Autoru izsekošanas iestatīšana programmā WordPress, izmantojot Google Analytics

kā iestatīt autoru izsekošanu google analytics


Vai vēlaties izsekot savu emuāru autorus, izmantojot Google Analytics? Ja vairāki autori raksta saturu savā emuārā, jums būs jāizseko viņiem atsevišķi, lai uzzinātu labākos izpildītājus, un otrādi.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā iestatīt autoru izsekošanu pakalpojumā WordPress, izmantojot Google Analytics.

Instalējiet MonsterInisghts autoru izsekošanai pakalpojumā Google Analytics

Pēc noklusējuma pakalpojumā Google Analytics nav iestatījumu jūsu emuāru autoru izsekošanai. Lai iespējotu autora izsekošanu, jums būs jāpievieno pielāgoti iestatījumi.

Izmantojot MonsterInsights spraudnis ir vienkāršākais veids, kā savā WordPress vietnē iespējot autoru izsekošanu. MonsterInsights ir labākais Google Analytics spraudnis WordPress.

Kad esat iespējojis izsekošanu, jūs saņemsit pārsteidzošus pārskatus par lapu skatījumiem, atlēcienu līmeni un sava emuāra populārāko autoru. Varat arī pievienot citas pielāgotas kategorijas, lai izsekotu autorus WordPress.

Autoru izsekošanas iestatīšana WordPress, izmantojot Google Analytics

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt MonsterInsights Pro iespraust. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim par to, kā instalēt spraudni WordPress.

Pēc aktivizēšanas dodieties uz Ieskats »Papildinājumi instalēt un aktivizēt Izmēri papildinājums.

Tagad jums būs jāpieslēdz Google Analytics ar WordPress.

Vienkārši dodieties uz savu MonsterInsights kontu un nokopējiet licences atslēgu. Tālāk dodieties uz Ieskats »Iestatījumi savā WordPress emuārā.

Iekš Licences atslēga laukā, ielīmējiet atslēgu un noklikšķiniet uz Pārbaudiet atslēgu pogu.

Licences atslēga

Kad esat verificējis, noklikšķiniet uz Izsekošana cilni no augšējās sadaļas. Turpmāk jums būs jāapmeklē Pielāgotas kategorijas kreisās puses izvēlnē.

Pielāgotas kategorijas - autora izsekošana

Šajā lapā noklikšķiniet uz Pievienojiet jaunas pielāgotas kategorijas saite, un tajā parādīsies nolaižamā izvēlne. Šajā nolaižamajā izvēlnē jums būs jāizvēlas Autore kā jūsu pielāgoto kategoriju.

Atlasiet Autors - autora izsekošana

Noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas pogu, lai saglabātu šos iestatījumus.

Pēc tam piesakieties savā Google Analytics kontā un atveriet emuāra saiti, lai pievienotu pielāgotas kategorijas autoru izsekošanai.

Jūsu vietne Google Analytics kontā

Pēc atvēršanas jums būs jādodas uz Administrators cilni no kreisās izvēlnes. Slejā Pielāgotās definīcijas jums būs jānoklikšķina uz Pielāgotas dimensijas.

Noklikšķiniet uz pielāgotajām dimensijām - autora izsekošana

Tagad noklikšķiniet uz Jauna pielāgota kategorija pogu tabulā.

Jauna pielāgota kategorija - iestatiet autora izsekošanu

Tiks atvērta forma, lai izveidotu jaunu pielāgotu kategoriju. Laukā Nosaukums jums būs jāpievieno Autore un noklikšķiniet uz Izveidot pogu. Saglabājiet visus pārējos iestatījumus pašreizējos.

Visbeidzot, jums būs jāsaskaņo Google Analytics indeksa numurs ar Pielāgotas kategorijas ID kas ir pieejams jūsu WordPress MonsterInsights iestatījumos.

Autora indeksa numuru varat redzēt zem Indekss kolonna pakalpojumā Google Analytics. Vienkārši atzīmējiet šo indeksa numuru.

Autora izsekošana

Tagad apmeklējiet Ieskats »Iestatījumi lapa jūsu WordPress administratora apgabalā. Saskaņā Izsekošana cilnē, kreisajā izvēlnē jums jāiet uz Pielāgotas dimensijas.

Ja pielāgotās dimensijas ID ir tāds pats kā indeksa numurs pakalpojumā Google Analytics, jums nekas nav jādara. Ja ID nav atšķirīgs, noteikti ievadiet to pašu numuru, kuru atzīmējāt Google Analytics indeksa slejā, lai norādītu dimensiju Autors, un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas..

Pielāgotu kategoriju ID

Tagad, lai pareizi izsekotu emuāru autorus, savā Google Analytics kontā būs jāpievieno pielāgots pārskats. Pakalpojumā Google Analytics jums būs jādodas uz Pielāgošana »Pielāgoti pārskati no kreisās izvēlnes. Meklējiet Pārskata saturs laukus un definējiet metriskās grupas.

Jums būs jāpievieno Autore sadaļā Dimension Drilldowns un noklikšķiniet uz Saglabāt pogu.

Pielāgoti pārskati

Tas parādīs jūsu autora kategorijas datplūsmas pārskatu. Saskaņā ar emuāra autoriem varat uzraudzīt lapas skatījumus un atlēcienu līmeni.

Autora ziņojums

Lai skatītu papildu pielāgotos autoru pārskatus, atlasiet Autore kā sekundāro dimensiju pakalpojumā Google Analytics.

Pirmkārt, jums būs jāapmeklē Uzvedība »Vietnes saturs» Visas lapas. Šeit izvēlieties jebkuru primāro kategoriju (piemēram: Lapas nosaukums) un dodieties uz Sekundārā dimensija nolaižamajā izvēlnē zem tā.

Zem Pielāgotas dimensijas noklikšķiniet uz Autore opcija, lai skatītu pielāgotos pārskatus ar citām primārajām kategorijām.

Sekundārā dimensija

Tam blakus katram emuāra nosaukumam tiks pievienota jaunā autora kolonna un parādīts autora vārds. Tādā veidā jūs varat apskatīt personalizētākus pārskatus autoriem.

Pielāgota autora ziņojums

Pakalpojumā Google Analytics jums ir dažādas iespējas, kā mainīt iestatījumus un pēc vajadzības skatīt pielāgotos pārskatus. Google Analytics ļauj arī eksportēt pārskatus kā izklājlapas.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā iestatīt autoru izsekošanu pakalpojumā WordPress, izmantojot Google Analytics.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, jums patiks arī mūsu ceļvedis par to, kā WordPress iestatīt lejupielādes izsekošanu, izmantojot Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map