Kā iestatīt mērķus pakalpojumā Google Analytics reklāmguvumu uzskaitei

Kā izveidot Google Analytics mērķus reklāmguvumu uzskaitei


Vai vēlaties uzskaitīt reklāmguvumus, iestatot mērķus pakalpojumā Google Analytics?

Pakalpojumā Google Analytics varat iestatīt mērķus, lai uzskaitītu visus iespējamos reklāmguvumus, piemēram, reģistrēšanās līmeni, pārdošanas apjomus utt.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā iestatīt mērķus pakalpojumā Google Analytics reklāmguvumu uzskaitei.

Kas ir Google Analytics mērķis??

Google Analytics mērķis ļauj uzraudzīt konkrētas lietotāju darbības jūsu vietnē. Piemēram, pakalpojumā Google Analytics varat izveidot mērķi, lai novērtētu pārdošanas apjomus, galvenās lapas skatījumus, kontaktinformācijas veidlapu iesniegumus un citu..

Katru mijiedarbību, ko novērojat savā vietnē, var iedalīt vienā no 4 Google Analytics mērķu veidiem:

 1. Galamērķis
 2. Ilgums
 3. Lapas / apmeklējums
 4. Notikumi

Google Analytics ļauj arī pievienot vērtību katram reklāmguvumam, un jūs pat varat ģenerēt mērķa pārskatus atsaucei.

Ir 2 metodes reklāmguvumu uzskaitei pakalpojumā Google Analytics. Apskatīsim katru metodi Google Analytics mērķu izveidošanai.

 1. Automātiski izsekot reklāmguvumus, izmantojot spraudni
 2. Manuāli izsekojiet reklāmguvumiem, iestatot Google Analytics mērķi

1. metode. Automātiski izsekot reklāmguvumus, izmantojot spraudni

MonsterInsights ir labākais WordPress Google Analytics spraudnis. Tas kļūst par jūsu WordPress administratora apgabala daļu un parāda detalizētu reklāmguvumu ierakstu, nepiesakoties savā Google Analytics kontā..

Izmantojot MonsterInsights, ar dažiem klikšķiem varat iestatīt Google Analytics reklāmguvumu uzskaiti. Tas ir automātisks process, un jums savā vietnē nav jāpievieno papildu kods vai jākonfigurē Analytics konts.

MonsterInsights nāk ar vairākiem papildinājumiem, kas ļauj izsekot dažādiem reklāmguvumiem. Apskatīsim MonsterInsights papildinājumus, kurus varat izmantot reklāmguvumu uzskaitei.

Izsekojiet e-komercijas darījumus, izmantojot e-komercijas pievienojumprogrammu

Ja jums pieder e-komercijas veikals, jums jāiespējo MonsterInsights e-komercijas papildinājums. Kad esat iespējojis pievienošanu, varat izsekot reklāmguvumiem bez turpmākas konfigurācijas.

Pārskatā ir ietverts reklāmguvumu līmenis, ieņēmumi, pasūtījuma vidējā vērtība un citi. Varat arī uzzināt, kuri produkti iegūst vairāk pārdošanas un kāda ir katra produkta gūtie ieņēmumi.

MonsterInsights e-komercijas izsekošana

Izmantojot šo informāciju, jūs varat noteikt mārketinga kampaņu prioritātes, lai ieguldītu laiku un naudu pareizajā virzienā.

MonsterInsights Pievienot grozam Izsekošana

Turklāt, lai saprastu, cik labi jūsu e-komercijas veikals veic reklāmguvumus, reklāmguvumu pārskatā tiks parādīts arī kopējais klikšķu skaits “pievienot grozam” un kopējais pamesto ratiņu skaits..

Saistīts: Kā iestatīt Google Analytics e-komercijas izsekošanu vietnei WooCommerce

Izsekojiet veidlapu iesniegšanu ar veidlapu papildinājumu

Veidlapu iesniegšanas izsekošanas iestatīšana katrai veidlapai var būt drudžains uzdevums. Par laimi, Veidlapu izsekošanas papildinājums ir jāinstalē tikai vienreiz, un visi veidlapu iesniegumi jūsu vietnē tiks automātiski izsekoti.

MonsterInsights veidlapu izsekošanas papildinājums automātiski izseko visas jūsu vietnes formas un rezultātus parāda WordPress administratora informācijas panelī.

MonsterInsights veidlapu izsekošana

Katrai veidlapai varat redzēt kopējo seansu, reklāmguvumu un reklāmguvumu līmeņus.

Tagad, kad jūs zināt, kā ērti izsekot reklāmguvumus, izmantojot MonsterInsights, apskatīsim, kā manuāli izveidot Google Analytics mērķus.

2. metode: jauna mērķa izveidošana pakalpojumā Google Analytics manuāli

Pirms Google Analytics mērķa izveides jums jāzina, kā pievienot Google Analytics pakalpojumā WordPress.

Kad esat integrējis Google Analytics savā vietnē, piesakieties savā Google Analytics kontā un noklikšķiniet uz savas vietnes URL, lai sāktu izveidot jaunu mērķi.

Google Analytics vietnes dati

Kreisajā navigācijas joslā noklikšķiniet uz Administrators iespēju un Skats kolonnā noklikšķiniet uz Mērķi opcija.

Google Analytics administratora mērķi

Tālāk jums jānoklikšķina uz + Jauns mērķis pogu, lai pievienotu jaunu mērķi pakalpojumā Google Analytics.

Google Analytics jauns mērķis

Šajā lapā jums jāpievieno apraksts un cita informācija, kas saistīta ar jūsu jauno mērķi. Tur ir Google Analytics 4 mērķu veidi un jums vajadzētu izvēlēties pareizo veidu, kas atbilst jūsu prasībām.

Lai palīdzētu jums izprast manuālo procesu, reklāmguvumu uzskaitei pievienosim kontaktinformācijas veidlapas iesniegšanas mērķi.

Vispirms jums jāievada mērķa nosaukums un jāizvēlas mērķa tips.

Google Analytics Izveidojiet mērķi

Noklikšķiniet uz Turpināt pogu.

Tālāk varat pievienot informāciju par mērķi, kurā ietilpst kategorija, darbība un iezīme. Lūk, ko jūs varat darīt:

 • Kategorija: ievadiet kontaktformas
 • Darbība: ievadiet veidlapas konvertēšanu
 • Etiķete: ievadiet kontakta formas ID (piemēram,, WPForms spraudnis iestata katras formas ID, piemēram, wpform-form-124521)

Google Analytics saglabā mērķi

Tā kā tas ir kontaktformas iesniegšanas mērķis, laukā Vērtība, iespējams, nav neviena pievienojamā skaitļa. Alternatīvi, ja jūs izveidojat mērķi e-komercijas veikala produktiem, tad varat savam mērķim pievienot īpašu vērtību.

Noklikšķiniet uz Saglabāt pogu, lai manuāli izveidotu veidlapas iesniegšanas notikuma mērķi pakalpojumā Google Analytics.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izveidot Google Analytics mērķus reklāmguvumu uzskaitei. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā WordPress tīklā Google Analytics iespējot ritināšanas izsekošanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map