Kā efektīvi izsekot Facebook trafiku, izmantojot Google Analytics

Kā izsekot Facebook lietotājiem pakalpojumā Google Analytics


Vai vēlaties izsekot savu Facebook trafiku pakalpojumā Google Analytics? Ir svarīgi zināt Facebook vietnes lietotāju izturēšanos jūsu vietnē, jo tas palīdz optimizēt vietni, lai palielinātu Facebook trafiku un ieņēmumus.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kā precīzi izsekot jūsu Facebook lietotājus pakalpojumā Google Analytics.

Facebook lietotāju izsekošana pakalpojumā Google Analytics

Ar vairāk nekā miljardu aktīvu ikmēneša lietotāju Facebook ir uzticama platforma, lai jūs varētu paplašināt savu darbību jaunā auditorijā, kas noteikti ir ieinteresēta jūsu piedāvātajā. Nezinot, ko jūsu vietnes Facebook fani dara jūsu vietnē, jūs, iespējams, nevar zināt, vai jūsu saturs faktiski darbojas.

Tomēr ir svarīgi izsekot Facebook lietotājiem, lai uzzinātu viņu aktivitātes un izturēšanos. Tas palīdzēs jums gūt peļņu no šiem apmeklētājiem un palielināt reklāmguvumu skaitu.

Facebook piedāvā arī pārskatus par lietotāju klikšķiem, taču jums jāzina, ka šie ieskati atšķiras no izsekošanas rezultātiem pakalpojumā Google Analytics.

Facebook Insights koncentrējas uz darbībām, kas notiek jūsu Facebook lapā, un rāda statistiku, piemēram, lapas skatījumus, lapas patīk, sasniedzamību, lapas sekotājus un citu. Šīs atziņas parāda, cik daudz lietotāju noklikšķina uz jūsu saitēm. Bet jūs nekad nezināt, kas notiek pēc tam, kad lietotāji apmeklē jūsu vietni.

Tajā darbojas Google Analytics. Varat izsekot Facebook lietotājiem un viņu uzvedībai pakalpojumā Google Analytics, lai uzlabotu savas lapas, lai lietotāji labāk iesaistītos.

Ja vēl neesat izveidojis savienojumu ar Google Analytics, pārbaudiet, kā iestatīt Google Analytics, izmantojot WordPress.

Izsekošana reklāmguvumiem un sociālajiem reklāmguvumiem no Facebook

Facebook vairāk ir sociālais kanāls, kurā lietotāji mijiedarbojas savā starpā un kopīgo saturu, kas viņiem rūp, nevis reklāmguvumu kanāls. Ja jūs izmantojat Facebook tikai tiešu reklāmguvumu vadīšanai, iespējams, jūs to darāt nepareizi. Faktiski, uzskatot Facebook par platformu pārdošanu, tas negatīvi ietekmēs un padarīs jūsu profilus šķietamus.

Lai gūtu panākumus Facebook, jums ir svarīgi analizēt savu Facebook ROI. Vispārīgi runājot, Facebook ROI ir visu darbību summa, kas jūsu biznesam piešķir vērtību, salīdzinot ar resursiem, kurus ieguldāt Facebook. Pamatā, IA aprēķināšana jums parāda, vai Facebook iztērētais laiks un nauda ir tā vērts.

Ja jau esat iestatījis e-komercijas izsekošanu, izmantojot WordPress, varat to apmeklēt Akvizācija »Sociālā tiešajiem reklāmguvumiem, sociālajiem reklāmguvumiem un daudz ko citu.

Apmeklējiet vietni Pārskats sadaļu, lai analizētu visu sociālo tīklu datus un redzētu trafika sadalījumu procentos.

Sociālais pārskats

Noklikšķiniet uz Pārvēršana kategoriju, lai apskatītu katra sociālā tīkla reklāmguvumu skaitu. Tas parāda arī reklāmguvumu vērtību no visiem sociālajiem kanāliem.

Konversijas vērtība

Pēc tam jūs varat apmeklēt Sociālie ieteikumi kategorija. Šajā kategorijā tiks parādīts sesiju skaits, lapas skatījumu skaits, vidējais sesiju ilgums un daudz kas cits.

Sociālie ieteikumi

Kā izsekot lietotāju mijiedarbību no Facebook, izmantojot Google Analytics

Apmeklējums Iegūšana »Visa trafika» kanāli un jūs redzēsit vairākus datplūsmas avotus, piemēram, dabisko meklēšanu, tiešo, novirzīšanas, sabiedrisko utt.

Google Analytics iegūšana

Jums jānoklikšķina uz Sociālais saite, lai redzētu visu sociālo tīklu sarakstu, kas palielina datplūsmu uz jūsu vietni. Šajā sarakstā ir arī dati no Facebook, kurus varat salīdzināt ar citiem sociālajiem tīkliem, piemēram, YouTube, Twitter utt.

Google Analytics sociālais tīkls

Dati parādīs kopējo apmeklējumu skaitu, atlēcienu līmeni, sesiju vidējo ilgumu, lapas / sesijas un citu. Tas ir visaptverošs analīzes pārskats visiem sociālajiem kanāliem, ieskaitot Facebook.

Lai skatītu galvenās lapas pārskatu, noklikšķiniet uz Facebook saite, lai skatītu detalizētus pārskatus.

Lai skatītu lapas, kurās jūsu Facebook lietotāji nonāk jūsu vietnē, jums jānoklikšķina uz Cits saiti un meklēšanas lodziņā ierakstiet “Galvenās lapas”.

Izkraušanas lapu izsekošana

Atlasiet Mērķa lapas opciju, un tagad jūs redzēsit lapas, kuras jūsu lietotāji novirza uz jūsu vietni no Facebook.

Google Analytics metrika

Google Analytics parāda jums pilnīgu informāciju, tostarp jaunos lietotājus, sesijas, atlēcienu līmeni utt., Lai jūs varētu redzēt, kādas ir jūsu reklāmguvumu lapas, un tādējādi palielināt jūsu trafiku. Ja esat iestatījis e-komercijas izsekošanu, redzēsit detalizētu e-komercijas reklāmguvumu pārskatu, kas nāk no Facebook.

Noklikšķinot uz, varat mainīt reklāmguvumu kategoriju, pamatojoties uz Google Analytics izveidotajiem mērķiem Pārvēršana nolaižamo izvēlni un mainiet to uz jebkuru mērķi, piemēram, formas konvertēšanu.

Mērķu konversija

Ar MonsterInsights veidlapu papildinājums, varat viegli izsekot veidlapu skatiem, iesniegumiem un citam.

Tas ir viss.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izsekot Facebook lietotājiem pakalpojumā Google Analytics. Varat arī apskatīt mūsu ekspertu izvēli par labākajiem WordPress sociālo mediju spraudņiem, kas paredzēti iesaistīšanai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map