Kā izveidot pilnekrāna Welcome Mat Optin formu programmā WordPress

Kā izveidot sveiciena paklāju programmā WordPress


Vēlaties WordPress izveidot pilnekrāna optin formu?

Mīli to vai ienīsti to! Apsveikuma paklāja izmantošana ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā piesaistīt lietotāju uzmanību. Pat lieli zīmoli, piemēram, Forbes, izmanto sveiciena paklāju, lai reklamētu savas kampaņas.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pareizi izveidot apsveikuma paklāju WordPress.

Kas ir sagaidīšanas paklājs & Kāpēc jums tas ir vajadzīgs??

Apsveikuma paklājs ir efektīvs veids, kā piesaistīt lietotājus jūsu kampaņai, tiklīdz viņi apmeklē jūsu vietni. Jūs varat parādīt zibatmiņas pārdošanas darījumus, piedāvājumus, reģistrēšanās biļetenu veidlapās un citas aicinājumus uz darbībām, lai uzņemtu savus lietotājus.

Jūs, iespējams, zināt, ka liels skaits pirmo reizi apmeklētāju ātri pamet jūsu vietni, neveicot nekādas darbības.

Izmantojot apsveikuma paklāju, jūs varat parādīt apmeklētājiem personalizētu piedāvājumu vai optin kampaņu, lai jūs vēlāk varētu ar viņiem sazināties.

Vienkāršākais veids, kā izveidot pilnekrāna sagaidīšanas paklāju, ir, izmantojot OptinMonster. Vislabākais ir tas, ka tas ļauj automātiski personalizēt piedāvājumu, pamatojoties uz lapu, kurā atrodas jūsu apmeklētāji, novirzīšanas avotu un citu.

1. solis: instalējiet OptinMonster un izveidojiet jaunu kampaņu

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt OptinMonster iespraust. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rakstu par WordPress spraudņa instalēšanu.

Šis spraudnis darbojas kā rīks, kas savieno jūsu vietni ar jūsu OptinMonster kontu. Ja jums vēl nav konta, dodieties uz priekšu un reģistrējieties vienā no OptinMonster plāniem.

Pēc spraudņa aktivizēšanas dodieties uz OptinMonster »Kampaņas savā WordPress adminā. Turpmāk noklikšķiniet uz Izveidot jaunu kampaņu pogu.

Izveidojiet kampaņu

Tālāk jūs redzēsit OptinMonster konta lapu. Sāciet, atlasot Pilnekrāna režīmā kampaņas tips.

Jauns kampaņas veida pilnekrāna režīms

Pēc tam nedaudz ritiniet uz leju un atlasiet sagaidīšanas paklāja veidni. Šī raksta dēļ mēs izmantosim Sociālais veidne.

Izvēlieties veidni

Tagad jums būs jāpievieno savas kampaņas nosaukums un vietnes URL, kur vēlaties pievienot apsveikuma paklāju.

Sāciet veidot

Lai turpinātu, jums jānoklikšķina uz Sāciet veidot pogu.

2. solis: pielāgojiet sveiciena paklāja veidni OptinMonster

Apsveikuma paklājā redzēsit daudz rediģēšanas iespēju. OptinMonster ļauj viegli pielāgot krāsas, fontus, fona attēlus un citas dizaina iespējas.

Pielāgojiet sagaidīšanas paklāju

Ekrāna labajā pusē noklikšķiniet uz jebkura apsveikuma paklāja elementa, un kreisajā pusē redzēsit tā iestatījumus. Jūs varat priekšskatīt izmaiņas tiešsaistē.

Pārliecinieties, ka noklikšķiniet uz Saglabāt pogu, lai saglabātu iestatījumus katru reizi, kad veicat izmaiņas savam apsveikuma paklājam.

3. solis: pārvaldiet sveiciena paklāja attēlošanas noteikumus

Displeja kārtulas var iestatīt manuāli, lai lietotājiem parādītu sveiciena paklāju, kad vien vēlaties. Ja nemainīsit šos iestatījumus, sveiciena paklājs parādīsies visiem lietotājiem 5 sekundēs pēc tam, kad viņi būs atvēruši jūsu vietni.

Displeja noteikumi

Tā kā tas ir sveiciena paklājs, jums jāmaina iestatījumi uz “0” sekundēm, lai lietotāji to redzētu uzreiz, ielādējot jūsu WordPress vietni..

Mainiet displeja iestatījumus

Tagad jums ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Nākamais solis pogu.

Iekš Darbības iestatījumus, jums nekas nav jāmaina. Tomēr, ja vēlaties pievienot skaņas efektu ar sveiciena paklāju, noklikšķiniet uz + UN pogu.

Izmantojot pieejamās opcijas, varat pievienot skaņu, ko atskaņot, izmantojot apsveikuma paklāju.

Spēlēt skaņas efektu

Pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais solis pogu, lai turpinātu.

Kopsavilkuma attēlošanas noteikumi

Jūs redzēsit Kopsavilkums no jūsu displeja noteikumiem. Apskatiet visus iestatījumus un noklikšķiniet uz Saglabāt pogu.

4. solis: integrējiet e-pasta mārketinga pakalpojumu ar OptinMonster

Tālāk jums jānoklikšķina uz Integrācijas pogu augšējā izvēlnē kampaņas veidotājā. Varat pievienot e-pasta integrāciju, lai izveidotu savu e-pasta sarakstu uz sveiciena paklāja.

Noklikšķiniet uz + Pievienojiet jaunu integrāciju pogu no ekrāna kreisās malas.

Pievienojiet jaunu integrāciju

OptinMonster ļauj jums izveidot savienojumu ar desmitiem e-pasta pakalpojumu sniedzēju un jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no e-pasta pakalpojumiem, kas jums patīk. Mēs iesakām izvēlēties pastāvīgo kontaktu, kas ir populārs e-pasta mārketinga pakalpojums tirgū.

Atlasiet e-pasta pakalpojumu sniedzēju

Tagad jums jānoklikšķina uz Reģistrējieties pastāvīgajā kontaktinformācijā pogu, lai savienotu savu OptinMonster kontu ar pastāvīgo kontaktu.

Reģistrējieties pastāvīgajā kontaktinformācijā

Jums jāpiesakās savā pastāvīgā kontakta kontā un pēc tam noklikšķiniet uz Izveidojiet savienojumu ar pastāvīgu kontaktu pogu, lai turpinātu.

Sazinieties ar pastāvīgu kontaktu

Pēc tam atlasiet E-pasta pakalpojumu sniedzēja konts un E-pasta pakalpojumu sniedzēju saraksti lai izveidotu e-pastu sarakstu, izmantojot savu sveiciena paklāju WordPress.

E-pasta pakalpojumu sniedzēju saraksts

Noklikšķiniet uz Saglabāt pogu no ekrāna augšējā labā stūra.

5. darbība: konfigurējiet Analytics pakalpojumā OptinMonster

Analytics palīdzēs jums uzraudzīt apmeklētāju aktivitātes uz jūsu sagaidīšanas paklāja. OptinMonster piedāvā noklusējuma analītiku, un jūsu ērtībai varat arī savienot Google Analytics.

Noklikšķiniet uz Analytics un pēc tam pievienojiet savu Google Analytics konts un Vietnes profils.

Savienojiet Analytics

Tālāk jums jānoklikšķina uz Saglabāt pogu, lai turpinātu.

6. solis: publicējiet un parādiet sveiciena paklāju WordPress

Kad visi iestatījumi ir izdarīti, noklikšķiniet uz Publicēt pogu no augšējās izvēlnes. Jums arī jāmaina kampaņas statuss uz Tiešraide un noklikšķiniet uz Saglabāt pogu.

Publicēt kampaņu

Tagad dodieties atpakaļ uz savu WordPress admin lapu un apmeklējiet OptinMonster »Kampaņas. Pēc tam noklikšķiniet uz Atsvaidzināt kampaņu pogu, lai redzētu nesen izveidoto kampaņu Welcome Mat.

Atsvaidzināt kampaņu

Tālāk jums jānoklikšķina uz Rediģēt izvades iestatījumus zem Welcome Mat kampaņas nosaukuma.

Rediģēt izvades iestatījumus

Šajā solī savā vietnē iespējojiet kampaņu un atlasiet, kam vajadzētu redzēt jūsu kampaņu. Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt iestatījumus pogu.

Izvades iestatījumi

Jūsu apsveikuma paklājs ir gatavs, un tas parādīsies visiem lietotājiem, kuri apmeklēs jūsu vietni.

Sveicināšanas paklājs WordPress

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā WordPress izveidot sveiciena paklāju. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā sveicināt WordPress lietotājus ar pielāgotu sveiciena ziņojumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map