“


„Liquid Web“ yra pirmaujanti valdoma prieglobos įmonė rinkoje. Jų prieglobos paslaugos yra specialiai optimizuotos tokioms populiarioms programoms kaip „WordPress“, „WooCommerce“, „premium“ verslo el. Laiškams ir dar daugiau. Kaip „IsItWP“ vartotojas, gausite išskirtinę 33% nuolaidą su savo „Liquid Web“ planais.

Bendras įvertinimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 4,8 / 5,0

Skystos interneto peržiūra: ar tai geriausiai tvarkoma „WordPress“ priegloba?

skysto žiniatinklio valdomo prieglobos peržiūra

„Liquid Web“ yra vienas iš pirmaujančių valdomų prieglobos paslaugų teikėjų rinkoje. Jie teikia efektyvią valdomą interneto prieglobos infrastruktūrą, kad galėtų naudoti jūsų svetainę ar žiniatinklio programą. Jų prieglobos paslaugos yra optimizuotos populiarioms programoms, įskaitant „WordPress“, „WooCommerce“, „premium“ verslo el. Paštą ir dar daugiau.

„Liquid Web“ uždirba geriausiai valdomas žiniatinklio prieglobos reitingas yra tas, kad jie siūlo pasirinktinių serverių grupes, kurios yra optimizuotos populiarioms programoms. Jie taip pat padeda valdyti viską, todėl jums nereikia tvarkyti jokių serverio optimizavimo ir priežiūros techninių priemonių, kurios suteikia ramybę. Skirtingai nuo tradicinių prieglobos paslaugų teikėjų, jie siūlo tik valdomas prieglobos paslaugas VPS ir dedikuotiems serveriams.

Turėdami valdomus „WordPress“ prieglobos planus, gausite pasirinktinį valdymo skydelį, skirtą valdyti kelias „WordPress“ svetaines. Su kiekvienu kitu planu galite pasirinkti „cPanel“ / WHM arba „Plesk“. Nesvarbu, kokius planus naudojate, jie yra labai patikimi ir lankstūs, todėl galite paleisti savo svetaines ir programas taip, kaip norite, be srauto apribojimų..

Neseniai „Liquid Web“ pradėjo valdytą „WooCommerce“ prieglobos paslaugą, leidžiančią sukurti daug išteklių reikalaujančią el. Prekybos parduotuvę, neišleidžiant pinigų ir išteklių optimizuojant serverius. Kitaip nei kiti „WooCommerce“ prieglobos paslaugų teikėjai, „Liquid Web“ sukūrė atskirą „WooCommerce“ lentelių rinkinį, skirtą tvarkyti ir saugoti užsakymų duomenis, kad padidintų serverio našumą..

 • Nėra puslapio peržiūros ar srauto apribojimų
 • Visa prieiga prie duomenų bazės ir serverio
 • Automatiniai papildinių atnaujinimai
 • Sustojimo svetainė
 • Įprasta kaina 29 USD / mėn., Bet mūsų vartotojai moka 19,33 USD / mėn!
 • Pradėkite nuo „Liquid Web“ dabar!

Dedikuoto prieglobos įvertinimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Skystosios žiniatinklio prieglobos peržiūra

skysto žiniatinklio valdomų dedikuotų serverių peržiūra

Pritaikomi skysto interneto vieno nuomininko serveriai užtikrina neperšaunamą saugumą ir greitą jūsų svetainės ar programos greitį. Visi dedikuotų serverių prieglobos planai yra visiškai pritaikomi ir galimi tiek su „Linux“, tiek su „Windows“.

Prenumeruodami tam skirtą serverio planą, „Liquid Web“ leidžia pasirinkti iš trijų skirtingų duomenų centrų, taigi galite pasirinkti artimiausią, kuriame yra jūsų tikslinė auditorija, o tai gali sutrumpinti jūsų serverio reakcijos laiką.

Naudodami „Liquid Web“ skirtą prieglobą, gausite mažiausiai 16 GB RAM, 5 TB pralaidumo, 2 x 250 GB SSD pagrindinės atminties ir 1 TB SATA atsarginį diską..

Skirtingai nuo kitų dedikuotų serverių prieglobos paslaugų, „Liquid Web“ savo dedikuotus serverius gali aprūpinti greitai, kai tikrinamas užsakymas. Kai jūsų užsakymas bus patvirtintas, jie sukurs ir įdiegs serverį per 24–48 valandas.

Jei nesate tikras, kuris dedikuoto serverio prieglobos planas yra tinkamas atsižvelgiant į jūsų unikalius poreikius, galite susisiekti su jų prieglobos patarėjais, kad gautumėte jums labiausiai tinkantį prieglobos sprendimą..

Jie neima jokių nustatymo mokesčių iš jokių dedikuotų serverių planų. Jei reikia, galite tinkinti norimą valdymo lygį.

 • Gaukite individualiai pritaikytą serverį
 • 100% tinklo ir maitinimo Uptime SLA
 • Tinkinkite norimą valdymo lygio lygį
 • Integruoti atsarginiai diskai
 • Kainos prasideda nuo 199 USD / mėn.
 • Pradėkite nuo „Liquid Web“ dabar!

VPS įvertinimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Skystosios interneto VPS talpinimo apžvalga

skysto žiniatinklio valdomos VPS talpinimo peržiūra

Skystosios interneto debesies VPS priegloba yra geriausias pasirinkimas, jei jums reikia valdomo dedikuoto serverio valdymo, tačiau nepateisinate, kad turite savo. „Liquid Web“ VPS prieglobos planas nepriklausomo šaltinio reitinge yra Nr. 1.

VPS prieglobos planai suteikia lengvą serverio išteklių mastelį, kai tik jų norite. Taip pat turėsite visišką šakninę prieigą prie savo serverio. Jei pasirinksite valdymo skydelį, galėsite lengvai sukonfigūruoti bet kokius PHP parametrus ir versijas.

Turėdami „Liquid Web“ VPS talpinimo planus, gausite mažiausiai 40 GB SSD disko įrenginį, 5 TB pralaidumą ir 2 vCPU. Taip pat galite patobulinti savo prieglobą naudodami daugybę skirtingų priedų, tokių kaip apkrovos balansoriai, VPN, ugniasienės, integruotos atsarginės kopijos ir kt..

Nepriklausoma trečiosios šalies debesų analizės įmonė „Cloud Spectator“ pranešė, kad „Liquid Web“ VPS talpinimo planai yra greitesni nei „AWS“, „Rack Space“ ir „Digital Ocean“. Jie taip pat siūlo serverio stebėjimą realiuoju laiku ir 100% tinklo ir galios SLA.

Geriausia, kad „Liquid Web“ palaiko savo pažadą, kad garantuoja geriausias pramonės garantijas. Jei susidurtumėte su prastova, gausite prieglobos kreditų, kurių vertė 10 kartų didesnė nei jūsų svetainė nebuvo naudojama. Naudodamiesi VPS platforma, galite įdiegti bet kokią pagrindinę OS, pvz., „CentOS 6“ ar „7“, „Ubuntu“, „Debian 8“ ir kt..

Jums nebus leidžiama įdiegti pasirinktinės operacinės sistemos savo VPS paskyroje. Jei jums reikia įdiegti pasirinktinę operacinę sistemą, jūsų bus paprašyta pasirinkti dedikuoto serverio prieglobos planą. Apskritai „Liquid Web“ debesies VPS priegloba siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį.

 • Visiškai valdomas VPS priegloba
 • Paprastas serverio išteklių mastelio keitimas
 • Integruotos atsarginės kopijos
 • Išplėstinė serverio sauga
 • Kainos prasideda nuo 59 USD / mėn.
 • Pradėkite nuo „Liquid Web“ dabar!

„WordPress“ prieglobos įvertinimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Skystos žiniatinklio valdomos „WordPress“ hostingo apžvalga

skystas internetinis susitarimas

Jei jums reikia valdomo „WordPress“ prieglobos, kuri ne tik atnaujina jūsų „WordPress“ diegimą, bet ir įdiegtus papildinius, tada turite pasirinkti vieną iš valdomų „Liquid Web“ prieglobos planų..

Norėdami išvengti bet kokių konfliktų, „Liquid Web“ automatiškai atnaujina visus papildinius atskiroje aplinkoje. Jei viskas klostysis gerai, jie atnaujins jūsų gamybos vietą.

Jie bendradarbiauja su „iThemes“ ir teikia jums „iThemes Sync Pro“ – aukščiausios kokybės paslaugą, kuri stebi visų jūsų svetainių veikimą ir prastovas, „Google Analytics“ duomenis ir tikrina jūsų įrašų SEO būseną vienoje vietoje be jokių papildomų mokesčių . „iThemes Sync Pro“ yra įtrauktas į ar aukštesnį profesionalų planą.

Tvarkomuose „Liquid Web“ „WordPress“ prieglobos planuose yra daug unikalių funkcijų, padedančių taupyti laiką.

Pvz., Jei norite naudoti tuos pačius papildinius ir temas keliems projektams, galite naudoti „Trafareto“ programą, kad sutaupytumėte laiko, todėl jums nereikia jų rankiniu būdu diegti po vieną..

 • Nėra puslapio peržiūros ar srauto apribojimų
 • Visa prieiga prie duomenų bazės ir serverio
 • Automatiniai papildinių atnaujinimai
 • Sustojimo svetainė
 • Įprasta kaina 69 USD / mėn., Bet mūsų vartotojai moka 21,39 USD / mėn!
 • Pradėkite nuo „Liquid Web“ dabar!

„WooCommerce“ prieglobos įvertinimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Skystos interneto valdomos „WooCommerce“ hostingo apžvalga

skystos žiniatinklio valdomos internetinės komercijos prieglobos peržiūra

Norite „WooCommerce“ prieglobos sprendimo, kuris labai palengvina jūsų parduotuvės nustatymą, panašų į priglobtą platformą, kaip „Shopify“? Ar jūs taip pat norite labiau valdyti savo platformą, kad galėtumėte išplėsti savo svetainę taip, kaip norite, be jokių apribojimų?

„Liquid Web“ „WooCommerce“ prieglobos paslauga suteikia priglobtos platformos paprastumą, kai reikia nustatyti parduotuvę. Jums tereikia pasirinkti prieglobos planą ir užpildyti užsakymą.

Kadangi platforma sukurta naudojant „WooCommerce“, jūs gausite visišką „WooCommerce“ pritaikymą ir išplėtimą. Prieglobos planas nėra ribojamas atsižvelgiant į puslapių peržiūrų skaičių, o parduotuvė iš anksto įdiegta ir sukonfigūruota naudojant SSL ir daugiau įrankių..

Kitaip nei tradiciniai „WooCommerce“ prieglobos paslaugų teikėjai, „Liquid Web“ užsakymo duomenims saugoti naudoja skirtingą lentelių rinkinį, kuris sumažina užklausų apkrovą 95%. Tai reiškia, kad jūs gaunate puikų našumą net ir esant didžiausio krūvio sesijoms.

„Liquid Web“ bendradarbiauja su „Jilt“ – puikiu produktu, kuris sumažina „WooCommerce“ prekių krepšelio atsisakymą.

Jie taip pat bendradarbiauja su analizės įrankiu „Glew“, kuris padeda jūsų parduotuvės informaciją paversti veiksmais, kad būtų galima padidinti pardavimus ir pajamas. Be to, jų klientų aptarnavimas užtikrins, kad jūsų svetainė pateiks PCI atitikties sertifikatą saugiai internetinei mokėjimo sistemai.

 • Priglobtas „WooCommerce“ sprendimas
 • Atsisakyta krepšelio išieškojimo
 • Sustojimo svetainė
 • Integruota „Glew“ analizė
 • Kainos prasideda nuo 249 USD / mėn.
 • Pradėkite nuo „Liquid Web“ dabar!

Perpardavėjų prieglobos įvertinimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė pusė 4,5 / 5,0

Skysto interneto perpardavėjo prieglobos apžvalga

skysto interneto perpardavėjo prieglobos peržiūra

Ar norite parduoti pasidalijamojo prieglobos paskyras savo klientams įsigydami VPS ar specialųjį serverį? Ar jums taip pat reikia WHMCS papildinio, norint parduoti „Cloud VPS“ ar „Cloud Dedicated“ prieglobos paslaugas? Tuomet „Liquid Web“ perpardavinėtojų prieglobos programa gali būti jums tinkamiausia.

„Liquid Web“ perpardavinėtojų prieglobos programa suteikia jums visą perpardavėjų prieglobos įrankių rinkinį, kad galėtumėte pradėti ir plėsti žiniatinklio prieglobos verslą.

Perpardavinėtojo prieglobos programa leidžia jums įsigyti „Liquid Web hosting“ produktus su nuolaida. Taip pat gausite daugybę įvairių nemokamų įrankių, tokių kaip WHMCS licencija, standartinis SSL ir dar daugiau.

Naudodamiesi WHMCS galite sukurti labai pritaikytus prieglobos paketus, priedus ir generuoti profesionalias sąskaitas. Geriausia, kai iš pirmo žvilgsnio gaunate išsamią informaciją apie tai, kaip sekasi jūsų prieglobos verslui.

 • Gaukite konkurencingas nuolaidas visiems prieglobos produktams
 • Parduokite bendrus, VPS ir specialius hostingo planus
 • Nemokama WHMCS licencija
 • Visiškai automatizuotas diegimas
 • Suteikite klientams lengvą paslaugų valdymą
 • Pradėkite nuo „Liquid Web“ dabar!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map