Kā izveidot pārskatīšanas vietni WordPress (kas nopelna naudu) 2020. gadā

kā izveidot pārskatīšanas vietni ar


Vai vēlaties izveidot pārskatīšanas vietni? Savas pārskatīšanas vietnes izveidošana ir viens no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē ar filiāļu mārketingu.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā izveidot pārskatu vietni ar WordPress un nopelnīt peļņu, piemēram, profesionāļiem.

Kas ir pārskatīšanas vietne?

Pārskatīšanas vietne ir satura vietne, kuras mērķis ir gūt ieņēmumus no saistītajiem uzņēmumiem, publicējot produktu pārskatus noteiktā, taču plašā kategorijā (piemēram, mobilajos tālruņos vai videospēlēs)..

Lai izveidotu pārskatīšanas vietni, jums būs jāizvēlas noteikta niša, jāpublicē produktu pārskati un jānorāda saistītie produkti šajā nišā. Jūs saņemsit samaksu, kad kāds iegādājas no jūsu novirzīšanas saitēm.

Vienkāršākais veids, kā atrast produktus, kurus vēlaties reklamēt, ir pievienoties filiāles programmai, piemēram Amazon AssociatesKomisijas krustojums vai ShareASale un pārlūkot viņu vietnes.

Pēc tam, kad esat atlasījis produktu, kuru vēlaties kopīgot, varat iegūt filiāles saiti un reklamēt produktu, izmantojot šo saiti savā vietnē.

Lasīt vairāk: Labākie partneru spraudņi pakalpojumam WordPress.

Prasības pārskatīšanas vietnes izveidošanai

Lai izveidotu pārskatīšanas vietni, jums būs jāveic šādas lietas:

 • Domēna vārds: Tā ir jūsu vietnes, piemēram, IsItWP.com vai Google.com, tīmekļa adrese.
 • Tīmekļa mitināšana: Šeit tiek glabāti jūsu vietnes faili.
 • WordPress spraudņi: Savai pārskatīšanas vietnei ieteicams izmantot šādus WordPress spraudņus.
  • WP produkta apskats: pārvērtiet savas ziņas par viedajām atsauksmēm ar vērtējumiem.
  • ThirstyAffiliates: labākais saistīto saišu pārvaldības spraudnis.
  • MonsterInsights: Labākais Google Analytics spraudnis. Tas arī sniedz jums ieskatu par to, cik labi jūsu filiāles saites darbojas jūsu vietnē.
  • WPForms: Labākais WordPress veidlapas spraudnis, kas arī ļauj jūsu pārskatīšanas vietnē publicēt lietotāju ģenerētus pārskatus.

1. darbība: iestatiet WordPress pārskata vietni

Mēs vienmēr iesakām izmantot WordPress, lai iestatītu pārskatīšanas vietni. WordPress ir populārākais vietņu veidotājs pasaulē. Tas dod jums bezgalīgas iespējas izveidot un pielāgot savu vietni. Lai iegūtu sīkāku informāciju, jums ir jāizlasa mūsu ceļveži par WordPress pārskatīšanu un kāpēc izmantot WordPress.

Lai izveidotu pārskatīšanas vietni, izmantojot WordPress, jums būs jāiegādājas domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

Mēs iesakām izmantot Bluehost, lai mitinātu jūsu WordPress vietni. Bluehost piedāvā darījumu mūsu lietotājiem, ieskaitot bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un vairāk nekā 60% atlaidi WordPress mitināšanai.

Bluehost ir viens no lielākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Tas ir arī WordPress.org oficiāli ieteikts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet mūsu pilnīgo Bluehost pārskatu.

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet mūsu rakstu par to, kā izveidot vietni ar WordPress.

Nepalaidiet garām šo rokasgrāmatu labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.

2. solis: pārveidojiet parasto vietni produktu pārskatīšanas vietnē

Tālāk jums savā vietnē būs jāinstalē un jāaktivizē WP Product Review spraudnis. Šis spraudnis ļauj viegli pārvērst savus WordPress rakstus viedajās recenzijās ar vērtējumiem. Tas arī ļauj jums viegli pievienot zvaigžņu novērtējumus blakus pārskatiem Google meklēšanas rezultātos.

Dažas galvenās WP Product Review iezīmes ir:

 • Novietojiet pārskata lodziņu jebkur jūsu ziņojumā.
 • Pievienojiet pārskatīšanas ziņām salīdzināšanas tabulas. Tas ļauj jūsu apmeklētājiem no galda viegli izvēlēties pareizo produktu, kuru viņi vēlas.
 • Pielāgojiet pārskatīšanas tabulu un vērtēšanas ikonas sev vēlamā veidā.
 • Ietaupiet laiku, automātiski importējot Amazon produktu informāciju.

Pēc spraudņa aktivizēšanas jauns izvēlnes vienums, Produktu apskats, tiks pievienots jūsu WordPress administratora apgabalam. Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit spraudņa iestatījumu lapā.

Iekš Vispārīgie iestatījumi cilni, jūs varat mainīt pārskatīšanas lodziņa pozīciju, iespējot vai atspējot pārskatu komentārus, bagātinātus fragmentus, mainīt pārskatīšanas ziņas veidu utt..

pārskatīt vietnes spraudni - vispārējie iestatījumi

Tālāk dodieties uz Vērtēšanas krāsas cilne, kurā varat mainīt reitinga opciju, vērtējumu diagrammu, vāju vērtējumu, nevis sliktu vērtējumu, labu vērtējumu un ļoti labu vērtējumu krāsas.

Pēc tam jūs varat atlasīt vēlamo tipogrāfiju un pielāgot pogu Pirkt, cik vien vēlaties.

3. solis: publicējiet pārskatus vietnē WordPress

Izmantojot WP Product Review spraudni, pārskatu publicēšana ir vienkārša.

Lapas redaktorā varat atrast meta lodziņu ar nosaukumu Produktu apskats Papildu iestatījumi.

publicēt produktu pārskatu

Ja publicējat pārskata ziņu, varat izvēlēties . Pēc tam jums tiks piedāvāts izvēlēties pārskatīšanas veidni, norādīt produktu kategorijas, pievienot saistītās saites un daudz ko citu.

Kad esat pabeidzis, varat publicēt savu ziņu.

Ieteicamie spraudņi pārskatīšanas vietnes izveidošanai

Mēs ļoti iesakām savā pārskatīšanas vietnē instalēt šādus WordPress spraudņus.

1. Izslāpušie filiāles:

Izslāpuši filiāles

ThirstyAffiliates ir labākais saistīto saišu pārvaldības spraudnis. Tas ļauj ērti sakārtot filiāļu saites vienā vietā, lai jūs varētu ievietot filiāļu saites rakstos tieši no sava ziņu redaktora.

Organizējot visas saistītās saites vienuviet, jūs varat ātri atrast un aizstāt saites bez apgrūtinājumiem.

Tas ir noderīgi, jo īpaši, ja jūsu reklamētais uzņēmums maina filiāles saiti, kuru esat pievienojis saviem rakstiem. Lai atrastu un aizstātu saistītās saites, jums nav jāpārbauda katrs publicētais emuāra ieraksts. Tā vietā jūs varat vienkārši aizstāt saistīto saiti savā WordPress adminā. Tas automātiski mainīs saites, kas ievietotas visās jūsu ziņās.

Spraudnis ļauj arī noskaidrot saistīto saišu saites, lai jūs neglītās filiāles saites varētu pārvērst glītās saitēs.

Sāciet darbu ar ThirstyAffiliates!

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu pilnīgo ThirstyAffiliates pārskatu.

2. MonsterInsights:

MonsterInsights

MonsterInsights ir labākais WordPress Google Analytics spraudnis. Izmantojot MonsterInsights, jūs varat viegli iestatīt Google Analytics un pat savā vietnē iespējot filiāļu saišu izsekošanu.

Iespējojot filiāļu saišu izsekošanu, jūs varat saprast, kas vislabāk darbojas jūsu auditorijai. Tas var arī sniegt jums ieskatu, kā optimizēt savu pārskatīšanas vietni, lai palielinātu filiāļu komisijas.

Izsekojot klikšķus uz saistītajām saitēm, varat uzzināt:

 • Visrentablākie trafika avoti
 • Vispopulārākās jūsu vietnes lapas
 • Izprotiet, kāda veida saturs vislabāk darbojas, lai gūtu filiāles ieņēmumus

Sāciet darbu ar MonsterInsights!

Izlasiet mūsu pilnīgo MonsterInsights pārskatu.

3. WPForms:

WPForms

WPForms ir labākais WordPress saziņas formas spraudnis. Šis spraudnis ļauj ērti izveidot jebkura veida tiešsaistes veidlapas, piemēram, maksājuma veidlapas, pieteikšanās veidlapas utt.

WPForms ļauj lietotājiem atstāt atsauksmes jūsu WordPress vietnē. Izmantojot šo iespēju pēc iesniegšanas, varat izveidot veidlapu, kas jāiesniedz pa e-pastu. Kad lietotājs aizpildīs veidlapu, ieraksts tiks iesniegts jūsu WordPress administratoram kā ziņa vai lapa jūsu pārskatīšanai. Tādā veidā jūs varat pārskatīt iesniegtos ierakstus un pēc tam tos publicēt.

Pārbaudiet arī šo pilnu WPForms v TypeForm salīdzinājumu.

Sāciet darbu ar WPForms!

Izlasiet visu WPForms pārskatu.

Tieši tā!

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums izveidot pārskatīšanas vietni, izmantojot WordPress. Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities izlasīt mūsu rakstus par to, kā izveidot tādu mikrodarbu vietni kā Fiverr un izveidot profesionāla biznesa e-pastu, izmantojot G Suite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map