Kā instalēt WordPress spraudni – 3 metodes (soli pa solim)

Kā instalēt WordPress spraudni


Vai vēlaties instalēt WordPress spraudni??

Instalējot WordPress spraudni, varat ātri pievienot jaunu funkciju savai WordPress vietnei, piemēram, pievienot veidlapu, e-komercijas veikalu, biļešu atbalsta sistēmu, diskusiju forumu un daudz ko citu..

Šajā apmācībā es jums parādīšu trīs dažādus veidus, kā instalēt WordPress spraudni. Nav svarīgi, kuru metodi izmantojat, jo spraudņi vienmēr tiek instalēti tajā pašā vietā.

 1. Kā instalēt WordPress spraudni no WordPress.org
 2. Kā instalēt WordPress spraudni no trešās puses vietnes
 3. Kā augšupielādēt un instalēt WordPress spraudni, izmantojot FTP

Kā instalēt WordPress spraudni no WordPress.org

Spraudņu sadaļu var atrast galvenajā navigācijas izvēlnē jūsu administratora apgabalā. Visi jūsu instalētie spraudņi ir uzskaitīti pirmajā ekrānā.

WordPress spraudņu ekrāns

oficiālais WordPress spraudņu direktorijs pašlaik ir uzskaitīti aptuveni 55 000 spraudņu. Katrai jūsu vietnes problēmai patiešām ir spraudnis.

Spraudņus var instalēt tieši no jūsu WordPress administratora apgabala. Noklikšķinot uz spraudņu izvēlnes saites “Pievienot jaunu”, tiek atvērts sadaļa “Instalēt spraudņus”. Pirmā cilne ir šī sadaļa ir meklēšanas cilne. Jūs varat meklēt spraudņus, pats veicot manuālu meklēšanu vai tagu mākonī noklikšķinot uz atslēgvārda.

Jauna spraudņa instalēšana programmā WordPress

Ja esat iesācējs WordPress, iespējams, nezināt, kādus spraudņus instalēt. Piedāvātās un populārās cilnes, kas saistītas ar lapas augšdaļu, ir labs veids, kā uzzināt par kvalitatīviem spraudņiem. Ir arī saraksts ar jaunākajiem spraudņiem, kas ir pievienoti direktorijai.

Cilne Populārie spraudņi sadaļā Pievienot jaunus spraudņus

Funkcija, kuru vairums WordPress lietotāju neizmanto, ir labvēlīga izvēle. Ja piesakāties WordPress.org, zem lejupielādes saites redzēsit iespēju iecienīt spraudni. Visi jūsu iecienītie spraudņi tiks norādīti jūsu profilā.

Spraudņa pievienošana kā iecienītākā

Visu jūsu iecienīto spraudņu saraksts ir norādīts arī lapā Mana izlase jūsu administratora apgabalā. Viss, kas jums jādara, ir jāievada WordPress.org lietotājvārds, lai uzskaitītu visus ar grāmatzīmēm pievienotos spraudņus. Tas ir lielisks veids, kā atcerēties vēlamos spraudņus visās jūsu WordPress vietnēs.

Jūsu iecienītākie spraudņi no WordPress spraudņu direktorijas

Administratora apgabalā blakus spraudnim ir norādīts katra spraudņa apraksts. Jūs varat noklikšķināt uz saites detaļas, lai izlasītu pilnīgāku kopsavilkumu. Viss, kas jums jādara, lai instalētu spraudni, ir noklikšķiniet uz instalēšanas saites.

Spraudņa instalēšana no WordPress administratora apgabala, izmantojot meklēšanu

WordPress lejupielādēs un instalēs spraudni jūsu vietnē. Pēc tam spraudni var aktivizēt uzreiz vai aktivizēt vēlāk, noklikšķinot uz izvēlni Spraudņi.

Spraudņa aktivizēšana pēc instalēšanas

Kā instalēt WordPress spraudni no trešās puses vietnes

Tikai spraudņus, kas uzskaitīti oficiālajā WordPress spraudņu direktorijā, var instalēt, izmantojot meklēšanas, piedāvātās, populārās, jaunākās un iecienītās cilnes. Visus spraudņus neatkarīgi no tā, vai tas ir bezmaksas spraudnis no WordPress.org vai premium spraudnis no cita avota, var lejupielādēt kā ZIP failu.

Laukā “Instalēt spraudņus” ir iespēja instalēt spraudni, augšupielādējot zip failu. Lai šādā veidā instalētu spraudni, jums atliek tikai atlasīt spraudņa zip failu un noklikšķināt uz instalēšanas pogas.

WordPress spraudņa instalēšana, augšupielādējot zip failu

WordPress izvilks zip faila saturu un instalēs spraudni savā vietnē.

Spraudnis ir instalēts no zip faila

Parasti ir tas, ka premium motīvu un spraudņu zip failos ir papildu mapes, piemēram, dokumentācija un oriģinālie Photoshop faili. Ikreiz, kad lejupielādējat spraudni zip formātā no oficiālās WordPress direktorijas, jums jāpārbauda, ​​vai spraudņa faili atrodas zip faila augšējā līmenī. Ja nē, jums ir jāizņem visi faili un pēc tam jāapkopē atbilstošā spraudņu mape.

Kā augšupielādēt un instalēt WordPress spraudni, izmantojot FTP

Instalējot spraudni ar zip failu vai tieši no oficiālā WordPress spraudņu direktorija, WordPress ekstrahē spraudņu failus un saglabā tos mapē / wp-content / plugins / mapē. Varat arī pats augšupielādēt spraudni šajā vietā.

Ja WordPress instalējat sava domēna saknē, spraudņu mape atradīsies vietnē www.yourwebsite.com/wp-content/plugins/. Spraudņa faili atradīsies zem spraudņa nosaukuma, piem., www.yourwebsite.com/wp-content/plugins/contact-form-7/index.php.

Failus var augšupielādēt, izmantojot FTP klientu, piemēram, FileZilla. Lai izveidotu savienojumu ar savu vietni, izmantojot FTP, jums jāzina sava FTP savienojuma informācija. Parasti šo informāciju jūsu hostinga uzņēmums sniedz savā sveiciena e-pastā. Sazinieties ar savu saimnieku, ja neesat to saņēmis.

Lai izveidotu savienojumu ar savu vietni, izmantojot FTP, jums jāzina savas vietnes resursdators, FTP lietotājvārds un FTP parole. Šī pieteikšanās informācija dažreiz ir tāda pati kā mitināšanas vadības paneļa pieteikšanās informācija.

FTP vietnes pārvaldnieks

Kad esat izveidojis savienojumu ar savu vietni, dodieties uz savu spraudņu mapi (šajā mapē ir uzskaitīti citi jūsu instalētie spraudņi). Pēc tam augšupielādējiet spraudni (-us), kuru vēlaties instalēt.

Augšupielādējiet spraudni

Visi spraudņi, kurus augšupielādējat, izmantojot FTP, tiks uzskaitīti instalēto spraudņu sarakstā. Pēc tam aktivizējiet spraudni un konfigurējiet to pēc savas patikas.

Jūsu instalēto spraudņu saraksts

Es ceru, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā instalēt WordPress spraudni. Izpētiet WordPress spraudņus, lai atklātu WordPress vietnes patieso spēku.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities iepazīties ar mūsu ceļvedi par labākajiem WordPress spraudņiem, kas jums nepieciešami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map