Kā izveidot Amazon filiāļu veikalu (soli pa solim)

kā izveidot amazon filiāļu veikalu


Vai vēlaties pievienot Amazon filiāļu veikalu ar WordPress? Amazon ir pasaulē lielākais tiešsaistes veikals, kas tūkstošiem tirgotāju palīdz pārdot produktus tiešsaistē visā pasaulē. Viņiem ir oficiāla filiāļu sistēma, kas ļauj saistītajiem tirgotājiem, piemēram, jums, ieteikt Amazon produktus savas vietnes auditorijai un nopelnīt filiāles komisiju..

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā izveidot Amazon filiāļu veikalu ar WordPress un nopelnīt naudu tiešsaistē.

Kā Amazon filiāļu veikals nopelna naudu

Amazon.com ir pasaulē lielākais e-komercijas veikals, kas visā pasaulē tiešsaistē pārdod miljoniem produktu. Tie ļauj ikvienam pārdot tiešsaistē, vienkārši uzskaitot savus produktus savā veikalā.

Amazon Associates ir Amazon saistītā programma, kas maksā jums par Amazon produktu atsaukšanos. Ja lietotājs iegādājas produktu no jūsu nosūtījuma, jūs saņemat komisiju.

Viss, kas jums jādara, ir reģistrēties Amazon Associates, atlasīt produktus, kurus vēlaties reklamēt savā vietnē, iegūt filiāles / novirzīšanas saiti uz šī produkta sarakstu un reklamēt produktu, izmantojot šo saiti jūsu vietnē. Komisija saņems komisiju, kad kāds nopirks produktu no Amazon, noklikšķinot uz šīs saites.

Ja jūs kādreiz esat sapņojis par tiešsaistes veikala izveidošanu, bet jums nav resursu, lai izveidotu produktus un piegādātu tos pie jūsu klienta sliekšņa, jums vislabāk der izveidot Amazon filiāļu veikalu..

Viss, kas jums jādara, ir pievienoties Amazon Associates, izveidot tiešsaistes veikalu ar WordPress, atrast atbilstošus produktus, kurus vēlaties reklamēt, un uzskaitīt tos savā veikalā.

Amazon filiāļu veikala piemēri

Ja jums rodas jautājums par to, kā izskatītos Amazon filiāļu veikals, iedvesmas meklēšanai apskatiet dažus Amazon filiāļu veikalu piemērus.

1. piemērs. Www.headphones.com

2. piemērs. Www.autoblog.com

3. piemērs. Www.home-designing.com

Amazon filiāļu veikala sākšana (soli pa solim)

Lai gan tirgū ir pieejami simtiem e-komercijas platformu, vienkāršākā un pieejamākā platforma ir WooCommerce.

WooCommerce ir bezmaksas e-komercijas programmatūra, kas darbojas virs WordPress. Tas nodrošina vairāk nekā 30% no visiem tiešsaistes veikaliem.

Apskatīsim, kā izveidot Amazon filiāļu veikalu ar WooCommerce.

1. solis: izveidojiet filiāļu veikalu, izmantojot WordPress + WooCommerce

Tikai jebkurai vietnei, lai izveidotu e-komercijas veikalu, kas īpaši pārdod Amazon produktus, jums būs jāpieņem domēna vārds un tīmekļa mitināšanas vietne.

Domēna vārda, SSL sertifikāta un WooCommerce mitināšanas kopējās izmaksas var šķist diezgan lielas, ja sākat darbu ar jaunu tiešsaistes veikalu. Kopējās izmaksas būs aptuveni USD 13,99 mēnesī.

Par laimi, mēs esam vienojušies par darījumu ar Bluehost (WordPress un WooCommerce ieteikto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju), lai mūsu lietotāji saņemtu bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un milzīgu atlaidi tīmekļa mitināšanai..

Bluehost WooCommerce

Tas samazinās jūsu sākotnējās izmaksas līdz 3,95 USD / mēnesī.

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Lai iegūtu detalizētu soli pa solim, uzziniet, kā izveidot tiešsaistes veikalu. Šī rokasgrāmata palīdzēs jums iestatīt WordPress un WooCommerce savam Amazon filiāļu veikalam.

Kad esat pabeidzis instalēšanu, pāriesim pie reģistrēšanās Amazon filiāles kontam.

2. solis: pievienojieties Amazon partneru programmai

Lai iegūtu Amazon filiāles kontu, varat doties uz priekšu un reģistrēties Amazon Associates.

Iekš Amazon saistīto programmu vietne, noklikšķiniet uz Pievienojieties tagad bez maksas pogu.

Amazon saistītā programma

Tas jūs aizvedīs uz pieteikšanās lapu. Varat pieteikties savā esošajā kontā vai reģistrēties jaunam kontam.

Pieteikšanās lapa Amazon

Pēc pieteikšanās, lai turpinātu, būs jāaizpilda savs profils. Jums būs jāiesniedz informācija par maksājuma saņēmēju un informācija par jūsu vietni vai mobilo lietotni.

Piezīme: Iesniedzot informāciju, skaidri izlasiet instrukcijas katrā lapā.

Amazon profils

Kad tas būs pabeigts, jums būs jāgaida, līdz jūsu pieteikums tiks pārskatīts un apstiprināts ar Amazon partneriem.

3. darbība: instalējiet filiāles spraudni

Pirms pievienojat saistītās saites savai Amazon filiāļu vietnei, jums būs nepieciešams spraudnis, piemēram, Pretty Links, kas ļauj pārvaldīt visas saistītās saites vienā vietā jūsu WordPress informācijas panelī..

Pretty Links Pro

Ikreiz, kad vēlaties mainīt saistīto saiti, jums nav jāiedziļinās savā vietnē un manuāli jāmaina visi šie URL. Tā vietā jūs vienkārši to darāt savā PrettyLinks panelī, kas automātiski mainīs visus publicētos vietrāžus URL.

Šis spraudnis arī palīdz jums aizsegt saistītās saites, kuras jūs reklamējat savā vietnē.

Partneru saites parasti ir šādi gari, neglīti izskatāmi URL:

http://example.com/products/?product_id=123&filiāles_id

Pretty Links palīdz jums aizsegt šādas saistītās saites un padarīt tās īsākas un ērtākas:

http://www.yoursite.com/refer/productname

4. darbība: pievienojiet Amazon produktus savam veikalam

Savus Amazon saistītos produktus ir viegli pievienot savam WooCommerce tiešsaistes veikalam.

Pirmais, kas jums jādara, ir doties uz Produkti »Pievienot jaunu lapu jūsu WordPress vietnes administrēšanas apgabalā. Sāciet, pievienojot jaunā produkta virsrakstu un pilnu aprakstu.

Pievienojiet jaunu Amazon saistīto produktu

Pēc pievienošanas ritiniet uz leju līdz Produkta dati sadaļa. Nolaižamajā izvēlnē produkta tips atlasiet Ārējais / saistītais produkts.

Atlasiet produkta veidu

Pēc tam jums jāpievieno produkta saistītā URL.

Vienkārši dodieties uz Amazon Associates un meklējiet produktu, kuru vēlaties uzskaitīt savā vietnē. Tālāk jums jānoklikšķina uz Iegūt saiti pogu blakus šim produktam, lai iegūtu tā saistīto URL.

Iegūstiet produkta filiāles saiti

Dodieties uz priekšu un nokopējiet šo URL. Tagad atgriezieties sava produkta lapā WordPress administratora apgabalā un ielīmējiet URL Produkta URL lauka.

Pievienojiet Amazon produkta saiti

Saskaņā ar Amazon Associates noteikumiem jums nevajadzētu manuāli pievienot produktu cenas. Gan parastās cenas, gan pārdošanas cenas lauki jāatstāj tukši.

Pievienojot produkta filiāles URL, ritiniet lapu uz leju, lai pievienotu īsu un specifisku produkta aprakstu. Pārliecinieties, ka vārdi ir precīzi, jo šī informācija tiks parādīta jūsu veikala pirmajā lapā un lietotāju meklēšanas rezultātos.

Produkta apraksts

Ekrāna labajā pusē varat iestatīt galvenā produkta attēlu un pievienot produktu galerijas attēlus. Galvenais attēls parādīsies veikala lapā, un galerijas attēli parādīsies, kad lietotājs atvērs produktu pilnam skatam.

Piezīme: Amazon ļauj jums pievienot pielāgotus produktu fotoattēlus kā galvenos un galerijas attēlus. Nav nepieciešams pārpublicēt tos pašus attēlus, kas pieejami vietnē Amazon.com

Pievienojiet produkta attēlu

Kad esat pabeidzis pievienot visu informāciju par produktu un attēliem, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Publicēt pogu, lai redzētu produktus jūsu vietnē.

Lai pievienotu vairāk produktu, jūs varat atkārtot šo procesu un apmeklēt savu Amazon filiāļu veikalu, lai redzētu visus produktus, kas uzskaitīti veikala lapā.

Amazon saistīto produktu lapa

Jūsu interesēs ir, lai jūsu Amazon filiāļu veikalā bieži tiktu pievienoti atbilstošāki produkti. Tādā veidā jūsu pastāvīgajiem apmeklētājiem ir tendence biežāk atgriezties jūsu tiešsaistes veikalā. Varat arī lūgt lietotājus atstāt atsauksmes un atsauksmes, kas ir labākais veids, kā pievienot savai vietnei sociālo pierādījumu un pārliecināt lietotājus veikt pirkumu..

Tieši tā!

Jūsu Amazon filiāļu veikals tagad darbojas, un jūs varat sākt pelnīt naudu tiešsaistē, pārdodot vairāk produktu. Tomēr jums ir jāpaplašina sava tiešsaistes veikala pieejamība, lai piesaistītu vairāk apmeklētāju un klientu.

5. darbība. Izsekojiet saistīto saiti pakalpojumā Google Analytics

Lai gan Amazon Associates ļauj jums izsekot, kurš produkts vislabāk darbojas jūsu filiāļu veikalā, lai iegūtu labākos rezultātus, iespējams, vēlēsities arī izsekot, uz kurām saitēm cilvēki daudz noklikšķina un kuras ne. Lai to izdarītu, jums savā WordPress vietnē jāinstalē Google Analytics, izmantojot MonsterInsights.

MonsterInsights-filiāļu-saišu izsekošana

MonsterInsights arī ļauj jūsu vietnē iespējot filiāļu saišu izsekošanu.

Šeit ir norādītas dažas filiāļu saišu izsekošanas priekšrocības:

 • Jūs varat precīzi uzzināt, kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu saistītajām saitēm. Analizējiet to, kur cilvēki visvairāk noklikšķina.
 • Uzziniet, kuras saites rada visvairāk reklāmguvumu, un koncentrējieties uz tām.
 • Skatiet, kuras lapas visvairāk pārdod filiāles, un optimizējiet tās, lai iegūtu lielākus ieņēmumus.

Amazon filiāļu veikalu paraugprakse

1. Dažādojiet savus ienākumus
Tagad, kad jūsu vietne ir izveidota, varat dažādot savus ienākumus, pārdodot veikalā savus e-komercijas produktus. Varat arī reklamēt citu saistīto programmu produktus.

2. Nekopējiet saturu no Amazon
Amazon ir stingra satura politika, tāpēc jums nav atļauts kopēt saturu tieši no Amazon. Bieži vien Amazon saistīto veikalu īpašnieki paņem produktu attēlus no produktu ražotāja vietnes un izveido savus aprakstus un citu saturu.

3. Atklājiet savu saistīto partnerību
Lai ievērotu dažādus starptautiskos likumus, jums savā vietnē ir jāpaziņo par saistītajām partnerībām. Uzziņai varat apskatīt IsItWP FTC atklāšanas lapu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā izveidot Amazon filiāļu veikalu, izmantojot WordPress + WooCommerce. Varat arī izlasīt mūsu iesācēju ceļvedi par saistīto mārketingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map