Kā iegūt dokumentus, kas parakstīti elektroniski, izmantojot WordPress

kā elektroniski parakstīt dokumentus


Vai vēlaties iziet bez papīra un parakstīt dokumentus elektroniski??

Dokumentu parakstīšana, izmantojot e-pastus, šķiet nogurdinošs process – lietotājiem ir jāizdrukā dokuments, jāparaksta un jāskenē, un pēc tam viņi jums to nosūta pa e-pastu..

Par laimi, izmantojot WordPress, jūs varat izlaist visas šīs darbības un ļaut lietotājiem uzreiz parakstīt dokumentus ar e-parakstu. Šajā rakstā mēs jums pateiksim, kā panākt, lai dokumenti tiktu parakstīti jūsu WordPress vietnē, neizmantojot visus šos ilgstošos procesus.

Bet pirms tam apskatīsim, kāpēc digitālie paraksti ir svarīgi un kā tas var būt noderīgs jūsu biznesam.

Kāpēc parakstīt dokumentus elektroniski

Neatkarīgi no tā, kādu biznesu vadāt tiešsaistē, dokumentu parakstīšanai elektroniskā veidā ir daudz priekšrocību.

Pirmkārt, e-paraksti vai dokumentu parakstīšana ar ciparparakstu atvieglo jūsu klientam dokumentu parakstīšanu. Jūsu klienti var parakstīt dokumentus, vienkārši izmantojot peli vai skārienekrānu, un tūlīt to jums nosūtīt.

Otrkārt, varat izlaist visas e-pasta nosūtīšanas darbības turp un atpakaļ un visu paveikt ātrāk. Tas nozīmē, ka varat ātri slēgt darījumus un nav jāgaida, kamēr dokumenti tiek parakstīti.

0 solis: izveidojiet pakalpojumu līguma dokumentu

Pirms pakalpojuma līguma kopijas izveidošanas jums jāzina precīzi punkti, kas tajā jāiekļauj, lai pirms parakstīšanas varētu iegūt pareizu informāciju. Parasti līguma kopiju veido:

 1. Pakalpojuma un apmaksas noteikumi
 2. Jūsu klienta adrese un kontakta numurs
 3. Paraksta lauks

Ja nezināt, kā izveidot līguma kopiju, tas paraugs varētu palīdzēt jums sākt. Kad jūsu līgums būs sagatavots, kopijai varat pievienot digitālā paraksta lauku. To var izdarīt šādi:.

1. darbība. Instalējiet spraudni WPForms digitālā paraksta lauka pievienošanai

WPForms

Pirmais solis ir instalēt un aktivizēt WPForms spraudnis jūsu vietnē. WPForms ir viens no labākajiem un populārākajiem WordPress kontaktformas spraudņiem, kas ļauj izveidot jebkura veida veidlapas, ieskaitot digitālā paraksta veidlapu ar tās spēcīgo vilkšanas un nomešanas formas veidotāju. Jums nav nepieciešama nekāda kodēšana, un pirmās veidlapas izveidošanai ir nepieciešamas mazāk nekā 5 minūtes.

2. solis: instalējiet WPForms paraksta papildinājumu

Otrajā posmā jums jāinstalē WPForms Paraksta pievienošana. Šajā nolūkā dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz WPForms »Papildinājumi. Tagad izmantojiet meklēšanas lauku, lai atrastu WPForms Signature Addon.

WPForms Parakstu papildinājumi

Kad esat atrasts, hit Aktivizēt pogu, lai papildinājums sāktu darboties.

3. solis: izveidojiet savu pirmo e-paraksta iespējoto veidlapu

Tagad, kad esat instalējis un aktivizējis papildinājumu, ir pienācis laiks izveidot savu pirmo E-paraksta iespējoto veidlapu. Lai to izdarītu, dodieties uz savu informācijas paneli un noklikšķiniet uz WPForms »Pievienot jaunu.

Tagad atlasiet veidnes veidni. Ir vairākas iespējas, no kurām izvēlēties. Bet šīs apmācības dēļ mēs izvēlēsimies Vienkārša kontakta forma opcija.

Vienkārša kontaktformas veidne

Tagad jums vajadzētu atrasties veidlapu veidotāja lapā, kur redzēsit visus elementus kreisajā pusē un vizuālo veidotāju labajā pusē. Tā kā šis ir vilkšanas un nomešanas veidotājs, varat viegli vilkt opcijas no kreisās puses un nometiet to labajā pusē esošajā formā.

Jūs varat arī pārkārtot lauku secību, velkot un nometot tos vajadzīgajā vietā. Kad esat pievienojis visus nepieciešamos laukus un iekļāvis līguma parakstīto kopiju, pievienojiet Paraksts opcija sadaļā Fancy Fields. Vienkārši velciet šo iespēju un nometiet to savā formā.

WPForms Signature addon

Neaizmirstiet nospiest Saglabāt pogu lauka labajā augšējā stūrī.

4. solis: paraksta veidlapas iegulšana savā vietnē

Jūsu veidlapa tagad ir iestatīta un gatava tiešraidei. Viss, kas jums nepieciešams, ir iegult formu savā vietnē, lai tā būtu redzama lietotājiem. Izveidojiet jaunu ziņu / lapu (vai rediģējiet esošo) un vienkārši noklikšķiniet uz Pievienot veidlapu pogu virs jūsu rīkjoslas.

Pievienot veidlapu ziņai

Parādīsies uznirstošā izvēlne. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet izveidoto kontaktinformācijas formu. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot veidlapu.

Rezultāts Publicēt (vai Atjaunināt, ja rediģējat jau esošu ziņu / lapu), un jūsu veidlapa tiks parādīta tiešsaistē jūsu vietnē, gatava rokai.

Tieši tā! Tagad jūsu lietotāji šo lauku var viegli izmantot, lai parakstītu veidlapu un iesniegtu to, neveicot nevienu sarežģītu procesu. Atkarībā no jūsu prasībām, jūs varat pievienot vai noņemt jebkuru lauku no savas formas.

e-paraksts, kā parakstīt veidlapu

Ar WPForms, jums var būt daudzas citas uzlabotas funkcijas, kas jums visu padarīs daudz vienkāršāku. Lai uzzinātu par šīm funkcijām, izlasiet mūsu detalizēto pārskatu par WPForms.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities arī uzzināt, kā WordPress izveidot pielāgotu pieteikšanās lapu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map