Kā atklāt un apturēt AdBlocking programmā WordPress (soli pa solim)

atklāt adblokatorus


Vēlaties atklāt un pārtraukt bloķēšanas programmatūru WordPress?

Ja esat vietnes īpašnieks, kurš jūsu reklāmas atbalstam izmanto ieņēmumus no reklāmas, bloķētāji var būt galvenais iemesls, kas jūs satrauc.

Reklāmu bloķēšana vai filtrēšana ir populāra metode, ar kuras palīdzību tiek bloķētas vai noņemtas reklāmas internetā, tāpēc tas neietekmē lietotāja pārlūkošanas pieredzi.

Tātad, ja jūsu apmeklētājs izmanto šo paņēmienu, nekādā gadījumā nevar redzēt jūsu vietnē rādītos sludinājumus. To darot, jūsu lietotājiem noteikti būs nepārtraukta pārlūkošanas pieredze, bet jūsu vietnes ieņēmumi un izaugsmes stratēģija saskarsies ar nopietnu draudu. Tāpēc jums ir svarīgi atklāt bloķētājus un apturēt tos no jūsu reklāmu bloķēšanas.

Ko darīt reklāmas bloķēšanai kā izdevējam?

Kā izdevējs varat veikt vairākus pasākumus, lai nodrošinātu, ka bloķēšanas programmatūra neietekmē jūsu ienākumu veidu. Apskatīsim dažus no tiem.

1. Pieeja neko nedarīt

Pats nosaukums saka, kas jādara šajā pieejā. Jūs vienkārši neko nedarāt un nesat zaudējumus.

2. Pasīvā pieeja

Šajā pieejā jūs varat lūgt lietotājam iekļaut jūsu vietnes baltajā sarakstā un apsolīt viņu ar augstas kvalitātes un neuzbāzīgām reklāmām. Lai arī tas izklausās jauki un vienkārši, nav pārliecības par to, cik veiksmīga būs šī pieeja.

Kā labāku alternatīvu varat mēģināt izveidot dalības vietnes un piedāvāt maksas abonēšanas plānus. Tātad jūsu lietotāji var abonēt šos plānus un baudīt zonu bez reklāmām, kā arī piekļūt uzlabotajam saturam un papildu funkcijām.

3. Agresīva pieeja

Tas nepieciešams, lai jūs bloķētu visus lietotājus, kas savās pārlūkprogrammās izmanto bloķētājus. Ja kāds no viņiem joprojām vēlas piekļūt jūsu vietnei, viņiem būs jāatspējo reklāmu bloķētājs, lai viņi varētu rīkoties tālāk.

Izmantojot šo pieeju, jūs varat zaudēt savus lietotājus, kuri, iespējams, nekad vairs nebūs ieinteresēti atgriezties jūsu vietnē. Tā vietā, lai viņus biedētu, būdami tik bargi, mēs iesakām tā vietā izmantot pasīvo pieeju.

Kā atklāt Adblock lietotājus WordPress

Lai gan daudzi lietotāji ir aktīvi izmantojuši bloķētājus, WordPress tirgū ir daudz spraudņu, kas var palīdzēt atklāt šo programmatūru. Šajā apmācībā mēs jums parādīsim, kā soli pa solim apiet adblokatorus WordPress. To darot, mēs izmantosim divus vispopulārākos spraudņus.

  1. OptinMonster
  2. Adsanity

Bet pirms mēs parādīsim, kā izmantot šos spraudņus, dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un instalējiet un aktivizējiet abus spraudņus. Tagad pārbaudīsim, kā tos izmantot.

1. metode. AdBlocking lietotāju noteikšana un mērķauditorijas atlase, izmantojot OptinMonster

OptinMonster ir viens no populārākajiem svina paaudzes rīkiem, kas palīdz sasniegt reklāmguvumu mērķus un gūt peļņu no vietnes. Izmantojot šo lietotni, jūs varat viegli izveidot efektīvas uznirstošās kampaņas, lai pievērstu lietotāja uzmanību un sasniegtu reklāmguvumu mērķus. Uzziniet vairāk par OptinMonster šeit.

Viena no šī rīka galvenajām funkcijām ir iebūvētie AdBlock detektori, ar kuru palīdzību jūs varat identificēt jebkuru ierīci, kas ir instalējusi adblocker. Bet, lai izmantotu šo rīku, jums vispirms ir jāpieslēdz savs OptinMonster konts ar savu WordPress vietni.

Lai to izdarītu, jums tas jādara iestatiet savu OptinMonster kontu. Šis ir apmaksāts plāns, tāpēc jums par to būs jāmaksā. Noklikšķiniet uz Sāc un redzēsit dažādus cenu plānus. Lai iegādātos plānu, noklikšķiniet uz Sāc pogu. Lai izmantotu AdBlock noteikšanas funkciju, jums būs nepieciešama Izaugsme plāns.

optinmonster-cenu noteikšana

Nākamajā solī ievadiet savu informāciju un pēc maksājuma veikšanas izrakstieties.

Iepriekš instalētais spraudnis darbojas kā savienotājs starp diviem. Tātad, kad instalēšana ir pabeigta, dodieties uz WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz OptinMonster.

Tagad noklikšķiniet uz Pievienojiet savu kontu cilne.

Tas jūs novirzīs uz jaunu ekrānu, kurā varēsit autorizēt savu OptinMonster kontu. Noklikšķiniet uz Autorizēt OptinMonster cilne.

Uznirs jauns logs ar iespēju izveidojiet savienojumu ar savu WordPress vietni. Noklikšķiniet uz šīs cilnes un jūs atradīsities informācijas panelī. Tagad zem OptinMonster noklikšķiniet uz kampaņas »izveidot jaunu kampaņu.

optinmonster kampaņas

Tas jūs aizvedīs uz lietotni OptinMonster, kur varēsit izvēlēties savu kampaņu. Ir pieejami vairāki kampaņu veidi. Ja vēlaties izmantot pasīvo pieeju, dodieties uz gaismas lodziņa uznirstošās kampaņas veidu. Ja vēlaties agresīvi bloķēt AdBlock lietotājus, varat izmantot pilnekrāna kampaņas veidu.

OptinMonster kampaņu veidi

Tālāk jums jāizvēlas veidne. Jūs varat izvēlēties jebkuru no pieejamajiem.

Pēc tam jūs redzēsit jaunu ekrānu, kurā jums jāpiešķir sava kampaņas nosaukums. Ja pārvaldāt vairākas vietnes, varat arī atlasīt tādu, kurā vēlaties parādīt šo kampaņu. Kad izdarīts hit Sāciet veidot cilni, lai turpinātu.

Tagad jūs darbosities kā vilkšanas un nomešanas veidotājs, kur varēsit izveidot kampaņu. Noklikšķiniet uz Jā nē opcija (kā parādīts ekrānuzņēmumā) jā, noklikšķinot uz tās un pēc tam uz aktivizēt pogu.

optinmonster iestatījumi

Tagad teksta sadaļā atsevišķi noklikšķiniet uz elementiem un rediģējiet tos. Ja vēlaties, varat pievienot arī attēlu.

Lai pievienotu bloku, varat izmantot pievienot bloku poga augšā. Kad esat pabeidzis veidot savu kampaņu, dodieties uz vietni Displeja noteikumi cilni blakus Dizains pogu. Saskaņā ar pirmo kārtulu jums jāizvēlas apmeklētāja adblock ir iespējots.

Pēc tam ritiniet uz leju un iestatiet iestatījumus uz jebkura lapa.

Jūsu kampaņa ir gandrīz gatava tiešraidei. Pēdējais solis ir tā publicēšana. Tāpēc dodieties uz Publicēt poga augšpusē. Tiks parādīts jauns ekrāns. Šajā lapā pārslēdziet statusa pogu, lai dzīvotu.

Tagad dodieties atpakaļ uz WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz OptinMonster »Kampaņas. Šeit redzēsit savu kampaņu. Noklikšķiniet uz Rediģēt izvades iestatījumus saite.

Tagad pārliecinieties, vai esat pārbaudījis Iespējot kampaņu vietnē opcija.

Un tas arī viss. Jūsu kampaņa jāsāk parādīt to lietotāju vietnēs, kuri ir iespējuši bloķētājus.

2. metode. AdBlocking lietotāju noteikšana un mērķauditorijas atlase, izmantojot AdSanity

Adsanity ir izcils WordPress reklāmu pārvaldības spraudnis, kas piedāvā arī reklāmas noteikšanas funkciju ar papildinājumu. Šis papildinājums atrod reklāmas bloķēšanas programmatūru un ierobežo Adblock lietotāju piekļuvi jūsu vietnei, līdz viņi atspējo reklāmas bloķēšanu. Spraudnis ir ļoti ērti lietojams. Uzziniet vairāk par Adsanity šeit.

Kad esat aktivizējis spraudni, dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz AdSanity »Iestatījumi un noklikšķiniet uz cilnes Papildinājumi.

Šeit redzēsit vairākus papildinājumus. Meklējiet Reklāmu bloku noteikšana pievienojiet un noklikšķiniet uzVairāk informācijas cilne. Tagad jūs tiksit novirzīts uz jaunu lapu, kurā varat iegādāties papildinājuma kopiju.

Kad papildinājums ir instalēts jūsu vietnē, dodieties uz Adsanity »Iestatījumi» Papildinājumi. Šeit pirmajā laukā pievienojiet ziņas un lapas, lai brīdinājums tiktu parādīts visā vietnē. Nākamajā variantā izvēlieties Brīdinājuma modulis. Tagad pievienojiet ziņojumu, kuru vēlaties parādīt, Adblock lietotājiem, kuri nolaižas jūsu vietnē. Visbeidzot, zem opcijas Brīdināšanas režīms atlasiet Obligāts lauka.

Adsanity addon

Un tas arī viss. Pēc šo izmaiņu veikšanas noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas pogu, un jums ir labi iet. Ikviens, kurš apmeklē jūsu vietni, kurā ir instalēts Adblocker, redzēs ziņojumu, ko pievienojāt iepriekš minētajos iestatījumos.

Mēs ceram, ka šis raksts jums bija noderīgs. Ja vēlaties uzzināt par citiem veidiem, kā nopelnīt naudu no emuāru veidošanas, pārbaudiet to.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map