Kā iestatīt Google Analytics e-komercijas izsekošanu vietnei WooCommerce

kā iestatīt e-komercijas izsekošanu e-komercijai


Vai vēlaties savam tiešsaistes veikalam iestatīt Google Analytics e-komercijas izsekošanu? WooCommerce veikala izsekošana palīdzēs uzlabot lietotāja ceļojumu un palielināt pārdošanas apjomus. Ierasta prakse ir uzzināt, kuri produkti jūsu tiešsaistes veikalā tiek pārdoti visvairāk.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā ērti iestatīt Google Analytics e-komercijas izsekošanu savam WooCommerce veikalam.

Kas ir e-komercijas izsekošana un kā tā atšķiras??

Jūs, iespējams, jau uzraudzījāt savas vietnes / emuāra trafiku, izmantojot Google Analytics. Tas ļauj jums optimizēt vietni lietotājiem, lai jūs varētu iegūt vairāk trafika. Varat arī uzraudzīt sava WooCommerce veikala trafiku kā vispārīgu vietni pakalpojumā Google Analytics.

Tāpat e-komercijas izsekošana (precīzāk uzlabota e-komercijas izsekošana) ir arī opcija Google Analytics informācijas panelī, kas sniedz jums pilnīgu ieskatu par veikalā veiktajiem pirkumiem. Tas palīdzēs jums izprast potenciālos klientus, tāpēc jūs varat uzlabot visvairāk apmeklētās produktu lapas un padarīt tās vēl labākas jūsu klientiem.

Tomēr, lai izsekotu klientu iepirkšanās paradumiem, jums būs jāiespējo uzlabotā Google Analytics e-komercijas izsekošana vietnei WooCommerce. Uzlabota e-komercijas izsekošana palīdzēs iegūt dažus svarīgus pārskatus pakalpojumā Google Analytics, piemēram, iepirkšanās paradumus, izrakstīšanās izturēšanos, produktu sarakstu veiktspēju, pārdošanas veiktspēju, mārketinga pārskatus un citu..

Šie pārskati sniedz milzīgas priekšrocības jūsu WooCommerce veikalam. Detalizēti apspriedīsim dažus pārskatus.

Pārskats par iepirkšanās paradumiem

iepirkšanās uzvedības analīze

Tas ir spēcīgs ziņojums, kas sniedz jums pilnīgu pārskatu par klienta braucienu. Varat izsekot katram klientam, lai uzzinātu produktu skatus, izrakstīšanās pogas trāpījumus, pabeigtos pirkumus un maksājuma procesus.

Turklāt tas sniegs jums ieskatu, kur tiek pārtraukts jūsu klienta ceļojums. Piemēram, ja klients ir sasniedzis izrakstīšanās pogu, bet nekad nav veicis pirkumu. Pēc tam jūs varat uzlabot konkrēto procesu savā WooCommerce veikalā, lai klienti pabeigtu pirkumus un veiktu maksājumus.

Produktu sarakstu veiktspējas pārskats

produktu saraksta darbības pārskats

Tas ir svarīgs ziņojums, lai kartētu klienta ceļojumu jūsu produktu lapās. Izmantojot produktu sarakstus, jūs varat iestatīt pārdošanu un savstarpēju pārdošanu saviem klientiem. Šis pārskats parāda saistīto produktu sarakstu darbību. Tā kā tas ir jūsu tiešsaistes veikala ieņēmumu ģenerētājs, jums jāpārliecinās, ka produktu saraksti tiek pareizi pārvaldīti.

Varat arī uzraudzīt atsevišķa produkta veiktspēju un identificēt pilnīgu informāciju par pārdošanu, pasūtījumu skaitu, atcelšanu un citu..

Mārketinga pārskati

produkta kupons

Daudzi tiešsaistes veikali izveido mārketinga stratēģijas un vēlas iestatīt Google Analytics ar WordPress, lai izsekotu katru kampaņu atsevišķi. Mārketinga pārskati jūsu WooCommerce veikala Google Analytics e-komercijas izsekošanā tikai to dara.

Ja strādājat ar filiālēm, tad varat viegli izsekot statistiku, par kuru filiāle sūta visvairāk klientu uz jūsu veikalu. Sīkajā ieskatā varat kontrolēt ieņēmumus, pasūtījumu skaitu, veiksmīgus darījumus un daudz ko citu.

Varat arī iestatīt kuponu kodu izsekošanu. Tas ļauj iegūt pilnīgus datus par to, kurš kupona kods visvairāk pārdod, un otrādi.

Google Analytics e-komercijas izsekošanas iestatīšana vietnei WooCommerce

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt MonsterInsights iespraust. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums būs jāapmeklē Ieskats »Iestatījumi lappuse. Turpmāk noklikšķiniet uz Autentificējieties, izmantojot savu Google kontu pogu.

Autentificējieties, izmantojot savu Google kontu

Lai iegūtu pilnīgas instrukcijas, jums jāievēro šī rokasgrāmata kā pareizi savienot Google Analytics ar MonsterInsights.

Pēc veiksmīgas savienojuma izveidošanas jums būs jāapmeklē Ieskats »Papildinājumi lai instalētu un aktivizētu MonsterInsights e-komercijas papildinājumu.

e-komercijas papildinājums

Pēc aktivizēšanas piesakieties savā Google Analytics mērinstrumentu panelis. Tālāk jums būs jānoklikšķina uz jūsu vietnes nosaukuma, kurā vēlaties iestatīt e-komercijas izsekošanu.

Jūsu vietne Google Analytics kontā

Tagad dodieties uz Administrators iestatījumi kreisajā sānjoslā.

Administrators

Šajā lapā jums būs jādodas uz e-komercijas iestatījumi ekrāna labajā pusē.

E-komercijas iestatījumi

Pēc tam ieslēdziet Statuss un Saistītie produkti iespējas. Par šīm iespējām iepriekš esam runājuši ievadā.

Iespējot e-komercijas iestatījumus

Kad tā ir iespējota, noklikšķiniet uz Nākamais pogu, lai turpinātu.

Tas parādīs Uzlaboti e-komercijas iestatījumi opcija. Lai skatītu visus pārskatus pakalpojumā Google Analytics, jums jāatspējo šī pārskata opcija.

Iespējojiet uzlabotos e-komercijas iestatījumus

Tagad dodieties atpakaļ uz savu WordPress administratora apgabalu. Apmeklējiet vietni Ieskats »Iestatījumi noklikšķiniet uz Izsekošana cilne. Kreisās puses izvēlnē dodieties uz e-komercija un noklikšķiniet uz Izmantojiet uzlabotu e-komerciju iestatīšana.

Izmantojiet uzlabotu e-komercijas opciju

Lasīt vairāk:: Labākie WordPress e-komercijas spraudņi.

Tas ir viss. Tagad varat skatīt visus sava WooCommerce veikala pārskatus, izmantojot MonsterInsights Google Analytics e-komercijas izsekošanu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā iestatīt Google Analytics e-komercijas izsekošanu vietnei WooCommerce. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā iestatīt lejupielādes izsekošanu pakalpojumā WordPress, izmantojot Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map