Kā izveidot pielāgotu lietotāja reģistrācijas formu WordPress

Lietotāja pielāgota reģistrācijas forma


Vai meklējat izveidot pielāgotu lietotāja reģistrācijas formu WordPress? Lieliska ideja! Pēc noklusējuma WordPress lietotāja reģistrācijas forma ir diezgan garlaicīga. Kāpēc gan to nepiesātināt ar personīgo zīmolu?

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā soli pa solim WordPress izveidot pielāgotu lietotāja reģistrācijas formu.

Kāpēc uztraukties par individuālas lietotāja reģistrācijas veidlapas pievienošanu?

Tas viss ir saistīts ar zīmola veidošanu, Baby! Noklusētajā WordPress lietotāja reģistrācijas formā tiek parādīts viņu zīmols, nevis jūsu. Tas nesakrīt ar pārējās jūsu vietnes kopējo izskatu.

Jebkurai WordPress vietnes lapai varat arī pievienot pielāgotu lietotāja reģistrācijas veidlapu. Turklāt jūs to varat iestatīt, lai tas novirzītu lietotājus pēc viņu reģistrēšanās; kas nozīmē, ka jūs varat nosūtīt lietotājus uz jebkuru vēlamo galveno lapu. Tas ir lielisks potenciālo pirkumu vākšanas veids, ja, teiksim, jūs novirzīsit lietotājus uz jūsu e-pasta optin lapu.

Tātad, tagad, kad jūs zināt “kāpēc”, pāriesim pie “kā”. Turpmāk mēs iemācīsim tieši to, kas jums nepieciešams, lai WordPress izveidotu pielāgotu lietotāja reģistrācijas veidlapu.

Kā izveidot pielāgotu lietotāja reģistrācijas formu WordPress

Sāciet, lejupielādējot WPForms spraudnis. Pēc tam instalējiet un aktivizējiet to. Vai nezināt kā? Nekādu problēmu. Varat pāriet uz mūsu ceļvedi par to, kā instalēt WordPress spraudni, lai tas viss tiktu sakārtots.

Ņemiet vērā, ka jums būs nepieciešams Pro plāns (vai labāks) no WPForms lai WordPress izveidotu pielāgotu lietotāja reģistrācijas formu. Nebaidieties tomēr. Izmantojot mūsu kupona kodu, SAVE10, jūs varat uzņemt 10% no izmaksām tieši pie nūjas.

Pēc spraudņa aktivizēšanas dodieties uz vietni WPForms »Papildinājumi lai instalētu lietotāja reģistrācijas pievienojumprogrammu. Vienkārši noklikšķiniet uz “Instalēt papildinājumu” un pēc tam noklikšķiniet uz “Aktivizēt”, kad tas ir instalēts.

Viss kārtībā? Satriecošs. Ir pienācis laiks sākt izveidot pielāgotu lietotāja reģistrācijas veidlapu WordPress.

Palaidiet WPForms veidotāju, dodoties uz WPForms »Pievienot jaunu.

Nosauciet veidlapu un pēc tam atlasiet veidni “Lietotāja reģistrācijas veidlapa”.

Šim paraugam / veidnei būs iepriekš pievienoti šādi lietotāja reģistrācijas lauki:

 • Vārds
 • Lietotājvārds
 • E-pasts
 • Parole
 • Īss bio

Ja jums patīk tas, ko redzat, varat būt priecīgs par nākamo darbību.

Ja vēlaties pārkārtot laukus, to var izdarīt, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju. Varat arī pievienot papildu laukus, velkot tos pāri no kreisās kolonnas. Varat arī noņemt visus laukus, kas jūs neapmierina. WPForms ir pazīstama ar savām pielāgošanas funkcijām. Izklaidējies ar to.

Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz Saglabāt un dodieties uz nākamo darbību.

Kā pievienot pielāgotus laukus lietotāja reģistrācijas veidlapai

WPForms ir lieliska funkcija, kas ļauj savienot pielāgotus lietotāja profilus ar jūsu lietotāja reģistrācijas veidlapu. Tomēr, lai to izdarītu, jūsu WordPress vietnē būs jāveic pielāgojumi: proti, jums būs jāpievieno papildu lietotāja profila lauki..

Lai to paveiktu, jums būs nepieciešams papildu WordPress spraudnis.

Jebkurš spraudnis, kas izmanto standarta WordPress pielāgotos laukus, lai pievienotu un saglabātu meta datus, darbosies ar WPForms. Tomēr šo mācību mēs izmantosim Lietotāja Meta pārvaldnieks.

Lejupielādējiet, instalējiet un aktivizējiet spraudni Lietotāja Meta pārvaldnieks. Pēc tā aktivizēšanas dodieties uz Lietotāji »Lietotāja Meta pārvaldnieks un noklikšķiniet uz “Pievienot pielāgoto meta”.

Jums būs jāievada atslēga, lai pielāgoto lietotāja profila lauku varētu atpazīt iekšēji. Pēc tam jums būs jāizvēlas lauka tips. Šajā apmācībā mēs izmantojam URL lauku, lai pievienotu Facebook profila adresi.

Zem “Iezīme” jums būs jāievada etiķete, lai aprakstītu, kas ir lauks. Tas būs redzams jūsu vietnes lietotājiem, kad viņi aizpildīs jūsu veidlapu.

Lai pievienotu pielāgoto meta lauku, noklikšķiniet uz Iesniegt. Tad dodieties uz Lietotāji »Jūsu profils lai redzētu maģiju darbībā.

Tagad, kad esat izveidojis pielāgota lietotāja profila lauku, ir pienācis laiks to pievienot pielāgotajai lietotāja reģistrācijas formai WordPress, izmantojot WPForms. Lai to izdarītu, jums jādodas uz WPForms »Visas veidlapas un rediģējiet iepriekš saglabāto veidlapu (vai izveidojiet jaunu).

Kad forma ir parādīta ekrānā, noklikšķiniet uz lauka no kreisās puses kolonnas un velciet to uz savu veidlapu. Šai apmācībai veidlapai pievienosim vietni Vietne / URL.

Pēc tam, tā kā jūs saviem lietotājiem pievienojāt Facebook profila URL opciju, vēlaties, lai jaunais lauks to atspoguļotu. Noklikšķiniet uz lauka, lai to rediģētu. Pēc tam kreisajā pusē esošajā laukā Lauku opcijas mainiet etiķeti no “Vietne / URL” uz “Facebook profila URL”. Ja nepieciešams, varat arī pievienot aprakstu.

Saglabājiet veidlapu, kad esat pabeidzis.

Pēc tam jums būs jānoklikšķina uz pogas Iestatījumi, lai piekļūtu papildu veidlapas iestatījumiem un lauka kartēšanai. Šajā lapā noklikšķiniet uz cilnes Lietotāju reģistrācija.

WPForms tagad parādīs jūsu veidlapas laukus ar nolaižamo izvēlni zem tiem, lai atlasītu WordPress reģistrācijas lauku, lai to kartētu.

WPForms automātiski kartēs noklusējuma laukus, piemēram, Vārds, E-pasts, Parole utt. Varat arī atlasīt lapu, kurā vēlaties, lai lietotāji tiktu novirzīti, tiklīdz viņi iesniegs veidlapu..

Šeit ritiniet uz leju līdz sadaļai “Pielāgota lietotāja meta”. Ievadiet iepriekš izveidoto pielāgoto meta atslēgu un pēc tam atlasiet veidlapas lauku, kuru vēlaties to kartēt.

Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Saglabāt un dodieties uz pēdējo darbību.

Kā pievienot savu pielāgoto lietotāja reģistrācijas formu programmā WordPress

Šī ir vieglā daļa. Sākot no šī brīža, tā ir vienmērīga.

Ar WPForms, veidlapas varat viegli un ātri pievienot WordPress vietnes ziņām, lapām vai sānjoslas logrīkiem.

Šajā piemērā mēs izveidosim jaunu lapu.

Lapas rediģēšanas ekrānā tieši virs rīkjoslas atrodas poga WPForms. Dodiet tam zīdītājam labu ciešu klikšķi.

Tagad ekrānā vajadzētu būt uznirstošajam. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet veidlapu un noklikšķiniet uz pogas Ievietot veidlapu.

Blam! Tagad jūsu lapā ir veidlapas saīsnes kods. Nospiediet “Publicēt” (vai “Atjaunināt”, ja rediģējat veco lapu), un jūsu veidlapa tiks rādīta jūsu vietnē.

Vai dodat priekšroku sānjoslas logrīkam? Nekādu problēmu. Vienkārši dodieties uz Izskats »Logrīki un velciet WPForms logrīku uz sānjoslas apgabalu.

Logrīka iestatījumos nolaižamajā izvēlnē atlasiet veidni. Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt. Tieši tā! Tagad jūsu lietotāja reģistrācijas veidlapa atrodas sānjoslā.

izveidot logrīku

Pārbaudiet arī to, kā WordPress izveidot AMP formu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā WordPress izveidot pielāgotu lietotāja reģistrācijas formu. Ja jūs meklējat satriecošākas lietas, ko varat darīt WPForms, apskatiet mūsu rakstu par to, kā izveidot aptauju WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map