Kā izveidot pielāgotu WordPress izkārtojumu (soli pa solim)

pielāgoti izkārtojumi, bebru būvētājs


Vai vēlaties izveidot pielāgotus WordPress izkārtojumus savai vietnei, lai tai piešķirtu unikālu izskatu?

Neatkarīgi no jūsu prasmēm, ir viegli izveidot pielāgotu WordPress izkārtojumu, nealgojot izstrādātāju.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā izveidot pielāgotu WordPress izkārtojumu, izmantojot slaveno WordPress lapu veidotāju spraudni Beaver Builder.

Daudziem no jums rodas jautājums, kāpēc izveidot pielāgotu izkārtojumu, kad varat vienkārši izvēlēties izcilu motīvu un sākt savu lapu ar vienu no iepriekš iebūvētajiem izkārtojumiem.

Kāpēc jāizveido pielāgoti WordPress izkārtojumi

Jūs atradīsit vairākas augstākās klases WordPress tēmas, kas piedāvā vairākus satriecošus iebūvētus izkārtojumus, kas ir gatavi lietošanai uzreiz. Jūs noteikti varat izvēlēties šos skaistos izkārtojumus un piešķirt savai vietnei pievilcīgu izskatu.

Bet šādu izkārtojumu problēma ir tā, ka tā pieejamības dēļ tos plaši izmanto simtiem un tūkstošiem lietotāju visā tīmeklī.

Tas nozīmē, ka, ja savā WordPress vietnē izmantojat iepriekš izveidotu izkārtojumu, jūs nevarēsit iegūt skaidru izskatu, ja vien to daudz nepielāgojat. Turklāt šie izkārtojumi var neatbilst arī jūsu prasībām. Šajos gadījumos labākais risinājums ir pielāgota izkārtojuma izveidošana.

Pielāgota WordPress izkārtojuma izveidošana

Labākais veids, kā izveidot vizuāli satriecošus vietnes pielāgojumus, ir spraudņa Beaver Builder izmantošana. Beaver Builder ir populārs spraudņu vilkšanas un nomešanas spraudnis, kas dažu minūšu laikā ļauj izveidot dažus no satriecošākajiem izkārtojumiem..

Bebru būvētājs

Pats labākais šajā spraudnī ir elastības līmenis, ja tas tiek piedāvāts. Jūs varat kontrolēt gandrīz jebko.

Krāsas, teksti, fonti, attēli – visu var pilnībā pielāgot, lai iegūtu precīzu izskatu, par kuru vienmēr sapņojāt.

Vēl viena lieta, kas jums patiks par Beaver Builder, ir tā, ka atšķirībā no citiem lapu veidotāju spraudņiem tas ir ļoti draudzīgs iesācējiem un jums nav jāpavada stundas, izdomājot, kā to izmantot. Turklāt tas piedāvā arī desmitiem vizuāli satriecošu veidņu, lai palīdzētu jums sākt darbu.

Pārbaudiet savu Beaver Builder pārskatu šeit. Tagad pārbaudīsim, kā izveidot pielāgotus izkārtojumus, izmantojot šo spraudni.

1. darbība: Beaver Builder instalēšana un iestatīšana WordPress

Pirmais solis ir instalēt un aktivizēt Beaver Builder savā vietnē. Spraudni varat lejupielādēt, dodoties uz Beaver Builder vietni. Kad tas ir aktivizēts, dodieties uz Iestatījumi »Lapu veidotājs.

Beaver Builder iestatījumi

Šeit varat ievadīt licences atslēgu, lai iespējotu atbalstu un saņemtu atjauninājumus. Kad esat pabeidzis, esat gatavs izveidot savu pirmo pielāgoto izkārtojumu.

2. solis: sava pirmā pielāgotā izkārtojuma izveidošana

Lai izveidotu savu pirmo pielāgoto izkārtojumu, dodieties uz Visas lapas »Pievienot jaunu uz jūsu WordPress informācijas paneļa. Teksta redaktorā jums būs iespēja pārslēgties uz lapu veidotāju.

Vienkārši noklikšķiniet uz šīs opcijas, un jūs redzēsit lapu veidotāju cilni. Šeit redzēsit vairākas veidņu opcijas. Tāpēc izkārtojumam atlasiet to, kas jums patīk visvairāk. Varat arī noklikšķināt uz nolaižamās bultiņas un izvēlēties vēlamo izkārtojuma veidu. Tas var būt jūsu galvenajām lapām vai satura lapām.

Kad tas būs izdarīts, jūs tiksit novirzīts uz tā vilkšanas un nomešanas veidotāju. Lai rediģētu noteiktu lauku, jums vienkārši jāpārvietojas virs šī konkrētā apgabala un pēc tam noklikšķiniet uz tā un sāciet pielāgot savu dizainu.

Izkārtojumiem varat pievienot līdz 6 kolonnām, sānjoslām, audio ierakstiem, attēliem, atdalītājiem un daudz ko citu. Lai pievienotu rindas un sānjoslas, noklikšķiniet uz Rindu izkārtojumi cilnes. Pēc tam velciet vajadzīgo kolonnu skaitu un nometiet to vizuālajā veidotājā.

Kad jūsu kolonnas ir pievienotas, vienkārši noklikšķiniet uz tām un pielāgojiet to savām vajadzībām. Slejām varat mainīt fonu, teksta krāsu, pievienot saites, tekstus, apmales un daudz ko citu. Šīs kolonnas un rindas var arī saglabāt vēlākai izmantošanai. Lai to izdarītu, vienkārši noklikšķiniet uz Saglabāt poga uznirstošā loga beigās.

Citiem elementiem jums jāizmanto Pamata moduļi opcija. Jums ir arī vairāki citi elementi, kurus varat pievienot izkārtojumam, piemēram, pogas, akordeoni, cenu tabulas, kartes, atpakaļskaitīšanas taimeri un vēl daudz vairāk..

Jums vienkārši jāvelk elementi no labās puses un nometiet to vizuālajā veidotājā pa kreisi. Katru no šiem elementiem var pielāgot. Piemēram, ja vēlaties pievienot jaunu virsrakstu, vienkārši noklikšķiniet uz Virsraksts un velciet un nometiet to savā izkārtojumā. Pēc tam noklikšķiniet uz elementa Heading, lai to pielāgotu.

Šeit jums būs 3 dažādas cilnes. Vispārīgi, stils un avanss. Pirmais ļauj jums pievienot virsrakstiem savus tekstus, saites utt. Otrā cilne ļauj jums stilizēt savu virsrakstu ar dažādām krāsām, fontiem utt Advanced opcija ļauj strādāt pie malām, redzamības, atsaucības, animācijas utt.

Izmantojot to pašu metodi, varat pievienot tik daudz elementu un moduļu, cik vēlaties, un pēc tam to pielāgot atbilstoši jūsu prasībām.

Pēc izkārtojumu rediģēšanas noklikšķiniet uz Gatavs pogu ekrāna augšējā labajā stūrī. Jūs redzēsit jaunu uznirstošo logu ar vairākām dažādām iespējām, piemēram, tām, kas parādītas ekrānuzņēmumā zemāk.

bebru celtnieks saglabā izkārtojumu

Izmantojot šīs opcijas, varat gan saglabāt melnrakstu, gan to publicēt, gan arī izmest.

3. darbība. Izkārtojuma atkārtota izmantošana

Beaver Builder ļauj arī saglabāt pielāgoto WordPress izkārtojumu un izmantot to jebkurā laikā, kad vēlaties. Lai izmantotu šo opciju, dodieties uz Rīki ekrāna augšējā labajā stūrī. Ekrānā redzēsit šādas iespējas.

bebru celtnieku instrumenti

Tagad atkarībā no jūsu vajadzībām atlasiet opciju. Ja vēlaties izmantot veidni vēlākai izmantošanai, noklikšķiniet uz Saglabāt veidni un pēc tam nosauciet izkārtojumu. Pēc tam hit Saglabāt pogu.

WordPress izkārtojumi ļauj ietaupīt

4. solis: veidņu pārvaldīšana

Izkārtojumus, ko izveidojat, izmantojot Beaver Builder, var izmantot neierobežotās vietnēs. Lietotāju izveidotās veidnes tiek glabātas pielāgotā pasta tipā, ko sauc par veidnēm.

Pēc noklusējuma šī opcija ir paslēpta. Varat to padarīt redzamu, dodoties uz Iestatījumi »Lapu veidotājs» Veidnes cilne.

Tagad noklikšķiniet uz Iespējot veidņu administratoru iespēju un nospiediet Saglabājiet veidnes iestatījumus pogu. To darot, jūs pamanīsit jaunu izvēlnes vienumu ar nosaukumu Veidnes, kas parādās jūsu WordPress administratora joslā. Visi lapas izkārtojumi, kurus saglabājat kā veidni, parādīsies tajā lapā.

Jūsu WordPress izkārtojumu eksportēšana

Tā kā izveidotie izkārtojumi tiek saglabāti kā pielāgots ziņas tips, Beaver Builder veidnes varat viegli eksportēt. Šim nolūkam WordPress ir iebūvēta eksporta funkcija. Lai izmantotu šo funkciju, dodieties uz Rīki »Eksportēt lapu.

WordPress izkārtojuma eksports

Tagad atlasiet Veidnes. Noklikšķiniet uz nolaižamās bultiņas un atlasiet veidni, kuru vēlaties eksportēt. Pēc tam nospiediet Lejupielādējiet eksportēšanas failu un WordPress nosūtīs jums XML failu, lai jūs to lejupielādētu.

Beaver Builder izkārtojumu importēšana

Lai importētu izkārtojumu, dodieties uz tās vietnes informācijas paneli, kurā vēlaties importēt šo izkārtojumu. Tagad dodieties uz Iestatījumi »Importēt» WordPress. Cilnē WordPress noklikšķiniet uz opcijas Instalēt tūlīt. Tas lejupielādēs un instalēs WordPress importētāja spraudni.

Kad spraudnis ir lejupielādēts, jūs varat augšupielādēt tikko lejupielādēto XML failu. Jūsu izkārtojums tagad ir gatavs lietošanai arī citā jūsu vietnē.

Un tas arī viss. Mēs ceram, ka jums patika mūsu raksts. Ja jūs to izdarījāt, iespējams, vēlēsities zināt arī dažas citas Beaver Builder alternatīvas, kuras varat izmēģināt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map