2020. gada ceļvedis emuāra pārvietošanai no Blogger uz WordPress (atrisināts)

blogeris uz WordPress


Vai vēlaties migrēt savu emuāru no Blogger uz WordPress?

Emuārs ir labs sākumpunkts iesācējiem, lai sāktu darbu ar emuāru veidošanu. Tā kā Blogger.com ir bezmaksas platforma, daudzi lietotāji, sākot darbu, to izvēlas kā savu emuāru veidošanas platformu. Bet, ja patiešām domājat par emuāru veidošanu, tas noteikti nav tas, kur vēlaties palikt.

Tagad, kad esat sapratuši Blogger platformas trūkumus, ir saprotams, ka vēlaties pārslēgties uz uzticamu un labāko emuāru platformu, piemēram, pašpietiekamu WordPress, kas pazīstams arī kā WordPress.org

Atšķirībā no Blogger, WordPress.org ir pilnībā aprīkota satura pārvaldības sistēma. WordPress ļauj jums pilnībā kontrolēt savu emuāru, ļauj jums viegli pielāgot tā izskatu un izskatu, kā arī pievienot papildu funkcijas ar spraudņiem.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu detalizēto Blogger un WordPress salīdzinājumu.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā soli pa solim pārvietot savu emuāru no Blogger uz WordPress.

Šis ir to darbību saraksts, kuras mēs veiksim šajā rokasgrāmatā:

 1. Reģistrējieties tīmekļa mitināšanas kontam
 2. Pielāgots domēns Blogger – iestatiet DNS
 3. Instalējiet WordPress
 4. Eksportējiet savu Blogger emuāru
 5. Importējiet Blogger uz WordPress
 6. Augšupielādējiet attēlus automātiski
 7. Iestatiet pastāvīgās saites vietnē WordPress
 8. Iestatiet Blogger uz WordPress novirzīšanu
 9. Pārvietojiet citu saturu uz WordPress

Emuāru autors WordPress: izprotiet mērķus

Pirms darba sākšanas ir vērts veltīt laiku, lai izpētītu mērķus, kas mums jāsasniedz, izmantojot jūsu Blogger migrēšanu uz WordPress..

Saglabājiet meklēšanas klasifikāciju un trafiku:

Protams, neviens nevēlas pārvietot emuāru, ja pēc migrācijas nevar saglabāt meklēšanas klasifikāciju un trafiku. Šajā apmācībā mēs nodrošināsim, ka visi jūsu Blogger vietrāži URL tiek pareizi novirzīti uz pareizajām WordPress pastāvīgajām saitēm.

Meklēt klasifikāciju

Tādā veidā jūs varat mierīgi migrēt savu vietni vai emuāru, neuztraucoties par meklēšanas klasifikāciju.

Iestatiet pareizu mobilās novirzīšanu:

Ja pārlūkojat savu Blogger.com emuāru mobilajā ierīcē, redzēsit, ka Blogger automātiski pievienojas ?m = 1 uz jūsu emuāra URL.

Piemēram, jūsu URL izskatās šādi, ja vietnei piekļūstat no mobilās ierīces:

http://example.blogspot.com/test-article.html?m = 1

Jūs nedrīkstat atstāt savus mobilos lietotājus aiz muguras, tāpēc mērķis ir pārliecināties, ka visi mobilo ierīču apmeklētāji tiek novirzīti arī uz jūsu WordPress vietni..

Pareizi pārvietojiet plūsmas abonentus

Mēs arī izskaidrosim, kā pareizi pārvietot jūsu plūsmas abonentus.

Ko gaidīt no šī pārsūtīšanas?

Ir svarīgi saprast, kuri dati procesa laikā tiks pārsūtīti automātiski, un kas jums manuāli jāiestata jaunajā WordPress vietnē.

Emuāru autora migrācija uz WordPress

Ideālā gadījumā jūs domājat, ka jūsu Blogger vietnei vajadzētu pilnībā pārvietoties un WordPress parādīties vienādi. Tomēr ir dažas lietas, kas pēc pārsūtīšanas ir jālabo manuāli.

Šeit ir saraksts ar lietām, kuras varat pārsūtīt ar mūsu palīdzību zemāk:

 • Lapas
 • Ziņas
 • Kategorijas un tagi
 • Multivides faili
 • Autori
 • Komentāri
 • Un vēl…

Pēc veiksmīgas pārsūtīšanas jums būs jāizvēlas savas vietnes motīvs, lai tas atbilstu vecajai Blogger vietnei. WordPress ir ļoti elastīgs, kas nozīmē, ka varat nevainojami pievienot krāsas, fontu un fonu pēc jūsu izvēles.

Apskatīsim tālāk norādītās darbības, lai pareizi pārvietotos no Blogger uz WordPress.

1. solis. Reģistrējieties Web mitināšanas kontam

Lai palaistu jebkuru vietni internetā, jums ir jābūt domēna vārdam un tīmekļa mitināšanai.

Domēna vārds ir jūsu emuāra tīmekļa adrese, piemēram, IsItWP.com vai Google.com. Tīmekļa mitināšana ir vieta, kur tiek mitināta jūsu vietne un tiek glabāti vietnes faili.

Blogger.com ir bezmaksas mitināta platforma, kas nozīmē, ka jūsu emuārs tiek mitināts Blogger mitināšanas serverī bez maksas. Tomēr, pārejot uz WordPress, jums būs jāiegādājas WordPress mitināšanas vieta sava emuāra mitināšanai.

Tagad jums varētu rasties jautājums: “Cik maksā domēna vārda un tīmekļa mitināšanas iegāde?”

Domēna vārds parasti maksā apmēram 14,99 USD gadā, un tīmekļa mitināšana maksā 7,99 USD mēnesī. Sākot ar WordPress, domēna un tīmekļa mitināšanas kopējās izmaksas var šķist diezgan lielas.

izveidot emuāru par bluehost

Tāpēc mēs esam izstrādājuši vienošanos ar Bluehost, lai lietotājiem piedāvātu bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un 65% atlaidi WordPress mitināšanai.

Izmantojot mūsu Bluehost darījumu, jūs varat sākt savu emuāru tikai par USD 2,75 mēnesī. Izlasiet mūsu ceļvedi par Bluehost maksājumiem, lai uzzinātu vairāk par ietaupījumiem tīmekļa mitināšanā.

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Bluehost ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē. Tie ir arī WordPress.org oficiāli ieteikts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Lai iegūtu vairāk atsauču, apskatiet šo labāko emuāru mitināšanas uzņēmumu izvēlētos ekspertus.

2. solis. Pielāgota domēna – Blogger pārvietošana uz WordPress

Šis solis ir paredzēts TIKAI pielāgoto domēnu lietotājiem. Varat izlaist šo darbību, ja Blogger nelietojat pielāgotu domēnu.

Šis ir pielāgots domēns: example.com. Šis NAV pielāgots domēns: example.blogspot.com

Ja savā Blogger emuārā izmantojat pielāgotu domēna vārdu, piemēram, http://example.com, nevis http://example.blogspot.com, ieteicams atjaunināt savus domēna vārdu serverus. Domēna vārdu serveri parasti ir pāris vietrāži URL, piemēram, zemāk norādītie, ko jūs iegūsit no savas jaunās tīmekļa mitinātājas.

ns1.hostname.com

ns2.hostname.com

Domēna vārdu serveru nomaiņas soļi dažādiem domēna pakalpojumu sniedzējiem atšķiras; tomēr pamatkoncepcija ir tāda pati. Tātad, mēs jums parādīsim, kā nomainīt DNS vārdu serverus, izmantojot vietni Domain.com

Vispirms piesakieties savā Domain.com kontā. Atrodiet domēnu, kuru vēlaties atjaunināt, un noklikšķiniet uz Pārvaldīt pogu.

pārvaldīt vārda serverus

Pēc tam noklikšķiniet uz DNS & Vārdu serveri.

mainīt-dns-and-nameservers

Lai mainītu nosaukuma serverus, noklikšķiniet uz Rediģēt blakus Nameservers.

rediģēt vārda serverus

Pēc tam aizpildiet jaunos vārda serverus, kurus nodrošina jaunā tīmekļa resursdators, un noklikšķiniet uz Saglabāt pogu.

Pēc tam mums būs jānoņem arī pielāgotais domēns, kas iestatīts jūsu Blogger.com kontā.

Piesakieties savā Blogger.com kontā un dodieties uz Iestatījumi »Basic. Lai atceltu novirzīšanu, sadaļā Publicēšana noklikšķiniet uz krusta ikonas.

noņemts tiešais

Piezīme: Pēc šīs darbības pārliecinieties, ka esat izskalojis datora DNS kešatmiņu. Pretējā gadījumā, mēģinot piekļūt savam domēna vārdam no pārlūka, jūs joprojām varat atrast savu veco Blogger.com emuāru.

Lai notīrītu DNS kešatmiņu sistēmā Windows 10, sistēmā Windows varat meklēt komandu uzvedni, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un atlasiet Palaist kā administratoram.

Pēc tam palaidiet šo komandu:

ipconfig / flushdns

Operētājsistēmā Mac noklikšķiniet uz Lietojumprogrammas »Komunālie pakalpojumi» Terminālis un pēc tam palaidiet šo komandu:

sudo killall -HUP mDNSResponder

3. solis. Instalējiet WordPress

Pēc reģistrēšanās Bluehost, nākamais solis ir WordPress instalēšana.

Izvēloties mitināšanas plāna abonementu, jums būs jāizvēlas WordPress tēma. Šīs darbības laikā varat izvēlēties gandrīz jebko, jo savu motīvu vienmēr varat mainīt vēlāk (mēs jums parādīsim, kā to izdarīt šīs apmācības vēlākā posmā). Vissvarīgākā daļa ir bloga izveide, tāpēc dodieties uz priekšu un tagad izvēlieties jebkuru tēmu, lai jūs sāktu darboties.

izvēlēties tēmu

Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties sava emuāra vārdu un uzrakstu.

izveidot jaunu WordPress emuāru

Pēc detalizētas informācijas norādīšanas noklikšķiniet uz Nākamais. Tagad Bluehost automātiski instalēs WordPress jums. Kad tas būs izdarīts, tas parādīs jums šādu ekrānu:

WordPress instalēšana ir veiksmīga

Jūs varat pieteikties savā vietnē, pievienojot wp-admin uz jūsu URL. Jūsu WordPress pieteikšanās URL vajadzētu izskatīties šādi:

http://example.com/wp-admin

Tagad varat pieteikties savā WordPress emuārā ar akreditācijas datiem, kas nosūtīti uz jūsu e-pasta adresi.

WordPress pieteikšanās

4. solis. Eksportējiet savu emuāru veidotāju emuāru

Lai eksportētu savu emuāru no Blogger, piesakieties savā Blogger.com profilā un dodieties uz Iestatījumi »Cits. Sadaļā Importēšana & dublēt sadaļu, noklikšķiniet uz Dublēt saturu pogu.

eksportēt emuāru autori-blogus

Tas aktivizēs modālu uznirstošu logu, kurā jums tiks lūgts izveidot emuāra dublējumu. Noklikšķiniet uz Saglabājiet datorā pogu.

saglabāt emuāru autora eksporta failu

5. solis. Importējiet Blogger uz WordPress

Pēc eksporta faila lejupielādes no Blogger nākamais solis ir faila importēšana jaunajā WordPress vietnē.

Piesakieties savā WordPress informācijas panelī, dodieties uz Rīki »Importēšana. Tieši zem Blogger opcijas noklikšķiniet uz Instalēt tagad. Pēc tam noklikšķiniet uz Palaist importētāju.

instalēt emuāru veidotāju-importētāju

Tālāk izvēlieties failu, kuru tikko lejupielādējāt no Blogger. Pēc tam importējiet to savā WordPress vietnē.

importēt Emuāru autora failus WordPress

Ja faila lielums pārsniedz augšupielādes ierobežojumu, tiek parādīta kļūda. Lai atrisinātu šo problēmu, varat izmantot vienu no šīm metodēm:

 1. Jūs varat palielināt augšupielādes faila lieluma ierobežojumu programmā WordPress. Mums ir pilnīgs soli pa solim instrukcijas, kā palielināt maksimālo faila augšupielādes lielumu.
 2. Lielo XML failu varat sadalīt vairākos mazos failos un augšupielādēt tos, lai importētu Blogger uz WordPress.

Vienkāršs veids, kā importēt lielus XML failus, ir WordPress augšupielādes faila lieluma ierobežojuma palielināšana.

Pēc failu importēšanas jums tiks jautāts, vai jums savā vietnē ir jāveido jauni lietotāji vai jāpiešķir ziņas esošajiem lietotājiem.

importa emuāru autori piešķir autorus

Autorus var piešķirt pa vienam un noklikšķināt uz Iesniegt pogu.

Augšupielādējiet attēlus automātiski

WordPress importētājs neimportē jūsu Blogger attēlus. To var labot, instalējot un aktivizējot Automātiska attēlu augšupielāde spraudnis WordPress.

Automātiski augšupielādēt attēlus

Šis spraudnis automātiski atrod attēlus jūsu ziņās un lapās. Pēc tam tas tos saglabā jūsu multivides bibliotēkā un atjaunina arī jauno attēlu vietrāžus URL.

Tas arī ļauj jums izvēlēties jaunu pielāgotu URL attēliem, pielāgotu attēlu failu nosaukumus, maksimālo platumu un augstumu un daudz ko citu.

7. darbība. Iestatiet pastāvīgās saites uz WordPress

Pastāvīgā saite vai pastāvīgā saite ir pilns URL uz jūsu WordPress emuāra atsevišķām lapām.

Migrējot emuāru no Blogger uz WordPress, ir svarīgi, lai pastāvīgās saites struktūra būtu identiska, lai to pareizi novirzītu..

WordPress ļauj jums izvēlēties vēlamo pastāvīgās saites struktūru savam emuāram. Lai izvēlētos pastāvīgo saišu struktūru, dodieties uz Iestatījumi »Permalinks. Iekš Pielāgota struktūra laukā norādiet savu struktūru šādi:

permalinks struktūra

/%year%/%monthnum%/%postname%.html

Iepriekš minētā konfigurācija ļauj jūsu pastāvīgajām saitēm izskatīties līdzīgām Blogger.com. Bet pareizai novirzīšanai mums ir jāizveido pastāvīgās saites identiski.

Piemēram, lūk, kāds jūsu ziņas URL izskatījās pakalpojumā Blogger:

http://example.blogspot.com/2018/06/the-unconventional-guide-to-home-tech.html

Ja jūs nepadarāt pastāvīgās saites identiskas, lūk, kāds izskatīsies tas pats ziņas URL pēc pāriešanas uz WordPress.

http://example.com/2018/06/the-unconventional-guide-to-home-tech-gadgets-for-beginners.html

Lai jūsu Blogger ziņas URL būtu identisks WordPress, viss, kas jums jādara, ir atvērt vienkāršu teksta redaktora lietojumprogrammu, piemēram, Notepad vai TextEdit. Nokopējiet zemāk esošo kodu teksta redaktorā un saglabājiet to kā PHP failu. Piešķiriet failam vārdu, piemēram noteikt.php. Pēc tam augšupielādējiet failu mapē WordPress, ko sauc arī par saknes direktoriju.

<?php
prasīt_konce (‘wp-load.php’);
$ res = $ wpdb->get_results ("SELECT post_id, meta_vērtība FROM $ wpdb->postmeta WHERE meta_key = ‘blogger_permalink’");
$ wpdb->print_error ();
foreach ($ res kā $ rinda) {
$ slug = eksplodēt ("/",USD rinda->meta_vērtība);
$ slug = eksplodēt (".",$ slug [3]);
$ wpdb->vaicājums ("UPDATE $ wpdb->ziņas SET SET_name = ‘" . $ slug [0] . "’Kur ID = $ rinda->post_id");
$ wpdb->print_error ();
}
atbalss "PARAKSTĪTS";
?>

Jūs varat augšupielādēt PHP failu no sava cPanel konta.

Piesakieties savā cPanel kontā. Iekš Failu menedžeris sadaļā, jums jāapmeklē public_html mape.

Ja jūsu vietne atrodas galvenajā domēnā, tad tas būs jūsu saknes direktorijs. Noklikšķiniet uz Augšupielādēt augšējās navigācijas izvēlnes pogu un pārlūkojiet noteikt.php failu, lai to augšupielādētu.

Augšupielādēt PHP failu

Pēc faila augšupielādes pareizajā direktorijā varat izpildīt skriptu, pārlūkā atverot tā vietrādi URL: http://example.com/fix.php

Izpildot skriptu, var redzēt tikai izvadi Gatavs.

8. darbība. Iestatiet Blogger uz WordPress novirzīšanu

Tagad, kad esat iestatījis pastāvīgas saites savam WordPress emuāram, novirzīsim jūsu emuāru autora ziņas uz WordPress. Lai novirzītu jūsu Blogger emuāru uz WordPress, mēs izmantosim bezmaksas spraudni, Emuāru autors uz WordPress novirzīšanu.

Instalējiet un aktivizējiet spraudni savā nesen instalētajā WordPress vietnē. Pēc tam dodieties uz Rīki »Blogger uz WordPress novirzīšana.

Jūs tiksit novirzīts uz spraudņa konfigurācijas lapu. Noklikšķiniet uz Sāciet konfigurēšanu poga, lai ģenerētu Blogger.com kodu.

Emuāru autors uz WordPress novirzīšanu

Tagad varat atrast emuāru sarakstu no vietas, kur esat importējis saturu. Klikšķis Iegūt kodu blakus pareizajam emuāram un nokopējiet kodu.

Emuāru autors, lai WordPress iegūtu kodu

Tagad dodieties atpakaļ uz savu Blogger.com profilu un noklikšķiniet uz Rediģēt HTML pogu.

rediģēt HTML emuāru autori

Ielīmējiet nokopēto kodu un noklikšķiniet uz Saglabāt motīvu.

Pēc noklusējuma Blogger.com novirza jūsu mobilos apmeklētājus uz jūsu emuāra mobilajām ierīcēm piemērotu versiju, URL pievienojot? M = 1. Lai pareizi novirzītu mobilo ierīci, mums šī funkcija ir jāatspējo.

Lai atspējotu šo funkciju, noklikšķiniet uz Atpakaļ pogu rediģēt HTML lapu. Tagad varat atrast zobrata pogu zem savas Blogger tēmas mobilā priekšskatījuma.

Emuāru autora mobilā pāradresācija

Tas parādīs modālo uznirstošo logu, kur jums tiks vaicāts, vai vēlaties parādīt savas tēmas mobilo versiju. Izvēlieties un noklikšķiniet uz Saglabāt.

izvēlēties mobilo tēmu

Spraudnis Blogger uz WordPress palīdz novirzīt datplūsmu, kas nozīmē, ka jums vajadzētu saglabāt šo spraudni savā vietnē tik ilgi, kamēr jūsu Blogger vietne pilnībā izzūd no meklētājprogrammām.

9. solis. Pārvietojiet citu saturu uz WordPress

Pēc emuāra ziņu pārvietošanas varat doties uz priekšu un pārvietot savas lapas un citu saturu uz WordPress.

Lapas:

Dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un izveidojiet jaunu lapu. Nokopējiet savas Blogger lapas HTML kodu un ielīmējiet to jaunizveidotajā WordPress lapā.

Vietnē Blogger jūsu lapas URL izskatījās šādi: example.com/p/page.html

Vietnē WordPress ir parādīts, kā šī migrējošā lapa izskatīsies: example.com/lapa

Lai pareizi novirzītu savas lapas, varat izmantot Novirzīšanas spraudnis programmā WordPress.

Logrīki:

Ja vēlaties saglabāt savus Blogger.com logrīkus WordPress, tad jums būs jākopē HTML kods un jāielīmē tas WordPress vietnes sānjoslas logrīkos, pārejot uz Izskats »Logrīki.

Padeves:

Lai novirzītu savas plūsmas, dodieties uz vietni Iestatījumi »Cits savā Blogger.com profilā. Noklikšķiniet uz Pievienot opcija blakus Ziņu plūsmas novirzīšanas URL. Pēc tam norādiet savu WordPress plūsmu šādi: http://example.com/feed

pēc plūsmas novirzīšanas URL

Kas notiks pēc migrācijas??

Tālāk ir norādītas dažas būtiskas lietas, kas pēc migrēšanas nekavējoties jādara WordPress emuārā:

 • Piešķiriet savai vietnei unikālu izskatu ar perfektu WordPress motīvu
 • Instalējiet Google Analytics WordPress
 • Pievienojiet kontakta formu savai WordPress vietnei
 • Nodrošiniet ložu necaurlaidīgu drošību, instalējot dažus no labākajiem WordPress drošības spraudņiem
 • Uzlabojiet WordPress SEO ar labākajiem WordPress SEO spraudņiem

Šeit ir saraksts ar populārajiem WordPress spraudņiem, kas jums varētu būt noderīgi.

Tieši tā!

Ja jūs kādreiz plānojat mainīt savu domēnu, izlasiet šo rokasgrāmatu par to, kā pareizi pārvietot WordPress uz jaunu domēna vārdu.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums pārvietot savu emuāru no Blogger uz WordPress. Ja jums patika šis raksts, tad iepazīstieties ar mūsu ceļvežiem, kā pārsūtīt WordPress no vietējā servera uz dzīvu vietni, un biznesa vietnēm jābūt WordPress spraudņiem..

Blogger uz WordPress – FAQ

Šeit ir daži jautājumi, kas jums varētu rasties prātā, migrējot emuāru no Blogger uz WordPress. Paskatīsimies.

1. Vai pēc migrēšanas no Blogger uz WordPress tiek parādīts tāds pats izskats manā vietnē vai emuārā??

Ja vēlaties iegūt precīzu izskatu, iespējams, vēlēsities nolīgt profesionālu WordPress izstrādātāju, lai to izstrādātu jums.

Ja nevēlaties tērēt dažus dolārus izstrādātāja algošanai, labāk izvēlēties WordPress motīvu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

2. Vai es varu izmantot jaunu WordPress motīvu vai man ir jāizveido pielāgota tēma, lai tā atbilstu manai Blogger vietnei?

Lai gan WordPress ļauj jums izveidot motīvu, kādu vēlaties, mūsuprāt, jums nav jāizveido pielāgota tēma, kas atbilst jūsu vecajam Blogger emuāram, it īpaši, ja vecāku neesat profesionāli izveidojis..

Piemēram, vairums Blogger.com emuāru autoru izvēlas bezmaksas Blogger veidni un pielāgo to pats, kas galu galā izskatās amatieriski, it īpaši, ja viņi nav dizaineri. Ja tas izklausās kā jūs, tad, mūsuprāt, jums nevajadzētu uztraukties izveidot pielāgotu motīvu, kas atbilst jūsu Blogger emuāram.

Faktiski, izmantojot WordPress, jūs varat atrast tūkstošiem bezmaksas emuāru motīvu, kas ir daudz labāki nekā Blogger.com.

Lai iegūtu vēl labāku profesionālo izskatu, jūs varat arī izvēlēties tādu premium WordPress motīvu kā Divi, kas ļauj jums pašiem noformēt vietni ar vilkšanu un nomešanu, nealgojot izstrādātāju..
3. Mani attēli nav pareizi migrēti. Ko es varu darīt?

Ja izpildījāt precīzus mūsu norādījumus, multivides failiem automātiski jāpāriet no Blogger uz WordPress. Tomēr, ja jums šķiet, ka trūkst kādu attēlu, varat izmantot Multivides failu pārdēvētājs iespraust. Šis spraudnis maģiski darbojas, lai pārdēvētu visus jūsu attēlus, tāpēc tie tiks parādīti pareizi.

Varat arī bloķēt attēlu nosaukumu, lai tie vairs nemainītos, un attēli turpina parādīties jūsu WordPress vietnē.

4. Vai pēc migrēšanas vajadzētu mainīt URL WordPress??

Atšķirībā no Blogger.com, WordPress ļauj izvēlēties dažāda veida URL struktūras. Tomēr tas nenozīmē, ka jums vajadzētu eksperimentēt ar dažādām struktūrām.

Ja sākat jaunu WordPress emuāru, varat izvēlēties jebkuru vēlamo struktūru. Bet, tā kā jūs migrējat esošu emuāru no Blogger uz WordPress, mūsu interesēs ir saglabāt URL struktūru tādu pašu, kādu mēs ieteikām šajā apmācībā pat pēc migrācijas, lai saglabātu meklēšanas rangu un trafiku.

5. Kā pārvietot savus abonentus no Blogger uz WordPress?

Jūs varat pievienot savu WordPress plūsmu sava Blogger konta iestatījumiem, kas plūsmas abonentus pārcels uz jauno vietni. Izpildiet 9. darbību, lai iegūtu sīkāku informāciju.

6. Vai emuāru migrācija ietekmē manu Adsense kontu?

Nē. Faktiski migrēšana uz WordPress palīdzēs jums viegli pārvaldīt savas AdSense reklāmas, izmantojot spraudni, piemēram, AdSanity. Iepazīstieties ar mūsu Adsanity pārskatu.

Ņemiet vērā, ka jaunajam vietnes URL jāpievieno savam AdSense kontam, ja apakšdomēnu izmantojāt kopā ar Blogger (piemēram, example.blogspot.com)..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map