15 Do’s and Don’t efektīvas WordPress Theming programmas

Šodien es vēlos pārdomāt dažas WordPress darbības, kas nav izdarāmas. Neatkarīgi no tā, vai jūs pats veidojat WordPress motīvu vai arī veidojat to izlaišanai, lai citi varētu to izmantot, jums vajadzētu sekot šiem darījumiem un nav tik cieši, cik vien iespējams..


1. Neievadiet motīvos pilnu URL

Kad veidojat savus motīvus, var būt gadījumi, kad tiek izmantoti attēli sociālo mediju ikonām vai RSS plūsmas ikonām, un šajos kodēšanas punktos jūs varētu vēlēties kodēt pilnu URL (ti: / wp-content /themes/your-theme-name/images/image.jpg), taču tas radīs kļūdas vietnē katru reizi, kad persona, kura izmanto jūsu motīvu, maina motīva mapes nosaukumu.

Zemāk ir norādīti pareizi kodi, kas jāizmanto, lai dinamiski izvilktu pilnu URL.

<?php bloginfo (‘stila lapa_direktorija’); ?>/images/image.jpg

2. Cik vien iespējams, izmantojiet veidņu tagus

WordPress paveic satriecošu darbu, izliekot visus veidņu tagus, kurus varat izmantot, tāpēc dariet sev labvēlību (kā arī pārējiem cilvēkiem, kuri var izmantot jūsu motīvus) un iemācieties WordPress veidnes tagus – pēc tam izmantojiet tos, cik vien iespējams. Izmantojot veidņu tagus, jūs varat pārliecināties, ka jūsu motīvi neizjaucas un nerada kļūdas, kad gala lietotājs to izveido un sāk darboties..

3. Neaizmirstiet navigācijas nolaižamos kodus

Veidojot WordPress motīvu, viens priekšmets, kas, šķiet, netiek ievērots, ir navigācijas nolaižamie kodi. Protams, dažās tēmās navigācija var būt iestatīta tā, lai neizmantotu daudzlīmeņu ul, saglabājot visu vienā rindā, bet kā būtu ar tiem no mums, kuriem katrā galvenajā vecāku lapā ir vairākas bērnu lapas?

Tam ir risinājums. Varat apskatīt dažas no tālāk norādītajām pamācībām, kā kodēt daudzlīmeņu nolaižamās izvēlnes.

4. Padariet savu motīvu logrīku gatavu

Manuprāt, kā galalietotājam nav nekas sliktāks par tēmas izvēršanu un gatavību visu iestatīt, tikai ievērojot, ka tagad man ir uzdevums mēģināt pielāgot savu motīvu sadaļas, tajās kodējot kodētu informāciju. Sānjoslām un vairākām citām vietas tēmā (vai jums ir trīs kolonnu kājene? Widgetize!) Jābūt pēc iespējas vienkāršākai rediģēšanai. Tā ir viena no visvienkāršākajām lietām, ko var izdarīt jūsu motīvos, un tā būs ļoti noderīga jūsu motīva lietotājiem.

Automattic ir lieliska apmācība par motīva widgetēšanu. Pārbaudiet to šeit.

Pārliecinieties arī par widgetizing motīvi apmācība šeit, Theme Lab.

5. Nelieciet lietotājus paļauties uz daudziem spraudņiem, lai jūsu motīvs darbotos

Ja jūs izlaižat motīvus bez maksas vai veidojat komerciālas WordPress motīvus, jums jāņem vērā jūsu galalietotāju intereses, veidojot motīvus. Motīvu pārblīvēšana ar 5–10 nepieciešamajiem spraudņiem ne tikai radīs neapmierinātību, lejupielādējot un iestatot jūsu motīvu savā vietnē, bet arī daudziem cilvēkiem tas vispār netiks lejupielādēts, jo, neskatoties uz to, cilvēki Uzmanības diapazons nepārsniedz 2–3 sekundes.

Piemēram, ja jūs gatavojaties iestatīt lapas motīvu motīvā, kāpēc neizmantojat šo rakstu, lai uzzinātu, kā to automātiski iestatīt motīvā. Cats Who Code ir diezgan laba apmācība par kā pievienot motīvu lapai bez aktivizēšanas spraudņa.

6. Meklēšanas rezultātu lapā parādiet meklēšanas vienumu

Kādu iemeslu dēļ tas ir bieži aizmirsts padoms, kuru varat (un vajadzētu) izmantot savās tēmās. Tas ir vienkāršs vienas rindas kods, kas ļauj jūsu tēmai atgādināt apmeklētājam to, ko viņi tikko meklēja. Tas var šķist niecīgs, taču tas ir noderīgi, tāpēc, ka, ja rezultāti atgriež nulles ziņas, apmeklētājs zina precīzu meklēto frāzi un pēc tam var ievadīt citu meklēšanas vienumu.

Zemāk ir kods, ko izmanto, lai aizstātu pašreizējo motīvu virsrakstu “Meklēšanas rezultāti”.

Meklēšanas rezultāti <?php the_search_query () ?>

7. Nelieciet pāri 404 kļūdu lapām

Tā vietā, lai atstātu savu 404 lapu, sakot “404 – lapa nav atrasta”, kāpēc gan nedot apmeklētājiem dažas papildu iespējas? Ja pievienojat kategoriju sarakstā nesenus ierakstus, populāras ziņas, meklēšanas lodziņu un (ja vēlaties pelnīt no savas 404 lapas), reklāma 404 lapai var dot nedaudz garšvielu, salīdzinot ar blāvajām, bezjēdzīgajām, kas atrodamas lielākajā daļā WordPress motīvu..

Ja meklējat 404 lappušu iedvesmu, žurnālam Smashing ir a slepkavas vitrīna ar 404 lappusēm no visa tīmekļa, kuru ir vērts pārbaudīt.

8. Pārliecinieties, vai motīvu mapē ir visi pamata faili

Veidojot WordPress motīvu, ir svarīgi pārliecināties, ka varat to pēc iespējas vairāk pielāgot tieši no sākuma. Sākot ar index.php, header.php, sidebar.php un footer.php failu apvienošanu, varētu šķist laba ideja tur esošajiem minimālistiem, taču es ieteiktu sākt ar visiem zemāk esošajiem pamatiem, lai sniegtu jūs mazliet vairāk kontrolējat parādīto – kad, kur un kā.

 • stils.css
 • header.php
 • indekss.php
 • sānu josla.php
 • kājene.php
 • single.php
 • lpp.php
 • komentāri.php
 • 404.php
 • funkcijas.php
 • arhīvs.php
 • meklēšanas forma.php
 • meklēšana.php

Lai iegūtu papildinformāciju par šiem veidņu failiem un to darbību, skatiet veidņu hierarhija lapā vietnē WordPress.org.

9. Neaizmirstiet RSS integrāciju

Veidojot savu emuāru, viens no priekšmetiem, kas visvairāk pievērš cilvēku uzmanību, ir iespēja abonēt savu emuāru, izmantojot RSS lasītāju. Tātad, tā vietā, lai jūsu motīvu lietotājiem būtu jāpievieno šī informācija pati par sevi, kāpēc gan neveikt darbības, lai pievienotu RSS abonēšanu tāpat kā jūs meklēšanas lodziņā. Pievienojiet RSS pogu, abonējiet pa e-pastu un pat varat pievienot abonentu skaitu tekstā, pievienojot šo koda daļu savam motīvam, kur vēlaties to parādīt (aizstājiet “feedburner-id” ar savu FeedBurner ID – ja jūs atbrīvojat šo motīvu dabā, ieskatieties # 11 mūsu sarakstā un pārliecinieties, vai jums ir šī opcija).

<?php
// iegūstiet vēsu padeves degļu skaitu
$ whourl ="http://api.feedburner.com/awareness/1.0/GetFeedData?uri=feedburner-id";

// Inicializējiet Curl sesiju
$ ch = curl_init ();

// Iestatiet čokurošanos, lai dati tiktu atgriezti, nevis drukāti pārlūkā.
curl_setopt ($ ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);

// Iestatiet URL
curl_setopt ($ ch, CURLOPT_URL, $ whourl);

// Izpildīt atnest
$ data = curl_exec ($ ch);

// Aizveriet savienojumu
curl_close ($ ch);
$ xml = jauns SimpleXMLElement ($ dati);
$ fb = $ xml->barot->ieraksts [‘apgrozība’];
atbalss $ fb;
// beigas iegūstiet vēsu padeves degļu skaitu
?>

10. Pievienojiet CSS stilus komentāriem ar vītnēm

Ja veidojat tēmu, jums vienmēr jābūt gatavam komentāriem ar vītnēm. Tā ir WordPress funkcija, ko daudzi emuāri izmanto, lai komentāru sadaļā izveidotu mijiedarbību. Tāpēc lieliska ideja ir sagatavot stila lapu vītņotiem komentāriem. Krisam ir lieliska ziņa par CSS kodi noklusējuma CSS klasēm, kuras WordPress izspiež komentāru sadaļā, piešķirot motīvam stilizētu komentāru sadaļu, nepieskaroties failam comments.php.

11. Neatbrīvojiet motīvu bez opciju paneļa

Daži cilvēki tam varētu nepiekrist, bet es uzskatu, ka tā ir daļa no WordPress to dabiskās progresēšanas. Ja jūsu motīvā netiek rādīts kaut kāds WordPress opciju panelis ar iespēju rediģēt, pielāgot un mainīt motīva vienumus, neveicot rediģēšanu kodus, jūs darāt kaut ko nepareizi.

Ja nezināt, kā izveidot savu motīvu opciju paneli, zemāk esošās saites parādīs, kā to izdarīt.

12. Pārliecinieties, ka jūsu motīvi darbojas ārpus izvēles

Tas iet roku rokā ar 5. numuru ārpus saraksta – jums vienmēr jāpārliecinās, ka jūsu motīvi darbojas tieši ārpus izvēles. Dažām tēmām, kuras esmu redzējis, nepieciešami 5–6 soļi, pirms tēma darbojas vietnē, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar spraudņu aktivizēšanu un motīvu opciju paneļa rediģēšanu / saglabāšanu. Ja motīvs prasa noteiktas lietas, pārliecinieties, vai ir izmantots rezerves noklusējuma vienums.

Piemēram, motīvu opciju panelī, kuru veidojat un / vai izmantojat, pārliecinieties, vai katrā sadaļā ir noklusējuma informācija, tāpēc lietas tiek parādītas neatkarīgi no tā, vai gala lietotājs tās ir atjauninājis. Tas pats attiecas uz spraudņiem, ja motīvā izmantojat WordPress spraudņu spraudni, kāpēc gan to neiekodēt, lai motīvs atgrieztos pie iepriekšējām / nākamajām saitēm, ja spraudnis nav aktīvs.

13. Pārmērīgi nelietojiet pielāgotos laukus

Jā, lielākā daļa žurnālistikas WordPress motīvu pirms dažiem gadiem tika veidoti, izmantojot pielāgotos laukus ik uz soļa, taču lielākā daļa cilvēku nevēlas faktiski aizpildīt 3, 4 vai 5 pielāgotos laukus katrai ziņai. Tātad, atvieglojiet lietas viņiem. Ja savas tēmas sākumlapā jūs parādīsit attēlu no ziņas, paņemiet šo parocīgo koda daļu un pievienojiet to savam themes.php failam, un tas automātiski izliks pirmo attēlu bez vajadzības. pielāgots lauks.

// Iegūstiet ziņas pirmā attēla URL
funkcija catch_that_image () {
globāls $ post, $ posts;
$ first_img = ”;
ob_start ();
ob_end_clean ();
$ output = preg_match_all (‘// i’, $ post->post_content, $ sakritības);
$ first_img = $ atbilst [1] [0];

// nav atrasts attēls, tā vietā tiek parādīts noklusējuma attēls
if (tukšs ($ first_img)) {
$ first_img = "/images/default.jpg";
}
atdot $ first_img;
}

Kad esat pievienojis šo kodu, vienkārši pievienojiet <?php echo catch_that_image (); ?> motīva failos visur, kur vēlaties, lai attēls tiktu parādīts.

Pateicoties labajam ol WordPress atbalsta forumi šim parocīgajam padomam.

14. Veiciet SEO tagu

Lielisks veids, kā nodrošināt, lai jūsu tēma būtu pēc iespējas gatava SEO, ir noņemt noklusējuma tagu, kas atrodams jūsu motīvu header.php failā, un aizstāt to ar zemāk esošajiem kodiem. Tas jūsu motīvu nosaukumiem piešķirs nedaudz sulas un palīdzēs SEO centieniem, kurus jūsu motīvu lietotāji vēlēsies īstenot – visu, neprasot no viņiem pieskarties kādai lietai..

<?php if (is_home ()) { ?><? bloginfo (‘nosaukums’); ?> | <?php bloginfo (‘apraksts’); ?><?php} ?>
<?php if (is_search ()) { ?>Meklēšanas rezultāti <?php / * meklēšanas skaits * / $ allsearch = &jauna WP_Query ("s = $ s&vitrīnas = -1"); $ taustiņš = wp_specialchars ($ s, 1); $ skaits = $ allsearch->post_count; _e (”); echo $ taustiņš; _e (‘â €’ ‘); echo $ count. ”; _e (‘raksti’); wp_reset_query (); ?><?php} ?>
<?php if (is_404 ()) { ?><? bloginfo (‘nosaukums’); ?> | 404 Nekas nav atrasts<?php} ?>
<?php if (is_author ()) { ?><? bloginfo (‘nosaukums’); ?> | Autoru arhīvs<?php} ?>
<?php if (is_single ()) { ?><?php wp_title (”); ?> | <?php $ category = get_the_category (); echo $ kategorija [0]->kaķa_vārds; | <?php bloginfo (‘nosaukums’); ?><?php} ?>
<?php if (is_page ()) { ?><? bloginfo (‘nosaukums’); ?> | <?php $ category = get_the_category (); echo $ kategorija [0]->kaķa_vārds; ?>|<?php wp_title (”); ?><?php} ?>
<?php if (is_category ()) { ?><?php single_cat_title (); ?> | <?php $ category = get_the_category (); echo $ kategorija [0]->category_description; ?> | <? bloginfo (‘nosaukums’); ?><?php} ?>
<?php if (is_month ()) { ?><? bloginfo (‘nosaukums’); ?> | Arhīvs | <?php the_time (‘F, Y’); ?><?php} ?>
<?php if (is_day ()) { ?><? bloginfo (‘nosaukums’); ?> | Arhīvs | <?php the_time (‘F j, Y’); ?><?php} ?>
<?php if (function_exists (‘is_tag’)) {if (is_tag ()) { ?><?php single_tag_title ("", taisnība); }} ?> | <? bloginfo (‘nosaukums’); ?>

15. Neaizmirstiet par rīvmaizi

Kā papildu navigācija jūsu tēmās, pēc iespējas vairāk, jāizmanto rīvmaize (manuprāt). Tas ir ne tikai labs SEO vajadzībām, bet arī ļauj apmeklētājam daudz ātrāk pārlūkot jūsu vietni. Ir WordPress spraudņi rīvmaizei, bet, pateicoties Kaķi, kas kodu, mēs tagad zinām, kā mūsu WordPress motīvos pievienot maizes funkciju.

Vispirms pievienojiet zemāk esošos kodus savos tēmas function.php failā (nedaudz pielāgots no sākotnējā ziņojuma “Kaķi, kuri kodu”, kas ir saistīts ar iepriekšminēto).

funkcija the_breadcrumb () {
atbalsojas ‘

  ‘;
  if (! is_home ()) {
  atbalsojas ‘
 • ‘;
  atbalss ‘Mājas’;
  atbalss "
 • ";
  if (is_category () || is_single ()) {
  atbalsojas ‘

 • ‘;
  the_category (‘
 • ‘);
  if (is_single ()) {
  atbalss "
 • ";
  nosaukums();
  atbalsojas ‘
 • ‘;
  }
  } elseif (is_page ()) {
  atbalsojas ‘

 • ‘;
  echo the_title ();
  atbalsojas ‘
 • ‘;
  }
  }
  elseif (is_tag ()) {single_tag_title ();}
  elseif (is_day ()) {atbalss"

 • Arhīvs "; the_time (‘F jS, Y’); atbalsojas ‘
 • ‘;}
  elseif (is_month ()) {atbalss"

 • Arhīvs "; the_time (‘F, Y’); atbalsojas ‘
 • ‘;}
  elseif (is_year ()) {atbalss"

 • Arhīvs "; the_time (‘Y’); atbalsojas ‘
 • ‘;}
  elseif (is_author ()) {atbalss"

 • Autoru arhīvs"; atbalsojas ‘
 • ‘;}
  elseif (isset ($ _ GET [‘paged’]) && !tukšs ($ _ GET [‘paged’])) {echo "

 • Emuāru arhīvi"; atbalsojas ‘
 • ‘;}
  elseif (is_search ()) {atbalss"

 • Meklēšanas rezultāti"; atbalsojas ‘
 • ‘;}

  atbalsojas ‘

‘;
}

Pēc tam ievietojiet šo koda daļu visur, kur vēlaties parādīt rīvmaizi.

<?php the_breadcrumb (); ?>

Paldies, ka izlasījāt rakstu

Paldies, ka veltījāt laiku raksta lasīšanai. Es ceru, ka jums tas patika un pa ceļam iemācījāties kaut ko vai divas – es zinu, ka es to izdarīju. Ja jums patika ziņa vai jums ir kaut ko pievienot, paziņojiet mums komentāros.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map