Kā izveidot izsoles vietni, izmantojot WordPress (soli pa solim)

veidot izsoles vietni ar


Vai vēlaties izveidot tādu izsoļu vietni kā eBay ar WordPress? Izsoles vietne lietotājiem ļauj noteikt cenas jūsu produktiem. Jūs varat palielināt savu peļņu, pārdodot savus produktus visaugstākajam solītājam. Jūs varat arī ļaut lietotājiem uzskaitīt savus produktus jūsu izsoles vietnē, lai nopelnītu daļu no katra pārdošanas. 

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā izveidot WordPress izsoles vietni.

Kāpēc veidot izsoļu vietni, izmantojot WordPress?

Izsoles vietnes izveidošana ir labākais veids, kā dot savai kopienai iespēju pirkt un pārdot produktus tiešsaistes izsoles vidē.

Lai gan jūs varat atrast daudz tādu milzīgu izsoļu vietņu kā eBay, nišai raksturīgai izsoles vietnei ir sava vieta tirgū.

Jūsu lietotājiem, ieguvums ir tas, ka viņi var viegli pirkt un pārdot produktus līdzīgi domājošiem cilvēkiem jūsu kopienā. Atšķirībā no eBay, izsoles ieskauj saistoša kopiena. Tas nozīmē, ka lietotāji, izmantojot jūsu izsoles vietni, var viegli sasniegt savu mērķauditoriju.

Daudzi lietotāji arī izvēlas izsoļu vietni, kurai ir tiesības uz sabiedrību, jo tā nodrošina viņiem labāku IA.

Tev, Izsoles vietnes izveidošana nozīmē, ka jūs varat pārdot savus produktus augstākajam solītājam bez starpniekiem starp jums un pircēju. Jūs varat izvairīties no maksas un citu izsoles platformu ieslēgšanas. Varat arī noteikt maksu par produktu iekļaušanu sarakstā un saņemt komisiju par katru pārdošanu. Nemaz nerunājot, izsoles vietnes izveidošana ir viens no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē.

Prasības izsoles vietnes izveidošanai, izmantojot WordPress

Lai izveidotu izsoļu biznesa vietni, jums būs jāveic šādas lietas:

 • Domēna vārds: Tā ir jūsu vietnes, piemēram, IsItWP.com vai Google.com, tīmekļa adrese
 • Tīmekļa mitināšanas konts: Šeit tiek glabāti jūsu vietnes faili.
 • SSL sertifikāts: tas nodrošina drošu savienojumu jūsu vietnē tiešsaistes maksājumu pieņemšanai.
 • E-komercijas spraudnis: Tas ļauj jums pievienot Pērc tagad poga, atbalsta dažādus maksājumu vārtejas, vienumu meklēšanu, pārskatus un daudz ko citu. Mēs vienmēr iesakām WooCommerce, labāko pastāvošo WordPress e-komercijas spraudni.
 • Izsoles papildinājums: Šis e-komercijas papildinājums jūsu vietnē integrē izsoles funkcijas.

Mēs jums parādīsim, kā viegli izveidot izsoles vietni, izmantojot WordPress.

1. solis: iestatiet savu izsoles vietni, izmantojot WooCommerce

Tāpat kā jebkurai vietnei, jums ir jāiegādājas domēna vārds un tīmekļa mitināšana, lai iestatītu izsoles vietni. Jums arī būs jāiegādājas SSL sertifikāts, lai vietnē nodrošinātu drošu savienojumu, lai droši pieņemtu tiešsaistes maksājumus.

Sākot darbu, vietnes būvniecības kopējās izmaksas var šķist diezgan lielas.

Domēna vārds jums maksā apmēram 14,95 USD gadā, tīmekļa mitināšana – apmēram 7,99 USD mēnesī, un SSL sertifikāts maksā 49,99 USD..

Tāpēc mēs esam izstrādājuši vienošanos ar Bluehost, lai lietotājiem piedāvātu bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un 50% atlaidi viņu WooCommerce mitināšanai. Izmantojot Bluehost, jums jāmaksā tikai 6,95 USD mēnesī.

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Izmantojot viņu WooCommerce mitināšanas plānu, jūs varat viegli izveidot izsoles vietni bez garlaicīgām WordPress + WooCommerce instalēšanas darbībām..

Lai iegūtu detalizētu iestatīšanas rokasgrāmatu, varat uzzināt, kā iestatīt e-komercijas vietni, izmantojot WooCommerce.

2. Instalējiet WooCommerce izsoles papildinājumu

Pēc tam jums būs jāinstalē un jāaktivizē WooCommerce izsoles papildinājums, YITH WooCommerce Auction.

Pēc spraudņa aktivizēšanas dodieties uz YITH spraudņi »Izsoles  lai konfigurētu spraudņa iestatījumus. Noteikti veiciet nepieciešamās izmaiņas atbilstoši jūsu prasībām.

izsole ar spraudņiem

Pēc tam varat sākt izsolīt priekšmetus savā vietnē.

3. solis: uzskaitiet izsoles priekšmetu

Tā kā spraudnis YITH ir WooCommerce papildinājums, jūs varat uzskaitīt izsoles preces tāpat kā pievienotu produktus savam tiešsaistes veikalam.

Varat arī apskatīt šo rokasgrāmatu, lai izveidotu tiešsaistes veikalu.

Lai pievienotu vienumu, dodieties uz Produkti »Pievienot jaunu. Jums jāaizpilda nosaukums, informācija un jāpievieno izsoles priekšmeta attēli.

pievienojiet jaunus produktus

Zem redaktora, blakus opcijai Produkta dati, jums būs jāizvēlas Izsole. Tas parādīs izsoles priekšmetu iestatījumus.

izsoles produktu iestatījumi

Jūs varat iestatīt izsoles sākumcenu, solīt uz augšu, minimālo pieauguma summu un visus citus aspektus, kas saistīti ar izsoļu priekšmetu iekļaušanu un solīšanu jūsu vietnē.

Pēc izsoles informācijas pielāgošanas varat publicēt savu sludinājumu. Tagad jūsu izsole parādīsies jūsu WooCommerce veikala lapā. Izsoles priekšmeti tiks izcelti ar gredzenu ikonu līdzās jūsu WooCommerce produktiem.

izsoles priekšmetu uzskaitīšana

Ja nepieciešams, varat uzskaitīt speciālas izsoles lapas, lai jūsu vietnē tiktu parādīti tikai izsoles priekšmeti. Viss, kas jums jādara, ir izveidot lapu un satura laukā ievietot šo īso kodu un pēc tam publicēt savu lapu.

[yith_auction_products]

4. solis: pārvaldiet savas izsoles

YITH spraudnis ļauj produkta lapā izvēlēties izsoles sākuma laiku. Tādā veidā jūs varat izvēlēties labāko laiku izsoles sarakstam un beigām.

Kad sākusies izsole, visi reģistrētie lietotāji var izteikt solījumus par kādu preci. Atsevišķās izsoles lapās pēc noklusējuma varat redzēt šādu informāciju: pašreizējā augstākā cena, atlikušais laiks, izsoles beigu laiks un solījums.

atsevišķa izsoles prece

Zem saraksta varat atrast arī sīkāku informāciju par iepriekšējām cenām, tostarp lietotājvārdu, cenas summu un solīšanas laiku.

informācija par cenu

Galvenais YITH spraudņa ieguvums ir tas, ka tas ļauj jums pilnībā kontrolēt savas cenas. Jebkurš solis izsoles ierakstu lapā ir viegli noņemams, piesakoties savā WordPress informācijas panelī. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz Dzēst cenu pogu, ko nevēlaties parādīt izsoles lapā.

Izsoles sarakstos varat arī iestatīt cenu “Pērc tagad”. Tas lietotājiem ļauj jūsu preces iegādāties uzreiz.

Visi lietotāji, kas piedalījās izsolē, saņems atjauninājumus pa e-pastu par katru jauno cenu, izsoles labvēlības laiku, izsoles beigām utt. Kad izsoles priekšmets beidzas, izsoles uzvarētājam tiks nosūtīts e-pasts, lai pabeigtu samaksu par preces iegādi..

5. solis: Ļaujiet citiem lietotājiem uzskaitīt izsoles priekšmetus

Lai citi lietotāji varētu uzskaitīt izsoles preces jūsu vietnē, jums būs jāpārveido sava vietne izsoļu tirgū, instalējot bezmaksas spraudni., WC pārdevēji.

wc pārdevēji

Pēc spraudņa aktivizēšanas dodieties uz WC pārdevēji »Iestatījumi. Šajā lapā jūs varat arī ļaut lietotājiem pieteikties, lai kļūtu par pārdevēju. Cilnē Komisija jūs varat iestatīt komisijas maksu par katru veiksmīgu izsoli.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, jums vajadzētu izlasīt šos rakstus par tiešsaistes tirgus izveide un labākās e-komercijas platformas daudzfunkcionāliem tirgiem.

Izsoles vietne ar WordPress – ieteicamie spraudņi

Tagad jūs zināt, kā izveidot izsoles vietni, izmantojot WordPress. Apskatīsim dažus no labākajiem spraudņiem, kas jums būs jāinstalē savā vietnē pēc izsoles vietnes iestatīšanas.

WPForms: Kontaktinformācijas veidlapas ir jebkuras vietnes neatņemama sastāvdaļa. WPForms ļauj jums viegli izveidot kontakta formu un pat integrēt savu formu ar daudziem dažādiem papildinājumu spraudņiem. Izlasiet mūsu WPForms pārskatu.

MonsterInsights: MonsterInsights ir labākais Google Analytics spraudnis WordPress. Izmantojot MonsterInsights, jūs varat viegli instalēt Google Analytics, lai izsekotu apmeklētāju mijiedarbībai jūsu vietnē. Izlasiet mūsu MonsterInsights pārskatu.

OptinMonster: OptinMonster ir labākais svina paaudzes spraudnis. Tas ļauj jums viegli pārveidot apmeklētājus par abonentiem un klientiem. Varat izveidot uz laiku balstītas uz rīcību balstītas kampaņas, lai krasi samazinātu kopējo atteikšanās no groza līmeni un palielinātu pārdošanas apjomus. Izlasiet mūsu OptinMonster pārskatu.

Rauga SEO: Uzlabojiet savu WordPress SEO, izmantojot Yoast SEO. Izlasiet mūsu Yoast SEO pārskatu.

WP super kešatmiņa: Uzlabojiet savas WordPress vietnes veiktspēju, instalējot labākos WordPress kešatmiņā un citus WordPress veiktspējas spraudņus.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums izveidot izsoles vietni, izmantojot WordPress. Varat arī apskatīt mūsu rakstus par to, kā izveidot tādu mikrodarbu vietni kā Fiverr un 25 biznesa vietnēm jābūt WordPress spraudņiem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map