Kā 2020. gadā pārslēgties no Wix uz WordPress (soli pa solim)

Pārslēdzieties no Wix uz WordPress


Vai vēlaties migrēt savu Wix vietni uz WordPress? Wix ir vienkāršs velciet un nometiet veidotājs, kas ļauj ātri un ērti izveidot vietni. Tomēr tas ir ierobežots attiecībā uz funkcijām, un, lai jūsu vietnei pievienotu vairāk opciju, jums jāmaksā dūšīga naudas summa. Tā vietā jūs varat pārvietot savu vietni uz pašu mitinātu WordPress, kas ir ļoti elastīga un piedāvā arī daudzas funkcijas.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pareizi pārsūtīt savu vietni no Wix uz WordPress.

Kāpēc jums vajadzētu pārvietot savu vietni no Wix uz WordPress?

Wix ļauj izveidot vietni dažās minūtēs, un ar to var sākt brīvi. Tas ir ļoti noderīgi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Lai arī iesācēji var izmantot vilkšanas un noņemšanas veidotāju, lai ātri iestatītu un pielāgotu savas vietnes, pieredzējuši lietotāji Wix var pievienot savu kodu un veidošanas skriptus..

Wix piedāvā bezmaksas ierobežotu vietnes izveidošanas plānu. Bezmaksas plāns ir piemērots absolūtiem iesācējiem, kuriem nav prātā, ka viņu vietnei ir neglīts URL, piemēram, http://lietotājvārds.wixsite.com/siteadress. Tā kā jūs regulāri publicējat saturu ar savu bezmaksas Wix plānu, ir viegli izlietot bezmaksas krātuves ierobežojumu. Lai jūsu vietne būtu dzīva, jums jāiegādājas premium plāns, kas piedāvā lielāku krātuves un joslas platumu.

Tā kā Wix ir mitināta platforma, jums jāievēro viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Ja jums nepatīk viņu noteikumi, ieteicams izvēlēties citu platformu.

No otras puses, pašnodrošinātajā WordPress platformā nav šādu ierobežojumu. Tas ir ļoti elastīgs un nodrošina visas funkcijas, kas jums ir vajadzīgas, lai izveidotu vietni, kā jums šķiet izdevīgi. Atšķirībā no Wix, platformā nav iebūvētu ierobežojumu, kas neļauj pievienot attēlus WordPress. Jūsu dati ir pilnībā aizsargāti un pieder jums, tāpēc neviens neko no jūsu vietnes nevar izdzēst, kamēr nevēlaties tos pats noņemt.

Uzziniet vairāk par atšķirībām starp Wix un WordPress.

Saistīts: Kā migrēt no vidēja uz WordPress (bez dīkstāves)

Apskatīsim soļus, lai viegli pārslēgtos no Wix uz WordPress.

 1. Darba sākšana ar WordPress
 2. WordPress instalēšana savā tīmekļa mitināšanas kontā
 3. Wix satura importēšana savā WordPress vietnē
 4. Importējiet Wix lapas WordPress
 5. Importējiet attēlus no Wix uz WordPress
 6. Iestatiet pastāvīgās saites WordPress
 7. Novirzīšana no Wix uz WordPress
 8. WordPress paraugprakse, kas jāievēro pēc vietnes migrācijas

1. darbība: darba sākšana ar WordPress

Wix ir savi tīmekļa mitināšanas serveri, un mitināšanas izmaksas ir iekļautas to piemaksu plānā. Viņu maksa sedz izmaksas par glabāšanas vietu, joslas platumu, vietņu veidotāju un citiem pakalpojumiem, kurus izmantojat savas vietnes izveidošanai. Izmaksas nepārtraukti palielinās, pievienojot krātuves vietu.

No otras puses, WordPress programmatūru var bez maksas lejupielādēt un lietot. Viss, kas jums jādara, ir domēna vārda un tīmekļa mitināšanas iegāde.

izveidot emuāru par bluehost

Mēs iesakām izmantot WordPress vietnes WordPress mitināšanai. Tos oficiāli iesaka arī WordPress.org (galvenā WordPress kompānija).

Bluehost ir uzticama platforma jūsu WordPress vietnes vadīšanai, un tā maksā mazāk nekā tā, ko katru mēnesi maksājat Wix par viņu piemaksu plāniem. Lai ietaupītu vēl vairāk uz sākotnējiem izdevumiem, mēs esam izstrādājuši vienošanos ar Bluehost, lai lietotājiem piedāvātu bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un vairāk nekā 60% OFF viņu WordPress mitināšanas plānos. Vai tas nav tik aizraujoši?

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Ja vietnē Wix jūsu vietnei jau ir iestatīts pielāgots domēns, tad varat izvēlēties šo opciju Man ir domēna vārds iestatot savu tīmekļa mitināšanas kontu vietnē Bluehost.

2. darbība: WordPress instalēšana savā tīmekļa mitināšanas kontā

Kad esat iegādājies tīmekļa mitināšanas kontu, varat turpināt darbu un instalēt tajā WordPress.

Tā kā jūs izmantojat Bluehost kā savu tīmekļa mitinātāju, varat izmantot viņu vienu klikšķi WordPress instalēšanas rīku, kas ir pieejams cPanel. Tas atvieglo instalēšanas procesu.

Lūk, kā jūs varat instalēt WordPress savā Bluehost kontā.

WordPress instalētājs

Vienkārši izvēlieties Instalējiet WordPress sava cPanel vietnes sadaļā un izpildiet norādījumus. Jums tiks lūgts izvēlēties motīvu savai jaunajai WordPress instalācijai.

Piezīme: Pagaidām varat izvēlēties jebkuru motīvu. Pēc WordPress instalēšanas procesa pabeigšanas to var mainīt.

Izvēlieties tēmu Bluehost

Tagad jūs varat pievienot sava WordPress emuāra virsrakstu un iezīmi. Ja vēlaties mainīt virsrakstu vai tagu līniju vēlāk, to var vienkārši izdarīt, izmantojot WordPress administratora iestatījumus.

izveidot jaunu WordPress emuāru

Kad esat pievienojis visu nepieciešamo informāciju, noklikšķiniet uz Nākamais pogu. Jūsu WordPress instalēšana tiks sākta, un tā būs gatava pēc dažām minūtēm.

Kad instalēšana ir pabeigta, tiek parādīts ekrāns ar WordPress administratora pieteikšanās akreditācijas datiem.

WordPress instalēšana ir veiksmīga

WordPress administratora URL izskatīsies šādi:

http://example.com/wp-admin

Iet uz priekšu un piesakieties savā WordPress administratora kontā, izmantojot iepriekš minētos akreditācijas datus. Šī pieteikuminformācija tiks nosūtīta arī uz jūsu e-pasta adresi.

WordPress pieteikšanās

3. darbība. Wix satura importēšana savā WordPress vietnē

Satura importēšana no jūsu Wix vietnes uz WordPress nav vienkārša. Wix nav iebūvētas funkcijas, lai eksportētu jūsu saturu uz ārējiem avotiem.

Tomēr jūs joprojām varat importēt savas emuāra ziņas, izmantojot Wix RSS plūsmu, lai izvairītos no katras emuāra ziņas manuālas atjaunošanas.

Pirmais, kas jums jādara, ir atrast Wix RSS failu un lejupielādēt to. Pēc sava Wix vietnes URL varat pievienot /feed.xml, un tajā tiks parādīta plūsma. Ja jūsu pielāgotais domēns vietnē Wix ir mywixsite.com, RSS plūsmas URL izskatīsies šādi:

http://mywixsite.com/feed.xml

Ja jūs neizmantojat pielāgotu domēnu, jūsu Wix RSS plūsmas URL būs tāds pats kā lietotājvārds.mywixsite.com/myblog/feed.xml. Šeit lietotājvārds ir jūsu Wix lietotājvārds un Myblog ir nosaukums jūsu emuāram, kuru izveidojāt vietnē Wix.

Kad esat atvēris pareizo RSS plūsmas URL, jūs redzēsit lapu ar pilnu kodu. Šī lapa jāielādē datorā. Vienkārši noklikšķiniet ar peles labo pogu uz lapas un Saglabāt lapu kā lai saglabātu failu.

Wix RSS plūsma

Pēc RSS faila saglabāšanas jums būs jāpiesakās savā WordPress administratora kontā, lai piekļūtu informācijas panelim. No turienes dodieties uz Rīki »Importēšana lappuse.

RSS importētājs

Jūs varat atrast dažādu importētāju sarakstu. Jums jānoklikšķina uz Instalēt tagad poga zem RSS importētāja rīka.

Pēc instalēšanas jums jāpalaiž importētājs un no datora jāizvēlas RSS fails. Tagad noklikšķiniet uz Augšupielādējiet failu un importējiet pogu.

Pārlūkot XML failu

Būs vajadzīgas dažas sekundes, lai visas jūsu ziņas no Wix importētu uz WordPress. Par katru ziņu redzēsit veiksmes ziņojumu.

4. solis: importējiet Wix lapas uz WordPress

Pēc emuāru ziņu importēšanas varat turpināt darbu un pārvietot lapas no Wix uz jauno WordPress vietni.

Lapu migrēšanai nav pieejams arī iebūvēts eksporta rīks. Jums ir jāatjauno visas WordPress lapas.

Pirmais, kas jums jādara, ir doties uz Lapas »Pievienot jaunu savā WordPress administratora apgabalā un pievienojiet virsrakstu, kas līdzīgs Wix lapai.

Tagad dodieties uz savu Wix lapu un nokopējiet visu saturu no redaktora. Pēc tam ielīmējiet šo saturu savā WordPress lapā Teksts redaktors.

Lapas importēšana WordPress

Kad viss Wix lapas saturs ir nokopēts jūsu WordPress lapā, vienkārši noklikšķiniet uz Publicēt pogu, lai parādītu šo lapu savā WordPress vietnē.

Šis process ir jāatkārto visām lapām pa vienai.

5. darbība. Importējiet attēlus no Wix uz WordPress

Tagad, kad esat importējis visu saturu no Wix uz savu WordPress vietni, iespējams, ir problēma ar augšupielādētajiem attēliem. Rediģējot importētās ziņas vai lapas, pamanīsit, ka attēli joprojām tiek mitināti ar Wix.

Par laimi, WordPress ir dažādi spraudņi, kurus varat izmantot attēlu importēšanai no ārējiem avotiem, piemēram, Wix. Mūsu apmācībā mēs izmantosim Automātiska attēlu augšupielāde spraudnis mērķim.

Lai droši importētu attēlu failus savā nesen instalētajā WordPress vietnē, jums vispirms ir jāinstalē un jāaktivizē spraudnis savā vietnē. Lai to izdarītu, dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz Spraudņi »Pievienot jaunu. Tagad, izmantojot meklēšanas lauku, meklējiet spraudni Automātiski augšupielādēt attēlus.

Kad esat to atradis, nospiediet Instalēt tagad sekoja poga un pēc tam aktivizējiet spraudni.

Pēc tam vēlreiz dodieties uz informācijas paneli un atjauniniet visas ziņas. Lai atjauninātu savas ziņas, dodieties uz Ziņas »Visas ziņas. Tagad atzīmējiet visas rūtiņas un atlasiet Lielapjoma darbība »Rediģēt.

Tad hit Piesakies pogu. Tagad ekrānā tiks parādīta jauna saskarne. Tagad jums vajadzētu noklikšķināt uz Atjaunināt pogu.

importēt attēlus no laukuma

Kad tas būs izdarīts, spraudnis sāks strādāt ar jūsu attēliem. Atkārtojiet to pašu procesu visās savās lapās, lai nepalaistu garām nevienu attēlu.

6. solis: iestatiet pastāvīgās saites WordPress

WordPress ir pārsteidzoša un elastīga pastāvīgo saišu sistēma, kas ļauj jums izveidot vietrāžus URL tā, kā vēlaties. Ir svarīgi, lai jūsu pastāvīgās saites būtu identiskas WordPress, lai jūs nezaudētu satiksmi, kas nāk no jūsu vecās Wix vietnes.

Lai mainītu URL struktūru WordPress, jums jādodas uz vietni Iestatījumi »Permalinks lapu un atlasiet pastāvīgās saites struktūru, kas vislabāk atbilst jūsu WordPress emuāram.

Permalinks struktūra

Kad atlasīts, noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas pogu, lai redzētu vietrāžus URL.

7. darbība: novirzīšana no Wix uz WordPress

Jūsu vietne ir gatava. Tagad jums ir jāiestata novirzīšana, lai meklēšanas klasifikācija un trafiks būtu neskarts.

Piezīme: Novirzīšana uz WordPress vietni ir iespējama tikai tad, ja jums pieder pielāgots domēns vietnē Wix. Ja jūs izmantojat apakšdomēnu Wix, tad jūs nevarat novirzīt lietotājus uz WordPress.

Lai sāktu ar novirzīšanu, jāizveido jauns fails ar jebkuru teksta redaktoru, piemēram, Notepad, un jāielīmē šis kods:

var hashesarr = {
"#! par mums / c1it7": ‘/ apmēram /’,
"#! kontakts / ce54": ‘/ kontakts /’,
"#! izlases raksts / c1mz": ‘/ nejaušs raksts /’
};

priekš (var hash in hashesarr) {
var patt = jauns RegExp (hash);
if (window.location.hash.match (patt)! == nulle) {
window.location.href = hashesarr [hash];
}
}

Šis ir koda paraugs ar trīs lapu piemēriem (par, kontaktu un nejaušu rakstu), kas novirza no Wix uz WordPress. Pirmā virkne ir vietrādis URL Wix, un otrā virkne ir WordPress lapas URL, kurā vēlaties novietot apmeklētājus.

Jums ir manuāli jāpievieno visas lapas, lai tās novirzītu no Wix uz WordPress.

Kad esat pabeidzis, vienkārši saglabājiet šo failu kā redirect.js un augšupielādējiet to WordPress motīva direktorijā / js / direktorijā, izmantojot FTP klients. Ja nav pieejams / js / direktorijs, vienkārši izveidojiet to, lai pievienotu šo failu.

Pēc tam jums būs jādodas uz Izskats »redaktors WordPress administratora apgabalā un rediģējiet Funkcijas.php failu. Vienkārši ielīmējiet šo kodu apakšā:

funkcija wpb_wixjs () {
wp_enqueue_script (‘wixredirect’, get_stylesheet_directory_uri (). ‘/js/redirects.js’, masīvs (), ‘1.0.0’, taisnība);
}
add_action (‘wp_enqueue_scripts’, ‘wpb_wixjs’);

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas pogu. Tagad visi jūsu Wix apmeklētāji tiks novirzīti uz jūsu WordPress lapām.

Pēc novirzīšanas jūsu apmeklētāji joprojām var redzēt 404 kļūdas jūsu WordPress vietnē. Uzziniet, kā to izdarīt izsekojiet 404 lapas un novirziet tās WordPress.

WordPress paraugprakse, kas jāievēro pēc vietnes migrācijas

Jūsu vietne Wix ir veiksmīgi pārvietota uz WordPress. Tagad jums jāievēro daži ieteiktie paņēmieni, lai nodrošinātu vietnes drošību, uzlabotu meklētājprogrammu klasifikāciju, uzraudzītu surogātpasta komentārus un uzlabotu veiktspēju.

Mēs iesakām arī apskatīt mūsu ekspertu izvēli par WordPress populārākajām tēmām, lai atrastu labāko jauno WordPress vietnes tēmu..

To sakot, apskatīsim pasākumus, kas jums jāveic tūlīt pēc migrācijas.

 • Saziņas veidlapa: Izveidojiet kontakta formu savā WordPress vietnē. Varat arī apskatīt labākos WordPress saziņas formas spraudņus.
 • Pievienojiet Google Analytics izsekošanu: Pievienojiet Google Analytics izsekošanu savai jaunajai WordPress vietnei, instalējot spraudni MonsterInsights.
 • WordPress drošība: Nodrošiniet WordPress ložu necaurlaidīgu drošību, instalējot dažus no labākajiem WordPress drošības spraudņiem. Jums vajadzētu arī izlasīt galveno WordPress drošības rokasgrāmatu, lai iegūtu sīkāku informāciju.
 • Uzlabot WordPress SEO: Palieliniet savu SEO, izmantojot labākos WordPress SEO spraudņus.
 • WordPress dublējums: Ieplānojiet savas WordPress vietnes dublējumu ar labāko WordPress rezerves spraudni.
 • WordPress veiktspēja: Uzlabojiet WordPress veiktspēju, instalējot labākos WordPress kešatmiņas spraudņus.
 • Novērst surogātpastu komentārus: Novērsiet surogātpastu komentārus, savā vietnē instalējot spraudni Akismet.
 • Audziniet savu vietni: Audzējiet savus apmeklētājus un klientus, izmantojot labākos WordPress svina paaudzes spraudņus.

Ja esat WordPress lietotājs un plānojat mainīt domēnus, skatiet šo rakstu par savas WordPress vietnes pārvietošanu uz jaunu domēna vārdu.

Nepalaidiet garām šīs Wix alternatīvas un konkurentus, lai iegūtu vairāk izvēles iespēju.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums pāriet no Wix uz WordPress. Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet, kā sākt WordPress vietni no jauna (soli pa solim)..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map