Kā 2020. gadā pārvietot vietni no vienas tīmekļa mitinātājas uz otru

pārvietojiet WordPress uz jaunu resursdatoru bez dīkstāves


Vai jums rodas jautājums, kā bez dīkstāves pārslēgt savu WordPress vietni no vienas tīmekļa mitinātājas uz citu? Tāpat kā pārvietošanās uz jaunu māju fiziskajā pasaulē, arī migrēšana uz jaunu “māju” (tīmekļa mitinātāju) internetā nāk ar unikālu izaicinājumu kopumu. Viena no visizplatītākajām bažām ir par to, vai pārvietošanās laikā jūsu vietne samazināsies.

Bet jums nav par ko uztraukties.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā divās metodēs pārvietot savu vietni no vienas tīmekļa mitinātājas uz otru bez dīkstāves.

1. metode: Vietnes eksperti bez maksas migrē
2. metode: Savas vietnes migrēšana (soli pa solim)

Bet pirms mēs sākam, pārdomāsim, kāpēc jums vajadzētu pārvietot savu WordPress vietni uz jaunu resursdatoru, kā arī kāpēc vajadzētu izvairīties no dīkstāves.

Kad un kāpēc jums vajadzētu pārvietot savu WordPress vietni uz jaunu resursdatoru

Ir vairāki iemesli, kāpēc jums vajadzētu pārsūtīt savu WordPress vietni citam resursdatoram. Apskatīsim dažus galvenos iemeslus:

1. Jūsu vietne darbojas lēni
Iespējams, ka esat sācis ar tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ko atradāt, izmantojot īsu interneta meklēšanu. Bet, tā kā jūsu vietnes trafiks palielinās, jums jāmeklē uzticams risinājums, kas var piedāvāt labāku ātrumu un veiktspēju. Lēna vietnes ielāde ir ne tikai slikta SEO, bet arī palielina iespēju lietotājiem pamest jūsu vietni. Šajā gadījumā savu WordPress vietni pārvietotu uz jaunu resursdatoru, lai uzlabotu vietnes statusu. Iepazīstieties arī ar mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pārsūtīt no vietējā servera uz aktīvo vietni.

2. Jūs zaudējat satiksmi:
Ja jums ir daudz dīkstāves ar pašreizējo tīmekļa mitinātāju, tā ir laba zīme, ir pienācis laiks pāriet uz jaunu resursdatoru. Neplānotas dīkstāves jūsu vietnes aizņemtākajā laikā var izjaukt vietnes apmeklētājus un radīt zaudējumus potenciālajiem klientiem, pastāvīgajiem klientiem un ieņēmumiem. Arī pārāk daudz dīkstāves var samazināt jūsu meklēšanas rezultātu klasifikāciju. Pārejot uz tīmekļa resursdatoru, kas piedāvā darbspējas garantiju, jūs nezaudēsit trafiku vai pārdošanu.

3. Pašreizējais tīmekļa mitinātājs jums nav piemērots:
Viens no visizplatītākajiem un vienkāršākajiem iemesliem, kādēļ jūs varētu vēlēties pāriet no vienas tīmekļa mitinātājas uz citu, ir tas, ka pašreizējā tīmekļa resursdators nedod jums vēlamo. Piemēram, varbūt jūsu pašreizējā tīmekļa mitinātāja ir pārāk dārga. Varbūt esat atradis labāku tīmekļa mitinātāju, kas ir lētāks un piedāvā vairāk nepieciešamo funkciju, piemēram, Bluehost. Ir svarīgi izvēlēties tādu tīmekļa mitinātāju, kas jūsu vietnei nodrošina nepieciešamo, kā arī tādu, kas iekļaujas jūsu budžetā.

Bet vienmēr ir jāpārliecinās, ka vietne ir izveidota un darbojas, kamēr migrācija notiek no viena resursdatora uz otru. Lasiet, lai uzzinātu, kāpēc.

Piezīme: Iespējams, vēlēsities arī uzzināt, kā WordPress pārvietot uz jaunu domēna vārdu.

Kāpēc jums vajadzētu izvairīties no dīkstāves? (Svarīgs)

Iesācējiem ar mazām WordPress vietnēm, kurās ir maza vai vispār nav trafika, rodas jautājums, kāpēc viņiem būtu jāuztraucas par nelielu dīkstāvi. No otras puses, ir acīmredzamāk, kāpēc lielām vietnēm ar lielāku trafiku un lielu meklētājprogrammu klasifikāciju vajadzētu būt uzmanīgām, mainot mitinātājus. Lielākas vietnes nevar riskēt ar dīkstāvi, jo tas var ietekmēt to statusu. Tomēr mazām vietnēm ir jāapzinās arī jautājumi.

Vietņu dīkstāve nav piemērota ne mazām, ne lielām vietnēm. Parunāsim par dažiem veidiem, kā dīkstāves var ietekmēt jūsu WordPress vietni:

 • Lietotāji domā, ka esat beidzis – Kad lietotāji apmeklē jūsu vietni, viņi vēlas redzēt, kā tā darbojas. Ja jūsu vietne saskaras ar dīkstāvi, jauni apmeklētāji var uzskatīt, ka tās nav, un vecie lietotāji var domāt, ka esat slēdzis.
 • Bojāta reputācija – Dīkstāve var rasties daudzu iemeslu dēļ. Tehniskais lietotājs to var saprast, bet ne visi jūsu lietotāji ir izstrādātāji. Tas vidējam apmeklētājam radīs sliktu iespaidu par jūsu zīmolu vai biznesu.
 • SEO klasifikācijas zaudēšana – Jūsu vietne var labi atrasties meklētājprogrammās. Kad jūsu vietne nedarbojas un meklētājprogrammas sūta robotus, lai pārmeklētu jūsu vietni, tas sabojās jūsu klasifikāciju.

Pēc iepazīšanās ar iepriekš teikto, cerams, jums rodas priekšstats par to, kāpēc ir svarīgi, lai vietnes 24/7/365 vietne būtu aktīva. Pārvietojot vietni uz jaunu resursdatoru, varat veikt tālāk norādītās darbības, lai izvairītos no dīkstāves un veiksmīgi migrētu savu WordPress vietni..

Bonusa padoms: Lai analizētu vietnes statusu, jūs vienmēr varat izmantot mūsu bezmaksas vietnes uptime pārbaudītāja rīku.

Vai esat gatavs sākt darbu? Ejam!

1. metode. Vietnes bezmaksas migrēšana ar ekspertu palīdzību

Pirmajā metodē mēs parādīsim, kā bez maksas migrēt savu vietni no vienas tīmekļa mitinātājas uz otru. Šis solis ir paredzēts tiem, kuri tehniski nav īpaši labi. Izmantojot šo metodi, jūs varat savu vietni migrēt, nemaksājot vienu santīmu un neveicot sarežģītas darbības.

Šajā nolūkā jums jānoskaidro mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumus. Lai jums būtu ērtāk, mēs esam uzskaitījuši dažus mitināšanas uzņēmumus, kuri jūsu vietni migrēs bez maksas, ja vien jūs piekrītat mitināt savu vietni kopā ar viņiem. Pārbaudīsim tos.

1. Vietnes zeme

lēta mitināšana vietnē

SiteGround piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumus lietotājiem, kuri izvēlas GrowBig un GoGeek mitināšanas plānus.

Lai izmantotu bezmaksas migrācijas pakalpojumu, pēc reģistrēšanās dodieties uz vietnes SiteGround informācijas paneli. Šeit, zem Lietotāju zona iet uz Atbalsts »Pieprasiet mūsu komandas palīdzību» Vietnes pārsūtīšana. To darot, jūs varat bez problēmām pārvietot visus vietņu failus un lietojumprogrammu datu bāzi no vecā mitināšanas pakalpojuma uz vietni SiteGround..

Pats labākais, ka visi failu ceļi un datu bāzes informācija nemainās jūsu jaunajā mitināšanas kontā, tāpēc pēc migrēšanas jums nekas nav jālabo savā vietnē..

2. HostGator

HostGator, bezmaksas migrācijas pakalpojumi

HostGator ir vēl viena lieliska iespēja, kas lietotājiem piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumus 30 dienu laikā pēc reģistrēšanās tīmekļa mitināšanas pakalpojumā. Šī opcija ir pieejama visiem plāniem, par kuriem jūs pierakstāties. Lai izmantotu viņu bezmaksas pārsūtīšanas pakalpojumu, jums vienkārši jāaizpilda trīs soļu veidlapa un jālūdz viņiem pārsūtīt jūsu vietni.

Bet pirms tam jums būs nepieciešama šāda informācija:

 • Vecs mitināšanas FTP lietotājvārds
 • FTP lietotājvārds un parole
 • WordPress administratora informācija
 • cPanel pieteikšanās URL kopā ar lietotājvārdu & paroli
 • Jaunākā WordPress datu bāzes dublēšana

3. A2 mitināšana

A @ hostings, bezmaksas migrācija

Nākamā iespēja, kuru varat izmantot, ir A2 hostinga pakalpojums. Tāpat kā SiteGround un HostGator, arī A2 hostings saviem lietotājiem piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumus.

Kad esat pabeidzis maksājumu, piesakieties savā klientu portālā un noklikšķiniet uz Atbalsts »Migrācija . Noklikšķiniet uz Pieprasīt migrāciju opcija.

Tagad atzīmējiet izvēles rūtiņas, lai piekristu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un pieņemamai lietošanas politikai, un pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt līdz 2. darbībai. Nākamajā solī atlasiet vajadzīgo pakalpojumu un noklikšķiniet uz Turpiniet līdz 3. darbībai pogu. Visbeidzot nākamajā solī nospiediet Iesniegt migrāciju pogu.

Un tas arī viss. Tiklīdz migrācija būs pabeigta, jūs tiksit informēts.

2. metode: vietnes manuāla migrēšana (soli pa solim)

Šī metode ir paredzēta tiem, kuri vēlas paši manuāli migrēt savu vietni. Lai arī iesācējiem tas izklausās iebiedējoši, tas nav tik grūts, kā izklausās. Vienkārši izpildiet mūsu darbības pareizi, un jums vajadzētu būt labam.

Šis ir darbību saraksts, kuras mēs veiksim:

 1. Izvēlieties jaunu tīmekļa mitinātāju
 2. Izveidojiet vietnes dublējumu migrācijai, izmantojot kopētāju
 3. Importējiet savu WordPress vietni savā jaunajā saimniekdatorā
 4. Mainiet resursdatora failu, lai novērstu dīkstāvi
 5. Izveidojiet MySQL datu bāzi savā jaunajā Web Host
 6. Sāciet kopētāja migrācijas procesu
 7. Atjauniniet savu domēnu

Svarīgs: Mēs vēlamies jums atgādināt, ka daži tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumu. Ja neesat pārliecināts, vai jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā bezmaksas migrāciju, vispirms pajautājiet viņiem, pirms to darāt pats. Ja viņi to nepiedāvā, varat turpināt mācīties.

1. solis: izvēlieties jaunu tīmekļa mitinātāju

Tīmekļa mitinātāja maiņa pati par sevi ir liels lēmums, tāpēc pirms pārejas uz jaunu jums jāpārliecinās, ka esat pielicis pietiekami daudz pūļu, lai optimizētu vietni savā pašreizējā resursdatorā. Ja tas pēc optimizācijas joprojām nespēj sasniegt ātrumu, drošību, veiktspēju utt., Jums patiešām ir jāmaina sava tīmekļa mitināšana.

tīmekļa mitināšana

Izvēloties jaunu tīmekļa mitinātāju, ņemiet vērā īpašās funkcijas, kas jūsu vietnei ir vajadzīgas pašreizējā stāvoklī un nākotnē, tāpēc jums nevajadzēs atkal mainīt resursdatorus..

Ir ļoti daudz dažādu tīmekļa mitināšanas veidu, piemēram, dalīta mitināšana, īpaša servera mitināšana un pārvaldīta WordPress mitināšana.

Izvēloties tīmekļa mitinātāju, mēs iesakām:

Dalīta mitināšana:

Lieliski piemērots tiem, kuri tikai sāk darbu ar jaunu vietni un kuriem ir nepieciešams pieejamais mitināšanas risinājums. Bluehost ir labākais koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tos oficiāli iesaka WordPress.org. IsItWP lietotāji, iegādājoties jaunu mitināšanas kontu, saņem 60% atlaidi kopā ar bezmaksas domēna vārdu.

Sāciet darbu ar Bluehost šodien!

Dedicated server:

Tas ir labākais risinājums lietotājiem, kuri vēlas iznomāt visu serveri vienīgai lietošanai un kam nepieciešama pilnīga servera kontrole. Mēs iesakām InMotion Hosting paredzētajiem serveriem. Viņi ļauj jums izvēlēties ideālu savas vietnes datu centru un sniedz bezmaksas palīdzību 2 stundas. InMotion hostinga kupons jums piešķirs vairāk atlaides.

Sāciet darbu ar InMotion Hosting jau šodien!

Pārvaldītā WordPress mitināšana:

Labākā izvēle WordPress vietnēm, kas piesaista lielu trafika daudzumu. Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, jūs varat darbināt savu vietni uz servera, kas ir unikāli optimizēts WordPress drošības konfigurācijai. Mēs iesakām WP Engine pārvaldītajai WordPress mitināšanai.

Sāciet darbu ar WP Engine jau šodien!

Mēs iesakām jums pārbaudīt šos salīdzinājumus starp Bluehost vs InMotion mitināšanu un Bluehost vs WP Engine.

Kad esat iegādājies mitināšanas plānu, neinstalējiet WordPress kā parasti, veidojot jaunu vietni. Vienkārši atstājiet to tukšu un pāriesim uz 2. darbību.

2. solis: izveidojiet vietnes dublējumu migrēšanai, izmantojot kopētāju

Dodieties uz pārvietojamās vietnes administratora apgabalu un instalējiet kopētāja spraudni. Tas ir viens no labākajiem WordPress spraudņiem migrēšanai un dublēšanai. Ja nezināt, kā instalēt spraudni, lūdzu, skatiet mūsu soli pa solim par WordPress spraudņa instalēšanu.

Kad esat instalējis kopētāja spraudni, dodieties uz vietni Kopija »Pakas savā WordPress informācijas panelī.

Pēc tam noklikšķiniet uz Izveidot jaunu pogu lapas labajā stūrī.

izveidot jaunu paketi-kopētāju-spraudni

Pēc tam jūs redzēsit lapu, kāda ir parādīta zemāk. Noklikšķiniet uz Nākamais poga, lai sāktu paketes veidošanas procesu.

noklikšķiniet uz nākamā, lai izveidotu paketi

Pēc tam jūs nonāksit otrajā pakotnes izveides procesa solī. Pārliecinieties, ka skenēšana ir pabeigta un visi rezultāti ir pareizi Labi. Pēc tam noklikšķiniet uz Būvēt pogu.

pilnīga skenēšana

Pagaidiet, līdz process ir pabeigts. Tas var aizņemt laiku, atkarībā no tā, cik liela ir jūsu vietne.

Kad process būs pabeigts, redzēsit lejupielādes iespējas Instalētājs, Arhīvs, un Lejupielāde ar vienu klikšķi. Jums būs jānoklikšķina uz Lejupielāde ar vienu klikšķi jo jums būs nepieciešami gan instalēšanas, gan arhīva faili.

viena klikšķa lejupielādes kopētājs

Arhīva fails ir jūsu vietnes kopija, un instalēšanas fails palīdzēs automātiski lejupielādēt instalācijas procesu.

3. solis: importējiet savu WordPress vietni savā jaunajā saimniekdatorā

Pēc tam jums būs jāaugšupielādē lejupielādētie faili (Installer un Archive) savā jaunajā tīmekļa mitinātājā. Lai to izdarītu, varat izmantot FTP klientu, lai izveidotu savienojumu ar jauno tīmekļa resursdatoru. Ja jūs esat jauns iesācējs, varat sekot norādījumiem, kas sniegti šajā soli pa solim Augšupielādējiet failus caur FTP uz WordPress.

Izmantojot savu FTP klientu, augšupielādējiet gan instalēšanas, gan arhīva failus savas vietnes saknes direktorijā (parasti / lietotājvārds / public_html / mape)..

Pirms augšupielādes jums jāpārliecinās, ka mape ir pilnīgi tukša. Daži WordPress mitināšanas uzņēmumi automātiski instalē WordPress, kad reģistrējaties. Jums tas būs jādzēš, ja jūsu resursdators to jau ir instalējis.

4. darbība: mainiet resursdatora failu, lai novērstu dīkstāvi

Jau 3. darbībā esat augšupielādējis gan installer.php failu, gan archive.zip failu savā jaunajā tīmekļa mitinātājā, tāpēc mēģiniet pārlūkprogrammā atvērt installer.php failu..

Failam var piekļūt, izmantojot šādu URL:

http://www.example.com/installer.php

Mēģinot piekļūt failam, jūs saņemsit 404 kļūdas lapa jo jūsu domēns joprojām norāda uz veco mitinātāju.

Tas nozīmē, ka jums jāmaina domēna vārdu serveri un jānorāda uz jauno resursdatoru, taču mēs to neieteiktu. Ja jūs to izdarīsit, tā lietotājiem parādīs nederīgu vietni, turpinot migrēšanu.

Tāpēc mēs iesakām izmantot alternatīvu metodi, lai lietotāji varētu pilnībā piekļūt jūsu vietnei pat migrācijas laikā.

Izmantojot šo paņēmienu, jūs varēsit piekļūt savai jaunajai vietnei, izmantojot jauno domēnu, uz laiku datorā. Tas tiek darīts ar resursdatora failu jūsu datorā, kuru varat izmantot, lai kartētu domēna vārdus līdz noteiktām IP adresēm.

Tagad resursdatora failā pievienosit sava domēna vārda ierakstu, lai tas norādītu uz jūsu jauno resursdatoru, bet tikai izmantojot datoru. Tādēļ jūs varat piekļūt failiem savā jaunajā tīmekļa resursdatorā, kamēr jūsu lietotāji joprojām piekļūs jūsu vietnei no vecās resursdatora. Tādējādi dīkstāves nav nulles.

Pirmkārt, jums būs jānoskaidro sava jaunā tīmekļa mitināšanas servera IP adrese. Lai to atrastu, atveriet cPanel informācijas paneli un dodieties uz vietni Informācija par serveri. Tur jūs to redzēsit kā Kopīga IP adrese.

resursdatora IP adrese

Turiet šo lapu atvērtu, jo vēlāk būs jākopē IP adrese.

Ja izmantojat Windows, dodieties uz Programmas »Visas programmas» Aksesuāri, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Notepad un atlasiet Palaist kā administratoram. Pēc tam parādīsies Windows UAC uzvedne ar 2 iespējām: un . Klikšķiniet uz lai palaistu Notepad ar administratora privilēģijām.

Tagad Notepad ekrānā dodieties uz Fails »Atvērts un pēc tam dodieties uz

C: WindowsSystem32driversetc. Atlasiet resursdatora failu un atveriet to.

Ja izmantojat Mac, jums būs jāatver lietotne Terminal un jāievada šī komanda, lai rediģētu resursdatora failu:

sudo nano / privāti / utt / saimnieki

Pēc tam gan Windows, gan Mac lietotājiem resursdatora faila apakšdaļā jāievada kopētā IP adrese un domēna vārds, piemēram:

192.168.1.22 www.example.com

Pēc tam saglabājiet izmaiņas. Tagad jūs varat piekļūt vietnes failiem jaunajā resursdatorā, izmantojot sava domēna vārdu datorā.

Piezīme: Pēc vietnes migrācijas 6. darbībā būsit jāatsauc izmaiņas, kuras veicāt resursdatora failā.

5. solis: izveidojiet MySQL datu bāzi savā jaunajā Web Host

Tagad jūs esat gatavs palaist installer.php failu savā jaunajā resursdatorā, taču pirms to izdarīšanas jums jāpārliecinās, ka ir izveidota MySQL datu bāze.

Lai izveidotu MySQL datu bāzi, dodieties uz sava cPanel informācijas paneli un dodieties uz vietni Datu bāzes sadaļa. Pēc tam jums būs jānoklikšķina uz MySQL datu bāzes sadaļa.

mysql-datu bāzes

Tagad jūs redzēsit lauku, lai izveidotu jaunu datu bāzi. Ierakstiet datu bāzes nosaukumu un noklikšķiniet uz Izveidot datu bāzi pogu.

izveidot jaunu-mysql-datu bāzi-bluehost

Pēc datu bāzes izveides ritiniet lapu uz leju līdz MySQL lietotāji sadaļa. Turpmāk norādiet sava lietotājvārdu un paroli un pēc tam noklikšķiniet uz Izveidot lietotāju pogu.

izveidot-mysql-lietotājs

Lūdzu, ņemiet vērā tikko izveidoto datu bāzes lietotājvārdu un paroli, jo tas jums būs vajadzīgs vēlāk.

Tagad jums ir jāpievieno savs lietotājs datu bāzei. Lai to izdarītu, ritiniet uz leju līdz Pievienojiet lietotāju datu bāzei sadaļu un izvēlieties tikko izveidoto MySQL datu bāzi un lietotāju. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot pogu.

pievienot lietotāju datu bāzei-bluehost

Tagad jūsu datu bāze ir iestatīta lietošanai jūsu WordPress vietnē.

6. solis: sāciet kopētāja migrācijas procesu

Visbeidzot, jūs visi esat iestatījis palaist instalētāja failu.

Tāpēc dodieties uz pārlūkprogrammas adreses joslu un ievadiet URL, kā parādīts zemāk, lai palaistu installer.php.

http://www.example.com/installer.php

kopētājs-uzstādītājs-solis1

Instalētājs veiks dažus testus un parādīs Pāriet blakus arhīva un validācijas testiem, kā parādīts iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā.

Atzīmējiet izvēles rūtiņu un pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais pogu.

Turpmāk tiks parādīts kopētāja 2. solis. Jums būs jāievada MySQL resursdators, datu bāzes nosaukums, lietotājvārds un parole. Ievietot vietējais īpašnieks resursdatora laukā un aizpildiet 5. darbībā izmantoto datu bāzes informāciju.

kopētājs-uzstādītājs-solis2

Tagad jūs varat noklikšķināt uz Nākamais pogu, lai turpinātu. Bet mēs iesakām vispirms noklikšķināt uz Pārbaužu datu bāze pogu, lai pārliecinātos, ka nav datu bāzes savienojuma kļūdu.

Pēc tam kopētājs importēs jūsu WordPress datu bāzi no faila archive.zip jaunajā resursdatorā.

Pēc tam kopētāja 3. darbībā jums tiks lūgts atjaunināt vietnes URL vai ceļu, taču jums šeit nekas nav jāmaina, jo jūs to faktiski nemaināt. Tātad, noklikšķiniet uz Nākamais pogu, lai turpinātu.

Kopētājs veiks pēdējās darbības un parādīs pieteikšanās pogu 4. un pēdējā posmā.

kopētājs-uzstādītājs-pēdējais solis

Tagad jūs esat pilnībā pārvietojis savu WordPress vietni uz jaunu tīmekļa mitinātāju. Tātad, jūs varat vienkārši pieteikties un pārbaudīt, vai viss ir kārtībā.

7. darbība: atjauniniet savu domēnu

Mēs esam nonākuši līdz pēdējam solim, lai jūsu WordPress vietni pārslēgtu no vienas tīmekļa mitinātājas uz jaunu.

Iepriekšējā posmā jaunajam resursdatoram pievienojāt visu vietnes failu kopijas, taču jūsu domēns joprojām norāda uz veco resursdatoru, tāpēc jums būs jāatjaunina arī savs domēns.

Lai to izdarītu, jums būs jāmaina savs DNS nosaukuma serveri. Ja jūsu domēns tika reģistrēts jūsu mitināšanas uzņēmumā, vislabāk ir domēnu pārvietot uz jauno tīmekļa mitinātāju. Ja tas tika reģistrēts domēnu reģistratūras uzņēmumā, piemēram, NameCheap, GoDaddy utt., Jums būs jāatjaunina domēna vārdu serveri.

Domēna vārdu serveri parasti ir pāris vietrāži URL, piemēram, zemāk norādītie, ko jūs iegūsit no savas jaunās tīmekļa mitinātājas.

ns1.hostname.com
ns2.hostname.com

Domēna vārdu serveru nomaiņas soļi dažādiem domēna pakalpojumu sniedzējiem atšķiras; tomēr pamatkoncepcija ir tāda pati. Tātad, šajā apmācībā mēs jums parādīsim, kā mainīt DNS vārdu serverus ar Domain.com un GoDaddy.

Sāksim ar Domain.com.

Vispirms piesakieties savā Domain.com kontā. Atrodiet domēnu, kuru vēlaties atjaunināt, un noklikšķiniet uz Pārvaldīt pogu.

pārvaldīt vārda serverus

Pēc tam noklikšķiniet uz DNS & Vārdu serveri.

mainīt-dns-and-nameservers

Lai mainītu nosaukuma serverus, noklikšķiniet uz Rediģēt blakus Nameservers.

rediģēt vārda serverus

Pēc tam aizpildiet jaunos vārda serverus, kurus nodrošina jaunā tīmekļa resursdators, un noklikšķiniet uz Saglabāt pogu.

Tieši tā!

Līdzīgi apskatīsim, kā GoDaddy atjaunināt vārda serverus.

Vispirms piesakieties savā GoDaddy kontā un dodieties uz vietni Domēni. Pēc tam noklikšķiniet uz Pārvaldīt pogu blakus domēna nosaukumam, kuru vēlaties atjaunināt.

pārvaldīt-domēni-godaddy

Pēc tam dodieties uz Papildu iestatījumi un noklikšķiniet uz Pārvaldīt DNS.

papildu iestatījumi-pārvaldīt-dns

Tagad jums vajadzēs ritināt uz leju līdz Vārdu serveri sadaļu un noklikšķiniet uz Pārmaiņas pogu.

mainīt vārdu serverus

Pēc tam noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes un mainiet nosaukumservera veidu Noklusējums uz Pielāgots. Pēc tam aizpildiet jaunos vārda serverus, kurus nodrošina jaunā tīmekļa resursdators, un noklikšķiniet uz Saglabāt pogu.

atjaunināt-dns

Tagad jūs esat veiksmīgi atjauninājis savus domēna vārdu serverus. Diemžēl šo DNS izmaiņu izpilde var aizņemt 4 līdz 48 stundas.

Tikmēr jums būs vienāds saturs gan vecajā, gan jaunajā resursdatorā, tāpēc lietotāji neredzēs nekādas atšķirības, un vietņu migrācija notiks bez traucējumiem bez dīkstāves (varat pārbaudīt dīkstāves izmaksas, izmantojot mūsu bezmaksas dīkstāves izmaksas kalkulatoru vai pat izmantojiet mūsu vietnes statusa rīku, lai pārbaudītu, vai mūsu vietne ir pieejama jūsu lietotājiem).

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums pārslēgt savu WordPress vietni no vienas tīmekļa mitinātājas uz citu bez nulles dīkstāves. Varat arī apskatīt mūsu soli pa solim apmācību par bezmaksas biznesa e-pasta izveidošanu, izmantojot Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map