Kā iespējot satura bloķēšanu programmā WordPress (soli pa solim)

iespējot satura bloķēšanu


Vai vēlaties savā WordPress vietnē iespējot satura bloķēšanu??

Satura bloķēšana liedz piekļuvi jūsu saturam, kamēr lasītājs nav pabeidzis īpašu aicinājumu uz darbību, piemēram, reģistrējies e-pasta adresē. Satura padarīšana par ekskluzīvu varētu būt tikai spiediens, ko jūsu vietnes apmeklētājiem vajadzētu sniegt jums viņu e-pasta adrese.

Šajā apmācībā mēs parādīsim, kā efektīvi izmantot satura bloķēšanas paņēmienus mārketinga mērķu sasniegšanai, piemēram, e-pasta saraksta palielināšanai.

Kad jums vajadzētu izmantot satura bloķēšanu jūsu vietnē?

satura bloķēšana, optinmonster

Lai arī satura bloķēšana ir ļoti efektīva mārketinga stratēģija, ja jūs to nelietojat pareizi, jūs varētu nodarīt kaitinājumu apmeklētājiem. Tāpēc jums jāzina, kā un kad to izmantot, lai jūs varētu sasniegt vislabākos rezultātus.

Parasti šī tehnika darbojas vislabāk, ja jūs piedāvājat ļoti vērtīgu saturu, piemēram, bezmaksas kursus, e-grāmatas lejupielādi, atlaides piedāvāšanu utt. Cilvēkiem patīk šāds saturs, jo no tā var kaut ko gūt labumu. Tāpēc viņi parasti nedomā iesniegt savas e-pasta adreses vai nospiest šo abonēšanas pogu, lai piekļūtu jūsu materiāliem.

Kā iespējot satura bloķēšanu pakalpojumā WordPress

Ja jums ir tāds rīks kā WordPress, ir viegli iespējot satura bloķēšanu OptinMonster.

OptinMonster, svina ģenerēšana, mārketinga rīks, e-pastu saraksta veidošana

OptinMonster ir viens no labākajiem svina paaudzes risinājumiem, kas ļauj ērti iespējot satura bloķēšanu. Izmantojot OptinMonster, jūs varat izveidot potenciālo potenciālo pircēju paaudzes kampaņas ar satriecošām optin formām.

Uzziniet vairāk par šo apbrīnojamo rīku mūsu vietnē detalizēts OptinMonster pārskats.

Tagad sāksim pārbaudīt, kā izmantot OptinMonster, lai jūsu vietnē iespējotu satura bloķēšanu.

1. darbība: OptinMonster instalēšana un aktivizēšana satura bloķēšanai

Pirmais solis ir instalēt spraudni OptinMonster savā WordPress vietnē.

Šis spraudnis darbosies kā savienotājs starp jūsu OptinMonster kontu un jūsu WordPress vietni. Tāpēc pārliecinieties izveido savu kontu ar OptinMonster vispirms.

Kad spraudnis ir aktivizēts, dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un ekrāna kreisajā pusē noklikšķiniet uz OptinMonster. Šeit redzēsit divas iespējas. Viens ir, bet otrs ir Pievienojieties savam OptinMonster kontam.

Ja vēl neesat izveidojis kontu, varat noklikšķināt uz opcijas Iegūt OptinMonster. Citur atlasiet otro. Mēs domājam, ka jūs jau esat izveidojis savu kontu pirms spraudņa instalēšanas, tāpēc mēs izvēlēsimies otro iespēju.

Tagad jūs tiksit novirzīts uz jaunu ekrānu, kurā jums tiks lūgts autorizēt savu OptinMonster kontu.

satura bloķēšanas optinmonster autorizācija

Noklikšķiniet uz Autorizēt OptinMonster pogu. Tagad jums tiks piedāvāts pieteikties savā OptinMonster kontā, izmantojot savus pieteikšanās akreditācijas datus. Tiks atvērts jauns logs izveidot savienojumu ar WordPress opcija. Vienkārši noklikšķiniet uz tā. Tagad jums vajadzētu atrasties informācijas panelī, kur varat sākt veidot savu optin formu.

2. darbība. Pirmā satura bloķēšanas opcijas izveidošana

Lai izveidotu savu pirmo Optin, izmantojot OptinMonster, dodieties uz OptinMonster »Kampaņas» Izveidojiet jaunu kampaņu.

Tagad atlasiet savas kampaņas veidu. Jūs atradīsit opciju Rindā. Noklikšķiniet uz tā. Pēc tam jūs varat izvēlēties sava optin veidni.

Izveidojiet jaunu kampaņu

Izvēlieties veidni pēc jūsu izvēles. Pēc tam varat nosaukt savu kampaņu un atlasīt vietni, kurā vēlaties parādīt optin.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Sāciet veidot pogu. Tagad jūs varat pielāgot savu optin, mainot tā fontus, krāsu utt. Visas pielāgošanas opcijas parādās ekrāna kreisajā pusē. Vienkārši noklikšķiniet uz opcijas savā veidotājā un pielāgojiet to redaktora kreisajā pusē.

Tagad zem Dizains cilnē atlasiet Iekļautie iestatījumi opcija.

Ekrāna kreisajā pusē redzēsit dažādas iespējas.

Pārslēgties uz Bloķēt saturu zem kampaņas opcija. Tad izvēlieties Apjukums no nolaižamās izvēlnes, ja vēlaties aizmiglot savu saturu, vai Noņemšana par pilnīgu satura noņemšanu zem optin.

Atkarībā no jūsu prasībām, jūs varat izvēlēties jebkuru no vajadzīgajām opcijām. Šajā apmācībā apskatīsim obfuzēšanas iespēju.

Pēc tam jums ir jāpievieno savs e-pasta mārketinga pakalpojums, kā arī jākonfigurē arī analītikas iestatījumi. Šim nolūkam augšējā izvēlnē varat izmantot integrācijas un Analytics cilnes. Šīs cilnes varat atrast tieši blakus cilnei Noformējums ekrāna augšpusē. Kad tas izdarīts, saglabājiet izmaiņas un atgriezieties WordPress informācijas panelī un noklikšķiniet uz OptinMonster.

Jūs redzēsit optiņu, kuru tikko esat izveidojis Kampaņas. Noklikšķiniet uz Rediģēt izvades iestatījumus saite. Nākamajā lapā jut izvēlieties Iespējot kampaņu vietnē opcija.

Neaizmirstiet nospiest Saglabāt poga pēc katra soļa.

3. solis: satura bloķēšanas opcijas parādīšana jūsu sludinājumā

Lai savā ziņojumā parādītu satura bloķēšanas optiņas formu, nokopējiet īskodu no šī lauka: Šīs kampaņas īsais kods un ielīmējiet to jebkur savā ziņojumā vai lapā.

Jūs esat gandrīz paveicis. Saglabājiet izmaiņas un noklikšķiniet uz pogas Publicēt, lai ziņa sāktu darboties. Tagad jūs redzēsit, kā darbojas satura bloķēšana. Šeit ir tā paraugs.

Tieši tā.

Satura bloķēšana ir lieliska stratēģija e-pasta saraksta palielināšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par sava saraksta palielināšanas veidiem, sekojiet mūsu ceļvedim par to, kā ātri palielināt e-pasta sarakstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map